کیفریوکیل

لیست 10 تا از بهترین وکیل کیفری در ساری ⚖️【سال1403】✔️

وقوع جرم در سطح کلان می توان آرامش و امنیت جامعه را تحت الشعاع قرار دهد و افراد را از داشتن زندگی آرام به دور کند. از این رو، قانونگذار تصمیم دارد با تصویب قانون نوعی بازدارندگی را در مقابل ارتکاب جرم از سوی دیگر اعضای جامعه به وجود آورد. از این رو، در صورتی که متهم به انجام جرمی شده باشید لازم است در مراجع قضایی از اقدامات خود دفاع کرده و در نهایت با نظر قاشی متهم شوید. علاوه بر این، اگر وقوع جرم از سوی دیگری باعث شود تا حقوق شما پایمال گردد، لازم است با مراجعه به محاکم قضایی و تنظیم شکواییه حقوق خود را مجددا احقاق نمایید؛ اما برای کسب پیروزی لازم است از یک وکیل مجرب و خبره استفاده کنید. در ادامه سعی داریم شما را با بهترین وکیل کیفری در ساری آشنا کنیم. با ما همراه باشید.

بهترین وکیل کیفری در ساری

بهترین وکیل کیفری در ساری کیست؟

تسلط بر حقوق کیفری به برترین وکیل کیفری در ساری این امکان را خواهد داد تا منطقی ترین و موثرتری دفاع را از موکل خود در عرصه دادگاه داشته باشد. در واقع جسارت وکیل در کسب پیروزی در پرونده های مربوط به دعاوی کیفری نقش تعیین کننده ای را خواهد داشت. چرا که با استناد به همین قوانین و مقررات است که وکیل کیفری خوب در ساری می تواند از موانع ایجاد شده در مسیر پرونده عبور کرده و قضات مربوطه را به نوعی متقاعد سازد تا با در نظر گرفتن عدالت رای را صادر کنند.

بهترین وکیل کیفری در ساری به عنوان وکیل پایه یک دادگستری این وظیفه را بر عهده دارد تا تمام تجربیات خود را به کار بگیرد تا در نهایت تبرئه متهم و یا اثبات جرم صورت بگیرد. بهترین وکیل کیفری در ساری زمانی می تواند به کسب موفقیت های چشمگیر در دادگاه امیدوار باشد که پیش از این مدارک و مستندات مربوط به پرونده را جمع آوری کرده و آن را به مطلوب ترین شکل ممکن به قضات پرونده ارائه دهد. در واقع بهترین وکیل ساری به دنبال تامین منافع موکل خودش است.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل کیفری در ساری را بشناسید!

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از بهترین وکیل کیفری در ساری را به شما ارائه دهیم. لازم است پیش از انتخاب هر یک از وکلای معرفی شده به سابقه و تخصص آن ها توجه ویژه داشته باشید. لطفا تا انتهای مقاله در سایت برترین وکلا با ما همراه باشید:

پیمان مجیدی

پیمان مجیدی بهترین وکیل کیفری ساری

وکیل پایه یک دادگستری جناب آقای پیمان مجیدی دارای بیش از ۵ سال سابقه فعالیت در زمینه حل پرونده های کیفری اعم از کلاهبرداری، فروش مال غیر، اسید پاشی، خیانت در امانت، جرایم علیه اطفال، تجاوز، توهین و افترا، مشروبات الکلی، فروش مواد مخدر، سرقت و …، این وکیل همچنین به دلیل پایبندی به زمان، رفتار مناسب، فن بیان، نفوذ کلام یکی از وکلای محبوب در شهر ساری به شمار میرود.

آدرس: مازندران، ساری

شماره تماس: 09114882808

علیرضا بابویه دارابی

بهترین وکیل کیفری درساری علیرضا بابویه دارابی

جناب آقای علیرضا بابویه دارابی وکیل پایه یک دادگستری، عضو انجمن کانون وکلای ساری و همچنین وکیل بانک کشاورزی حامی مهر گستر نیز است. ایشان بیش از 14 سال سابقه وکالت در زمینه قبول پرونده های کیفری و حقوقی را دارا است، همینطور حقوق دان آقای علیرضا بابویه دارابی به دلیل ویژگی های اخلاقی و خدماتی که در زمینه وکالت ارائه می دهند یکی از وکلای محبوب ساری به شمار می روند، از خدمات این وکیل می توان به قبول پرونده های کیفری، نوشتن اوراق قضایی، تنظیم لایحه، تنظیم سند، مشاوره حضوری و غیر حضوری اشاره کرد.

آدرس: ساری، خیابان خیام، کوچه معراج، سرو معراج، واحد اول

شماره تماس: 09111539832

رضا طالبی دادوکلائی

وکیل کیفری در ساری رضا طالبی دادوکلائی

جناب آقای رضا طالبی دادوکلائی وکیل پایه یک دادگستری شهر ساری و دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق قضا و جرم شناسی از دانشگاه پیام نور می باشد، این وکیل دارای بیش از 4 سال سابقه وکالت در زمینه قبول و رسیدگی به پرونده های کیفری اعم از اسید پاشی، مواد مخدر، تجاوز، فروش مال غیر، کلاهبرداری، ضرب و جرح و … است. این وکیل خدمات دیگری از جمله مشاوره حضوری، نوشتن اوراق قضایی، مشاوره غیر حضوری، تنظیم لایحه، تنظیم دادخواست ارائه می دهد.

آدرس: ساری، بلوار امیر مازندرانی، نبش مهدی آباد، مجتمع ترنج، طبقه 5، واحد 37

شماره تماس: 09375308076

عارف محمدی برنتی

عارف محمدی برنتی بهترین وکیل کیفری ساری

جناب آقای عارف محمدی برنتی وکیل پایه دادگستری و دارای مدرک کارشناسی حقوق از دانشگاه پیام نور می باشد، این وکیل یکی از بهترین وکلای کیفری در شهر ساری به شمار میرود، او به دلیل تبحر و هوش بالایی که در زمینه حل پرونده های کیفری اعم از قصاص، کلاهبرداری، ضرب و جرح، اسید پاشی، مواد مخدر دارد توانسته مراجعه کنندگان زیادی را جذب کند.

از دیگر خدمات این وکیل می توان به قصاص ، امور ثبتی، تعزیرات و مجازات های بازدارنده، نوشتن اوراق قضایی، تنظیم لایحه، ثبت سند، مشاوره حضوری و غیر حضوری اشاره کرد.

آدرس: ساری، خیابان فرهنگ، بعدازتوکل، طبقه فوقانی، صرافی لقمانی، مرکز پزشکی سلامت، طبقه۶، واحد۲۱

شماره تماس: 09112589550

محمد کلانتری

محمد کلانتری بهترین وکیل کیفری در ساری

جناب آقای محمد کلانتری وکیل پایه یک دادگستری و عضو کانون وکلای پایه یک در شهر ساری است، ایشان دارای چندین سال سابقه وکالت در زمینه حقوقی و کیفری می باشد، از تخصص های این وکیل می توان به ملکی، ثبتی، انحصار وراثت و دعاوی خانواده، دعاوی کیفری از جمله قتل، کلاهبرداری، مواد مخدر ، اسید پاشی، کودک آزاری، مزاحمت و … اشاره کرد.

آدرس: ساری، میدان راه آهن، ابتدای خیابان مازیار، ساختمان ونوس، طبقه 5

شماره تماس: 09111510717


رازهایی درباره دستمزد وکیل کیفری ساری

تمامی وکلا دستمزدهای بالا دریافت نمی کنند: به طور معمول بهترین وکیل کیفری در ساری دستمزدهای به مراتب بالایی را برای عهده دار شدن پرونده های مختلف از موکل درخواست می کنند؛ اما این به آن معنا نیست که تمامی وکلای کیفری از این الگو پیروی می کنند. لازم است جست و جوهای خود را در این زمینه به انجام برسانید تا در نهایت موفق شوید از میان انبوه وکلا، مقرون به صرفه ترین ها را به خدمت بگیرید. البته تنها نباید به قیمت وکیل توجه کرد و باید مهارت های او را نیز لحاظ نمود.

می توان به صورت توافقی میزان حق الوکاله را مشخص کرد: نهادهای قضایی کشور سعی دارند با چاپ آیین نامه هایی برای تعیین حق الوکاله وکیل در دعاوی کیفری نوعی وحدت رویه را در این خصوص ایجاد کنند؛ اما مسئله اینجا است که وکالت شغلی آزاد به شمار می آید و قانون این حق را در اختیار وکلای کیفری و حقوقی قرار داده است تا میزان دستمزدشان را به صورت توافقی تعیین نمایند. در واقع وکیل با در نظر گرفتن عوامل مختلفی مانند پیچیدگی پرونده سعی دارد تا حق الوکاله مورد نظرش را پیشنهاد دهد.

حق الوکاله را می توان در چند قسط پرداخت کرد: همان طور که در بالا نیز به آن اشاره کردیم می توان به صورت توافقی میزان حق الوکاله را مشخص کرد؛ اما باید این موضوع را نیز در نظر بگیرید که علاوه بر میزان حق الوکاله، نحوه پرداخت آن نیز از اهمیت بالایی برخوردار است. به این منظور می توانید در این خصوص نیز با وکیل تبادل نظر کرده و پس از بررسی های گوناگون، در صورت توافق بهترین وکیل کیفری در ساری هزینه وکیل را در دو یا سه قسط به او پرداخت نمایید.

موکل نیز در میزان حق الوکاله تاثیرگذار است: متاسفانه برخی از افراد درگیر در پرونده های کیفری بر این تصور غلط پافشاری دارند که آن ها هیچ نقشی در میزان حق الوکاله نخواهند داشت. زمانی که اعلام می کنیم حق الوکاله وکیل کیفری به صورت توافقی محاسبه و تعیین می گردد، منظور این است که خود موکل نیز در آن نقش دارد و می تواند از میزان پیشنهادی وکیل مقداری را کاهش دهد. در این خصوص باید بین طرفین توافق جامعی شکل بگیرد.

بهترین وکیل کیفری در ساری

توصیه هایی در انتخاب وکیل کیفری ساری که باید جدی بگیرید!

به دلیل بالا بودن هزینه های وکیل کیفری قید استخدام وی را نزنید: ممکن است به دفتر چند وکیل مراجعه کرده و به این موضوع رسیده باشید که دستمزد بهترین وکیل کیفری در ساری بالاتر از حد تصورات شما است. در این شرایط ممکن است تصور کنید که باید قید استخدام وکیل را بزنید و خودتا شخصا عهده دار پرونده در مراجع قضایی شوید. این اقدام کاملا اشتباه است. چرا که هزینه های مربوط به شکست در پرونده های کیفری به اندازه ای است که میزان حق الوکاله در مقابل آن عددی به شمار نمی آید.

با وکیل کیفری ملاقات حضوری داشته باشید: در ابتدا لازم است انبوه وکلایی که به عنوان گزینه در اختیار دارید را مورد سنجش قرار دهید تا برای شما مشخص شود که میزان توانایی های آن ها به چه اندازه ای است. پس از این مرحله لازم است با بهترین وکیل کیفری در ساری ملاقات داشته باشید و در این جلسات مهم ترین خواسته و دغدغه های مربوط به پرونده را مطرح کرده و در این خصوص از وی کسب تکلیف نمایید. چنین ملاقات هایی ارتباط شما با وکیل را در سطح بالاتری قرار می دهد.

به فن بیان وکیل کیفری توجه داشته باشید: توصیه مهمی که لازم است در انتخاب وکیل کیفری جدی گرفته شود این است که باید به فن بیان حقوقدان مورد نظرتان توجه داشته باشید و این موضوع از طریق ملاقات حضوری با وکیل ممکن می شود. در واقع فن بیان وکیل می تواند به او کمک کند تا در جلسات دادگاه به شیوه ای مطلوب منظور خود را به قضات مربوطه ارائه داده و آن ها را متقاعد کند تا با در نظر گرفتن موازین عدالت رای مورد نظرشان را صادر نمایند.

رازداری با وکیل کیفری ممنوع: ممکن است احساس راحتی با وکیل کیفری نداشته باشید و همین موضوع سبب شود تا از بیان بسیاری از مسائل به وکیل خودداری نمایید. این اقدام می تواند برای شما گران تمام شود. چرا که در بسیاری از مسائل همین نکات کوچک و بی اهمیت از نظر شما می تواند یک شاه کلید برای عبور از مشکلات پیش آمده باشد و مسیر پرونده را نیز به کلی تغییر دهد؛ بنابراین به جرئت می توان گفت که رازداری با وکیل اولین قدم به سوی شکست در پرونده است.

بهترین وکیل کیفری در ساری

کلام آخر

ممنونیم که تا پایان مقاله در کنار ما بودید و ما را همراهی کردید. در این مقاله تلاش کردیم تا شما را با نام و سایر مشخصات بهترین وکیل کیفری در ساری آشنا کنیم تا لازم نباشد وقت زیادی را صرفه یافتن وکلای با سابقه و شاخص کنید. در ادامه به چند راز مهم در خصوص حق الوکاله وکلای کیفری اشاره داشتیم و پس از آن نیز به سراغ توصیه هایی در خصوص استخدام و انتخاب وکلای کیفری رفتیم. اکنون از شما دعوت می کنیم که تجربیات و نظرات خود را در قسمت دیدگاه با سایر مخاطبان سایت برترین وکلا به اشتراک بگذارید.

5/5 - (3 امتیاز)

میثم امینی

من عاشق دنیای کتاب و نویسندگی هستم و نمیدونم دست سرنوشت چجوری من رو به سمت تهیه متون حقوقی هل داد. خیلی خوشحالم بابت جایگاهی که دارم. چون حس میکنم جایی قرار گرفتم که هم بهش علاقه دارم و هم راهی برای خدمت به شما عزیزانه!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 − 7 =

دکمه بازگشت به بالا