خانوادهوکیل

لیست 10 تا از بهترین وکیل خانواده در ساری ⚖️【سال1403】✔️

خانواده را می توان مهم ترین نهاد هر جامعه ای به شمار آورد. تمامی رفتارها و خلق و خوی ما در خلال روابط خانوادگی است که شکل می گیرد؛ اما ممکن است در سطح یک خانواده نیز شاهد بروز اختلافاتی باشیم. به طور کلی دعاوی خانواده را می توان در زمینه های طلاق، نشوز، تمکین، مهریه، نفقه، تقسیم ارث، انحصار وراثت و… دسته بندی کرد. رسیدگی به پرونده های مذکور مستلزم بهره مندی از دانش حقوقی و تجربیات کافی در این حوزه ها است. چرا که در غیر این صورت کسب پیروزی دور از ذهن به نظر می رسد و فرد نمی تواند امید چندانی به موفقیت داشته باشد. در این شرایط است که استخدام یک وکیل می تواند راهگشا باشد. از این رو، در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل خانواده در ساری آشنا کنیم. پس دعوت می کنیم تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

بهترین وکیل خانواده در ساری

بهترین وکیل خانواده در ساری کیست؟

همواره باید به این موضوع توجه داشته باشید که هر چقدر که یک پرونده ای ساده به نظر برسد باز هم برای رسیدگی به آن مستلزم دانش حقوقی هستید. عموم جامعه سواد حقوقی لازم برای حضور موفق در دادگاه و ارائه دفاعیات را در اختیار ندارد و همین موضوع سبب شده است تا استخدام بهترین وکیل خانواده در ساری بیش از هر زمان دیگری الزامی به نظر برسد. به این منظور لازم است تمام تمرکز خود را در ابتدا به کار گرفته تا از میان گزینه های متعدد و موجود در نهایت مطلوب ترین آن ها را انتخاب کنید.

بهترین وکیل خانواده در ساری در تلاش است تا احاطه کاملی بر قوانین و مقررات مرتبط با دعاوی خانواده داشته باشد و به این شکل بتواند راهنمایی های لازم را به مراجعه کنندگان ارائه دهد. بهترین وکیل ساری سال های زیادی از عمر خود را صرف رسیدگی به پرونده های مختلف کرده است و در این راه موفق به کسب تجربیات ارزشمندی شده است. تجربیات بهترین وکیل خانواده در ساری به او کمک خواهد کرد تا در صورت لزوم بتواند گره های موجود در پرونده را بازگشایی نماید.

ویژگی های بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل خانواده در ساری را بشناسید!

در ادامه سعی داریم 10 مورد از بهترین وکیل خانواده در ساری را به شما معرفی کرده و تخصص هر یک را مورد بررسی قرار دهیم. همچنین اطلاعات دقیقی در خصوص مشخصات و آدرس هر یک از آن ها به شما ارائه خواهیم داد. از شما تقاضا داریم تا انتهای مقاله با ما همراه باشید:

وحید سرپرست

وحید سرپرست بهترین وکیل خانواده ساری


باسلام وحید سرپرست قبولی سال ۱۳۸۳ مرکزوکلاء و مشاوران حقوقی هستم، کارشناسی ارشد حقوق بین الملل با سابقه کار در پرونده های حقوقی ، ملکی ، دعاوی مربوط به قراردادهای مشارکت در ساخت و پیش فروش آپارتمانها ، دعاوی تجاری اعم از مطالبه وجه چک، سفته ،مطالبه طلب از اشخاص حقیقی و حقوقی ، امور مربوط به ورشکستگی و غیره ، دعاوی کیفری، خانواده، ثبتی، کارگری و کارفرمایی، دعاوی پیمانکاران و کارفرمایان در راستای شرایط عمومی و خصوصی پیمان و … می باشم.

بعنوان مشاور و وکیل در شرکتهای مختلف ازجمله تولید فرآورده های شیمیایی و سموم دفع آفات و حشرات و پیمانکاری و موسسات مالی و اعتباری و بانکها نیز فعالیت داشته ام.

شماره تماس: ۰۹۱۱۱۲۹۵۶۴۳
آدرس دفتر وکالت: مازندران، شهرستان ساری، خیابان قارن، کوچه قارن۶، ساختمان نیک، طبقه دوم، واحد۴، دفتر وکالت وحید سرپرست

کمیل رمضانی

کمیل رمضانی وکیل خانواده در ساری

کمیل رمضانی وکیل پایه یک دادگستری، با 11 سال سابقه فعالیت در حوزه ی حقوقی و خانوادگی در شهر ساری توانسته است توانایی خود را ثابت کند. ایشان دارای مدرک کارشناسی حقوق و کارشناسی ارشد جزا و جرم شناسی از دانشگاه معتبر ساری اخذ نموده است.

آدرس: ساری، ۱۵ خرداد، چهار راه اول،کوچه خالقی، ساختمان هلیا، طبقه 4

شماره تماس: 09112513112

الهام پیشگر

الهام پیشگر وکیل خانواده در ساری

الهام پیشگر وکیل پایه یک دادگستری در حوزه حقوقی، کیفری، خانواده و… بیش از 10 سال است که فعالیت می کند. ایشان دارای کارشناسی حقوق از دانشگاه مازندران و کارشناسی ارشد حقوق از دانشگاه علوم و تحقیقات تهران می باشد از سابقه درخشان ایشان میتوان به وکالت بانک های ملت، تجارت، پست بانک، سابقه حکم مشاوره حقوقی هیئت ورزشهای دانشگاهی مازندران اشاره کرد.

آدرس: ساری، میدان شهرداری، خیابان مازیار، مازیار2، مجتمع وکیل، طبقه 4، واحد17

شماره تماس: 09112230668

عبدالحمید دباغیان

عبدالحمید دباغیان وکیل خانواده در ساری

عبدالحمید دباغیان، وکیل پایه یک دادگستری با 22 سال تجربه در حوزه وکالت پرونده های زیادی را بررسی کرده است که اعم از سرقت، تملک آپارتمان، خانواده و… می باشد. ایشان دارای کارشناسی حقوق از دانشگاه آزاد است و پروانه وکالت وی در سال 1380 از کانون وکلای دادگستری صادرشده است.

آدرس: ساری، بلوار طالقانی، مقابل خیابان قائم، ساختمان جم، طبقه۵، واحد ۲۸

شماره تماس: 09113524563

سیده کوثر قریشی لاریمی

سیده کوثر قریشی لاریمی وکیل خانواده در ساری

سیده کوثر قریشی لاریمی، وکیل پایه دادگستری با مدرک دکتری حقوق از دانشگاه مازندران در ساری فعالیت میکند و ایشان حدود 12 سال است که سابقه وکالت خانواده، حقوق وکیفری را دارد و در سال 1390 پروانه وکالت خود را از کانون دادگستری مازندران اخذ نموده است.

آدرس: ساری، خیابان فرهنگ، مجتمع فرهنگ، طبقه 2

شماره تماس: 09112562708

اهمیت مشاوره حقوقی با وکیل خانواده ساری

در ابتدا لازم است به این موضوع توجه ویژه ای داشته باشیم که استفاده از تجربیات بهترین وکیل خانواده در ساری می تواند در روند رسیدگی به پرونده الزامی و موثر باشد. برای مثال برترین وکیل خانواده در ساری می تواند به واسطه تجربیاتی که در طی سال ها حضور در محاکم قضایی به دست آورده است، راهکاری مطلوب برای عبور از مشکلات را به موکل ارائه دهد و به او کمک کند تا در کمترین زمان ممکن راه را برای موفقیت هموار کند و نتیجه بهتری را در دادگاه به دست آورد.

اما سوال اینجا است که به چه روش هایی می توان با وکیل خانواده خوب در ساری همکاری داشت و از تجربیات وی بهترین استفاده ممکن را داشت؟ در پاسخ باید بگوییم که عده ای در صورت مواجهه با اختلافات حقوقی تصمیم می گیرند از همان ابتدا به یک وکیل مجرب و خبره مراجعه کرده و از وی برای عهده دار شدن پرونده درخواست نمایند. چنین افرادی ترجیح می دهند از ابتدای تنظیم دادخواست یا شکواییه کار را با وکیل جلو ببرند و تا زمان رسیدن به نتیجه دلخواه با او همراه باشند.

اما روش موثر دیگری نیز برای استفاده از تجربیات بهترین وکیل خانواده در ساری وجود دارد. در این روش فرد سعی دارد تا ضعف های حقوقی خود را با مراجعه به وکیل جبران نماید و پس از کسب اطلاع در خصوص جزئیات پرونده، شخصا عهده دار رسیدگی به دعاوی مطرح شده در دادگاه باشند. هزینه های مربوط به مشاوره حقوقی بسیار کمتر از استخدام وکیل است و از این نظر می تواند مورد استفاده افرادی قرار بگیرد که تمکن مالی مناسبی برای استخدام وکیل را در اختیار ندارند.

مشاوره حقوقی توسط وکلا در روش های مختلفی ارائه می شود. مشاوره حقوقی آنلاین، مشاوره حقوقی تلفنی و مشاوره حقوقی حضوری جزو مهم ترین این روش ها هستند. در میان روش های نام برده شده باید اشاره کنیم که مشاوره حقوقی حضوری برای به دست آوردن نتایج مطلوب مناسب تر است. چرا که در این روش امکان بررسی تمامی مستندات مربوط به پرونده وجود دارد و در نتیجه وکیل می تواند با در نظر گرفتن تمامی جوانب امر مشاوره ارائه دهد و موکل را راهنمایی نماید.

بهترین وکیل خانواده در ساری

سه راز مهم درباره حق الوکاله وکیل خانواده ساری

به میزان دستمزدی که می بایست به یک وکیل از طرف موکل پرداخت شود، حق الوکاله می گویند. در واقع عموم جامعه سواد و تحصیلات حقوقی لازم را در اختیار ندارد. از این رو، به دلیل نیاز به دریافت خدمات حقوقی، موکل به بهترین وکیل خانواده در ساری مراجعه کرده و از وی درخواست عهده دار شدن پرونده را دارد؛ اما باید اشاره داشته باشیم که در خصوص حق الوکاله وکلای خانواده حقایقی وجود دارد که افراد جامعه از آن معمولا بی اطلاع هصتند. در ادامه به آن ها اشاره خواهیم داشت.

دستمزد وکلا با یکدیگر متفاوت است: در ابتدا لازم است اشاره داشته باشیم که عوامل مختلفی باعث می شود تا وکیل دستمزد بیشتری را از موکل خود درخواست نماید. این عوامل می تواند شامل پیچیدگی پرونده و زمان بر بودن آن باشد. به این منظور که هر وکیلی می تواند بر اساس این دو شاخصه مهم و البته عوامل دیگر دستمزد خود را مشخص نماید. هرگز نباید چنین تصور شود که وکلای مختلف در ازای قبول یک پرونده دستمزدی یکسان را مطالبه می کنند. چنین تصوری کاملا اشتباه است.

حق الوکاله به صورت توافقی تعیین می شود: در ابتدا لازم است فرد به دفتر وکیل مراجعه کرده و با وی در خصوص دستمزد مورد نظر برای عهده دار شدن پرونده به تبادل نظر بپردازد. در نهایت دو طرف بر روی مبلغ مشخصی توافق می کنند. البته باید توجه داشته باشید که هر ساله آیین نامه ای نیز برای تعیین دستمزد وکلا به چاپ می رسد و در اختیار عموم قرار می دهد ولی از آن جایی که وکالت شغلی آزاد محسوب می شود، تمایل وکلا به تعیین دستمزد به صورت توافقی است.

نباید وکلا را بر اساس دستمزدشان مقایسه کنید: ممکن است یک وکیل تازه کار در ازای عهده دار شدن پرونده ای از شما مبلغ هنگفتی را مطالبه کند. حال آن که وکیلی با تجربه و متخصص حاضر باشد همان پرونده را با رقم معقولانه تری بر عهده بگیرد؛ بنابراین هرگز نباید وکلا را بر اساس دستمزدهایشان مقایسه کنید. برای مثال نباید چنین تصور شود که اگر وکیل دستمزد بیشتری را در خصوص پرونده های مربوط به دعاوی خانواده ارائه داد، پس به طور قطع توانایی و مهارت بیشتری را نیز در اختیار دارد.

بهترین وکیل خانواده در ساری

کلام آخر

از اینکه تا پایان مقاله صبوری به خرج دادید و در کنار ما بودید از شما تشکر می کنیم. در این مقاله تلاش کردیم تا شما را با نام، مشخصات و ویژگی های بهترین وکیل خانواده در ساری آشنا کنیم تا در کمترین زمان ممکن بتوانید به گزینه های مورد نظرتان دسترسی پیدا کنید. در ادامه اهمیت مشاوره حقوقی با وکیل خانواده را گوشزد نمودیم و در انتهای مطلب نیز سه راز مهم در خصوص دستمزد وکلا را ارزیابی کردیم. اکنون که به پایان مقاله رسیده ایم از شما درخواست می کنیم که تجربیات و نظرات خود را در خصوص مطالب ذکر شده، در قسمت دیدگاه با سایر مخاطبان برترین وکلا به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 − سه =

دکمه بازگشت به بالا