خانوادهوکیل

لیست 10 تا از بهترین وکیل مهریه در سنندج ⚖️【سال1403】✔️

دعاوی مهریه را می توان یکی از پیچیده ترین دعاوی مطرح شده در دادگاه به شمار آورد. هر ساله با بالا رفتن آمار طلاق در سطح جامعه، حجم عظیمی از پرونده ها به سمت محاکم قضایی سرازیر می شود و حساسیت های کار باعث می شود تا بسیاری از خانواده ها، تحت تاثیر این پرونده ها با اختلافاتی رو به رو شوند. حضور موفق در محاکم قضایی به منظور رسیدگی به دعاوی طلاق و مهریه مستلزم بهره مندی از دانش حقوقی است. در این راستا لازم است با در نظر گرفتن معیارهای مختلف، راه را برای یافتن وکلای شاخص هموار سازیم. در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل مهریه در سنندج آشنا کنیم تا به این شکل بتوانید به گزینه های مطلوب خود دست پیدا کنید. پس تا انتها با ما همراه باشید.

بهترین وکیل مهریه در سنندج

بهترین وکیل مهریه در سنندج کیست؟

تسلط بر قوانین می تواند یک شاخصه مهم برای بهترین وکیل سنندج به شمار آید. در سال های اخیر قوانین مربوط به طلاق با تغییراتی مواجه شده است و همین موضوع می طلبد که وکیل علم خود را در این خصوص به روز نگه دارد. آگاهی از تغییرات قوانین باعث می شود تا بهترین وکیل مهریه در سنندج دفاع موثری از موکل خود در دادگاه ارائه دهد و همواره یک گام از رقبای خود جلوتر باشد. در هنگام انتخاب وکیل برای رسیدگی به پرونده های مهریه باید میزان تسلط او بر دانش حقوقی را مد نظر قرار دهید.

بهترین وکیل مهریه در سنندج به عنوان وکیل پایه یک دادگستری دانش آموخته رشته حقوق در یکی از مطرح ترین دانشگاه های کشور است. تحصیلات آکادمیک برترین وکیل مهریه در سنندج به او این امکان را می دهد که حضور موفقی در محاکم قضایی داشته باشد و بتواند موکل را در رسیدن به اهداف تعیین شده اش یاری کند. تجربیات بهترین وکیل خانواده در سنندج به او این امکان را می دهد تا در صورت مواجهه با اختلافات پیش آمده در پرونده، بهترین راهکار برای بازگشایی گره های موجود را ارائه دهد.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل مهریه در سنندج را بشناسید!

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از وکلای شاخص در زمینه دعاوی مهریه در سنندج را به شما ارائه دهیم. لازم است پیش از انتخاب هر یک از وکلای معرفی شده به سابقه و تخصص آن ها توجه ویژه داشته باشید. لطفا تا انتهای مقاله در سایت برترین وکیل با ما همراه باشید:

نیشتمان فاتحی

نشتیمان فاتحی بهترین وکیل مهریه در سنندج

سرکار خانم نیشتمان فاتحی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در سنندج می باشد، ایشان دارای 12 سال سابقه وکالت موفق در زمینه حل دعاوی کیفری، حقوقی می باشند، حقوقدان نیشتمان فاتحی علاوه بر سابقه بالا و تبحرش در حل پرونده های کیفری و حقوقی در زمینه حل دعاوی خانواده، مهریه، تنظیم سند و لایحه، شکوائیه، مشاوره های حضوری و غیر حضوری به صورت تخصصی فعالیت دارد.

آدرس: سنندج، خیابان جام جم، تپه کرباسی، کوچه باباشهابی، پلاک ۲

شماره تماس: 08712279378

سحر خسروی

سحر خسروی بهترین وکیل مهریه در سنندج

سرکار خانم سحر خسروی وکیل پایه یک دادگستری و عضو کانون وکلا با بیش از 8 سال سابقه وکالت در تخصص دعاوی خانواده، مهریه، نفقه، حضانت و … همینطور ایشان در زمینه حل دعاوی کیفری و حقوقی نیز سررشته دارند و تا کنون پرونده های زیادی را به سرانجام رسانده اند.

آدرس: سنندج، خیابان پاسداران، مجتمع بهاره، طبقه دوم، واحد۱۸

شماره تماس: 09181730371

سیروان حمید پور

سیروان حمید پور بهترین وکیل مهریه در سنندج

جناب آقای سیروان حمید پور وکیل پایه یک دادگستری عضو کانون وکلای مرکز، ایشان دارای بیش از 18 سال سابقه وکالت موفق می باشد، این وکیل همچنین به دلیل تبحر و ترجه بالایی که در زمینه حل انواع دعاوی حقوقی کیفری دارد یکی از بهترین وکلای شهر سنندج بشمار می آید، ایشان تاکنون توانسته بیش از چندصد پرونده را حل و فصل کرده و به سرانجام خوب برساند.

آدرس: سنندج، خیابان پاسداران، مجتمع هورام، ورودی جنوبی، طبقه سوم، واحد ۸

شماره تماس: 08733289824

محمد وفا جعفری

محمد وفا جعفری بهترین وکیل مهریه در سنندج

جناب آقای محمدوفا جعفری وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی عضو کانون وکلای مرکز دارای بیش از 7 سال سابقه وکالت در سنندج می باشد، تخصص ایشان در زمینه حل دعاوی حقوقی اعم از خانواده، مهریه، ملکی و … و همینطور دعاوی کیفری می باشد. این وکیل نه تنها در حل اینگونه از دعاوی بسیار حاذق عمل کرده و سابقه خوبی را برای خود برجای گذاشته بلکه در تنظیم اوراق قضایی، تنظیم لایحه و شکوائیه، تنظیم سند نیز بسیار تخصصی عمل می کند.

آدرس: کردستان، سنندج، ۲۱۹ بهاران، خیابان قانع، کوچه مروارید ۵

شماره تماس: 08733771261

سیاوش حیدری

سیاوش حیدری بهترین وکیل مهریه در سنندج

جناب آقای سیاوش حیدری وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی و عضو کانون وکلای مرکز با بیش از 10 سال سابقه وکالت در زمینه حل دعاوی حقوقی و کیفری می باشد. ایشان در زمینه تنظیم لایحه و شکوائیه، تنظیم سند نیز به صورت تخصصی خدمات ارائه می دهد همچنین به دلیل تبحرو تجربه بالای ایشان در وکالت یکی از بهترین وکیل در سنندج بشمار می آید.

آدرس: سنندج، نبش چهار راه وکیل، جنب دفتر خانه اسناد رسمی، شماره ۹۲

شماره تماس: 09185168632


تصورات غلط درباره دستمزد وکیل مهریه در سنندج

وجود تصورات غلط در سطح جامعه می تواند باعث اقدامات غلط از سوی افراد مختلف در مواجهه با یک پرونده حقوقی و یا کیفری می شود. بسیاری از افراد در جامعه به دلیل نداشتن آگاهی کافی از حقوق و وظایف حرفه‌ای وکلا، اندیشه‌های غلطی را درباره دستمزد وکلا در پرونده‌های مهریه در سنندج دارند. این تصورات غلط ممکن است به تضعیف دانش حقوقی جامعه منجر شده و از تصمیم‌گیری‌های صحیح در این زمینه بازداری کنند. برای افزایش آگاهی و تشویق به تصمیم‌گیری‌های درست در این زمینه، به موارد زیر توجه کنید:

وکلا هزینه های یکسانی را درخواست نمی کنند: یکی از تصورات غلطی که بسیاری از افراد دارند، این است که تمام وکلا هزینه یکسانی برای مشاوره و نمایندگی در پرونده‌های مهریه درخواست می‌کنند. در واقع، دستمزد وکلا به توجه به سابقه‌ کاری، تخصص و میزان پیچیدگی پرونده متفاوت است. برای انتخاب وکیل مناسب، لازم است به تخصص و تجربه وی توجه کنید و تصمیم ‌گیری خود را بر اساس این معیارها انجام دهید. از سوی دیگر باید اشاره داشته باشیم که هرگز نباید مهارت وکلا را بر اساس دستمزد آن ها ارزیابی کرد.

لازم نیست تمام دستمزد را در همان ابتدا پرداخت کنید: انتظار نداشته باشید که در ابتدا کل مبلغ دستمزد وکیل را پرداخت کنید. وکیل با مطالعه پرونده و تعیین میزان کار و زمانی که برای پرونده صرف می‌کند، دستمزد خود را مشخص می‌کند. شما نیز می‌توانید با وکیل در مورد مبلغ حق الوکاله صحبت کنید و در مورد تعیین مبلغ و شیوه پرداخت توافق کنید. به طور معمول، پرداخت دستمزد به صورت قسطی و در مراحل مختلف پرونده انجام می‌شود. معمولا هزینه وکیل در دو نوبت به او پرداخت می شود.

دستمزد بالای وکیل پیروزی را تضمین نمی کند: انتظار وجود ارتباط مستقیم میان دستمزد وکیل و نتیجه پرونده یک تصور غلط است. وکیل متعهد به ارائه خدمات حرفه‌ای و به حداکثر رساندن خسارت های موکل در دادگاه است؛ اما نتیجه نهایی پرونده بیشتر به شرایط و شاخص‌های دیگری از جمله شواهد موجود و قوانین اعمال شده توسط دادگاه بستگی دارد. لازم است در هنگام انتخاب وکیل مورد نظر به تخصص و سابقه او توجه ویژه ای داشته باشید. چرا که این ویژگی ها در کسب موفقیت، موثرتر از دستمزد وکیل می باشد.

بهترین وکیل مهریه در سنندج

اهمیت ملاقات حضوری با وکیل مهریه در سنندج

در صورتی که از انتخاب خود در خصوص حقوقدان مطلوب خود اطمینان حاصل نمودید وقت آن رسیده است تا با او ملاقات حضوری داشته باشید. ملاقات حضوری با بهترین وکیل مهریه در سنندج برای افرادی مناسب است که در مورد مهریه سوال دارند یا برای مطالبه مهریه از همسر خود نیاز به کمک دارند. یک وکیل مهریه می تواند در مورد شرایط مهریه، نحوه مطالبه مهریه و مراحل قانونی پیگیری مهریه شما مشاوره دهد. همچنین می تواند در دادگاه از حق و حقوق شما دفاع کند.

لازم است در انتخاب وکیل مورد نیاز خود پیش از هر گونه اقدام به تخصص او توجه ویژه ای داشته باشید. در ابتدا لازم است موضوع پرونده خود را در نظر گرفته و بر اساس آن به دنبال وکیل متخصص باشید. گذشته از این، سابقه یک وکیل نیز می تواند معیار مناسبی برای سنجش میزان مهارت و توانایی های او باشد. در واقع باید به سراغ آن دسته از وکلای مهریه بروید که در مقایسه با همکاران خود دارای سابقه و تجربه بیشتری هستند. چنین انتخابی، احتمال کسب موفقیت در دادگاه را افزایش خواهد داد.

در ملاقات حضوری لازم است در خصوص حق الوکاله درخواستی از سوی وکیل به تبادل نظر بپردازید. در گام نخست وکیل مهریه پرونده را به دقت مورد مطالعه قرار می دهد تا اطلاعات جامعی در خصوص آن کسب نماید. پس از آن است که موکل مبلغ مورد نظر خود را با توجه به پیچیدگی و زمان بر بودن پرونده مربوط به دعاوی مهریه اعلام می دارد. در صورتی که توافقات لازم میان دو طرف حاصل شود، قراردادی می بایست بین آن ها منعقد شود. این قرارداد از وقوع اختلافات در آینده جلوگیری می کند.

بهترین وکیل مهریه در سنندج

کلام آخر

از اینکه تا پایان مقاله با ما همراه بودید از شما تشکر می کنیم. در این مقاله سعی کردیم شما را با نام، مشخصات، ویژگی ها و تخصص بهترین وکیل مهریه در سنندج آشنا کردیم تا در کمترین زمان ممکن بتوانید به گزینه های مطلوب خود دست پیدا کنید. در ادامه شما را با سه تصور غلط در خصوص دستمزد وکلای حقوقی و کیفری آشنا کردیم. در انتهای مقاله نیز اهمیت ملاقات حضوری با وکلای مهریه را گوشزد نمودیم. اکنون که به پایان مقاله رسیده ایم از شما همراهان گرامی درخواست می کنیم که نظرات و تجربیات خود در خصوص مطالب ذکر شده را در قسمت دیدگاه با سایر مخاطبان سایت به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

میثم امینی

من عاشق دنیای کتاب و نویسندگی هستم و نمیدونم دست سرنوشت چجوری من رو به سمت تهیه متون حقوقی هل داد. خیلی خوشحالم بابت جایگاهی که دارم. چون حس میکنم جایی قرار گرفتم که هم بهش علاقه دارم و هم راهی برای خدمت به شما عزیزانه!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نه + 16 =

دکمه بازگشت به بالا