وکیل

10 تا از بهترین وکیل ساری ⚖️ + شماره تلفن ☎️️【سال1403】

بدون در اختیار داشتن دانش حقوقی و تجربیات لازم نمی توانید موفقیت چندانی در محاکم قضایی به دست آورید. چرا که به دلیل تخصصی بودن دعاوی مطرح شده در محاکم قضایی لازم است با پیچ و خم های مسیر آشنا بوده و بتوانید دفاعیات مورد نیاز را به بهترین شکل ممکن به دادگاه ارائه دهید. برای این کار لازم است در ابتدا متر و معیارهایی را در نظر داشته باشید تا بتوانید از میان انبوه وکلای موجود در شهر ساری در نهایت به شاخص ترین و معتبر ترین وکیل ممکن دسترسی پیدا کنید. در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل ساری آشنا کنیم تا با سهولت بیشتری بتوانید فرآیند انتخاب را سپری کنید. پیشنهاد می دهیم تا پایان مقاله با ما همراه باشید.

بهترین وکیل ساری

بهترین وکیل ساری کیست؟

ممکن است سوء رفتار دیگری حقوقی را از شما ضایع کرده باشد و قصد داشته باشید با تنظیم دادخواست یا ارائه شکواییه مراتب اعتراض خود را به محاکم قضایی اعلام دارید. همچنین ممکن است دعوایی علیه شما مطرح شده باشد و ملزم باشید با حضور در دادگاه از حقوق و منافع خود دفاع کنید تا جلوی شکست در پرونده را بگیرید. در تمامی این شرایط لازم است خود را در ابتدا به یک وکیل مجرب و خبره مجهز کنید تا هیچ اقدامی از سوی طرف مقابل نتواند حقوق و منافع شما را پایمال نماید.

بهترین وکیل ساری دانش آموخته یکی از مطرح ترین دانشگاه های کشور در رشته حقوق می باشد و به واسطه تحصیلات آکادمیک خود مجوزهای لازم برای حضور در محاکم قضایی را به دست آورده است. بهترین وکیل ساری در تلاش است تا تجربیات گران بهایی را که در طی سال های متمادی به دست آورده است برای حل و فصل پرونده های حقوقی و کیفری به کار بگیرد تا در نهایت بتواند راه را برای موفقیت هموار کند. بهترین وکیل ساری همواره منافع موکل خود را مد نظر قرار می دهد.

ویژگی های بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل ساری را بشناسید!

در ادامه سعی داریم 10 مورد از بهترین وکیل ساری را به شما معرفی کرده و تخصص هر یک را مورد بررسی قرار دهیم. همچنین اطلاعات دقیقی در خصوص مشخصات و آدرس هر یک از آن ها به شما ارائه خواهیم داد. از شما تقاضا داریم تا انتهای مقاله با ما همراه باشید:

عارف محمدی برنتی

عارف محمدی برنتی بهترین وکیل ساری

آقای عارف محمدی برنتی وکیل پایه یک دادگستری می باشد. ایشان دارای مدرک مشاور حقوقی بین المللی از اتحادیه آموزش اروپا ( european association for education ) و یکی از بهترین وکلای مازندران بوده و موفقیت در بزرگترین پرونده های ملکی استان مازندران و شمال کشور نشان از سابقه ی درخشان ایشان در حوزه تخصصی وکالت در دعاوی ملکی داشته که موجب می گردد، ایشان به عنوان وکیل متمایز در حوزه ی تخصص ملکی معرفی گردد.

همچنین ایشان دارای تیم حقوقی مجرب متشکل از وکلای پایه یک دادگستری در زمینه های تخصصی حقوقی، ملکی، کیفری و خانواده می باشد.


تخصص و مهارت:

 • دارای تجربه ی متعدد و موفق در پرونده های تخصصی از جمله دعاوی ملکی ، ثبتی ، اعتراض به تشخیص اراضی ملی، تغییر کاربری ، منابع طبیعی و …
 • سابقه همکاری با هلدینگ های تجاری و بازرگانی
 • عضو انجمن علمی تجارت الکترونیکی ایران
 • متخصص در تنظیم قراردادهای شرکت های تجاری
 • میزان موفقیت در بیش از ۹۰ درصد پرونده ها

شماره تماس: 09112589550
آدرس دفتر:
مازندران، ساری، خیابان فرهنگ، بعد از توکل، طبقه فوقانی صرافی لقمانی، ساختمان مرکز پزشکی سلامت، طبقه ۶، واحد ۲۱، دفتر وکالت عارف محمدی برنتی

جهت اعطای وکالت، مشاوره حضوری یا تلفنی با آقای عارف محمدی برنتی می‌توانید از طریق شماره تماس بالا اقدام نمایید.

الهام پیشگر

الهام پیشگر بهترین وکیل ساری

الهام پیشگر وکیل پایه یک دادگستری، عضو کانون وکلای دادگستری استان مازندران، دارای ۱۳ سال سابقه وکالت و مدرس دانشگاه است. وکیل الهام پیشگر در زمینه شکایات کیفری (مانند جرایم مالی، خیانت در امانت، سرقت، فروش مال غیر، روابط نامشروع و…)، دعاوی خانوادگی (مانند طلاق از جانب زوج و زوجه، طلاق توافقی، مهریه، نفقه، تمکین و به طور کلی دعاوی خانوادگی)، دعاوی ملکی، ثبتی و … فعالیت می‌کنند.

برخی از سوابق و تخصص خانم الهام پیشگر:

 • عضو کانون وکلای دادگستری استان مازندران
 • مدرس دانشگاه
 • ۱۳ سال سابقه وکالت
 • سابقه وکالت برای بانکهای ملت ،ملی ،تجارت و پست بانک
 • کارشناس ارشد حقوق جزا و جرم شناسیزمینه دعاوی خانوادگی
 • شکایات کیفری
 • منابع طبیعی، جهاد کشاورزی،زمین شهری و اوقاف، دعوی تصرف عدوانی اراضی ملی دعوی خلع ید متصرفین اراضی ملی اعتراض به تشخیص ملی بودن زمین و …

شماره تماس: 09112230668
آدرس دفتر:
ساری، خیابان مازیار، مازیار 2 مجتمع وکیل،
طبقه ۴، واحد ۱۷

جهت اعطای وکالت، مشاوره حضوری یا تلفنی با خانم الهام پیشگر می‌توانید از طریق شماره تماس بالا اقدام نمایید.

کتایون عسکری

کتایون عسکری بهترین وکیل ساری

خانم کتایون عسکری، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، از کانون وکلای دادگستری مازندران در شهر ساری، کارشناسی ارشد در رشته حقوق جزا و جرم‌شناسی، دارای ۱۲ سال سابقه‌ی وکالت می‌باشد. وکیل عسکری سابقه وکالت در پرونده‌های حقوقی (اعم از دعاوی ملکی، ثبتی، منابع طبیعی، اداره کار، تقسیم ترکه و … ) و پرونده‌های کیفری (اعم از قتل، مواد مخدر، کلاهبرداری و سرقت، خیانت در امانت، روابط نامشروع و …) و دعاوی خانوادگی (اعم از طلاق، مطالبه مهریه، نفقه، اجرت المثل و …) دارا می‌باشد.

شماره تماس: 09127322249
آدرس دفتر:
مازندران، ساری، خیابان مازیار، مازیار٢، ساختمان دادمهر، طبقه اول، واحد ٢
(مشاوره تلفنی با هماهنگی قبلی و پرداخت حق المشاوره انجام می‌گردد.)

جهت اعطای وکالت، مشاوره حضوری یا تلفنی با خانم کتایون عسکری می‌توانید از طریق شماره تماس بالا با ایشان در ارتباط باشید.

پریا متولیان

پریا متولیان بهترین وکیل ساری

پريا متوليان، وكيل پايه يك دادگسترى، كارشناسى ارشد حقوق خصوصى، عضو كانون وكلاى دادگسترى استان مازندارن،،عضو رسمی كانون وكلای مازندران، داراى شماره پروانه ٢٢٤١ كانون وكلاى مازندران و مدرک تحصیلی ایشان كارشناس ارشد حقوق خصوصي می‌باشد. ايشان به دلیل توانایی در اداره جلسات قضایی، امانت داری نسبت به پرونده و درصد بالای رضایت موکلین توانسته خویش را در زمره گزیده‌ای از وکلای برتر ساری و مازندران قرار دهد.

حوزه فعالیت ایشان:

 • در دعاوى خانواده: ( از جمله طلاق از ناحيه زوجه و زوج، مهريه، حضانت ،تمكين، نفقه، اجرت المثل ايام زوجيت، استرداد جهيزيه و.. )
 • دعاوى حقوقى: ( از جمله دعاوى ملكى، ثبتى و تقسيم تركه و…)
 • دعاى كيفرى: ( از جمله، کلاهبرداری و سرقت، خیانت در امانت، روابط نامشروع و …) می‌باشد.

جهت اعطای وکالت و مشاوره حضوری و غیر حضوری با وکیل پریا متولیان با شمار زیر در ارتباط باشید:

شماره تماس: 09118025673
آدرس دفتر وکالت:
سارى، خيابان مازيار، مازيار١٦، مجتمع مازيار، طبقه٥، واحد ١٦

وحید سرپرست

وحید سرپرست بهترین وکیل ساری

باسلام وحید سرپرست قبولی سال ۱۳۸۳ مرکزوکلاء و مشاوران حقوقی هستم، کارشناسی ارشد حقوق بین الملل با سابقه کار در پرونده های حقوقی ، ملکی ، دعاوی مربوط به قراردادهای مشارکت در ساخت و پیش فروش آپارتمانها ، دعاوی تجاری اعم از مطالبه وجه چک، سفته ،مطالبه طلب از اشخاص حقیقی و حقوقی ، امور مربوط به ورشکستگی و غیره ، دعاوی کیفری، خانواده، ثبتی، کارگری و کارفرمایی، دعاوی پیمانکاران و کارفرمایان در راستای شرایط عمومی و خصوصی پیمان و … می باشم.

بعنوان مشاور و وکیل در شرکتهای مختلف ازجمله تولید فرآورده های شیمیایی و سموم دفع آفات و حشرات و پیمانکاری و موسسات مالی و اعتباری و بانکها نیز فعالیت داشته ام.

شماره تماس: ۰۹۱۱۱۲۹۵۶۴۳
آدرس دفتر وکالت: مازندران، شهرستان ساری، خیابان قارن، کوچه قارن۶، ساختمان نیک، طبقه دوم، واحد۴، دفتر وکالت وحید سرپرست

سعید جواهری

سعید جواهری وکیل در ساری

سعید جواهری ، وکیل پایه یک دادگستری با بیش از 12 سال سابقه در حوزه های مختلف حقوقی فعالیت میکند ایشان دارای مدرک کارشناس ارشد حقوق خصوصی از دانشگاه ازاد می باشد و در حال حاضر در شهر ساری مشغول به وکالت هستند و از خصوصیا اخلاقی ایشان میتوان به صبوری و تعهد کاری اشاره کرد.

آدرس: خیابان مازیار، مجتمع ونوس، طبقه۵، واحد۲۰

شماره تماس: 09111518936

رحیم رمضان اشرفی

رحیم رمضان اشرفی وکیل در ساری

رحیم رمضان اشرفی وکیل پایه یک دادگستری، دارای مدرک کارشناس ارشد حقوق بین الملل از دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران مرکز می باشد ایشان در همه ی حوزه های حقوقی فعالیت میکنند و میتواند با مراجعه به ایشان می توانید روند پرونده تان را پیش بینی کنید.

آدرس: ساری، خیابان فرهنگ، ابتدای خیابان ۱۵ خرداد، ساختمان خورشید، طبقه سوم، واحد ۱۱

شماره تماس: 09111523609

آذین مختارپور

آذین مختارپور وکیل در ساری

آذین مختارپور، وکیل پایه یک دادگستری با 4 سال سابقه فعالیت در حوزه ی خانواده در شهر ساری فعالیت می کند ایشان در آزمون وکلای دادگستری رتبه 7 را کسب کرده وکارشناسی ارشد حقوق خصوصی را از دانشگاه آزاد قائمشهر اخد نموده است و میتوان ایشان را یکی از وکیل های حاذق دانست.

آدرس: ساری، خیابان قارن، کوچه مختار، ساختمان نیک، طبقه1

شماره تماس: 09113514171

صابر باقرى كولايى

صابر باقرى كولايى وکیل در ساری

صابر باقرى كولايى، وکیل پایه یک دادگستری با 4 سال سابقه ی فعالیت در همه ی زمینه های حقوقی پیروز عمل کند و ایشان مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد حقوق خود را از دانشگاه آزاد قائمشهر اخذ نموده است و قابل ذکر است که موکلین که به دفتر ایشان مراجعه می کنند بیشتر برایشان صداقت و پیش بینی واقع بینانه شان جذاب به نظر میرسد.

آدرس: ساری، خیابان فرهنگ، روبروی آموزش و پرورش، ساختمان بیتا

شماره تماس: 09359680858


تعرفه حق الوکاله وکیل ساری چقدر است؟

در ابتدا لازم است این موضوع را مورد مطالعه قرار دهیم که افراد جامعه سواد حقوقی و تخصص لازم برای رسیدگی به پرونده های حقوقی و کیفری را در اختیار ندارند. چرا که حضور موفق در داگاه مستلزم در اختیار داشتن دانش حقوقی و تجربیات کافی می باشد. در غیر این صورت فرد شانس چندانی برای موفقیت در داادگاه نخواهد داشت. به میزان دستمزدی که لازم است به یک وکیل از سوی موکل در ازای دریافت خدمات حقوقی پرداخت شود، در اصطلاح حق الوکاله می گویند.

اما سوال مهمی که در اینجا با آن رو به رو می شویم این است که دستمزد بهترین وکیل ساری چگونه تعیین می شود و مبلغ مورد نظر باید چگونه به او پرداخت شود؟ در ابتدا لازم است به این موضوع اشاره داشته باشیم که وکیل پایه یک دادگستری در ساری در تلاش است تا دستمزد خود را به صورت توافقی تعیین نماید. در واقع او در ابتدا پرونده را از جنبه های مختلف مورد بررسی قرار می دهد تا با پیچیدگی های آن آشنا شده و در نهایت بتواند مبلغ مورد نظر خود را به موکل اعلام دارد.

هر ساله آیین نامه ای برای مشخص کردن تعرفه حق الوکاله در دعاوی ملکی، طلاق، خانواده، کیفری و… به چاپ می رسد و در دسترس عموم قرار می گیرد. افراد می توانند با مراجعه به آیین نامه مذکور، با در نظر گرفتن موضوع پرونده خود از میزان حق الوکاله و هزینه ای که وکیل خوب در ساری آشنا شوند؛ اما باید همچنان به این موضوع اشاره داشته باشیم که وکالت از جمله مشاغل آزاد در کشور است و همین مسئله باعث شده است تا دست وکیل برای تعیین حق الوکاله باز باشد.

در پایان برترین وکیل ساری مبلغی را به عنوان حق الوکاله اعلام می دارد و موکل نیز می تواند در خصوص آن اظهار نظر کرده و از میزان آن کاهش دهد. توافقی بودن حق الوکاله به این معنا است که موکل نیز می تواند در میزان حق الوکاله نقش آفرینی کند. علاوه بر این موکل می تواند نحوه پرداخت را نیز با وکیل هماهنگ نماید. باید اشاره داشته باشیم که در نهایت لازم است پس از دسترسی به توافقات کامل، قراردادی بین دو طرف به امضا برسد تا در صورت بروز اختلافات، با مراجعه به مفاد آن بتواند تصمیم گیری کرد.

بهترین وکیل ساری

سه توصیه مهم در انتخاب بهترین وکیل ساری

در ابتدا لازم است اطلاعات خود را در خصوص مهارت و توانایی های بهترین وکیل ساری افزایش دهید. باید دقت داشته باشید که مهارت های یک وکیل تاثیر مستقیمی بر کسب موفقیت در دادگاه دارد. چنانچه رسیدگی به پرونده های حقوقی و کیفری را به یک وکیل بی تجربه بسپارید به زودی درخواهید یافت که امیدهای شما برای کسب پیروزی به میزان قابل توجهی کاهش پیدا خواهد کرد. در ادامه سعی داریم سه توصیه مهم در خصوص انتخاب وکیل به شما داشته باشیم تا در این مسیر به شما کمکی کرده باشیم.

در زمان انتخاب به جنسیت وکیل توجه نکنید: در ابتدا لازم است با استفاده از معیارهایی که در اختیار دارید، مهارت وکلای مختلف را مورد ارزیابی قرار دهید تا بتوانید در میان آن ها اولویت بندی کنید و در نهایت به گزینه مطلوب برسید؛ اما جنسیت وکیل مذکور به هیچ عنوان نمی تواند معیار مناسبی برای این منظور باشد چرا که زن یا مرد بودن وکیل هیچ تاثیری در میزان توانایی و کارآمدی او ندارد. ممکن است بخواهید از یک وکیل زن یا مرد استفاده کنید. به این منظور لازم است تحقیقات خود را در خصوص او کامل کنید.

سابقه کاملا جدای از سن و سال است: همواره یکی از موضوعاتی که لازم است در انتخاب وکیل به آن توجه داشته باشید، سابقه می باشد. سابقه یک وکیل به میزان زیادی تجربیات او را نمایان می کند. وکیل در طی سال های متمادی با حضور در مراجع قضایی متعدد تجربیات با ارزشی را به دست آورده است. او با به کارگیری این تجربیات می تواند راه را برای پیروزی هموارتر کند؛ اما باید به این موضوع دقت داشته باشید که سابقه یک وکیل کاملای جدای از سن و سال وکیل مورد نظر است.

به دلیل بالا بودن دستمزدها قید استخدام وکیل را نزنید: در ابتدا لازم است به این موضوع اشاره داشته باشیم که وکلا دستمزدهای مختلفی را دریافت می کنند. برای این منظور اگر از توانایی و تمکن مالی مناسبی برخوردار نیستید می توانید به سراغ وکلایی بروید که دستمزدهای معقولانه تری را دریافت می کنند. دقت داشته باشید که هزینه های مربوط به شکست در پرونده های حقوقی و کیفری به مراتب بیشتر از هزینه ای است که می بایست در ازای دریافت خدمات حقوقی به بهترین وکیل پایه یک دادگستری در ساری بپردازید.

بهترین وکیل ساری

کلام آخر

از اینکه صبوری به خرج دادید و ما را تا پایان مقاله همراهی کردید از شما تشکر می کنیم. در این مقاله تلاش کردیم تا شما را با نام، مشخصات و ویژگی های بهترین وکیل ساری آشنا کنیم تا در کمترین زمان ممکن بتوانید گزینه های مطلوب را مورد بررسی قرار دهید. در ادامه تعرفه حق الوکاله وکیل را مورد ارزیابی قرار دادیم و در انتهای مطلب نیز سه توصیه مهم در انتخاب وکیل داشتیم. اکنون که به پایان مقاله رسیده ایم از شما همراهان گرامی درخواست می کنیم که تجربیات و نظرات خود در خصوص مطالب ذکر شده را در قسمت دیدگاه با سایر مخاطبان سایت برترین وکلا به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده − دوازده =

دکمه بازگشت به بالا