وکیل

10 تا از بهترین وکیل سنندج ⚖️ + شماره تلفن ☎️️【سال1403】

در صورت عدم بهره مندی از دانش حقوقی و آگاهی کامل از قوانین و مقررات مربوط به دعاوی حقوقی و کیفری نمی توان به کسب موفقیت امیدوار بود؛ اما مشکل اینجاست که عموم جامعه سواد حقوقی لازم برای عهده دار شدن پرونده های خود را ندارند. در این صورت تنها استخدام وکیل است که می تواند راهگشا باشد. در واقع وکیل با اتکا به تجربیات و تحصیلات خود راه درست را پیش روی موکل قرار داده و او را در رسیدن به اهداف تعیین شده یاری می کند. در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل سنندج آشنا کنیم تا با بررسی گزینه های موجود بتوانید وکیل مورد نظر را پیدا کنید.

بهترین وکیل سنندج

بهترین وکیل سنندج کیست؟

امروزه به دلیل تعدد وکلا در شهر سنندج یافتن تنها یک گزینه از میان انبوه وکلای کیفری و حقوقی قدری سخت و دشوار به نظر می رسد. در صورتی که معیار مناسبی برای سنجش و محک زدن توانایی وکلای مختلف در اختیار نداشته باشیم از کسب نتایج مطلوب در دادگاه نیز باز خواهیم ماند. بهترین وکیل سنندج به عنوان وکیل پایه یک دادگستری دانش آموخته یکی از مطرح ترین و معتبر ترین دانشگاه های کشور است. او تحصیلات آکادمیک خود را در رشته حقوق به اتمام رسانده است.

بهترین وکیل سنندج سال های زیادی از عمر خود را صرف رسیدگی به پرونده های مختلف کرده است و در این راه توانسته تجربیات گران بهایی را کسب نماید. تجربیات بهترین وکیل سنندج او را در مواجهه با مشکلات مشابه راهنمایی خواهد کرد. بهترین وکیل سنندج تسلط بالایی بر قوانین و مقررات حقوقی وم کیفری دارد و می تواند در صورت لزوم با اتکا به دانش حقوقی خود بهترین راهکار را ارائه دهد. او همواره تغییرات قانون را تحت رصد قرار می دهد تا در نهایت علم خود را به روز نگه دارد.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل سنندج را بشناسید!

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از وکلای شاخص در شهر سنندج را به شما ارائه دهیم. شما می توانید در پرونده های حقوقی و کیفری خود به این وکلا مراجعه کرده و از آن ها برای حل و فصل اختلافات پیش آمده کمک بگیرید. لطفا تا انتهای مقاله با ما همراه باشید:

سارا بهمنی

سارا بهمنی بهترین وکیل سنندج

سرکار خانم سارا بهمن پور وکیل پایه یک دادگستری، عضو کانون وکلا، مشار حقوقی، یکی از بهترین وکیل سنندج می باشد، از ویژگی های این وکیل می توان به فن بیان و نفوذ کلام، برخورد و رفتارنیکو، راه حل دهنده بودن، پایبندی به زمان و دانش حقوقی بالا اشاره کرد. وکیل سارا بهمنی توانسته در طول سابقه وکالت بیش از 7 ساله اش بسیار موفق عمل کرده و پرونده های زیادی را حل کند، تخصص ایشان در زمینه قبول دعاوی ملکی دعاوی نظام صنفی، مطالبه وجه، دیوان عدالت اداری، دعاوی شرکت های تجاری، شهرداری عقود، مطالبه خسارت، امور ثبتی بیمه، ارث و وصیت، اسناد رسمی و تجاری، دعاوی بانکی، داوری ایین دادرسی، مجازات های بازدارنده، جرایم علیه اخلاق و عفت عمومی و … می باشد.

آدرس: سنندج، خیابان مولوی، کوچه طلوع، ساختمان دایان، طبقه دوم، واحد 10

شماره تماس: 09183770357

پرویز پروین

پرویز پروین بهترین وکیل سنندج

جناب آقای پرویز پروین وکیل پایه یک دادگستری، مشاوره حقوقی، دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق، بیش از 10 سال سابقه وکالت تخصصی و حرفه ای با موضوع ملکی، کیفری، خانواده می باشد. ایشان همچنین بیش از 500 پرونده را به سرانجام رسانده و موکلان خود را از نتیجه پرونده خرسند ساخته است. تخصص های این وکیل در زمینه قبول دعاوی کیفری از جمله مواد مخدر، قتل، تجاوز، پرونده های ملکمی، خلع ید، پایان کار، دعاوی خانواده، طلاق، مهریه، نفقه، وکیل گمرک، همچنین ارائه خدمات از جمله تنظیم قرارداد، تنظیم لایحه، نوشتن اوراق قضایی و …

آدرس: سنندج، خیابان مولوی، کوچه طلوع، ساختمان دایان، طبقه 2

شماره تماس: 08733226463

پرستو توفیقی

پرستو توفیقی بهترین وکیل سنندج

سرکار خانم پرستو توفیقی وکیل پایه یک دادگستری، عضو کانون وکلای مرکز، دارای مدرک کارشناسی ارشد، یکی از بهترین وکیل سنندج می باشد، این وکیل به دلیل دانش حقوقی بالایی که دارد و همچنین تبحر در حل پرونده مراجعه کنندگان زیادی را جذب خود کرده و پرودنه های زیادی را به سرانجام برساند، ایشان یکی از وکلای سرشناس سنندج می باشند که در زمینه قبول دعاوی کیفری، حقوقی، خانواده، ملکی فعالیت می کنند، از دیگر خدمات این وکیل می تتوان به مشاوره های حضوری و غیر حضوری، تنظیم لایحه و شکوائیهنیز اشاره کرد.

آدرس: سنندج، خیابان فردوسی، روبروی سینما بهمن، ساختمان سروش، طبقه 4، واحد 2

شماره تماس: 08733282344

محمد دولت آبادی

محمد دولت آبادی بهترین وکیل سنندج

جناب آقای محمد دولت آبادی وکیل پایه یک دادگستری، مشاوره حقوقی با مدرک کارشناسی ارشد حقوق می باشد، این وکیل نیز یکی از بهترین وکیل سنندج نیز به شمار می آید که توانسته در طول سابقه وکالتش پرونده های زیادی را به سرانجام رسانده و مراجعه کنندگان زیادی را جذب خود کند. از خدماتی که این وکیل ارائه می دهد می توان به مشاوره های قبل از دادگاه به صورت حضوری و غیر حضوری اشاره کرد، تخصص ایشان در زمینه حل دعاوی خانواده از جمله طلاق، مهریه، نفقه، ملکی، خلع ید، پایان کارُ مطالبه خسارتُ تملک آپارتمان، کیفری، قصاص، ضرب و جرح و … می باشد.

آدرس: سنندج، خیابان پاسداران، کوچه نیکان، ساختمان نیکان، واحد15

شماره تماس: 08733284166

اسرین زارع

اسرین زارع بهترین وکیل سنندج

اسرین زارع وکیل پایه یک دادگستری، عضو کانون وکلا، مشاوره حقوقی، دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق، یکی از بهترین وکلای زن در سنندج می باشد، این وکیل از دانش حقوقی بالایی برخوردار است و تاکنون توانسته پرونده های زیادی را به سرانجام رسانده و موکلان بیشماری را از نتیجه پرونده خوشنود سازد، ایشان همچنین به دلیل دفاعیه هایی که در مقابل قاضی ارائه می دهد و الخصوص تبحری که در حل پرونده های قضایی دارد بین موکلان و مراجعه کنندگانش بسیار محبوب می باشد. تخصص های ایشاتن در زمینه بول دعاوی ملکی دعاوی نظام صنفی، مطالبه وجه، دیوان عدالت اداری، دعاوی شرکت های تجاری، شهرداری عقود، مطالبه خسارت، امور ثبتی بیمه، ارث و وصیت، اسناد رسمی و تجاری، دعاوی بانکی، داوری ایین دادرسی، مجازات های بازدارنده، جرایم علیه اخلاق و عفت عمومی و … می باشد.

آدرس: سنندج، خیابان صلاح الدین ایوبی، دفتروکالت آقای حسن محمدی

شماره تماس: 08735531220

سه اشتباه رایج در انتخاب وکیل سنندج

انتخاب بهترین وکیل سنندج می تواند یک کار چالش برانگیز باشد. اگر با سیستم قضایی آشنا نیستید، ممکن است ندانید که از کجا شروع کنید یا چه چیزی را جستجو کنید. در اینجا سه اشتباه رایج وجود دارد که مردم هنگام انتخاب وکیل مرتکب می شوند. در ادامه به مهم ترین آن ها اشاره خواهیم داشت. با این حال، اگر از این اشتباهات رایج اجتناب کنید، شانس بیشتری برای یافتن وکیل خوب خواهید داشت که به شما در پرونده حقوقی و کیفری کمک می کند.

انتخاب وکیل بر اساس هزینه: اولین اشتباهی که مردم اغلب مرتکب می شوند این است که وکیل را بر اساس هزینه انتخاب می کنند. در حالی که مهم است که هزینه وکیل را در نظر بگیرید، نباید تنها عامل در تصمیم گیری شما باشد. مهمتر این است که وکیل با تجربه و با استعدادی را انتخاب کنید که به شما در پرونده حقوقی و کیفری شما کمک کند.

انتخاب وکیل بدون تحقیقات: اشتباه دومی که مردم اغلب مرتکب می شوند این است که وکیل را بدون تحقیقات مناسب انتخاب می کنند. مهم است که قبل از انتخاب وکیل، زمان بگذارید و درباره او تحقیق کنید. با سایر افرادی که با او کار کرده اند صحبت کنید و نظرات آنها را بشنوید. همچنین مطمئن شوید که وکیل در پرونده های مربوط به دعاوی مطرح شده در دادگاه تجربه دارد و در زمینه خاصی که به آن نیاز دارید، متخصص است.

انتخاب وکیل بدون صحبت در مورد انتظارات خود: اشتباه سومی که مردم اغلب مرتکب می شوند این است که بهترین وکیل سنندج را بدون صحبت در مورد انتظارات خود انتخاب می کنند. مهم است که قبل از انتخاب وکیل، با او در مورد انتظارات خود صحبت کنید. به او بگویید که به دنبال چه چیزی هستید و چه چیزی از او انتظار دارید. همچنین مطمئن شوید که وکیل در مورد آنچه می تواند برای شما انجام دهد و آنچه نمی تواند انجام دهد، شفاف باشد.

بهترین وکیل سنندج

اهمیت ملاقات حضوری با بهترین وکیل سنندج

ملاقات حضوری با بهترین وکیل سنندج راهی عالی برای برقراری ارتباط مستقیم با وکیل و کسب درک کامل از وضعیت حقوقی شما است. در طول ملاقات، می توانید سوالات خود را از وکیل بپرسید و در مورد تمام دغدغه های خود صحبت کنید. وکیل نیز می تواند به شما کمک کند تا بهترین تصمیمات را برای پرونده خود بگیرید.

حال به این سوال پاسخ خواهیم داد که چرا ملاقات حضوری با بهترین وکیل سنندج اهمیت دارد:

ارتباط مستقیم: هنگام ملاقات حضوری با وکیل، می توانید با او ارتباط مستقیم برقرار کنید و سوالات خود را به صورت شفاهی از او بپرسید. این می تواند به شما کمک کند تا درک بهتری از وضعیت خود در پرونده داشته باشید و با دیدی جامع تر بتوانید برای حل و فصل اختلافات پیش آمده قدم بردارید.

تمرکز بر نیازهای شما: وقتی با وکیل ملاقات می کنید، او می تواند تمام توجه خود را به شما و نیازهای شما معطوف کند. این به شما کمک می کند تا مطمئن شوید که تمام سوالات شما به طور کامل پاسخ داده شده است و شما تمام اطلاعات مورد نیاز خود را برای تصمیم گیری در مورد پرونده خود در اختیار دارید.

ایجاد صمیمیت با وکیل: ملاقات حضوری با وکیل راهی عالی برای ساخت رابطه با او است. این می تواند مهم باشد، به خصوص اگر در حال حاضر با پرونده حقوقی پیچیده ای دست و پنجه نرم می کنید. وقتی با وکیل خود احساس راحتی می کنید، بیشتر احتمال دارد که بتوانید با او در مورد نگرانی های خود صحبت کنید و در مورد بهترین راه حل برای پرونده خود بازخورد بگیرید.

اگر با یک پرونده حقوقی دست و پنجه نرم می کنید، توصیه می شود با یک وکیل ملاقات کنید. ملاقات حضوری راهی عالی برای برقراری ارتباط مستقیم با وکیل، کسب درک کامل از وضعیت حقوقی شما و ساخت رابطه با او است. در جلسات ملاقات حضوری می توان علاوه بر تبادل نظر در خصوص پرونده، مهم ترین شاخصه و ویژگی های وکیل مانند حسن اخلاق، زمان شناسی و فن بیان او را نیز تحت رصد قرار داد. این کار کمک می کند تا فرد از انتخاب خود رضایت حاصل کرده و به وکیل اعتماد نماید.

بهترین وکیل سنندج

کلام آخر

در این مقاله سعی کردیم شما را تا آنجایی که ممکن است با نام، مشخصات، ویژگی ها و تخصص بهترین وکیل سنندج آشنا کنیم تا در کمترین زمان ممکن بتوانید گزینه مطلوب خود را انتخاب نمایید. در ادامه به بررسی سه اشتباه رایج در انتخاب وکیل پرداختیم و در انتهای مطلب نیز اهمیت ملاقات حضوری با وکیل مجرب و خبره را گوشزد نمودیم و نکاتی درباره آن ارائه دادیم. اکنون که به پایان مقاله رسیده ایم از شما درخواست می کنیم که اگر نظر و یا تجربه ای در خصوص مطالب ذکر شده در مطلب بالا دارید، آن را در قسمت دیدگاه با سایر مخاطبان سایت به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

میثم امینی

من عاشق دنیای کتاب و نویسندگی هستم و نمیدونم دست سرنوشت چجوری من رو به سمت تهیه متون حقوقی هل داد. خیلی خوشحالم بابت جایگاهی که دارم. چون حس میکنم جایی قرار گرفتم که هم بهش علاقه دارم و هم راهی برای خدمت به شما عزیزانه!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − هفده =

دکمه بازگشت به بالا