طلاقوکیل

لیست 10 تا از بهترین وکیل طلاق در ساری ⚖️【سال1403】✔️

بسیاری از قوانین مربوط به حقوق خانواده با کمترین تغییر از احکام شرع استخراج شده است و در صورت اطلاع از آن ها می توان حضور موفق تری را در دادگاه تجربه نمود. طلاق علاوه بر اینکه یک حکم شرعی است، روندی قانونی را نیز به همراه دارد. اگر چه تمامی زوجین در ابتدای زندگی مشترک کار را با عشق و علاقه دو طرفه آغاز می کنند، اما گاهی گذشت زمان رابطه را به جایی می رساند که راهی جز جدایی و طلاق برای زوجین باقی نمی گذارد. دقت داشته باشید که هر یک از زوجین در زمان نکاح متعهد به وظایفی شده اند و در واقع هر کدام از آن ها دارای حقوقی هستند که لازم است این حقوق در زمان طلاق تعیین و تکلیف شود. استخدام وکیل می تواند در این مسیر به زوجین کمک کند تا حقی از آن ها ضایع نشود. در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل طلاق در ساری آشنا کنیم. با ما همراه باشید.

بهترین وکیل طلاق در ساری

بهترین وکیل طلاق در ساری کیست؟

در طلاق لازم است تکلیف بسیاری از حقوق مرد و زن به طور دقیق مشخص شود. برای مثال مرد در زمان نکاح مکلف به پرداخت مهریه، نفقه، اجرت المثل و… شده است. هر گونه عدم اطلاع از قوانین و مقررات مربوط به طلاق می تواند خسارت های جبران ناپذیری را برای دو طرف به دنبال داشته و اجازه ندهد که آن ها به منافع قانونی شان دست پیدا کنند. برترین وکیل طلاق در ساری با استفاده از دانش حقوقی که در اختیار دارد می تواند هر یک از زوجین را از حقوق قانونی شان مطلع سازد.

وکیل طلاق خوب در ساری دانش آموخته مطرح ترین دانشگاه های کشور است و به این شکل توانسته تسلط بالایی بر حقوق مربوط به طلاق پیدا کند. گستردگی علم حقوق و نیز پیچیدگی هایی که با آن همراه است باعث شده تا افراد عادی نتوانند موفقیت چندانی را در حل و فصل دعاوی مطرح شده به دست آورند. بهترین وکیل ساری به عنوان وکیل پایه یک دادگستری با تجربیاتی که در اختیار دارد آماده است تا گره های موجود در انواع پرونده های طلاق را برطرف کرده و مسیر موفقیت را به موکل خود نشان دهد.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل طلاق در ساری را بشناسید!

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از بهترین وکلای طلاق در ساری را به شما ارائه دهیم. لازم است پیش از انتخاب هر یک از وکلای معرفی شده به سابقه و تخصص آن ها توجه ویژه داشته باشید. لطفا تا انتهای مقاله در سایت برترین وکلا با ما همراه باشید:

نوشین لقمانی

نوشین لقمانی بهترین وکیل طلاق ساری

سرکار خانم نوشین لقمانی وکیل پایه یک دادگستری و عضو انجمن وکلای پایه یک در شهر ساری است، این وکیل دارای مدرک کارشناسی حقوق از دانشگاه مازندران، و کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی از دانشگاه اصفهان است، وکیل نوشین لقمانی دارای بیش از ۱۱ سال سابقه فعالیت نوفق در زمینه های قبول رسیدگی به دعاوی خانوادگی از جمله طلاق، مهریه، حضانت، نفقه، ملکی، موجر، مستاجر، کیفری، قصاص، دیه و …. می باشد. از ویژگی های اخلاقی این وکیل می توان به اخلاق نیکو، کلام گویا، نفوذ کلام، فن بیان، زمانبندی مناسب اشاره کرد.

آدرس: مازندران، شهر ساری، خیابان فرهنگ، ساختمان سیمرغ

شماره تماس: 09113543827

محسن عباس پور ریکنده

محسن عباس پور ریکنده بهترین وکیل طلاق ساری

جناب آقای محسن عباس پور ریکنده وکیل پایه یک دادگستری و دارای بیش از ۱۰ سال سابقه کار در زمینه های قبول پرونده های خانوادگی، ملکی، بانکی، شهرداری، اعسارو …. است، از دیگر خدمات این وکیل می توان به تخصص در تخصص در پرونده های خانواده، مهریه، طلاق، نفقه، استرداد جهیزیه، ملاقات فرزند، حضانت فرزند، سلب حضانت، الزام به تمکین، حکم رشد اثبات، نسب، اجرت المثل، ازدواج مجدد، فسخ نکاح، بطلان نکاح اشاره کرد، همچنین ایشان مدرک کارشناسی حقوق قضائی از دانشگاه بابل، فقه و حقوق اسلامی از دانشگاه رضوی مشهد را دارا است.

آدرس: ساری، خیابان خیام، مجتمع تجاری خیام، بلوک غربی، طبقه دوم، واحد۲۰۸

شماره تماس: 09111551785

الهام پیشگر

الهام پیشگر بهترین وکیل طلاق در ساری

سرکار خانم الهام پیشگر وکیل پایه یک دادگستری و مدرس دانشگاه در ساری است، وی همچنین دارای بیش از 11 سال سابقه فعالیت در زمینه های قبول دعاوی امور ثبتی، خانواده، تعزیرات و مجازات های بازدارنده، اختلاف کارگر و کارفرما، امور حسبی و ثبت احوال اسناد رسمی و تجاری، اعساراست، تحصیلات این وکیل حقوق کارشناسی دانشگاه مازندران و کارشناسی ارشد حقوق از دانشگاه علوم و تحقیقات است.

آدرس: ساری، میدان شهرداری، خیابان مازیار، مازیار2، مجتمع وکیل، طبقه 4، واحد17

شماره تماس: 09112230668

حسن ذاکریان

حسن ذاکریان بهترین وکیل طلاق در ساری

جناب آقای حسن ذاکریان وکیل پایه یک دادگستری و عضو انجمن وکلای پایه یک دادگستری در ساری است، از ویژگی اخلاقی این وکیل می توان به رفتار مناسب با موکل، کلام نفوذ پذیر، دانش حقوقی بالا اشاره کرد، وی دارای مدرک کارشناسی حقوق واحد مرکزی تهران و کارشناسی ارشد حقوق خصوصی از دانشگاه واحد مرکزی تهران می باشد، ایشان بیش از ۵ سال سابقه فعالیت در زمینه قبول دعاوی خانوادهاعم از طلاق، مهریه، نفقه، اجرت المثل، ارث و وراثت و … دارد، همچنین او توانسته در طول مدت وکالت خود پرونده های دیگری را نیز به خوبی به سر انجام برساند. از دیگر تخصص های جناب اقای حسن ذاکریان مدرس دانشگاه پیام نور و مترجم کارشناسی حقوق نیز می تان اشاره کرد.

آدرس: ساری-خیابان ۱۸دی، پاساژ میلاد، طبقه فوقانی

شماره تماس: 09112555517

عارف محمدی برنتی

عارف محمدی بهترین وکیل طلاق در ساری

جناب آقای عارف محمدی برنتی وکیل پایه یک دادگستری و دارای 4 سال سابقه فعالیت مفید در زمینه های قبول دعاوی خانوادگی، ملکی، حقوقی، کیفری، بانکی می باشد، ایشان دارای مدرک کارشناسی حقوق و کارشناسی حقوق مجزا است، ازخدمات وکیل می توان به مشاوره های حضوری و غیر حضوری، اخذ پرونده اشاره کرد. همچنین آقای عارف محمدی برنتی یکی از بهترین وکلا در شهر ساری شناخته شده است و توتانسته در طول دوره وکالت خود پرونده های زیادی را حل و فصل نماید.

آدرس: ساری، خیابان فرهنگ، بعدازتوکل، طبقه فوقانی، صرافی لقمانی، مرکز پزشکی سلامت، طبقه ۶، واحد۲۱

شماره تماس: 09112589550


توصیه هایی در انتخاب وکیل طلاق ساری که باید جدی گرفته شود!

به سراغ وکلای متخصص بروید: دقت داشته باشید که علم حقوق بسیار گسترده است و امکان اینکه وکیل در تمامی بخش های مربوط به آن تسلط یکسانی داشته باشد تقریبا وجود ندارد. از این رو، لازم است به سراغ وکلایی بروید که سابقه آن ها نشان می دهد که در برخی از دعاوی دارای بازدهی بیشتری هستند. در صورتی که به دنبال وکیل متخصص در زمینه دعاوی طلاق هستید لازم است بهترین وکیل طلاق در ساری را به خدمت بگیرید تا به این شکل احتمال کسب موفقیت را به میزان قابل توجهی افزایش دهید.

در خصوص حق الوکاله با وکیل خود تبادل نظر کنید: یکی از موضوعاتی که لازم است در ملاقات با بهترین وکیل طلاق در ساری تکلیف آن را مشخص کنید، میزان دستمزدی است که لازم می باشد به وکیل مورد نظر پرداخت کنید. دقت داشته باشید که در بسیاری از موارد میزان حق الوکاله و نیز شیوه پرداخت آن به وکیل از طریق توافق دو طرف به دست می آید. برای این کار لازم است در دفتر وکیل مورد نظر حضور پیدا کرده و در خصوص حق الوکاله با وی تبادل نظر کرده و به نقطه نظر مشترکی برسید.

فقط به مرد یا زن بودن وکیل توجه نکنید: امروزه در سطح شهر ساری شاهد دفاتر و موسسات حقوقی پر شماری هستیم که تعداد زیادی از وکلای مرد و زن در آن ها مشغول به ارائه خدمات در زمینه های مختلف حقوقی هستند. اینکه برخی از افراد تمایل دارند وکالت پرونده های طلاق خود را به وکلای زن یا مرد بسپارند و در این مسیر از آن ها کمک بگیرند، کاملا سلیقه ای است؛ اما به این موضوع دقت داشته باشید که فقط نباید تمرکز خود را بر روی جنسیت وکیل متمرکز کنید و دیگر ویژگی های وکیل نیز باید لحاظ شود.

می توانید حق الوکاله را در چند قسط به وکیل پرداخت کنید: دقت داشته باشید که لازم است در ازای دریافت خدمات مربوط به پرونده های طلاق دستمزدی را به وکیل مورد نظر پرداخت نمایید. لازم به ذکر است که همواره می تواند شیوه این پرداخت ها را به صورت توافقی مشخص کرد. برای مثال می توانید با وکیل طلاق توافق کنید که حق الوکاله را به صورت قسطی به او پرداخت نمایید. به طور معمول و بر اساس آن چیزی که از رفتار وکلا به دست می آید، معمولا حق الوکاله را در دو یا سه قسط می توان تسویه نمود.

توصیه هایی در انتخاب وکیل طلاق ساری که باید جدی گرفته شود!

در ملاقات حضوری با وکیل طلاق ساری چه باید کرد؟

افزایش شناخت از مهارت های وکیل طلاق: دقت داشته باشید که تمامی وکلای مشغول به کار در سطح شهر ساری نمی توانند گرهی از پرونده های شما در زمینه طلاق باز کنند. باید نتایج مطلوب را تنها از بهترین وکیل طلاق در ساری مطالبه کنید؛ اما لازم است پس از اینکه ملاقاتی با وکیل مورد نظرتان داشتید، تمام حواستان را بر روی مهارت و خلقیات حقوقدان معطوف کنید تا به این شکل بتوانید میزان فن بیان، مهارت ارتباطی و رعایت اصول حرفه ای از سوی وی را مورد سنجش قرار دهید.

ارائه اطلاعات مربوط به دعاوی مطرح شده و بررسی پرونده از سوی وکیل طلاق: لازم به ذکر است که یک وکیل تنها در صورتی می تواند حرف های زیادی در محاکم قانونی برای گفتن و دفاع از حقوق شما داشته باشد که پیش از آن اطلاعات وی در خصوص پرونده را افزایش داده باشید. از این رو، نباید اجازه دهید که هیچ حرفی ناگفته باقی بماند. در واقع لازم است وکیل نیز به بررسی دقیق پرونده های طلاق و نیز مدارک مربوط به آن بپردازد تا به این شکل با دیدی جامع تر در محاکم قضایی حضور پیدا کند.

دریافت مشاوره حقوقی: دقت داشته باشید که سواد حقوقی به طور ویژه ای می تواند باعث کسب موفقیت در مراجع قانونی شود؛ اما این سواد حقوقی برای افراد عادی جامعه که تحصیلات لازم در این زمینه را ندارند همواره از طریق مشاوره حقوقی با بهترین وکیل طلاق در ساری به دست می آید. لازم است در ملاقات های حضوری با وکیل مورد نظر از او در خصوص پرونده سوالاتی که دارید را مطرح کنید و از او پاسخ های حقوقی و منطقی دریافت نمایید تا به این شکل آماده حضور در داادگاه شوید.

امضای قرارداد در صورت تمایل به همکاری: پس از ملاقات حضوری با وکیل مورد نظر می توانید تمامی توانایی و مهارت های او را در نظر بگیرید. از سوی دیگر می توانید در خصوص شرایط و جزئیات مربوط به پرونده با وکیل تبادل نظر کنید تا مشخص شود که آیا دو طرف مایل به همکاری هستند یا خیر. در صورت تمایل به همکاری و تعیین و تکلیف حق الوکاله و شیوه های مربوط به پرداخت آن، لازم است قراردادی بین دو طرف به امضا برسد تا به این شکل اصول حرفه ای رعایت شده و دو طرف دچار اختلافی نشوند.

در ملاقات حضوری با وکیل طلاق ساری چه باید کرد؟

کلام آخر

از اینکه تا پایان مقاله در کنار ما بودید از شما کمال تشکر را داریم. هدف از نوشتن این مقاله این بود تا در ابتدا شما را با بهترین وکیل طلاق در ساری آشنا کنیم تا در زمانی کوتاه بتوانید گزینه های شاخص و معتبر را به خدمت بگیرید. در این مقاله تلاش کردیم در ابتدا توصیه های مهمی در خصوص انتخاب وکیل طلاق داشته باشیم و به این شکل در انتخاب وکیل شما را راهنمایی کنیم. در انتهای مقاله نیز به مجموعه ای از اقدامات اشاره داشتیم که پس از ملاقات حضوری با وکیل مورد نظر باید به آن ها عمل کرده و آن ها را رعایت کنید. اکنون از شما دعوت می کنیم که تجربیات و نظرات خود را در قسمت دیدگاه با ما در سایت برترین وکلا به اشتراک بگذارید.

5/5 - (2 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 + سیزده =

دکمه بازگشت به بالا