کیفریوکیل

لیست 10 تا از بهترین وکیل کیفری در گرگان ⚖️【سال1403】✔️

امنیت و آرامش برای تمامی افراد جامعه از اهمیت بالایی برخوردار است. از این رو، کشورها ر تلاش هستند تا با تصویب قوانین سخت گیرانه ای در خصوص وقوع جرم و جنایت، این رفتارها را کنترل کرده و آسایش عمومی را تضمین نمایند. قانون ابعاد و انواع وقوع جرم را مشخص کرده و برای هر یک از آن ها مجازات های مشخصی را در نظر گرفته است. گاهی این مجازات ها جان محکوم و گاهی دیگر مال یا آبروی او را تحت تاثیر قرار می دهد. در صورتی که قصد دارید در دعاوی کیفری موفقیت چشمگیری را به دست آورید و به حقوق قانونی خود دست پیدا کنید لازم است از یک وکیل متخصص و با تجربه در این زمینه استفاده کنید. در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل کیفری در گرگان آشنا کنیم. لطفا تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

بهترین وکیل کیفری در گرگان

بهترین وکیل کیفری در گرگان کیست؟

گاهی رفتارهای شخصی از سوی قانون مساوی با جرم در نظر گرفته می شود و لازم است با اعمال مجازات هایی از وقوع جرم های شدیدتر جلوگیری کرد؛ بنابراین در صورتی که جرمی علیه شما رخ داده است و حقوق قانونی شما را به طور کامل مختل کرده است می توانید با حضور در محاکم قضایی و طرح شکایت، دسترسی مجدد به حقوق قانونی تان را خواستار شوید. همچنین ممکن است شما متهم به انجام جرمی شده باشید. در این صورت ملزم هستید با استفاده از برترین وکیل کیفری در گرگان از خود دفاع کنید.

وکیل کیفری خوب در گرگان به عنوان وکیل پایه یک دادگستری این وظیفه را بر عهده دارد تا منافع موکل خود را در دادگاه و دادسرا تامین نماید و به او این امکان را بدهد تا با آسودگی خیال از تامین حقوق قانونی خود اطمینان حاصل کند. بهترین وکیل کیفری در گرگان تحصیلات موثری در زمینه حقوق کیفری داشته است و با چند و چون رسیدگی به پرونده آشنایی کامل دارد. در واقع بهترین وکیل گرگان می تواند با استفاده از تجربیات خود، راه عبور از مشکلات را در اختیار موکل خود قرار دهد.

ویژگی های بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل کیفری در گرگان را بشناسید!

در ادامه سعی داریم 10 مورد از بهترین وکیل کیفری در گرگان را به شما معرفی کرده و تخصص هر یک را مورد بررسی قرار دهیم. همچنین اطلاعات دقیقی در خصوص مشخصات و آدرس هر یک از آن ها به شما ارائه خواهیم داد. از شما تقاضا داریم تا انتهای مقاله با ما همراه باشید:

صابر نظری

جناب اقای صابر نظری از بهترین وکیل پایه یک دادگستری هستند. او بعنوان یکی از بهترین وکیل در گرگان فعالیت می کند. ایشان در مشکلات قضایی بهترین راه حل ها را به موکلین خود پیشنهاد می کند که می توان از تجربیات ایشان استفاده نمود. تخصص ایشان در زمینه رسیدگی به دعاوی کیفری می باشد.

آدرس: گرگان، خیابان ولیعصر، نبش عدالت ۵، پاساژ آریا، طبقه ۵، واحد ۱۳۶

شماره تماس: 01732222526

مریم نودهی

سرکار خانم مریم نودهی وکیل پایه یک دادگستری بیش از یک دهه سابقه فعالیت موفق می باشد، این وکیل یکی از بهترین وکیل کیفری در گرگان شناخته شده و توانسته در ای حوزه بسیار موفق عمل کند. ایشان همچنین به دلیل تجربه زیاد و تبحری که در حل پرونده های کیفری دارد توانسته دعاوی زیادی را حل و فصل کند.

آدرس: گرگان، خیابان ولیعصر، بین عدالت ۱۳ و ۱۵، ساختمان امیرکبیر، طبقه ۵، واحد ۸۶

شماره تماس: 01732232059

محمد نوروزی

جناب آقای محمد نوروزی وکیل و مشاوره حقوقی، با مدرک کارشناسی ارشد حقوق وبیش از چندین سال سابقه وکالت موفق در حوزه رسیدگی به دعاوی کیفری، ایشان از دانش حقوقی بالایی برخوردار بوده و توانسته پرونده های زیادی را به سرانجام برساند.

آدرس: گرگان، کوی افسران، افسران۲، سقایی۶، کریمی منش یک

شماره تماس: 01732422856

سمیه هاشمی راد

سرکار خانم سمیه هاشمی راد وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی با مدرک کارشناسی ارشد حقوق و یک دهه تجربه کاری وکالت، ایشان یکی از بهترین وکیل رسیدگی به دعاوی کیفری در گرگان بوده او به دلیل دانش حقوقی و تجربه بالا همچنین ب دفاعیه های موفق در مقابل قاضی توانسته پرونده های بیشماری را به سرانجام برساند.

آدرس: گرگان، خیابان شالیکوبی، پاساژ مرسل، طبقه۴، واحد ۴۱۶

شماره تماس: 01732333429

مرتضی موسی پور مقدم

جناب آقای مرتضی موسی پور مقدم وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی، عضو کانون وکلای گرگان با سال ها تجربه وکالت موفق، قبول در پرونده های کیفری بیش از صد ها پرونده، ایشان همچنین در زمینه تنظیم سند، تنظیم لایحه و شکوائیه، مشاوره های حضوری و غیر حضوری بطور تخصصی نیز فعالیت می کند.

آدرس: گرگان، خیابان ولیعصر، عدالت ۵، پاساژ آریا

شماره تماس: 01732265388


نکاتی که باید در انتخاب وکیل کیفری گرگان به آن توجه کرد!

انتخاب کورکورانه ممنوع: ممکن است از روش های مختلفی به شما وکیل معرفی شود و بر روی این موضوع تاکید گردد که فلان وکیل دارای توانایی های بالایی در زمینه دعاوی کیفری است. هرگز نباید در این شرایط به گفته های افراد دیگر اعتماد داشته باشید و به طور کورکورانه وکیل مورد نظرتان را انتخاب کنید. دقت داشته باشید که در صورتی می توانید به بهترین وکیل کیفری در گرگان دسترسی پیدا کنید که تحقیقات خود در این زمینه را به میزان قابل توجهی افزایش دهید و معیارهایی برای انتخاب داشته باشید.

به سن و سال وکیل توجه نکنید: تقریبا تمامی افراد دخیل در پرونده های کیفری می دانند که برای کسب نتایج بهتر می بایست به سراغ وکیلی بروند که در طی سال های فعالیتش در زمینه حقوق کیفری سابقه درخشان تری را از خود به جای گذاشته است؛ اما باید این موضوع را نیز در نظر داشته باشید که قوی بودن سابقه بهترین وکیل کیفری در گرگان به هیچ عنوان به معنای بالاتر بودن سن و سال وکیل نیست. در واقع ممکن است وکیلی در عین مسن بودن، به دلیل کم کاری دارای سابقه کاملا معمولی باشد.

تخصص وکیل را مرور کنید: دقت داشته باشید که گستردگی علم حقوق باعث شده است تا کسب تخصص در تمامی بخش های آن قدری دور از ذهن به نظر برسد. هر وکیلی نمی تواند شما را به کسب موفقیت نزدیک کند. برای مثال یک وکیل متخصص در زمینه دعاوی خانواده با موضوعاتی مانند نفقه، طلاق، اجرت المثل و حضانت فرزند دست و پنجه نرم کرده است. حال اینکه لازم است شما به دنبال به دنبال وکیلی باشید که در زمینه جرم شناسی تخصص داشته باشد و قانون مجازات را مسلط باشد.

قیمت وکیل مهم است اما معیار انتخاب نیست: دقت داشته باشید که در بسیاری از موارد دستمزد وکلا به صورت توافقی تعیین می گردد؛ یعنی شما به یک وکیل متخصص و با تجربه مراجعه می کنید و او با در نظر گرفتن عوامل مختلفی، حق الوکاله مورد نظرش را به شما اعلام می دارد. این موضوع با توجه به شرایط اقتصادی افراد درگیر در پرونده اهمیت بالایی دارد؛ اما به هیچ عنوان نباید یک وکیل را از روی دستمزدش مقایسه کنید و به خدمت بگیرید.

بهترین وکیل کیفری در گرگان

عوامل موثر بر حق الوکاله وکیل کیفری گرگان

سابقه وکیل از عوامل موثر بر میزان حق الوکاله: لازم است همواره این موضوع را در نظر داشته باشید که در صورت استفاده از بهترین وکیل کیفری در گرگان شانس کسب پیروزی از سوی شما افزایش پیدا خواهد کرد. در واقع این وکلا دارای سابقه بالاتری در زمینه حقوق کیفری هستند؛ اما باید این مسئله را نیز لحاظ کنید که هر چه میزان سابقه یک وکیل بالاتر باشد، میزان هزینه ای که لازم است به وکیل کیفری پرداخت شود نیز بیشتر خواهد بود؛ بنابراین در انتخاب وکیل باید این موضوع را مد نظر قرار دهید.

محل جغرافیایی دفتر وکیل: به طور معمول می توان گفت که بهترین وکیل کیفری در گرگان تمایل دارد تا حق الوکاله را به صورت توافقی تعیین نماید. از این رو، او در تلاش است تا عوامل مختلفی را در این زمینه لحاظ کند که یکی از مهم ترین آن ها محل دفتر وکالت است. دقت داشته باشید که هزینه استخدام وکیل در تهران و سایر کلان شهرها بیشتر است. در عوض هزینه ای که لازم است به یک وکیل در ازای قبول پرونده های کیفری بپردازید در شهرستان ها مبلغ معقولانه تری خواهد بود.

نوع پرونده اعم از حقوقی یا کیفری بودن آن: به طور کلی می توان گفت که پرونده های مختلف دارای هزینه های متفاوتی هستند. در واقع ممکن است وکیل برای قبول پرونده های کیفری مبلغ بیشتری را در مقایسه با پرونده های مربوط به دعاوی نفقه از شما مطالبه نماید. چرا که به طور معمول پیچیدگی که در دعاوی کیفری وجود دارد بسیار بیشتر از سایر دعاوی است. با مراجعه به آیین نامه می توانید تعرفه وکالت در دعاوی کیفری را به دست آورید؛ اما اولویت وکلا تعیین دستمزد به صورت توافقی است.

پیچیدگی پرونده های کیفری: به طور معمول دعاوی کیفری پیچیده هستند؛ اما در میان دعاوی کیفری نیز با پرونده هایی رو به رو هستیم که میزان پیچیدگی آن ها بیشتر است. باید توقع داشته باشیم که بهترین وکیل کیفری در گرگان برای قبول این نوع از پرونده ها مبلغ بالاتری را از موکل خود درخواست نماید. چرا که میزان زمانی که لازم است وکیل برای به نتیجه رساندن دعاوی کیفری پیچیده صرف کند، بیشتر است و این موضوع بر روی حق الوکاله اثر می گذارد.

بهترین وکیل کیفری در گرگان

کلام آخر

در این مقاله تلاش کردیم تا شما را با نام و سایر مشخصات بهترین وکیل کیفری در گرگان آشنا کنیم تا به این شکل با خیالی آسوده تر بتوانید گزینه های مد نظرتان را شناسایی و انتخاب کنید. در ادامه به بیان نکاتی پرداختیم که به کارگیری آن ها در انتخاب وکیل برای دعاوی کیفری الزامی است. از سوی دیگر به عواملی اشاره داشتیم که ممکن است میزان حق الوکاله را کم یا زیاد کند. اکنون از شما دعوت می کنیم که تجربیات خود را با مخاطبان سایت برترین وکلا به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده + 20 =

دکمه بازگشت به بالا