کیفریوکیل

لیست 10 تا از بهترین وکیل کیفری در سنندج ⚖️【سال1403】✔️

وقوع جرم توسط یکی از اعضای جامعه ممکن است حقوقی را از دیگران پایمال کند. در چنین شرایطی قانون به فرد بزه دیده این حق را داده است تا در محاکم قضایی حضور پیدا کرده و با تنظیم شکواییه دسترسی مجدد به منافع مورد نظر خود را مطالبه نماید. جرم را قانون تعیین می کند و مجازات هایی را نیز برای آن در نظر گرفته است. در صورت محکوم شدن فرد متهم، مجازات های سنگینی در انتظار او است. از سوی دیگر اثبات وقوع جرم در دادگاه با پیچیدگی هایی همراه است. تمامی این موارد نشان می دهد که به خدمت گرفتن یک وکیل کاردان و خبره در دعاوی کیفری الزامی است. از این رو، در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل کیفری در سنندج آشنا کنیم. پس دعوت می کنیم تا انتهای مقاله ما را همراهی کنید.

 بهترین وکیل کیفری در سنندج

بهترین وکیل کیفری در سنندج کیست؟

در صورتی که قصد استخدام وکیل را دارید می بایست در ابتدا به این نکته توجه داشته باشید که کسب نتیجه دلخواه در دادگاه به میزان زیادی به مهارت و توانایی های وکیلی بستگی دارد که قصد دارید آن را برای رسیدگی به پرونده های مربوط به دعاوی کیفری به خدمت بگیرید. این موضوع را در نظر داشته باشید که دعاوی کیفری به طور معمول با پیچیدگی هایی همراه هستند و هر وکیلی نمی تواند موفقیت چندانی در این دادگاه ها داشته باشید و لازم است به سابقه و تخصص بهترین وکیل کیفری در سنندج توجه کنید.

بهترین وکیل کیفری در سنندج دانش آموخته یکی از مطرح ترین دانشگاه های کشور و در رشته حقوق است. او در تلاش است تا آگاهی خود را نسبت به قوانین و مقررات حاکم بر دعاوی کیفری به میزان چشم گیری افزایش دهد تا در نهایت بتواند به بهترین شکل ممکن موکل را برای دستیابی به اهداف تعیین شده یاری کند. بهترین وکیل کیفری در سنندج سال های زیادی را صرف کسب تجربه در دادگاه ها و دادسراها کرده است. تجربیات بهترین وکیل سنندج راهگشای گره های پرونده خواهد بود.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل کیفری در سنندج را بشناسید!

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از وکلای کیفری در سنندج را به شما ارائه دهیم. لازم است پیش از انتخاب هر یک از وکلای معرفی شده به سابقه و تخصص آن ها توجه ویژه داشته باشید. لطفا تا انتهای مقاله در سایت برترین وکلا با ما همراه باشید:

انور مفاخری

انور مفاخری

جناب آقای انور مفاخری وکیل پای یک دادگستری و مشاوره حقوقی است، ایشان فارق التحصیل رشته حقوق از دانشگاه های معتبر سسندج می باشد و به مدت بیش از 5 سال سابقه موفق در زمینه حل دعاوی کیفری و حقوقی را دارا است، ایشان تاکنون توانسته پرونده های زیادی را اعم از ضرب و جرح، قتل، تجاوز، همسایه آزاری، مزاحمت و… به خوبی به سرانجام برساند.

آدرس: سنندج، ابتدای خیابان شهید تعریف، مجتمع فردوس، طبقه دوم، واحد ۶

شماره تماس: 09126390586

مریم رحمتی

مریم رحمتی

سرکار خانم مریم رحمتی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی با سابقه درخشان می باشد، تخصص ایشان در زمینه حل دعاوی کیفری و حقوقی می باشد، وکیل مریم رحمتی همچنین دارای رزومه درخشانی نیز می باشد که او را یکی از بهترین وکیل کیفری در سسندج تبدیل کرده است.

آدرس: کردستان، سنندج، کوی سازمانی امام رضا، بلوک 140 A

شماره تماس: 08733110340

زانیار بهمنی

زانیار بهمنی

جناب آقای زانیار بهمنی وکیل و مشاور حقوقی در سنندج می باشد، این وکیل همچنین سابقه درخشانی در حل دعاوی کیفری و حقوقی داشته و همین موضوع باعث شده تا ایشان به یکی از بهترین وکیل در سنندج شناخته شود. تخصص ایشان حل دعاوی ضرب و جرح، خیانت، سلاح سرد و گرم، مواد مخدر، مشروبات الکی همچنین دعاوی حقوقی از جمله طلاق، ملکی چک و سفته می باشد.

آدرس: سنندج، شهرک سعدی، خیابان دانشجو علی حیدری، پلاک ۴۰

شماره تماس: 33624765087

علی اصغر اردلان

علی اصغر اردلان

علی اصغر اردلان وکیل پایه یک دادگستری و یکی از بهترین وکیل سنندج می باشد، این وکیل وکالت خود را از سال 86 شروع کرده و تا کننو پرونده های بیشماری را به سرانجام رسانده است، حقوقددان علی اصغر اردلان همچنین در دیگر زمینه های از جمله دعاوی حقوقی ملکی، کیفری ملکی، حقوقی خانواده، تنظیک سند و لایحه، شکوائیه، مشاوره های حضوری و غیر حضوری نیز به طور تخصصی فعالیت دارد.

آدرس: سنندج، دانشگاه آزاد، کوچه اقتصاد نوین

شماره تماس: 08716623827

سرور بهرامی

سرور بهرامی

سرکار خانم سرور بهرامی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی می باشد، ایشان یکی از بهترین وکلای زن سنندج می باشد که در زمینه حل دعاوی کیفری و حقوقی به طور تخصص فعالیت می کند، ایشان از سال 88 وکالت را آغاز کرده و تا کنون توانسته پرونده های بیشماری را حل و فصل کرده و موکلان زیبادی را جذب خود کند.

آدرس: سنندج، خیابان فردوسی، روبه روی هتل آبیدر، کوچه مظهر یک، آزمایشگاه سینا

شماره تماس: 08713236335


سه مهارت وکیل کیفری سنندج که موفقیت پرونده را تضمین میکند

اشاره دشاتیم که در دعاوی کیفری به دلیل بالا بودن پیچیدگی های موجود در پرونده، لازم است به سراغ آن دسته از وکلایی بروید که در این زمینه دارای تخصص و سابقه لازم هستند؛ زیرا با استفاده از هر وکیلی نمی توانید حرف چندانی برای گفتن در دادگاه داشته باشید و ممکن است در دعاوی مطرح شده شکست را تجربه نمایید. برای این کار لازم است ویژگی هایی را از بهترین وکیل کیفری در سنندج در نظر داشته باشید تا با استفاده از آن ها بتوانید مهارت و توانایی وکلای موجود را مورد آزمایش قرار دهید.

دانش حقوقی قابل اتکا: وکیل کیفری خوب در سنندج سال های زیادی از عمر خود را در دانشگاه های معتبر کشور مشغول علم آموزی بوده است. تحصیلات آکادمیک به او کمک خواهد کرد تا در کمترین زمان ممکن بتواند مواد قانونی مرتبط با پرونده را زیر نظر گرفته و بهترین راهکار را به موکل خود ارائه دهد. دقت داشته باشید که مواد قانونی همواره در حال تغییر هستند. تحت رصد قرار دادن تغییرات قوانین به وکیل این امکان را می دهد تا علم خود را به روز نگه داشته و پاسخگوی نیاز های موکل خود باشد.

فن بیان قوی: در قسمت قبل اشاره نمودیم که دانش حقوقی و بهره مندی درست از آن یکی از ویژگی وکلای کیفری برتر در شهر سنندج است. حال باید اشاره داشته باشیم که دانش همواره از راه زبان است که جاری می شود و برای اینکه وکیل بتواند استفاده موثری از دانش حقوقی خود داشته باشد، ناگزیر است تا فن بیان و قدرت نفوذ کلامی مثال زدنی داشته باشد. همواره در جلساتی که با وکیل مورد نظر تدارک می بینید به میزان فن بیان او توجه کنید تا از انتخاب خود اطمینان حاصل نمایید.

ارتباط موثر با موکل: معمولا افرادی که با دعاوی کیفری دست و پنجه نرم می کنند از نظر روحی با درگیری و تنش هایی رو به رو هستند. همین موضوع باعث می شود تا شروع یک ارتباط موثر با آن ها قدری سخت باشد. آشنایی با اصول روانشناسی به وکیل کمک خواهد کرد تا اقدامات موثری در این راه انجام داده و با شروع تعاملی موثر، راه را برای دستیابی به موفقیت هموار سازد.

سه مهارت وکیل کیفری سنندج که موفقیت پرونده را تضمین میکند

تکلیف دستمزد وکیل کیفری سنندج در صورت شکست در پرونده

همواره باید به این نکته توجه داشته باشید که دعاوی کیفری با پیچیدگی و حساسیت هایی همراه هستند. شکست در این دعاوی برای دو طرف خسارت هایی را به همراه خواهد داشت. در این نوع دعاوی فرد متهم با شکست در پرونده مجازات سنگینی را در مقابل خود خواهد دید و فرد شاکی نیز اگر نتواند موفقیت چشمگیری در دادگاه داشته باشد و ادعای خود را به اثبات برساند، چه بسا از حقوق خود جای بماند. از این رو می توان گفت که استخدام بهترین وکیل کیفری در سنندج الزامی به نظر می رسد.

به میزان دستمزدی که لازم است در ازای دریافت خدمات حقوقی به وکیل کیفری خوب در سنندج پرداخت شود، در اصطلاحات قضایی حق الوکاله می گویند. در ابتدا باید دقت داشته باشید که دستمزد وکلا در هر نوع از پرونده ها با دیگری متفاوت است. گذشته از این ممکن است هر یک از وکلا در ازای دریافت پرونده های کیفری مبلغ مورد نظر خود را به عنوان حق الوکاله پیشنهاد دهند. از این رو، نباید تصورات غلطی در این خصوص داشته باشید و لازم است پیش از امضای قرارداد با وکیل دانش حقوقی خود را افزایش دهید.

همه ساله آیین نامه ای برای تعیین حق الوکاله وکلای مختلف و نیز نحوه و زمان پرداخت آن به چاپ رسیده و در اختیار وکیل قرار می گیرد تا حق الوکاله درخواستی خود را با استفاده از آن تعیین نمایند؛ اما باید به این موضوع توجه داشته باشید که وکالت شغلی آزاد به شمار می آید و قانون دست او را باز می گذارد تا میزان حق الوکاله مورد نظر خود را در خلال توافق با موکل تعیین و ثبت نماید؛ اما در صورتی که توافقی در کار نباشد، قراردادی به امضا نرسد و مبلغی تعیین نشود، حق الوکاله بر اساس تعرفه وکالت محاسبه می شود.

در صورتی که برای اولین با بهترین وکیل کیفری در سنندج ملاقات داشته اید لازم است مدتی را نیز صرف صحبت درباره حق الوکاله وکیل نمایید. در این جلسه لازم است به تمامی جزئیات دستمزد وکیل اشاره داشته باشید و پس از امضای قرارداد، آن را در متن بگنجانید. در صورتی که در متن قرارداد منعقد شده ذکر شده باشد که تکلیف حق الوکاله در صورت شکست در پرونده چگونه است، لازم می بایست دو طرف به آن پایبند باشند. در غیر این صورت باید حق الوکاله کامل پرداخت شود.

تکلیف دستمزد وکیل کیفری سنندج در صورت شکست در پرونده

کلام آخر

از اینکه تا پایان مقاله در کنار ما بودید از شما کمال تشکر را داریم. در این مقاله تلاش کردیم تا شما را با نام و مشخصات بهترین وکیل کیفری در سنندج آشنا کنیم تا در کمترین زمان ممکن بتوانید به گزینه های مطلوب خود دسترسی پیدا کنید. در ادامه تلاش کردیم تا شما را با سه مورد از مهم ترین ویژگی های وکیل کیفری آشنا کنیم. در انتهای مطلب نیز به این سوال پاسخ دادیم که در صورت شکست در یک پرونده کیفری، تکلیف حق الوکاله چه خواهد شد؟ اکنون از شما درخواست می کنیم که تجربیات خود را با سایر مخاطبان سایت برترین وکلا به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

میثم امینی

من عاشق دنیای کتاب و نویسندگی هستم و نمیدونم دست سرنوشت چجوری من رو به سمت تهیه متون حقوقی هل داد. خیلی خوشحالم بابت جایگاهی که دارم. چون حس میکنم جایی قرار گرفتم که هم بهش علاقه دارم و هم راهی برای خدمت به شما عزیزانه!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 + 19 =

دکمه بازگشت به بالا