خانوادهوکیل

لیست 10 تا از بهترین وکیل خانواده در گرگان ⚖️【سال1403】✔️

دعاوی خانواده را می توان یکی از پر تکرارترین دعاوی مطرح شده در محاکم قضایی به شمار آورد. از سوی دیگر دعاوی خانواده به مانند طلاق، مهریه، نفقه، اجرت المثل، نشوز، تمکین، تقسیم ارث و… یکی از پیچیده ترین دعاوی موجود به شمار می آیند. در صورتی می توانیم در این دعاوی امید به کسب پیروزی داشته باشیم که پیش از این دانش حقوقی خود را در این خصوص به میزان قابل توجهی افزایش داده باشیم؛ اما به دلیل عدم تخصص های لازم، عموم جامعه نمی تواند موفقیت چندانی را در دادگاه به دست آورند و ناچار به استخدام یک وکیل مجرب و خبره هستند. در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل خانواده در گرگان آشنا کنیم. پس دعوت می کنیم تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

بهترین وکیل خانواده در گرگان

بهترین وکیل خانواده در گرگان کیست؟

ممکن است دانش حقوقی مختصری در اختیار داشته باشید و تصور کنید که می توانید در محاکم قضایی به نتایج مطلوب خود دست پیدا کنید؛ اما باید این موضوع را مد نظر قرار دهید که دعاوی خانواده همواره با پیچیدگی هایی همراه هستند و همین مسئله موجب می شود تا استفاده از بهترین وکیل خانواده در گرگان بیش از هر زمان دیگری الزامی به نظر برسد. در واقع لازم است تمامی معیارهای لازم براس سنجش مهارت و توانایی وکلا را به کار بگیرید تا در نهایت از میان گزینه ها، مطلوب ترین را انتخاب نمایید.

بهترین وکیل خانواده در گرگان احاطه کاملی بر قوانین و مقررات مرتبط با دعاوی خانواده دارد و سعی می کند دانش خود را برای ارائه راهکارهای موثر به مراجعه کنندگان به کار بگیرد. بهترین وکیل گرگان سال های زیادی از عمر خود را صرف رسیدگی به پرونده های مختلف کرده است و در این راه تجربیات ارزشمندی را کسب نموده است. بهترین وکیل خانواده در گرگان با اعتماد به نفسی بالا در جلسات دادگاه حضور پیدا می کند و با جسارت و شجاعت از منافع موکل دفاع می نماید.

ویژگی های بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل خانواده در گرگان را بشناسید!

در ادامه سعی داریم 10 مورد از بهترین وکیل خانواده در گرگان را به شما معرفی کرده و تخصص هر یک را مورد بررسی قرار دهیم. همچنین اطلاعات دقیقی در خصوص مشخصات و آدرس هر یک از آن ها به شما ارائه خواهیم داد. از شما تقاضا داریم تا انتهای مقاله با ما همراه باشید:

فریده باقری

فریده باقری وکیل خانواده گرگان

سرار خانم فریده باقری حقوقدان و مشاور حقوقی، یکی از بهترین وکیل پایه یک دادگستری در گرگان می باشد، این وکیل با سال ها تجربه در زمینه حل دعاوی خانواده اعم از طلاق، مهریه، نفقه، انحصار وراثت و …. می باشد.

آدرس: گرگان، خیابان ولی عصر، بین عدالت ۱۴ و ۱۶، روبروی بانک توسعه و صادرات، مجتمع یزدی طبقه ۱

شماره تماس: 01732228158

عبدالناصر بغدادی

عبدالناصر بغدادی  وکیل خانواده گرگان

جناب اقای عبدالناصر بغدادی وکیل پایه یک دادگستری، عضو کانون کلای مرکز، مشاور حقوقی با چندین سال سابقه وکالت موفق می باشد، تخصص این وکیل در زمینه حل دعاوی خانواده، طلاق، مهریه، نفقه، ملاقات کودک، حضانت، سرپرستی و … می باشد.

آدرس: گرگان، خیابان ولیعصر، جنب عدالت۲۲، برج مروارید، طبقه۷، واحد۱۰

شماره تماس: 01732256646

سحر سراوانی

سحر سروانی وکیل خانواده گرگان

سحر سروانی وکیل پایه یک دادگستری، عضو کانون وکلای مرکز با بیش از 8 سال سابقه وکالت در حوزه دعاوی خانواده، طلاق، مهریه، نفقه، اجرت المثل و … ، این وکیل با سال ها تجربه توانسته پرونده های زیادی را به سرانجام رسانده و به یکی از بهترین وکلای خانواده گرگان شناخته شود.

آدرس: گرگان، شهرک حافظ، حافظ ۸، مجتمع سینا، طبقه۲، واحد۳

شماره تماس: 09385673906

بهمن صادقی

بهمن صادقی وکیل خانواده گرگان

جناب آقای بهمن صادقی وکیل پایه یک دادگستری، مشاوره حقوقی، عضو کانون وکلای مرکز، یکی از بهترین وکیل خانواده گرگان با سال ها سابقه وکالت موفق می باشد، این وکیل تا کنون پرونده های خانواده زیادی را به سرانجام رسانده است، تخصص ایشان در زمینه حل دعاوی خانواده می باشد.

آدرس: گرگان، خیابان ولیعصر، نبش عدالت۲۲، برج مروارید

شماره تماس: 01732148062

پروین قرائی شادمهری

پروین قرائی شادمهری وکیل خانواده گرگان

سرکار خانم پروین قرائی شادمهری وکیل پایه یک دادگستری می باشد، ایشان با چندین سال سابقه درخشان در زمینه حل دعاوی خانواده به عنوان یکی از بهترین وکیل خانواده گرگان بشمار می آید، از ویژگی های این وکیل می توان به تبحر در حل پرونده ها، سابقه بلند مدت، فن بیان و دانش حقوقی بالا اشاره کرد.

آدرس: گرگان، خیابان ولی عصر، نبش عدالت۲۲، برج مروارید، طبقه ۵، واحد ۲

شماره تماس: 01732337713


انواع روش های مشاوره حقوقی با وکیل خانواده در گرگان

در ابتدا لامز است این موضوع را مورد بررسی قرار دهیم که استفاده از تجربیات بهترین وکیل خانواده در گرگان می تواند برای تمامی افرادی که با پرونده های مختلف دست و پنجه نرم می کنند موثر باشد. چرا که برترین وکیل خانواده در گرگان سعی دارد با ارائه راهکارهایی موثر در جلسات مشاوره حقوقی، موکل را برای دستیابی به موفقیت در دادگاه راهنمایی کند. در واقع علاوه بر استخدام وکیل خانواده خوب در گرگان، افراد می توانند با مشاوره حقوقی نیز از تجربیات وکیل مورد نظر برخوردار شوند.

ممکن است فرد از توانایی مالی مناسبی برخوردار نباشد. همین موضوع در بسیاری از موارد سبب می شود تا افراد درگیر با پرونده های مرتبط با دعاوی خانواده قید استخدام وکیل را بزنند. این موضوع می تواند خسارت های جبران ناپذیری را به دنبال داشته باشد و فرد را از کسب پیروزی دور کند. باید بدانیم که کوچک ترین اشتباهی در دادگاه می تواند عواقب بزرگی را به دنبال داشته باشد. لازم به ذکر است که مشاوره حقوقی هزینه کمتری از استخدام وکیل دارد و برای این افراد مناسب تر می باشد.

علاوه بر این در صورتی که فرد دانش حقوقی مختصری در اختیار داشته باشد می تواند با مراجعه به بهترین وکیل خانواده در گرگان ضعف های حقوقی خود را جبران کرده و شخصا پرونده مورد نظر را اداره کند. به هر حال باید اشاره داشته باشیم که وکلا معمولا به روش های آنلاین، حضوری و تلفنی مشاوره حقوقی ارائه می دهند که هر یک از افراد بسته به شرایطی که در اختیار دارند می توانند به یکی از روش های دریافت مشاوره حقوقی متوسل شده و در خصوص پرونده کسب تکلیف نمایند.

در مشاوره حقوقی حضوری نکته ای که لازم به ذکر است این می باشد که امکان بررسی پرونده و مستندات مربوط به آن توسط وکیل وجود دارد؛ بنابراین نتایجی که از این نوع مشاوره حقوقی به دست می آید به مراتب دقیق تر است و فرد می تواند با آسودگی بیشتری آن ها را به کار بگیرد. در مقابل مشاوره حقوقی آنلاین هزینه های کمتری نسبت به روش های دیگر دارد. علاوه بر این در مشاوره حقوقی تفنی نیز فرد می تواند بدون صرف زمان و هزینه بالا، ضعف های حقوقی خود را در گفت و گو با وکیل مورد نظر جبران نماید.

بهترین وکیل خانواده در گرگان

سه راز مهم درباره حق الوکاله وکیل خانواده در گرگان

در ابتدا لازم است این موضوع را در نظر داشته باشید که عموم جامعه سواد حقوقی لازم برای حضور در محاکم قضایی را در اختیار ندارد و همین موضوع سبب می شود تا در ازای پرداخت مبلغی به عنوان حق الوکاله از بهترین وکیل خانواده در گرگان درخواست کند تا وکالت پرونده های مربوط به دعاوی خانواده را بر عهده بگیرد. در خصوص حق الوکاله وکلای خانواده رازهای مهمی وجود دارد که معمولا افراد درگیر با پرونده های خانواده از آن بی اطلاع هستند که در ادامه به سه مورد از آن ها اشاره خواهیم داشت.

حق الوکاله به صورت توافقی تعیین می شود: هر ساله از سوی نهادهای قضایی آیین نامه ای برای تعیین تعرفه حق الوکاله چاپ شده و در اختیار تمامی وکلا و افراد درگیر با پرونده های مختلف قرار می گیرد تا با استناد به آن بتوانند میزان حق الوکاله خود را تعیین نمایند. ولی از آن جایی که وکیل شغلی آزاد را در اختیار دارد قانون به او این اختیار را داده است تا دستمزد خود را به صورت توافقی تعیین کند. به این منظور در ابتدا وکیل پرونده را از جنبه های مختلف مورد بررسی قرار می دهد تا بتواند حق الوکاله را پیشنهاد دهد.

موکل نیز در تعیین حق الوکاله نقش دارد: اشاره داشتیم که حق الوکاله به صورت توافقی تعیین می گردد و معنای آن چنین است که موکل نیز می تواند مبلغ مورد نظر خود را به وکیل ارائه داده و در مبلغ پیشنهادی از سوی وکیل دخل و تصرف داشته باشد. علاوه بر این که موکل می تواند بر میزان حق الوکاله نقش داشته باشد، می تواند با استفاده از شرایطی که در اختیار دارد، نحوه حق الوکاله را نیز مشخص کند.

می تواند حق الوکاله را قسط بندی کرد: ممکن است موکل توانایی مالی مناسب برای پرداخت یک جای حق الوکاله را نداشته باشد. در این خصوص تصورات غلطی وجود دارد که افراد را از استخدام وکیل منصرف می کند. باید در نظر داشته باشید که حق الوکاله را می توان با موفقیت وکیل قسط بندی نمود؛ یعنی دو طرف می توانند مشخص کنند که بخشی از مبلغ حق الوکاله را در ابتدای امضای قرارداد و بخش های دیگر را در زمان های مقرر تسویه نمایند.

بهترین وکیل خانواده در گرگان

کلام آخر

از اینکه تا پایان مقاله در کنار ما بودید از شما تشکر می کنیم. در این مقاله تلاش کردیم تا شما را با نام، ویژگی ها و تخصص بهترین وکیل خانواده در گرگان آشنا کنیم تا در کمترین زمان و با سهولت بیشتری بتوانید حقوقدان مد نظرتان را انتخاب نمایید. در ادامه شما را با اهمیت مشاوره حقوقی آشنا کردیم و در انتهای مطلب نیز سه راز مهم در خصوص حق الوکاله وکیل خانواده ارائه دادیم. اکنون که به پایان مقاله رسیده ایم از شما دعوت می کنیم که تجربیات و نظرات خود در خصوص مطالب ذکر شده را در قسمت دیدگاه با سایر مخاطبان سایت برترین وکلا به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 − نه =

دکمه بازگشت به بالا