طلاقوکیل

لیست 10 تا از بهترین وکیل طلاق در سنندج ⚖️【سال1403】✔️

تمامی زوجین زندگی مشترک خود را با علاقه و عاطفه شروع می کنند؛ اما گاهی ناهمواری های زندگی مسیر رابطه را به سمتی کج می کند که راهی جز جدایی باقی نمی ماند. دقت داشته باشید که طلاق یک روند قانونی است و در صورتی می تواند به حقوق قانونی خود در محاکم قضایی دست پیدا کرد که دانش و سواد حقوقی لازم را در اختیار داشته باشیم. هر گونه اقدام غلط در انواع دعاوی طلاق می تواند خسارت های مادی و روحی بسیاری را برای هر یک از طرفین به همراه داشته باشد. از این رو، ساتخدام وکیل و کسب مشاوره حقوقی از وکیل خبره و کاربلد الزامی است. در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل طلاق در سنندج آشنا کنیم. پس لطفا با ما همراه باشید.

بهترین وکیل طلاق در سنندج

بهترین وکیل طلاق در سنندج کیست؟

بسیاری از افراد به اشتباه تصور می کنند که چون از نظر قانونی حق با آن ها است پس دیگر نیازی به استخدام وکیل ندارند. این افراد به تنهایی در محاکم قضایی حضور پیدا می کنند و در بیشتر موارد مغلوب دانش وکیل طرف مقابل می شوند. از این رو، پیشنهاد می شود در دعاوی طلاق حتما از یک وکیل زبر دست استفاده کنید. بهترین وکیل طلاق در سنندج دانش آموخته یکی از مطرح ترین و معتبر ترین دانشگاه های کشور است. او تحصیلات آکادمیک خود را در رشته حقوق به اتمام رسانده است.

بهترین وکیل طلاق در سنندج به عنوان وکیل پایه یک دادگستری از کلیه قوانین و مقررات حاکم بر انواع دعاوی طلاق آگاهی دارد و می تواند با استناد به دانش حقوقی خود بهترین راهکار را برای حل مشکلات ارائه دهد. بهترین وکیل طلاق در سنندج سال های زیادی از عمر خود را صرف رسیدگی به پرونده های مربوط به طلاق و مهریه کرده است و توانسته در این مسیر تجربیات گران بهایی را کسب نماید. تجربیات و سابقه بهترین وکیل سنندج باعث می شود تا او در شرایط خاص بتواند تصمیمات درست بگیرد.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل طلاق در سنندج را بشناسید!

در ادامه مقاله قصد داریم به معرفی 10 تا از بهترین وکیل طلاق در سنندج بپردازیم. لازم است پیش از انتخاب به تخصص و سابقه وکلا توجه ویژه ای داشته باشید. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه، ادامه مطلب را در سایت برترین وکلا دنبال کنید:

آرزو حکمت

آرزو حکمت وکیل خانواده در سنندج

آرزو حکمت وکیل پایه یک دادگستری، عضو کانون وکلای مرکز، بیش از چندین سال سابقه وکالت موفق در زمینه حق دعاوی طلاق، مهریه، نفقه، اجرت المثل می باشد. حقوقدان آرزو حکمت در زمینه حل دعاوی کیفری و حقوقی نیز به طور تخصصی فعالیت دارد، او تا کنون پرونده های زیادی را به سرانجام نیک رسانده است.

آدرس: سنندج، خیبابان پاسداران، پاساژ بهاره، طبقه آخر، واحد ۳

شماره تماس: 08713242984

لطف اله زمانی دادانه

لطف اله زمانی دادانه وکیل خانواده سنندج

جناب آقای لطف اله زمانی دادانه وکیل پایه یک دادگستری سسندج، مشاور حقوقی، بهترین وکیل طلاق در سنندج می باشد، این وکیل دارای سابقه درخشان در زمینه حل دعاوی حقوقی و کیفری می باشد، ایشان توانسته در طول وکالتش پرونده های زیادی را حل و فصل کرده و مراجعه کنندگان زیادی را جذب خود کند. از ویژگی های وکیل لطف اله زمانی دادانه که آن را از ما بقی وکلا متمایز می کند می توان به تبحر در حل پرونده ها و هوش حقوقی بالا اشاره کرد.

آدرس: سنندج، مجتمع تجاری مروارید، طبقه۱،واحد۸

آدرس: 08713233289

راشده شکری رزاقی

راشده شکری رزاقی وکیل خانواده سنندج

سرکار خانم راشده شکری رزاقی وکیل پایه یک دادگستری سنندج، عضو کانون وکلای مرکز، بیش از چندین سال سابقه وکالت و مشاور حقوقی . این حقوقدان دارای روحیه وکالات و تبحر در حل پرونده های طلاق و خاناده می باشد، ایشان تا کنون پرونده های زیادی را با موفقیت به سرانجام رسانده به دلیل دفاعیه هایی که در مقابل قاضی قرا می دهد یکی از بهترین وکیل طلاق در سنندج بشمار می آید.

آدرس: سنندج، شهرک سعدی، خیابان ابوریحان بیرونی، پلاک۴۹

شماره تماس: 08733625404

احمد عزتی

احمد عزتی وکیل خانواده سنندج

جناب آقای احمد عزتی وکیل پایه یک دادگستری، یکی از وکلای شناخته شده در سنندج می باشد، ایشان عضو کانون وکلای مرکز با بیش از چندین سال سابقه وکالت موفق می باشد، تخصص ایشان در زمینه حل دعاوی طلاق می باشد اما تخصص های دیگر ایشان شامل حل دعاوی حقوقی، کیفری، تنظیم قرار داد، شکوائیه،لایحه همچنین مشاوره های حضوری و غیر حضوری نیز می باشد.

آدرس: سنندج، خیابان فردوسی، سه راه نمکی، جنب عکاسی پر، طبقه فوقانی

شماره تماس: 08733166822

احمد فرشاد

احمد فرشاد وکیل خانواده سنندج

جناب اقای احمد فرشاد وکیل پایه یک دادگستری استان کردستان سنندج، ایشان مشاور حقوقی و عضو کانون وکلای مرکز می باشد، حقوقدان احمد فرشاد دارای چندین سال سابقه وکالت در زمینه حل دعاوی خانواده، طلاق، می باشد، تخصص های دیگر این وکیل در زمینه حل دعاوی حقوقی ملکی، حقوقی خانواده، حقوقی بانکی و … می باشد.

آدرس: سنندج، خیابان پاسدارن، کوی نیکان، پاساژ بهاره، طبقه ۳، واحد ۵

شماره تماس: 08713242980


هشت معیار مهم در انتخاب وکیل طلاق در سنندج

انتخاب بهترین وکیل طلاق در سنندج یک تصمیم مهم است. وکیل شما باید شخصی باشد که به او اعتماد دارید و می‌توانید با او در مورد پرونده خود راحت باشید. در اینجا هشت معیار برای انتخاب وکیل آورده شده است. در واقع شما می توانید با در نظر گرفتن این معیارها، توانایی و مهارت وکلای مختلف را مورد ارزیابی قرار دهید و در نهایت به گزینه مطلوب خود دست پیدا کرده و راه را برای استخدام وی هموار کنید.

تجربه: وکیل شما باید در زمینه حقوقی که به آن نیاز دارید، تجربه داشته باشد.تجربیات وکیل در کسب موفقیت در پرونده های طلاق بسیار موثر است.

تخصص: وکیل شما می بایست متخصص در زمینه حقوقی که به آن نیاز دارید، باشد. در ابتدا موضوع پرونده خود را در نظر گرفته و سپس به سراغ وکلای متخصص بروید.

اعتبار: وکیل طلاق باید دارای اعتبار و شهرت بالا باشد. شهرت یک وکیل از میزان توانایی او در کسب نتایج مطلوب سرچشمه می گیرد.

هزینه: هزینه خدمات وکیل شما باید مقرون به صرفه باشد. هرگز تصور نکنید که هزینه بالاتر برای یک وکیل طلاق به معنای بالاتر بودن مهارت های او است.

دسترسی: وکیل شما باید در دسترس باشد و بتواند به موقع به سوالات و نگرانی های شما پاسخ دهد. در دسترس نبودن بهترین وکیل طلاق در سنندج باعث می شود تا اعتماد دو طرف از میان برداشته شود.

ارتباط: وکیل طلاق می بایست بتواند به طور موثر با شما ارتباط برقرار کند و توضیح دهد که پرونده شما در حال پیشرفت است. البته دقت داشته باشید که ارتباط نزدیک وکیل و موکل می بایست با رعایت اصول حرفه ای همراه باشد.

اعتماد: شما باید بتوانید به وکیل خود اعتماد کنید و مطمئن باشید که در بهترین منافع شما عمل می کند؛ زیرا در غیر این صورت منافع شما تامین نخواهد شد.

تعهد: بهترین وکیل خانواده در سنندج که برای رسیدگی به پرونده طلاق انتخاب کرده اید باید متعهد به پرونده شما باشد و تمام تلاش خود را برای دستیابی به نتیجه مطلوب برای شما انجام دهد. هر گونه سهل انگاری از سوی وکیل طلاق ممکن است شکست به همراه داشته باشد و خسارت هایی را به موکل تحمیل کند.

انتخاب وکیل یک تصمیم مهم است. با در نظر گرفتن این هشت معیار، می توانید مطمئن شوید که وکیل مناسبی را انتخاب کرده اید که می تواند به شما در پرونده حقوقی کمک کند.

بهترین وکیل طلاق در سنندج

انواع روش های مشاوره حقوقی با وکیل طلاق در سنندج

باید دقت داشته باشیم که یکی از راه های مهم برای استفاده از تجربیات بهترین وکیل طلاق در سنندج، دریافت مشاوره حقوقی است. این روش از رفع مشکلات حقوقی مخصوص آن دسته از افرادی است که دانش حقوقی لازم را در اختیار دارند و تنها می خواهند با کسب مشاوره های لازم از بهترین وکیل طلاق در سنندج، ضعف های حقوقی خود را جبران نمایند. وکلا به روش های مختلفی مشاوره حقوقی ارائه می دهند که برخی از مهم ترین آن ها به شرح زیر است:

مشاوره حقوقی آنلاین: با رشد روز افزون شبکه های اجتماعی، استفاده از این نوع مشاوره در بین افراد جامعه مرسوم شده است. در این روش امکان بررسی مستندات و مدارک مربوط به پرونده وجود ندارد و این یکی از مهم ترین معایب مشاوره حقوقی آنلاین است.

مشاوره حقوقی حضوری: در مشاوره حقوقی حضوری در ابتدا فرد با دفتر وکیل طلاق تماس گرفته و از او برای ملاقات حضوری وقت می گیرد. در این جلسات وکیل می تواند با خیالی آسوده پرونده را مورد مطالعه قرار دهد و در نهایت به جبران ضعف های حقوقی موکل پرداخته و به سوالات او پاسخ دهد.

مشاوره حقوقی تلفنی: این روش را می توان مرسوم ترین روش مشاوره حقوقی به شمار آورد. هزینه های مربوط به مشاوره حقوقی تلفنی به مراتب کمتر از مشاوره حقوقی حضوری است. همچنین این روش وقت کمتری را از موکل به خود اختصاص می دهد. به طور معمول وکلا برای ارائه مشاوره حقوقی آنلاین هزینه ای را دریافت نمی کنند و یا اینکه هزینه آن بسیار پایین است.

بهترین وکیل طلاق در سنندج

کلام آخر

از اینکه تا پایان مقاله ما را همراهی کردید از شما تشکر می کنیم. در این مقاله سعی کردیم شما را با نام، مشخصات، ویژگی ها و تخصص بهترین وکیل طلاق در سنندج آشنا کنیم تا در کمترین زمان ممکن به گزینه های مطلوب دسترسی داشته باشید. در ادامه تلاش کردیم تا هشت معیار مهم در انتخاب وکیل را مورد ارزیابی قرار دهیم و در پایان مقاله نیز انواع روش های دریافت مشاوره در زمینه دعاوی طلاق را مورد بررسی قرار دهیم و تفاوت های آن را ذکر نماییم. اکنون از شما درخواست می کنیم که نظرات و تجربیات خود در خصوص مطالب ذکر شده در مطلب بالا را در قسمت دیدگاه با سایر مخاطبان سایت به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − 8 =

دکمه بازگشت به بالا