خانوادهوکیل

لیست 10 تا از بهترین وکیل مهریه در گرگان ⚖️【سال1403】✔️

مهریه یکی از حقوق شرعی و قانونی زن در کشور به شمار می آید. در واقع در زمان نکاح مرد ملزم است مالی را به عنوان مهریه برای زن تعیین نماید و به محض مطالبه زن آن را در تملک او قرار دهد. مهریه دارای انواع بسیاری است که هر یک از انواع آن دارای شرایط و ضوابط خاصی است. مهریه عند المطالبه و مهریه عند الاستطاعه جزو اصلی ترین این دسته بندی ها هستند که نحوه مطالبه هر یک با دیگری متفاوت است. باید در نظر داشته باشیم که در دعاوی مهریه شاهد توقیف اموال، فرار از دین، ممنوع الخروجی، قسط بندی مهریه و… هستیم. برای کسب پیروزی در هر یک از این پرونده ها لازم است به سراغ یک وکیل با تجربه و متخصص برویم. در ادامه قصد داریم شما را با بهترین وکیل مهریه در گرگان آشنا کنیم. با ما همراه باشید.

بهترین وکیل مهریه در گرگان

بهترین کیست؟

زن از نظر قانونی این حق را دارد تا هر زمانی که اراده کرد مهریه خود را دریافت نماید. با این حال ممکن است بالا بودن مهریه و فرار از دین توسط مرد مشکلاتی را در این بین سر راه زوجین بگذارد. از سوی دیگر در صورت پرداخت نشدن مهریه زن، زوجه می تواند اموال مرد را توقیف نماید و دسترسی به آن ها را برای مرد با مشکل رو به رو سازد. در این شرایط است که مرد و زن باید از تجربیات برترین وکیل مهریه در گرگان استفاده کنند تا بتواندد به حقوق قانونی خود دست پیدا کنند.

وکیل مهریه خوب در گرگان دانش آموخته یکی از مطرح ترین دانشگاه های کشور است. تحصیلات وی در رشته حقوق این امکان را در اختیار او گذاشته است تا مجوز حضور در محاکم قضایی را به دست آورده و بتواند عهده دار وکالت پرونده های مربوط به دعاوی مهریه شود. بهترین وکیل گرگان با ارائه مشاوره حقوقی به روش های مختلف به مراجعه کنندگان سعی دارد تا آن ها را برای حضور موفق در محاکم قضایی مهیا کرده و به آن ها کمک نماید تا در کمترین زمان ممکن به اهداف تعیین شده دست پیدا کنند.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل مهریه در گرگان را بشناسید!

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از بهترین وکلای مهریه در گرگان را به شما ارائه دهیم. لازم است پیش از انتخاب هر یک از وکلای معرفی شده به سابقه و تخصص آن ها توجه ویژه داشته باشید. لطفا تا انتهای مقاله در سایت برترین وکیل با ما همراه باشید:

علیرضا حیدری

علیرضا حیدری بهترین وکیل مهریه در گرگان

آقای علیرضا حیدری وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری به صورت تخصصی و و حرفه ای در حوزه دعاوی حقوقی و کیفری وکالت می پذیرد، ایشان علاوه بر وکالت دعاوی نام برده در حوزه های ملکی و خانواده نیز فعالیت دارند و پرونده های موفق متعددی در زمینه خانواده همچون مهریه، نفقه، طلاق، حضانت فرزند و … را در سابقه خود جای داده است. قابل ذکر است ایشان با صبور و شکیبایی کامل در جلسات دادگاه برای دفاع از موکل خود حاضر می شود.

آدرس دفتر: گرگان، خیابان ولیعصر، نبش عدالت 21، مجتمع نعمایی، طبقه اول

شماره تماس: 09116630400

حسن ادیب پور

حسن ادیب پور بهترین وکیل مهریه در گرگان

آقای حسن ادیب پور وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری با بیش از یک دهه سابقه وکالت در حوزه خانواده به صورت تخصصی و با تبحر چشمگیر وکالت می پذیرد. ایشان با دانش حقوقی مکفی در زمینه های طلاق یکطرفه، طلاق توافقی، مهریه، حضانت فرزند، نفقه و … پرونده های پیچیده ای را به موفقیت رسانده است. وی به صورت تخصصی به مراجعین در تمامی حوزه ها مشاوره ارائه می دهد.

آدرس دفتر: گرگان، خیابان شهید بهشتی، جنب پاساژ رمضانی، طبقه فوقانی

شماره تماس: ۰۹۱۱۳۲۶۷۸۸۶

مصطفی نور ابادی

مصطفی نور ابادی بهترین وکیل مهریه در گرگان

آقای مصطفی نورآبادی وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری یکی از وکلا نام دار و پرتلاش در حوزه دعاوی خانواده هستند. ایشان با ارائه خدمات حضوری و غیر حضوری در پیشبرد هرچه بهتر روند پرونده به موکلین خود کمک می بخشد. وی در حوزه دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی به صورت تخصصی مشاوره ارائه می دهد و همچنین در زمینه های مههریه، نفقه، اجرت المثل و … پرونده های موفق متعددی را در سابقه خود جای داده است.

آدرس دفتر: گرگان، خیابان ولیعصرعج، عدالت ۳۱، پاساژ کورش، طبقه ۴، واحد۲

شماره تماس: ۰۹۱۱۲۷۷۰۹۰۶

مریم نودهی

مریم نودهی بهترین وکیل مهریه در گرگان

خانم مریم نودهی وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری با تبحر و تخصص لازمه در حوزه دعاوی خانواده وکالت می پذیرد. ایشان با دانش حقوقی مکفی جهت احقاق حقوق موکلین خود در محضر دادگاه حاضر می شود و با ارائه مستندات محکمه پسند و رعایت قوانین وکالت حق را به حق دار می رساند.

آدرس دفتر: گلستان، گرگان، خیابان ولیعصر، بین عدالت ۱۳ و ۱۵، ساختمان امیرکبیر، طبقه ۵، واحد ۸۶

شماره تماس: ۰۹۱۱۲۷۷۱۲۶۵

سمیه هاشمی راد

سمیه هاشمی راد بهترین وکیل مهریه در گرگان

خانم سمیه هاشمی راد وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری در گرگان به صورت حرفه ای وکالت می پذیرد. ایشان با دانش حقوقی مکفی در محضر دادگاه حاضر می شود و با ارائه ادله محکمه پسند حق را به حق دار می رساند و همچنین پرونده های متعددی را در زمینه مهرهی، نفقه، اجرت المثل، حضانت فرزند و … را به موفقیت رسانده است.

آدرس دفتر: گرگان، خیابان شالیکوبی، پاساژ مرسل، طبقه۴، واحد ۴۱۶

شماره تماس: ۰۹۱۱۱۷۷۷۳۹۰


ضرورت دریافت مشاوره حقوقی از وکیل مهریه گرگان

برای حضور موفق در مراجع قضایی لازم است تجربیات بالایی در اختیار داشته باشیم. این تجربیات در اختیار بهترین وکیل مهریه در گرگان است و در صورتی که قصد داشته باشیم از این تجربیات به نحو احسن استفاده کنیم لازم است سوالات خود را در جلسات مشاوره حقوقی از وکیل پرسیده و برای آن ها پاسخی منطقی پیدا کنیم. دقت داشته باشید که مشاوره حقوقی به میزان زیادی می تواند ضعف های حقوقی افراد در خصوص پرونده را برطرف کرده و به او کمک نماید تا راه مطلوبی را برای عبور از مشکلات در پیش بگیرد.

تمامی طرفین دعوی در پرونده های مهریه از نظر قانونی دارای حقوق و منافعی هستند. وکیل در جلسات مشاوره حقوقی می تواند به موکل کمک کند تا از این منافع و حقوق آگاه شده و با دستی پر و دیدی جامع در دادگاه از خود دفاع نماید. در نظر داشته باشید که مشاوره حقوقی در مقایسه با زمانی که قصد استخدام وکیل و واگذاری وکالت پرونده خود را دارید دارای هزینه های کمتری است. از این رو، در صورتی که تمکن مالی بالایی ندارید می توانید به جای عدم استخدام وکیل از مشاوره حقوقی بهره مند شوید.

علاوه بر مشاوره حقوقی حضوری، شما بسته به شرایط شخصی خود می توانید از روش های تلفنی و آنلاین نیز برای مطرح کردن مشکلات حقوقی خود در خصوص مهریه استفاده کنید؛ اما باید این موضوع مد نظر قرار بگیرد که مشاوره حقوقی حضوری امکان رسیدن به نتایج دقیق تر را در اختیار موکل قرار می دهد. چرا که در روش حضوری بهترین وکیل خانواده در گرگان می تواند جزئیات پرونده را در نظر بگیرد و پس از مطالعه مدارک و مستندات نظر نهایی را اعلام دارد.

اما در صورتی که هزینه مشاوره حقوقی برای شما مطرح است، باید در نظر داشته باشید که مشاوره حقوقی حضوری هزینه بالاتری نسبت به روش های دیگر دارد. از سوی دیگر ممکن است شما وقت کافی برای حضور در دفتر بهترین وکیل مهریه در گرگان را در اختیار نداشته باشید. از این رو، می توانید با دریافت مشاوره حقوقی تلفنی و آنلاین، ضعف های حقوقی خود را برطرف کرده و مقدمات لازم برای حضوری قدرتمندانه در دادگاه را فراهم کنید.

بهترین وکیل مهریه در گرگان

نکاتی در انتخاب وکیل مهریه گرگان که باید جدی گرفته شود!

به سراغ وکلای با سابقه بروید: سابقه بهترین وکیل مهریه در گرگان مهم ترین سلاح او برای کسب تجربیات گران بها در خصوص پرونده های مربوط به دعاوی مهریه است. در صورتی که وکیل در طی سال های متمادی پرونده های مختلفی را به دست گرفته باشد، تجربیات او در این زمینه افزایش پیدا کرده و می تواند گره های موجود در پرونده را بازگشایی کرده و مطلوب ترین راهکار برای عبور از مشکلات را در اختیار موکلان قرار دهد؛ بنابراین لازم است در زمان انتخاب وکیل این معیار را لحاظ کنید.

بر اساس قیمت وکیل انتخاب نکنید: وکلای مختلف ممکن است برای قبول وکالت پرونده مهریه دستمزدهای متفاوتی را به شما پیشنهاد دهند. زمانی که در حال جمع بندی برای انتخاب بهترین وکیل مهریه در گرگان هستید، هرگز نباید تنها به قیمت وکلا توجه داشته باشید. لازم به ذکر است که مهارت و توانایی های یک وکیل از اهمیت بالایی برخوردار است و تفاوت ها را در دادگاه رقم می زند؛ بنابراین از میان وکلای مقرون به صرفه لازم است شاخص ترین و مطرح ترین آن ها را استخدام کنید.

پرونده شما محل جولان وکلای تازه کار نیست: به طور معمول وکلای تازه کار حق الوکاله های کمی را دریافت می کنند و به همین سبب بسیاری از افراد تمایل دارند وکالت پرونده های خود در خصوص مهریه را به آن ها بسپارند. این در حالی است که نمی توانید نتایج درخشانی را با این وکلا متصور شوید. در صورتی که احساس می کنید پرونده مهریه شما از پیچیدگی و دشواری های بالایی برخوردار است، لازم است به طور قطع به سراغ وکلای کهنه کار بروید و قید وکلای تازه کار را بزنید.

به جنسیت وکلای مهریه توجه نداشته باشید: امروزه با پیشرفت زنان در حوزه های مختلف شاهد فعالیت های حقوقی تعداد زیادی از وکلای خانم در سطح کشور هستیم. در صورتی که بنا به هر دلیلی تمایل دارید از یک وکیل برای رسیدگی به پرونده های مهریه استفاده کنید، لازم است در نظر داشته باشید که تنها جنسیت وکیل نمی تواند برای شما راهگشا باشد. در واقع لازم است از میان انبوه وکلای خانم در سطح کشور به دنبال معتبر ترین و مطرح ترین آن ها باشید تا شانس شما برای کسب موفقیت افزایش پیدا کند.

بهترین وکیل مهریه در گرگان

کلام آخر

از اینکه تا پایان مقاله صبوری به خرج داده و ما را همراهی کردید از شما تشکر می کنیم. در این مقاله تلاش کردیم تا شما را با نام و سایر مشخصات بهترین وکیل مهریه در گرگان آشنا کنیم تا در مدت زمان کمی بتوانید وکلای کهنه کار و مجرب را انتخاب و به خدمت بگیرید. در ابتدا اهمیت مشاوره حقوقی با وکیل در زمینه دعاوی مهریه را گوشزد نمودیم و پس از آن به بیان نکات مهمی پرداختیم. اکنون که به پایان مقاله رسیده ایم از شما درخواست می کنیم که تجربیات خود را با سایر محاطبان سایت برترین وکلا به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × دو =

دکمه بازگشت به بالا