خانوادهوکیل

لیست 10 تا از بهترین وکیل طلاق در گرگان ⚖️【سال1403】✔️

طلاق یک مرحله از زندگی برای آن دسته از زوجینی است که تمایل به ادامه رابطه خود را ندارند. در این مرخله به شدت افراد از نظر مالی و عاطفی دچار بحران هایی می شوند و چه بسا آینده آنان نیز با عواقبی جدی رو به رو شود. در واقع در صورتی می توان از این بحران و چالش ها به سلامت عبور کرد که از قوانین و مقررات تعیین شده به طور کامل آگاهی داشته باشیم تا به این شکل بتوانیم از حقوق قانونی خود دفاع نماییم؛ اما از آن جایی که عموم جامعه سواد حقوقی لازم برای انجام این منظور را ندارند، استخدام یک وکیل کاربلد و متخصص می تواند راهگشا باشد. در واقع با استفاده از یک وکیل مجرب و خبره شانس خود را برای تامین منافع در محاکم قضایی افزایش خواهید داد. از این رو، در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل طلاق در گرگان آشنا کنیم. با ما همراه باشید.

 بهترین وکیل طلاق در گرگان

بهترین وکیل طلاق در گرگان کیست؟

اختلافات کوچک در میان زوجین می تواند با انجام مشاوره و پا درمیانی ها به زودی برطرف شود؛ اما گاهی ناهمواری های زندگی رابطه را به جایی می رساند که راهی جز طلاق و جدایی برای زوجین باقی نمی ماند. در این شرایط ممکن است مرد، زن یا هر دوی آن ها تمایل به طلاق داشته باشند. طلاق یک خسارت محض برای زندگی هر دو طرف است؛ اما با استخدام برترین وکیل طلاق در گرگان می توان این خسارت ها را به میزان قابل توجهی افزایش داد و از حقوق قانونی خود در آن دفاع نمود.

ازدواج و طلاق از اصول شرعی و قانونی به شمار می آیند و برای پایان دادن زندگی مشترک زوجین ملزم هستند که یک روند قانونی را طی نمایند. بهترین وکیل گرگان به واسطه تجربه و سابقه ای که در زمینه دعاوی طلاق دارد می تواند مطلوب ترین راهکار برای عبور از مشکلات را در اختیار دو طرف قرار دهد و به آن ها این امکان را بدهد که در کمترین زمان ممکن به منافع قانونی خود دست پیدا می کنند. در واقع بهترین وکیل طلاق در گرگان آماده است تا در زمینه انواع طلاق به موکل خود خدمت رسانی کند.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل طلاق در گرگان را بشناسید!

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از بهترین وکیل طلاق در گرگان را به شما ارائه دهیم. لازم است پیش از انتخاب هر یک از وکلای معرفی شده به سابقه و تخصص آن ها توجه ویژه داشته باشید. لطفا تا انتهای مقاله در سایت برترین وکلا با ما همراه باشید:

مهدی احمدی

مهدی احمدی وکیل و مشاور پایه یک دادگستری

جناب اقای مهدی احمدی وکیل و مشاور پایه یک دادگستری در گرگان با بیش از 16 سال سابقه وکالت در حوزه دعاوی خانواده به صورت حرفه ای با تبحری کامل وکالت می پذیرد. ایشان پرونده های متعددی را در این زمینه به موفقیت رسانده اند به همین سبب یکی از وکلا نام دار گرگان می باشند.

آدرس دفتر: گرگان، خیابان ولی عصر، مقابل مسجد امیر، مجتمع تجاری عادل، طبقه۳

شماره تماس: ۰۹۱۱۱۷۱۲۸۸۷

حسن ادیب پور

حسن ادیب پور وکیل و مشاور پایه یک دادگستری

آقای حسن ادیب پور وکیل و خبره و مشاور پایه یک دادگستری با بیش از 15 سال سابقه وکالت در تمامی امور حقوقی، کیفری، خانواده و مکلی به مراجعین مشاوره ارائه می دهد. ایشان وکیلی توانا در حوزه دعاوی خانواده هستند و به صورت تخصصی در زمینه دعاوی طلاق، مهریه، نفقه، اجرت المثل وکالت می پذیرد. وی پرونده های موفق بسیاری در این زمینه در سابقه کار خود جای داده است.

آدرس دفتر: گرگان، خیابان شهید بهشتی، جنب پاساژ رمضانی، طبقه فوقانی

شماره تماس: ۰۹۱۱۳۲۶۷۸۸۶

مرضیه ملکی

مرضیه ملکی وکیل و مشاور پایه یک دادگستری

خانم مرضیه ملکی وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری در زمینه دعاوی خانواده به صورت حرفه و با دانش حقوقی مکفی وکالت می پذیرد. وی هیچ گاه خارج از قوانین وکالت عمل نکرده و در محضر داده به درستی از موکل خود دفاع می کند. خانم ملکی با توجه به درجه سختی پرونده به افراد مشاوره ارائه می دهد.

آدرس دفتر: گرگان،خیابان ولیعصر، عدالت ۱۶ ،مجتمع مرجان، طبقه ۲، واحد ۲۱۰

شماره تماس: ۰۹۱۱۲۶۹۱۸۱۶

سمیه هاشمی راد

سمیه هاشمی راد وکیل و مشاور پایه یک دادگستری

خانم سمیه هاشمی راد وکیل و مشاور پایه یک دادگستری با بیش از 13 سال سابقه وکالت در زمینه دعاوی حقوقی، کیفری ،خانواده و ملکی فعالیت دارد و در زمینه دعاوی خانواده موفقیت های بسیاری کسب کرده است. ایشان برای دفاع از موکل خود قبل از شروع دادگاه به دنبال ادله محکمه پسند می گردد و در روز موعد از مستندات جمع آوری شده استفاده می کند.

آدرس دفتر: گرگان، خیابان شالیکوبی، پاساژ مرسل، طبقه ۴، واحد ۴۱۶

شماره تماس: ۰۹۱۱۱۷۷۷۳۹۰

مریم نودهی

مریم نودهی وکیل و مشاور پایه یک دادگستری

خانم مریم نودهی وکیل خبره و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری با بیش از 13 سال سابقه وکالت در گرگان فعالیت می کند و در حوزه دعاوی کیفری، حقوقی ،خانواده و ملکی به افراد مشاوره ارائه می دهد همچنین ایشان پرونده های موفق متعددی در زمینه دعاوی خانواده اعم از مهریه، طلاق، طلاق یکرفه، طلاق توافقی و … دارد.

آدرس دفتر: گلستان، گرگان، خیابان ولیعصر، بین عدالت ۱۳ و ۱۵، ساختمان امیرکبیر، طبقه ۵، واحد ۸۶

شماره تماس: ۰۹۱۱۲۷۷۱۲۶۵

حق الوکاله وکیل طلاق در گرگان در صورت شکست در پرونده

در واقع بهترین وکیل طلاق در گرگان موظف است تا تمامی دانشی که در طی سال های تحصیل به دست آورده است را در کنار تجربیات خود از سال ها حضور در محاکم قضایی قرار داده و به این شکل موفقیت را برای موکل در انواع دعاوی طلاق به دست آورد؛ اما مشکل اینجاست که حتی خبره ترین وکلا نیز نمی توانند کسب پیروزی قطعی در دعاوی طلاق را تضمین نمایند. دعاوی طلاق همواره با پیچیدگی هایی همراه هستند و کوچک ترین اقدام غلطی می تواند سرنوشت پرونده را به کلی تغییر دهد.

جدای از تضمین وکیل برای کسب پیروزی در دعاوی مطرح شده مربوط به طلاق، لازم است تا نکاتی را در خصوص حق الوکاله بهترین وکیل خانواده در گرگان در صورت شکست در پرونده بیان نماییم. در واقع سوال این است که اگر وکیلی در یک پرونده حقوقی شکست بخورد تکلیف حق الوکاله وی چه خواهد شد؟ حق الوکاله را می توان دستمزد وکیل در ازای انجام امورات حقوقی و ارائه خدمات معرفی کرد. در بسیاری از موارد برای تعیین حق الوکاله لازم است توافق بین وکیل و موکل صورت بگیرد.

برای این کار لازم است اطلاعات جامعی را در خصوص پرونده به وکیل طلاق منتقل کنید تا به این شکل آگاهی وکیل مورد نظر در خصوص پرونده طلاق را افزایش دهید. از سوی دیگر لازم است وکیل، پرونده و تمامی مدارک و مستندات مربوط به آن را به دقت مورد بررسی قرار دهد تا با استفاده از آن بتواند میزان پیچیدگی، زمان بر بودن پرونده و موارد دیگر را بسنجد. در واقع این عوامل به طور مستقیم در میزان حق الوکاله پیشنهادی از سوی وکیل تاثیر خواهد داشت و می تواند میزان آن را افزایش دهد.

پس از بررسی های صورت گرفته، وکیل مورد نظر مبلغی را به عنوان حق الوکاله به شما ارائه خواهد داد که شما می توانید در خصوص آن چانه بزنید و میزان آن را کاهش دهید. علاوه بر این، می توانید در خصوص تمامی جزئیات پرداخت حق الوکاله نیز با وکیل طلاق به توافق برسید. در واقع شما می توانید مشخص کنید که در صورت شکست در پرونده تکلیف دستمزد وکیل چه شود. برای مثال می توانید بسته به توافق دو طرف، در متن قرارداد قید کنید که وکیل در صورت شکست نیمی از حق الوکاله خود را ببخشد.

 بهترین وکیل طلاق در گرگان

نکاتی که باید در انتخاب وکیل طلاق در گرگان به آن توجه شود!

می توانید در خصوص حق الوکاله چانه زنی کنید: دقت داشته باشید که می توان حق الوکاله را علی رغم ابلاغ آیین نامه های تعرفه وکالت، به صورت توافقی تعیین و محاسبه نمود. در این صورت وکیل مبلغ پیشنهادی خود را با در نظر گرفتن عوامل مختلف به موکل اعلام می دارد که فرد می تواند با در نظر داشتن دانش حقوقی در این زمینه در خصوص میزان حق الوکاله و نحوه پرداخت آن چانه زنی کند. او می تواند با در نظر گرفتن توانایی مالی خود از میزان دستمزد وکیل بکاهد.

به سراغ وکلای متخصص بروید: هر وکیلی نمی تواند راهگشای شما در زمینه پرونده های مربوط به طلاق باشد. چرا که علم حقوق بسیار پیچیده و گسترده می باشد و تسلط وکیل به تمامی بخش های آن امکان پذیر نیست. به هر حال بازدهی وکلا در برخی از بخش های حقوق بیشتر خواهد بود و خود وکیل این موضوع را در مقطعی از فعالیت های حقوقی خواهد فهمید. لازم است در دعاوی طلاق به سراغ وکلای متخصص در این زمینه بروید.

از کنار وکلای با سابقه به راحتی نگذرید: سابقه یک وکیل می تواند به شما کمک کند تا میزان تجربه او را مد نظر قرار دهید و عیار بهترین وکیل طلاق در گرگان برای شما به طور کامل مشخص شود. در واقع با استفاده از وکلای با سابقه در پرونده های مربوط به طلاق به زودی درخواهید یافت که کسب موفقیت برای شما در دسترس تر از هر زمان دیگری خواهد بود؛ اما باید این موضوع را نیز ذکر کنیم که میزان هزینه وکیل با سابقه بیشتر از وکیلی تازه کار است.

به جنسیت وکیل توجه نداشته باشید: اینکه وکیلی زن باشد یا مرد در اصل ماجرا تغییری ایجاد نمی کند. در واقع با استفاده از وکلای زن خبره می توانید به همان نتیجه مطلوبی برسید که از وکلای مرد مجرب انتظار دارید؛ اما ممکن است برخی از افراد احساس راحتی بیشتری با وکلای مرد یا زن داشته باشند که نمی توان به این موضوع ایراد گرفت. تنها لازم است شاخص ترین وکلا چه مرد و چه زن را برای رسیدگی به پرونده طلاق به خدمت بگیرید.

 بهترین وکیل طلاق در گرگان

کلام آخر

از اینکه تا انتهای مقاله بهترین وکیل طلاق در گرگان همراه ما بودید بسیار سپاسگزاریم در این مطلب شماره تماس و مشخصات مختص به بهترین وکلای گرگان را در اختیارتان قرار دادیم، به امید آن که نگارش این مطلب در شرایط بروز مشکلات حقوقی به یاری پرونده شما بپیماید.

5/5 - (1 امتیاز)

میثم امینی

من عاشق دنیای کتاب و نویسندگی هستم و نمیدونم دست سرنوشت چجوری من رو به سمت تهیه متون حقوقی هل داد. خیلی خوشحالم بابت جایگاهی که دارم. چون حس میکنم جایی قرار گرفتم که هم بهش علاقه دارم و هم راهی برای خدمت به شما عزیزانه!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده + یازده =

دکمه بازگشت به بالا