وکیل

لیست 10 تا از بهترین وکیل زن در ساری ⚖️【سال1403】✔️

وکلای زن امروزه توانسته اند نام درخشانی را در عرصه های قضایی از خود بر جای بگذارند و اگر سری به مراجع قانونی بزنیم با تعداد زیادی از وکلای موفق و شاخص با تخصص های مختلف رو به رو می شویم. عواملی از این جنس باعث شده است تا افرادی زیادی تمایل داشته باشند تا وکالت پرونده های حقوقی و کیفری خود را به وکلای خانم بسپارند و از آن ها در جهت کسب پیروزی در دعاوی مطرح شده استفاده کنند؛ اما نکته ای که لازم است در این خصوص ذکر شود این است که هر وکیل زنی نمی تواند شما را به موفقیت برساند و برای این کار لازم است به سراغ شاخص ترین گزینه ها بروید. از این رو، در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل زن در ساری آشنا کنیم. پس درخواست می کنیم در سایت برترین وکلا با ما همراه باشید.

بهترین وکیل زن در ساری

بهترین وکیل زن در ساری کیست؟

توانایی و مهارت هایی که وکلای خانم در اختیار دارند به طور مستقیم در نتایج حاصل شده از دادگاه تاثیر مستقیم دارد. در واقع اگر به دنبال استخدام بهترین وکیل زن در ساری هستید لازم است پیش از هر گونه اقدام در خصوص تجربه و دانش حقوقی وکیل مورد نظر تحقیق نمایید تا به این شکل میزان توانمندی گزینه های مختلف برای شما عیان شده و در نهایت موفقیت در پرونده را به کمک همین وکلا به دست آورید. تنها در این صورت است که می توانید در کمترین زمان ممکن به نتایج دلخواه خود برسید.

در واقع بهترین وکیل خانم در ساری دانش آموخته دانشگاه های مطرح کشور است و از طریق تحصیلات خود توانسته در علم حقوق به تبحر و تخصص لازم دست پیدا کند. بهترین وکیل ساری از تجربیات خود در جهت بازگشایی گره های موجود در پرونده استفاده می کند و به این شکل قادر است راهکارهای موثری را برای حل اختلافات به موکل خود ارائه دهد. در نظر داشته باشید که وکیل زن خوب در ساری جسارت لازم برای ورود به محاکم قضایی و رسیدگی به پرونده را در اختیار دارد.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل زن در ساری را بشناسید!

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از بهترین وکیل زن در ساری را به شما ارائه دهیم. شما می توانید با بررسی مشخصات و تخصص هر یک از وکلای نام برده شده، یکی از آن ها را برای رسیدگی به پرونده انتخاب کنید. لطفا تا انتهای مقاله در برترین وکلا با ما همراه باشید:

الهام پیشگر

الهام پیشگر بهترین وکیل زن در ساری

خانم الهام پیشگر وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی ساری به صورت تخصصی و حرفه ای در حوزه های حقوقی، کیفری، ملکی و خانواده فعالیت دارد و به درستی افراد راهنمایی می کند، وی با توجه به دانش حقوقی خود در محضر دادگاه از موکل خود دفاع می کند و برای رساندن حق به حق دار نهایت همکاری را با قاضی مربوطه به عمل می آورد.

آدرس دفتر: ساری، میدان شهرداری، خیابان مازیار، مازیار2، مجتمع وکیل، طبقه 4، واحد17

شماره تماس: 09112230668

فاطمه راسخی

فاطمه راسخی بهترین وکیل زن در ساری

سرکار خانم فاطمه راسخی وکیل پایه یک دادگستری و یکی از محبوب ترین وکلای زن در شهر ساری، ایشان دارای مدرک کارشناسی حقوق از دانشگاه پیام نور و دارای بیش از 11 سال سابقه فعالیت در حوزه قبول وکالت کیفری، خانواده، ملکی، بانکی است، از سوابق کاری ایشان می توان به چندین سال همکاری با بانک انصار، 6 سال بانک مهر اقتصاد، 1 سال وکیل موسسه حقوقی و مدرس دانشگاه مازندران تا کنون است،

از خدمات دیگر این وکیل می توان به نوشتن اوراق قضایی، قبول پرونده، مشاوره حضوری و غیر حضوری اشاره کرد.

آدرس: ساری، خیابان امام، مقابل بانک ملت، دفتر وکالت قائمی

شماره تماس: 09111566096

سیده کوثر قریشی لاریمی

سیده کوثر قریشی لاریمی بهترین وکیل زن ساری

سرکار خانم کوثر قریشی لاریمی وکیل پایه یک دادگستری و مدرس دانشگاه، دارای مدرک دکترای حقوق خصوصی از دانشگاه مازندران و مولف کتاب نیز است، تخصص این وکیل در زمینه های خانواده، طلاق، مهریه، سرپرستی، ملکی، موجر و مستاجر، مطالبه خسارت، دعاوی پزشکی می باشد همچنین این وکیل خدکات دیگری از قبیل مشاوره حضوری و غیر حضوری، نوشتن اوراق قضایی، لایحه ارا می دهد، همچنین این وکیل یکی از بهترین وکلای شهر ساری به شمار میرود ایشان دارای بیش از ۱۰ سال سابقه فعالیت است و در طول این دوره توانسته پرونده های زیادی را به سرانجام برساند.

آدرس: ساری، خیابان فرهنگ، مقابل شهریار 3، ساختمان فرهنگ، طبقه 2

شماره تماس: 09112562708

ثمینه بابائی

ثمینه بابائی بهترین وکیل زن در ساری

سرکار خانم ثمینه بابائی وکیل پایه یک دادگستری و عضو انجمن وکلای دادگستری ساری است، ایشان به دلیل سابقه درخشان به مدت 10سال و دفاعیه هایی که در مقابل قاضی ارائه می دهد توانسته مراجعین زیادی را به خود جذب نماید و همچنین یکی از بهترین وکلای زن ساری به شمار آید.

از تخصص های این وکیل می توان به قبول پرونده های کیفری، خانواده، ملکی، بانکی، ثبت اسناد، نوشتن اوراق قضایی، تنظیم لایحه، مشاوره حضوری و غیر حضوری اشاره کرد.

آدرس: ساری، خیابان فرهنگ، ابتدای خیابان ۱۵ خرداد، ساختمان برج سفید، طبقه۴، واحد۸

شماره تماس: 09112584732

کتایون عسگری

کتایون عسگری بهترین وکیل زن ساری

سرکار خانم کتایون عسگری وکیل پایه یک دادگستری دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی است، همچنین این وکیل بیش از ۱۱ سال سابقه وکالت و قبول پرونده هایی از قبیل حقوقی و کیفری خدمات ارائه می دهد، خانم کتایون عسگری به دلیل تبحر و تجربه ای که زمینه حقوق دارند توانسته اند مراجعین زیادی را به خود جذب کنند، از ویژگی های این وکیل که ایشان را از ما بقی وکلا متمایز می کند می توان به نفوذ کلام، قدرت بیان، رفتار مناسب با موکل، دانش بالای حقوقی اشاره کرد.

برخی از تخصص های این وکیل شامل: قبول دعاوی کیفری، اعدام، کلاهبرداری، ضرب و جرح، قبول دعاوی خانواده، طلاق، ارث و میراث، سرپرستی، مهریه، نفقه، دعاوی ملکی، موجر و مستاجر و … است.

آدرس: ساری، خیابان مازیار، مازیار 2، ساختمان دادمهر، طبقه اول، واحد 2

شماره تماس: 09127322249

پریا متولیان

پریا متولیان بهترین وکیل زن در ساری

سرکار خانم پریا متولیان وکیل پایه یک دادگستری و دارای ۴ سال سابقه فعالیت حقوقی و کیفری، ایشان دارای مدرک کارشناسی حقوق و کارشناسی ارشد حقوق خصوصی از دانشگاه مازندران نیز است، اگر بخواهیم چند تا از ویژگی های خوب این وکیل که توانسته مراجع کنندگان زیادی را به خود جذب کند اشاره کنیم می توانیم به هوش بالای این وکیل، قدرت کلام، فن بیان مناسب، رفتار حرفه ای آن را نام ببریم.

برخی از تخصص های دیگر این وکیل: اسناد رسمی و تجاری، اعسار، تملک اپارتمان ها، خانواده، شهرداری، عقود و معاملات، مطالبه خسارت، مطالبه وجه، ملکی، موجر و مستاجر، مشاوره حضوری و غیر حضوری، نوشتن اوراق قضایی، تنظیم سند،تنظیم لایحه.

آدرس: ساری، خیابان مازیار، مازیار 16، مجتمع مازیار، طبقه 5، واحد 16

شماره تماس: 09118025673


4 ویژگی وکیل زن ساری که او را از وکلای مرد متمایز می کند!

مهارت های ارتباطی: یکی از ویژگی های مهمی که وکلای خانم را در مقایسه با وکلای مرد متمایز می کند، مهارت های ارتباطی آن ها است. در واقع تنها در صورتی وکیل می تواند در خصوص دعاوی مطرح شده به اطلاعات جامعی دست پیدا کند که پیش از این، اطلاعات مفیدی را از موکل دریافت نماید. وکیل با استفاده از دانش روانشناسی که در اختیار دارد، راه نفوذ به درون موکل را جست و جو کرده و در نهایت راه را برای تعامل موثر با آن ها هموارتر از همیشه خواهد کرد.

فن بیان قوی: یکی دیگر از وجه تمایز میان بهترین وکیل زن در ساری با وکلای مرد این است که آن ها مهارت بالاتری در زمینه انتقال مفاهیم حقوقی دارند و به سادگی می توانند مفاهیم پیچیده حقوقی را به زبانی کاملا ساده و قابل فهم بازگو نمایند. در نظر داشته باشید که وکیل لازم است در جلساتی حضور پیدا کرده و در دادگاه و در محضر قضات مربوطه دفاعیات موثری را ارائه دهد. لازم به ذکر است که وکیل در صورتی می تواند در این عرصه به موفقیت دست پیدا کند که فن بیان قوی داشته باشد.

درک خواسته های موکل: وکلای زن به دلیل ویژگی های ذاتی که در اختیار دارند به خوبی می توانند حرف های موکل را درک کرده و برای آن ها به دنبال راهکارهای مناسبی باشند. در جلسات ملاقات حضوری وکیل از موکل درخواست می کند که مهم ترین دغدغه ها و خواسته های خود در خصوص پرونده های حقوقی و کیفری را بازگو نماید. سپس تمام توان و مهارت خود را برای دستیابی به آن ها به کار می گیرد. او به هیچ عنوان در این راه قول های خلاف واقعی را به موکل خود نمی دهد.

صبر و بردباری: یکی دیگر از ویژگی های شاخص وکلای خانم این است که آن ها از صبر بیشتری در مقایسه با آقایان برخوردار هستند و همین مسئله می تواند تفاوت ها را در پرونده های قضایی رقم بزند. در واقع لازم است وکیل با اتکا به صبر و بردباری که در وجود خود دارد با دقت پرونده را در محاکم قضایی دنبال کرده و برای حل و فصل آن ها با دیگر طرف های دعوی مذاکره نماید.

بهترین وکیل زن در ساری

مشاوره حقوقی با وکیل زن ساری به چه افرادی توصیه می شود؟

به طور کلی تمامی افراد درگیر در پرونده های قضایی می توانند با دریافت مشاوره حقوقی از بهترین وکیل زن در ساری نیازهای حقوقی خود را برطرف کرده و برای حضوری موفق در مراجع قانونی مهیا شوند؛ اما نکته ای که لازم است در این خصوص به آن توجه داشته باشید این است که دریافت مشاوره حقوقی از وکیل می تواند به عنوان جایگزینی برای استخدام وکیل در نظر گرفته شود؛ بنابراین می توانیم توصیه هایی در این خصوص داشته باشیم تا اقدامات عاقلانه تری در اینباره به انجام برسد.

ممکن است بودجه کمی در اختیار داشته باشید و توانایی مالی شما اجازه استخدام وکیل را ندهد. در چنین شرایطی ممکن است تصمیم بگیرید که دیگر از یک وکیل استفاده نکرده و خودتان شخصا دست به کار رسیدگی به پرونده شوید؛ اما باید دقت داشته باشید که هزینه های شکست در پرونده های حقوقی و کیفری بسیار بالاتر از دستمزدی است که باید در ازای به خدمت گرفتن وکیل پرداخت کنید. به شما توصیه می کنیم در این شرایط از وکیل مورد نظرتان مشاوره حقوقی دریافت کنید.

در واقع فرد با دریافت مشاوره حقوقی تمامی ضعف های حقوقی خود در این زمینه را جبران کرده و با اطلاع کافی در خصوص مواد قانونی، مهیای حضور در دادگاه می شود. لازم به ذکر است که اگر فردی دانش حقوقی مختصری در اختیار داشته باشد نیز می تواند از مشاوره حقوقی با بهترین وکیل زن در ساری بهره مند شده و با دستی پر در دادگاه حاضر شود. در این جلسات وکیل می تواند با مطالعه کامل پرونده و مستندات مربوط به آن نظر خود را ارائه داده و موکل را راهنمایی کند.

مشاوره حقوقی در روش های مختلفی از سوی وکیل ارائه می شود که از مهم ترین آن ها می توان به مشاوره حقوقی حضوری، مشاوره حقوقی آنلاین و مشاوره حقوقی تلفنی اشاره کرد. لازم است این موضوع را در نظر داشته باشید که در میان روش های مختلف برای دریافت مشاوره حقوقی، شیوه حضوری آن دقیق تر می باشد. در مقابل، مشاوره حقوقی آنلاین و مشاوره حقوقی تلفنی با هزینه ای به مراتب کمتر در اختیار عموم افراد درگیر در پرونده های حقوقی و کیفری است.

بهترین وکیل زن در ساری

کلام آخر

تشکر می کنیم از اینکه تا پایان مقاله صبر به خرج داده و ما را همراهی نمودید. در این مقاله سعی ما بر این بود تا تخصص و مهارت های بهترین وکیل زن در ساری را برای شما بازگو نماییم و ضمن معرفی آنان شما را برای انتخاب گزینه های مطلوب ترغیب کنیم. در ادامه به بیان چهار مورد از مهم ترین خصوصیات وکیل زن در مقایسه با وکلای مرد پرداختیم و پس از آن به بررسی مشاوره حقوقی و روش های دریافت آن پرداختیم. اکنون از شما تقاضا می کنیم که اگر نظری در خصوص متن بالا دارید آن را در قسمت دیدگاه با مخاطبان برترین وکلا به اشتراک بگذارید.

5/5 - (2 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده − 11 =

دکمه بازگشت به بالا