وکیل

لیست 10 تا از بهترین وکیل زن در سنندج ⚖️【سال1403】✔️

اگر چه زن یا مرد بودن یک وکیل معیار مناسبی برای انتخاب او نیست، اما همچنان عده ای تمایل دارند که برای رسیدگی به پرونده های حقوقی و کیفری خود از وکلای خانم استفاده کنند. نمی توان به این موضوع خرده ای گرفت و مردم را از این انتخاب نهی کرد، چرا که این مسئله به میزان زیادی به سلیقه افراد باز می گردد. تنها توصیه ای که می توان در این خصوص داشت این است که می بایست به سراغ آن دسته از وکلای زن بروید که مهارت های بیشتری در مقایسه با سایر همکاران خود دارند. چرا که تنها در این صورت است که می توانید به سبب انتخاب مطلوب خود نتایج دلخواهی را نیز در دادگاه حاصل کنید. از این رو، در این مقاله تلاش ما بر این است تا شما را با بهترین وکیل زن در سنندج آشنا کنیم. دعوت می کنیم تا انتهای مقاله ما را همراهی کنید.

بهترین وکیل زن در سنندج

بهترین وکیل زن در سنندج کیست؟

این نکته را همواره مد نظر داشته باشید که با هر وکیلی نمی توان به موفقیت دست پیدا کرد. برای مثال لازم الست در ابتدا به تخصص و سابقه وکیل مورد نظر توجه ویژه ای داشته باشید و آن را از جنبه های مختلف مورد ارزیابی قرار دهید تا در نهایت انتخابی مطلوب داشته باشید. کسب نتایج مطلوب در گرو استفاده از وکلای زبده و شاخص است. برای انتخاب و استخدام بهترین وکیل زن در سنندج لازم است در ابتدا خود را به معیارهایی برای سنجش توانایی وکلا مسلح کنید.

بهترین وکیل زن در سنندج تحصیلات آکادمیک خود را در رشته حقوق و در یکی از مطرح ترین دانشگاه های کشور به اتمام رسانده است. بهترین وکیل زن در سنندج در تلاش است تا از ویژگی های زنانه خود برای برقراری ارتباط موثر با موکل خود استفاده کند. چنین ارتباطی به اعتماد سازی و افزایش احتمال کسب موفقیت منجر خواهد شد. بهترین وکیل سنندج سال های زیادی از عمر کاری خود را در محاکم قضایی صرف رسیدگی به پرونده های مختلف کرده و تجربیات قابل اتکایی به دست آورده است.

ویژگی های بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل زن در سنندج را بشناسید!

در ادامه سعی داریم 10 مورد از بهترین وکیل زن در سنندج را به شما معرفی کرده و تخصص هر یک را مورد بررسی قرار دهیم. همچنین اطلاعات دقیقی در خصوص مشخصات و آدرس هر یک از آن ها به شما ارائه خواهیم داد. از شما تقاضا داریم تا انتهای مقاله با ما همراه باشید:

لیلا کوششی

لیلا کوششی وکیل زن سنندج

سرکار خانم سرکار خانم مدینه سادات حسینی وکیل و مشاور پایه یک دادگستری هستند. ایشان در امور مختلف کیفری، ملکی، حقوقی و خانواده فعالیت می کنند. همچنین ایشان دارای دانش حقوقی بالا و تسلط کامل در حل پرونده های خانوادگی دارند. برای استفاده از تجربیات وکیل توانمند خانم سرکار خانم مدینه سادات حسینی وکیل و مشاور پایه یک دادگستری هستند. ایشان در امور مختلف کیفری، ملکی، حقوقی و خانواده فعالیت می کنند.

آدرس: سنندج، شهرک سعدی، فاز ۲، خیابان شهید طهماسبی، کوچه شکوفه ۲

شماره تماس: 08733660087

شیدا مفاخری

شیدا مفاخری وکیل زن در سنندج

سرکار خانم شیدا مفاخری وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در سنندج می باشند، این وکیل در تمامی دعاوی اعم از کیفری، حقوقی، ملکی، خانواده فعالیت موفق دارند. از ویژگی های بارز ایم وکیل می توان به دانش حقوقی بالا، تبحر در حل پرونده های کیفری و حقوقی، تخصص در مشاوره های حضوری و غیر حضوری، همچنین تنظیم لایحه و شکوائیه های کار آمد .

آدرس: سنندج، خیابان پاسداران، پاساژ بهاره، طبقه دوم، واحد ۱۳

شماره تماس: 08713244548

پریسا رمضانلو

پریسا رمضانلو وکیل زن در سنندج

سرکار خانکم پریسا رمضانلو مدرک کارشناسی ارشد حقوق از وکلای پایه یک دادگستری می باشند. ایشان سالهای زیادی در حوزه ی دعاوی کیفری، ملکی، حقوقی و خانواده فعالیت دارند و توانسته انند مراجعه کنندگان زیادی را جذب خود کنند، از دیگر تخصص های این وکیل می توان به تنظیم لایحه و شکوائیه بدون کوچک ترین ایرادی، همچنین مشاوره های حضوری و غیر حضوری موفق اشاره کرد.

آدرس: سنندج، شهرک سعدی، فاز ۲، خیابان گولان، کوچه ایلخانی زاده، مجتمع سهند، واحد ۴

شماره تماس: 08733669342

سمیرا صحرایی

سمیرا صحرایی وکیل زن در سنندج

سرکار خانم سمیرا صحرایی وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی می باشد. ایشان دارای دانش حقوقی بالا و تسلط کامل در حل پرونده های حقوقی و کیفری دارند. برای استفاده از تجربیات وکیل توانمند سمیرا صحرایی و رزرو وقت می توانید با شماره قرار گرفته شده، تماس حاصل فرمایید.

آدرس: مجتمع بانكها، برج استاندارد، طبقه 3، اشتراک گذاری

شماره تماس: 09188710346

سروش احمدی زاده

سروش احمدی زاده وکیل زن در سنندج

سرکار خانم سروش احمدی زاد وکیل پایه یک دادگستری استان کردستان، مشاوره حقوقی دارای چندین سال وکالت موفق در زمینه حل دعاوی کیف ری . حقوقی می باشد، ایشان به دلیل دانش حقوقی بالا و همچنین دفاعیه های موفقی که برای دفاع از موکلینش در مقابل قاضی ارائه میدهد تا کنون پرونده های بیشماری را به سرانجام رسانده و موکلان زیادی را جذب خود کرده است.

آدرس: سنندج، میدان آزادی، کوچه ارشاد اسلامی، مجتمع بارین، طبقه سوم، واحد ۱۱


حق الوکاله وکیل زن در سنندج در صورت شکست در پرونده

در ابتدا لازم است به این نکته اشاره داشته باشیم که در اصل حق الوکاله میزان دستمزد و هزینه ای است که لازم است در ازای دریافت خدمات از بهترین وکیل زن در سنندج به او پرداخت نمایید. میزان حق الوکاله به عوامل مختلفی بستگی دارد؛ اما باید به این موضوع اشاره داشته باشیم که تفاوتی میان دستمزد وکیل زن خوب در سنندج با حق الوکاله وکلای مرد به سبب جنسیت آن ها وجود ندارد؛ یعنی تنها به این دلیل وکیلی مرد باشد یا زن باشد، نمی توان در خصوص دستمزد درخواستی او تصمیم گیری کرد.

برای به خدمت گرفتن یک وکیل لازم است در ابتدا معیارهای مختلفی را در نظر گرفته تا به کمک آن ها بتوانید مهارت وکلای مختلف را مورد ارزیابی قرار دهید. تنها در این صورت است که می توانید میان گزینه های مختلف اولویت بندی کرده و در نهایت به سراغ مطلوب ترین و شاخص ترین گزینه موجود بروید. برای این کار می توانید سابقه و تخصص وکیل را به عنوان دو معیار مناسب در نظر بگیرید. مراجعه به وکلای متخصص سبب می شود تا نتیجه مطلوب تری از پرونده در انتظار شما باشد.

وکیل در ابتدا پرونده را از جنبه های مختلف مورد بررسی قرار می دهد. برای مثال وکیل در جلساتی که به منظور ملاقات حضوری تدارک دیده شده است سعی دارد میزان پیچیدگی پرونده را تخمین بزند. برای این کار سعی دارد علاوه بر مطالعه پرونده، مهم ترین خواسته های موکل را نیز در نظر بگیرد. علاوه بر این میزان زمانی که لازم است وکیل برای به نتیجه رساندن یک پرونده حقوقی یا کیفری صرف نماید نیز در میزان حق الوکاله ای که وکیل پیشنهاد می دهد موثر است.

برترین وکیل زن در سنندج موظف است تا تمام مهارت های خود را برای کسب موفقیت در دادگاه به کار بگیرد و در این مسیر از هیچ اقدامی کوتاهی نکند؛ اما ممکن است به هر دلیلی در پرونده با شکست مواجه شویم. دقت داشته باشید که وکلا ترجیح می دهند دستمزد خود را به صورت توافقی تعیین کنند. شما می توانید در زمان امضای قرارداد شروطی را برای شکست در پرونده لحاظ کنید. در صورتی که وکیل نتوانست در خصوص پرونده به موفقیت برسد، لازم است به توافقات خود در خصوص حق الوکاله رجوع کنید.

بهترین وکیل زن در سنندج

اشتباهات رایج در انتخاب وکیل زن در سنندج

لازم است در انتخاب بهترین وکیل زن در سنندج تمام توان خود را به کار بگیرید. دقت داشته باشید که انتخاب و استخدام وکیل زن خوب در سنندج نتیجه مستقیمی در نتیجه پرونده خواهد داشت. چرا که مهارت های یک وکیل نقش تعیین کننده ای در دادگاه دارد. او می تواند با به کارگیری درست مهارت ها، راه را برای کسب پیروزی هموار کرده و موکل را به خواسته هایش برساند. چند اشتباه رایج در انتخاب وکیل وجود دارد که در ادامه سعی داریم به سه مورد از شایع ترین آن ها اشاره داشته باشیم.

جنسیت یک وکیل معیار مناسبی برای انتخاب او نیست: دقت داشته باشید که اگر تنها در زمان انتخاب به جنسیت یک وکیل توجه داشته باشید دچار اشتباهی مهلک شده اید. ممکن است برخی از افراد با بهترین وکیل خانم در سنندج راحت تر باشند و تصمیم داشته باشند به این وکلا اعتماد کنند. این موضوع هیچ گونه ایرادی ندارد؛ اما لازم است در میان گزینه های انبوه از وکلای زن به سراغ مطرح ترین گزینه بروید. مبادا جنسیت یک وکیل باعث شود تا تحقیقات در خصوص او را متوقف کنید.

سابقه یک وکیل به معنای مسن بودن او نیست: همواره این موضوع مطرح می شود که افراد می بایست به سراغ وکلای با سابقه بروند تا از این طریق بتوانند با سهولت بیشتری به موفقیت دست پیدا کنند؛ اما ذکر این نکته لازم است که الزاما سابقه وکلای مسن تر، بیشتر نیست. چرا که ممکن است وکیلی دیر پای به این عرصه گذاشته باشد. برخلاف آن ممکن است وکیل دیگری در عین جوانی سال های متمادی را صرف رسیدگی به پرونده های حقوقی و کیفری کرده و تجربه سرشاری داشته باشد.

به تبلیغات پر رنگ و لعاب توجهی نداشته باشید: همه ما ممکن است در فضای مجازی یا شبکه های تلویزیونی و ماهواره ای با تبلیغات پر سر و صدایی از وکلا رو به رو شده باشیم. در این تبلیغات به گونه ای جلوه داده می شود که فلان وکیل از نظر مهارت، شاخص ترین و مشهورترین گزینه موجود است. این در حالی است که تبلیغات تنها جنبه بازارگرمی دارد و نباید اعتماد چندانی به آن ها داشته باشید. هیچ گاه از بررسی مهارت و سوابق وکیل مورد نظر غافل نباشید.

بهترین وکیل زن در سنندج

کلام آخر

از اینکه تا پایان مقاله ما را همراهی کردید از شما تشکر می کنیم. در این مقاله تلاش کردیم تا شما را با نام، مشخصات و ویژگی های بهترین وکیل زن در سنندج آشنا کنیم تا در صورت لزوم بتوانید به حقوقدان مورد نظرتان دست پیدا کنید. در ادامه تلاش داشتیم تا تکلیف حق الوکاله در صورت شکست وکیل در پرونده را مشخص کنیم. در انتهای مطلب نیز به بیان سه اشتباه رایج و البته مهلک در خصوص انتخاب وکیل اشاره داشتیم. اکنون زمان آن فرا رسیده است تا تجربیات و نظرات خود در خصوص مطالب ذکر شده را در قسمت دیدگاه با سایر مخاطبان سایت برترین وکلا به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

میثم امینی

من عاشق دنیای کتاب و نویسندگی هستم و نمیدونم دست سرنوشت چجوری من رو به سمت تهیه متون حقوقی هل داد. خیلی خوشحالم بابت جایگاهی که دارم. چون حس میکنم جایی قرار گرفتم که هم بهش علاقه دارم و هم راهی برای خدمت به شما عزیزانه!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 − 6 =

دکمه بازگشت به بالا