ملکیوکیل

لیست 10 تا از بهترین وکیل ملکی در گرگان ⚖️【سال1403】✔️

تنظیم درست اسناد ملکی می تواند از بروز بسیاری از اختلافات جلوگیری کند. آگاهی از قوانین و مقررات مربوط به دعاوی ملکی می تواند اصلی ضروری برای حضور در محاکم قضایی به شمار آید. چرا که هر گونه اقدام غلط در این زمینه می تواند خسارت هایی را به دنبال داشته باشد. برای جبران ضعف های حقوقی و مشکلاتی که در مسیر رسیدگی به دعاوی ملکی وجود دارد لازم است به سراغ آن دسته از وکلایی بروید که در زمینه شغلی خود جزو سرآمد ترین و معتبر ترین گزینه ها به شمار می آیند. چرا که در این صورت است که می توانید به موفقیت امید داشته باشید و در پرونده پیروزی را به دست آورید؛ اما یافتن چنین وکلایی همواره کار دشواری است. در این مقاله تلاش داریم تا شما را با بهترین وکیل ملکی در گرگان آشنا کنیم. پیشنهاد می دهیم تا انتهای مقاله ما را همراهی کنید.

بهترین وکیل ملکی در گرگان

بهترین وکیل ملکی در گرگان کیست؟

در صورت مراجعه به دفاتر وکالت و موسسات حقوقی می تواند وکلای مد نظر خود را جست و جو کرده و در خصوص دعاوی ملکی مطرح شده نیز مشاوره حقوقی دریافت کنید؛ اما باید به این نکته توجه داشته باشید که با هر وکیلی نمی توان به موفقیت رسید و لازم است در ابتدا تمام توانمندی خود را به کار بگیرید تا با استفاده از معیارهایی که در اختیار دارید، مهارت وکلا را مورد آزمایش قرار داده و در نهایت بهترین وکیل ملکی در گرگان را انتخاب نموده و برای استخدام وی اقدام کنید.

بهترین وکیل ملکی در گرگان دانش آموخته یکی از مطرح ترین و معتبر ترین دانشگاه های کشور در رشته حقوق است و با تحصیلات آکادمیک خود مجوزهای لازم برای حضور در محاکم قضایی را به دست آورده است. بهترین وکیل ملکی در گرگان سال های زیادی را صرف علم اندوزی و کسب تجربیات مورد نیاز در محاکم قضایی کرده است و در این راه به تجربیات قابل توجهی نیز دست پیدا کرده است. بهترین وکیل گرگان در تلاش است تا از تجربیات خود برای بازگشایی گره های پرونده استفاده کند.

ویژگی های بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل ملکی در گرگان را بشناسید!

در ادامه سعی داریم 10 مورد از بهترین وکیل ملکی در گرگان را به شما معرفی کرده و تخصص هر یک را مورد بررسی قرار دهیم. همچنین اطلاعات دقیقی در خصوص مشخصات و آدرس هر یک از آن ها به شما ارائه خواهیم داد. از شما تقاضا داریم تا انتهای مقاله با ما همراه باشید:

سمیه بامری

سمیه بامری بهترین وکیل ملکی در گرگان

خانم سمیه بامری وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی گرگان با تکیه ربر دانش حقوقی و تبحر مکفی در زمینه دعاوی حقوقی، کیفری ،خانواده و ملکی به مراجعین مشاوره ارائه می ده د و آنان را در زمینه های گونتگون از حق و حقوقشان مطلع می سازد. وی پرونده های مهم و پیچیده ای را در زمینه دعوی ملکی به ثمر رسانده است و از این رو افراد با خیالی آسوده به ایشان اعطای وکالت می کنند.

آدرس دفتر: گرگان، روبروی انبار جهاد، بین عدالت ۴۹ و ۵۱، مجتمع آناهیتا، طبقه۲، واحد۳

شماره تماس: ۰۹۳۷۴۰۰۲۹۰۵

راضیه بیکی

راضیه بیکی بهترین وکیل ملکی در گرگان

خانم راضیه بیکی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی توانمند با تبحر وتخصص لازمه در حوزه دعاوی ملکی وکالت می پذیرد و افراد را در این زمینه یاری می رساند. وی پرونده های مهم و پیچیده ای را با موفقیت پشت سر گذاشته است. لازم به ذکر است بگوییم وی در حوزه های حقوقی، کیفری و خانوده نیز به افراد مشاوره ارائه می دهد.

آدرس دفتر: گرگان، شهرستان گنبدکاووس، خیابان طالقانی شرقی، روبروی آموزش و پرورش، کوچه مساوات، مجتمع شقایق۲، طبقه ۵

شماره تماس: ۰۹۱۱۳۷۲۷۰۵۳

سوده پایدار

راضیه بیکی بهترین وکیل ملکی در گرگان

خانم سوده پایدار وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در تمامی امور حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی وکالت می پذیرد و همچنین به افراد با تبحر مکفی مشاوره ارائه می دهد. وی برای بهبود روند پرونده قبل از شروع جلسات دادگاه زمانی را به جمع آوری ادله محکمه پسند اختصاص می دهدو در روز موعد از این مستندات برای رساندن حق به حق دار استفاده می کند

آدرس دفتر: گرگان، بلوار نهارخوران، نبش گلشهر، ساختمان ستاره، طبقه اول

شماره تماس: ۰۹۱۱۱۷۵۵۲۸۹

عباسعلی بی باک

عباسعلی بی باک بهترین وکیل ملکی در گرگان

جناب آقای عباسعلی بی باک وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در گرگان با تسلط کامل بر قوانین وکالت و دانش حقوقی مکفی در حوزه های حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی وکالت می پذیرد. ایشان به دو روش حضوری و تلفنی به مراجعین مشاوره ارائه می دهد و آنان را از چالش های پیش رو آگاه می سازد، همچنین با بررسی دقیق پرونده میزان موفقیت افراد را اعلام می دارد.

آدرس دفتر: گلستان، گرگان، خیابان شالی کوبی، عدالت ۶، مجتمع بزرگ لاله، طبقه ۲، واحد ۲۲۰

شماره تماس: ۰۹۱۱۸۵۱۱۷۶۰

عبدالناصر بغدادی

عبدالناصر بغدادی بهترین وکیل ملکی در گرگان

جناب آقای عبدالناصر بغدادی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی به صورت تخصصی و حرفه ای در زمینه دعاوی ملکی وکالت می پذیرد و با تکیه بر دانش حقوقی و تجارب چندین ساله خود برای دفاع از موکلش در محضر دادگاه حاضر می شود. وی با ارائه ادله محکمه پسند در بهبود روند پرونده ایفای نقش می کند و همچنین یکی از اولویت های ایشان صرفه جویی در وقت و هزنیه موکلین خود می باشد.

آدرس دفتر: خیابان ولیعصر، جنب عدالت۲۲، برج مروارید، طبقه ۷، واحد۱۰

شماره تماس: ۰۹۱۱۲۷۵۶۰۶۷


اهمیت مشاوره حقوقی با وکیل ملکی گرگان

در ابتدا لازم است از میان انبوه وکلایی که در سطح شهر گرگان وجود دارند به دنبال بهترین آن ها باشید. چرا که نتایج مطلوب تنها با استخدام بهترین وکیل ملکی در گرگان است که حاصل می شود. برای استفاده از تجربیات یک وکیل می توانید از طریق دریافت مشاوره حقوقی و استخدام وکیل اقدام کنید. عده ای تمایل دارند تا مشکلات حقوقی خود را با استخدام وکیل ملکی خوب در گرگان رفع و رجوع نمایند؛ اما عده ای دیگر بر این موضوع تاکید دارند که مشاوره حقوقی دریافت کنند.

دقت داشته باشید که هزینه های مربوط به دریافت مشاوره حقوقی به مراتب پایین تر از زمانی است که وکالت پرونده های ملکی خود را به برترین وکیل ملکی در گرگان می سپارید. از این رو مشاوره حقوقی می تواند گزینه ای محبوب برای آن دسته از افراد باشد که توانایی مالی برای استخدام وکیل و پرداخت حق الوکاله او را ندارند. به این منظور لازم است فرد تمامی سوالات خود در خصوص پرونده را در نظر داشته باشد تا بتواند به کمک وکیل مورد نظر آن ها را حل و فصل نماید.

از سوی دیگر ممکن است فرد دانش حقوقی قابل قبولی در اختیار داشته باشد و تصمیم او بر این باشد تا شخصا در دادگاه حاضر شود و رسیدگی به پرونده های مربوط به دعاوی ملکی را در اختیار بگیرد. در چنین شرایطی نیز برخورداری از مشاوره حقوقی می تواند به عنوان گزینه ای مفید مورد استفاده قرار بگیرد. برای این کار فرد می تواند ضعف های حقوقی خود را با وکیل مطرح نماید و از او کسب تکلیف کند. بهترین وکیل ملکی در گرگان نیز می تواند راهکارهای موثری را ارائه دهد.

هر یک از وکلا بسته به شرایطی که در اختیار دارند ترجیح می دهند به یکی از روش های آنلاین، تلفنی و یا حضوری مشاوره حقوقی ارائه دهند. باید در ابتدا اشاره داشته باشیم که هزینه های مربوط به مشاوره حقوقی آنلاین و مشاوره حقوقی تلفنی به مراتب کمتر از روش دیگر است و می تواند برای برخی از افراد مناسب تر باشد؛ اما باید این موضوع را نیز مورد توجه قرار دهید که نتایج حاصل شده از مشاوره حقوقی حضوری به مراتب دقیق تر است. چرا که در آن امکان بررسی پرونده و مستندات وجود دارد.

بهترین وکیل ملکی در گرگان

سه راز مهم در خصوص حق الوکاله وکیل ملکی گرگان

به میزان دستمزدی که لازم است در ازای رسیدگی به پرونده و دریافت خدمات حقوقی موثر به بهترین وکیل ملکی در گرگان پرداخت شود در اصطلاح حق الوکاله می گویند. متاسفانه به دلیل ضعف در دانش حقوقی بسیاری از افراد درگیر در پرونده با جزئیات پرداخت حق الوکاله آشنایی ندارند و این موضوع می طلبد که فرد پیش از هر گونه اقدام دانش خود را در این زمینه افزایش دهد. در ادامه سعی داریم به بیان حقایق مهمی در خصوص حق الوکاله بپردازیم و آن را تشریح نماییم.

می توان حق الوکاله را به صورت توافقی تعیین کرد: در ابتدا لازم است به این موضوع اشاره ای مختصر داشته باشیم که همه ساله آیین نامه ای به چاپ می رسد و در اختیار وکلا و عموم جامعه قرار می گیرد تا دستمزدهای خود را با استفاده از آن محاسبه کرده و به موکل خود ارائه دهند؛ اما ذکر این موضوع نیز ضروری است که وکالت نوعی شغلی آزاد است و همین مسئله نشان می دهد که دست وکلا برای تعیین توافقی دستمزد باز است و در گام نخست اکثر وکلا ترجیح شان بر همین موضوع است.

وکلا را بر اساس حق الوکاله هایشان مقایسه نکنید: ممکن است وکیلی تازه کار در ازای قبول پرونده مبلغی هنگفتی را از موکل خود درخواست نماید. حال آن که وکیلی با سابقه و با تجربه حاضر باشد همان پرونده ملکی را در ازای مبلغی معقولانه در اختیار بگیرد. دقت داشته باشید که حق الوکاله ممکن است به صورت توافقی تعیین گردد پس نمی توان چنین گفت که هر چه دستمزد وکیلی بیشتر باشد پس توانایی و مهارت وی نیز بیشتر است و می تواند موفقیت را با سهولت بیشتری در اختیار موکل خود قرار دهد.

عوامل مختلفی در تعیین حق الوکاله تاثیر دارند: ممکن است در ابتدا که به وکیل ملکی مراجعه می کنید، او پرونده را از جنبه های مختلف مورد سنجش قرار دهد تا در نهایت برای او مسجل شود که میزان پیچیدگی پرونده به چه اندازه ای است. باید در نظر داشته باشیم که هر چه میزان پیچیدگی و زمان مورد نیاز برای رسیدگی به پرونده بیشتر باشد، وکیل دستمزد بیشتری را مطالبه خواهد کرد.

بهترین وکیل ملکی در گرگان

کلام آخر

در ابن مقاله تلاش کردیم تا شما را با نام و مشخصات بهترین وکیل ملکی در گرگان آشنا کنیم تا در کمترین زمان ممکن بتوانید گزینه های مد نظر خود را بررسی و آن ها را انتخاب نمایید. در ادامه تلاش کردیم تا اهمیت مشاوره حقوقی با وکیل در خصوص دعاوی ملکی را گوشزد نموده و در انتهای مقاله نیز سه راز مهم در خصوص حق الوکاله وکلای مختلف را بررسی کنیم. اکنون که به پایان مقاله رسیده ایم از شما همراهان گرامی درخواست می کنیم که اگر تجربه یا نظری در خصوص مطالب ذکر شده در مقاله دارید، آن را در قسمت دیگاه با سایر مخاطبان سایت برترین وکلا به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 2 =

دکمه بازگشت به بالا