خانوادهوکیل

لیست 10 تا از بهترین وکیل مهریه در ساری ⚖️【سال1403】✔️

باید این موضوع را در نظر داشته باشیم که مهریه از جمله مهم ترین حقوق شرعی زن در اسلام به شمار می آید که تبدیل به قانون نیز شده است. در واقع در زمان نکاح مرد ملزم است مالی را به عنوان مهریه در اختیار زن قرار دهد و پس از انجام نکاح زن می تواند در هر زمان که اراده نمود آن را مطالبه نماید؛ اما در سال های اخیر میزان مهریه به دلیل برخی از آداب و رسوم با افزایش چشمگیری همراه بوده است و همین موضوع بسیاری از بانوان را در دریافت مهریه و بسیاری از آقایان را در پرداخت آن با مشکلاتی جدی رو به رو کرده است. در صورتی می توان در دعاوی مهریه موفقیت هایی را به دست آورد که از یک وکیل متخصص و کاربلد استفاده نمود. در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل مهریه در ساری آشنا کنیم. با ما همراه باشید.

بهترین وکیل مهریه در ساری

بهترین وکیل مهریه در ساری کیست؟

مهریه را از جنبه های مختلفی می توان دسته بندی کرد؛ اما رایج ترین دسته بندی که در این خصوص وجود دارد، عند المطالبه و عند الاستطاعه بودن مهریه است. باید در نظر داشته باشید که هر یک از این دسته بندی ها نوعی از مهریه را مورد اشاره قرار می دهد که دارای قوانین و مقررات خاص به خود است. در صورتی می توان با حقوق مربوط به انواع مهریه آشنا شد که پیش از این از طریق دریافت مشاوره حقوقی از برترین وکیل مهریه در ساری اطلاعات خود در این زمینه را به میزان قابل توجهی افزایش دهیم.

وکیل مهریه خوب در ساری به عنوان وکیل پایه یک دادگستری این وظیفه را بر عهده دارد تا تسلط خود را بر حقوق خانواده افزایش دهد تا به این شکل بتواند از دانش حقوقی خود در زمینه به دست آوردن منافع موکل خود استفاده کند. بهترین وکیل مهریه در ساری به زوجین در دستیابی به حقوق خود در محاکم قضایی کمک می کند. به زن این امکان را خواهد داد تا از طریق اداره ثبت اسناد و یا دادگاه مهریه خود را دریافت کند. همچنین به مرد در رفع توقیف اموال، درخواست اعسار و قسط بندی مهریه کمک خواهد داشت.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل مهریه در ساری را بشناسید!

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از بهترین وکلای مهریه در ساری را به شما ارائه دهیم. لازم است پیش از انتخاب هر یک از وکلای معرفی شده به سابقه و تخصص آن ها توجه ویژه داشته باشید. لطفا تا انتهای مقاله در سایت برترین وکیل با ما همراه باشید:

محمد ولی پور

محمد ولی پور وکیل و مشاور پایه یک دادگستری ساری

جناب آقای محمد ولی پور وکیل و مشاور پایه یک دادگستری در ساری با تبحر مکفی وکالت می پذیرد. ایشان بیش از 20 سال سابقه وکالت دارند و در پرونده های حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی به صورت حرفه ای فعالیت می کنند و همچنین ایشان در محضر دادگاه به درستی و با رعایت قوانین وکالت از موکل خود دفاع می کند.

آدرس دفتر: ساری، بلوار امیر مازندرانی، خیابان رودکی(شهبند)، روبروی استادیوم ورزشی منتظری، ساختمان حمید، واحد۵

شماره تماس: ۰۹۱۱۲۵۶۷۵۴۷

سیده زهرا پرهیزکار اسرمی

سیده زهرا پرهیزکار اسرمی وکیل و مشاور پایه یک دادگستری ساری

خانم ر وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری در ساری با بیش از 16 سال سابقه وکالت به صورت تخصصی و حرفه ای در زمینه دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی فعالیت دارد و در محضر دادگاه با فن بیان شیوا و ارائه ادله محکمه پسند حق را به حق دار می رساند. او همه روزه به جز ایام تعطیل به مراجعین مشاوره ارائه می دهد.

آدرس دفتر: ساری، خیابان فرهنگ ۴، کوچه نارون، ساختمان نارون، طبقه همکف، واحد۲

شماره تماس: ۰۹۱۱۳۵۵۰۲۶۱

فضه اسلامی

فضه اسلامی وکیل و مشاور پایه یک دادگستری ساری

سرکار خانم فضه اسلامی وکیل خبره و توانا و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری در ساری می باشد و با بیش از 16 سال سابقه وکالت در تمامی امور خانوادگی، ملکی، حقوقی و کیفری فعالیت دارد. ایشان به صورت تخصصی بسته به پیچیدگی پرونده به مراجعین مشاوره ارائه می دهد.

آدرس دفتر: ساری، میدان ساعت، خیابان ۱۸ دی، روبه روی داروخانه هلال احمر

شماره تماس: ۰۹۱۱۳۵۳۲۷۹۲

سید جعفر ترمی دارابی

سید جعفر ترمی دارابی وکیل و مشاور پایه یک دادگستری ساری

جناب اقای سید جعفر ترمی دارابی وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری با بیش از 14 سال سابقه وکالت در شهر ساری به صورت تخصصی در زمینه دعاوی حقوقی، کیفری ،ملکی و خانواده وکالت می پذیرد. ایشان پرونده های متعدد موفقی را در سابقه کار خود ثبت کرده است از این رو، بین مردم جز وکلا شناخته شده و نام دار است.

آدرس دفتر: ساری، بلوار کشاورز، نبش لسانی، ساختمان روشن، طبقه۳

شماره تماس: ۰۹۱۱۲۵۸۹۰۴۴

حسین بهاری

حسین بهاری وکیل و مشاور پایه یک دادگستری ساری

آقای حسین بهاری وکیل توانا و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری ساری در زمینه دعاوی مختلف وکالت می پذیرد. ایشان پرونده های زیادی را با موفقیت پشت سر گذاشته و جز وکلا نام دار این شهر می باشد. ایشان بیش از 13 سال سابقه وکالت دارد. وی به افراد در رابطه با پرونده های حقوقی، کیفری ،خانواده و ملکی مشاوره ارائه می دهد و آنان را از چالش های پیش رو آگاه می سازد.

آدرس دفتر: ساری، خیابان قارن، جنب مجتمع پزشکی شهریار، طبقه فوقانی، دفترخانه ۳۷

شماره تماس: ۰۹۱۱۹۵۸۳۷۶۶

توصیه هایی که باید در انتخاب وکیل مهریه ساری جدی گرفته شود!

به دنبال وکلای تازه کار نروید: در نظر داشته باشید که تنها در صورتی می توانید اقدامات مثبتی را برای کسب پیروزی در دعاوی مهریه بردارید که وکلای با تجربه و متخصص را به خدمت بگیرید. کار با وکلای تازه کار پیش نمی رود. چرا که پرونده های مهریه بسیار پیچیده هستند و نباید تبدیل به محلی برای آزمون و خطای وکلای تازه کار و کار نابلد تبدیل بگردند. لازم است از تجربیات بهترین وکیل مهریه در ساری کمک بگیرید تا به این شکل راه برای کسب پیروزی و بازگشایی گره های پرونده هموار شود.

در زمان انتخاب وکیل مهریه به قیمت وی توجه نکنید: دقت داشته باشید که میزان دستمزدی که یک وکیل برای عهده دار شدن پرونده های مربوط به دعاوی مهریه دریافت می کند به طور گسترده ای بر روی تصمیمات موکلان تاثیرگذار خواهد بود؛ اما این تمام ماجرا نیست و نباید در زمان انتخاب فقط حق الوکاله بهترین وکیل مهریه در ساری را لحاظ کنید. برای مثال اگر تنها مقرون به صرفه بودن وکیل برای شما دارای اهمیت باشد، از سایر مهارت و توانایی های وکلا غافل می مانید و چه بسا نتوانید به پیروزی برسید.

تفاوتی میان وکلای مرد و زن نیست: هر یک از افراد جامعه ممکن است با یکی از وکلای مرد یا زن احساس راحتی بیشتری داشته باشند. این احساس راحتی می تواند در مسیر رسیدگی به پرونده موثر باشد و نوعی تعامل سازنده را میان وکیل و موکل شکل بدهد؛ اما نباید هدف شما در انتخاب وکیل تنها توجه به جنسیت آن ها باشید. در صورتی که تمایل دارید وکیل زن به خدمت بگیرید باید با دیدی جامع و تحقیقات کامل تمام معیارها را در نظر داشته باشید تا شاخص ترین آن ها را استخدام کنید.

از وکیل در زمینه پرونده مشاوره حقوقی دریافت کنید: یکی از مهم ترین وظایف وکیل مهریه ارائه مشاوره حقوقی به متقاضیان است. در واقع با دریافت مشاوره حقوقی در زمینه پرونده می توانید اطلاعات خود در خصوص دعاوی مطرح شده را به روز کرده و راه موثر برای عبور از مشکلات را در پیش بگیرید. مشاوره حقوقی شما را از حقوق قانونی تان مطلع خواهد کرد.

بهترین وکیل مهریه در ساری

لزوم توجه به تخصص و فن بیان در انتخاب وکیل مهریه ساری

همواره معیارهایی برای انتخاب بهترین وکیل مهریه در ساری وجود دارد که با دنبال کردن هر یک از آن ها می توانید گزینه های معتبری را شناسایی کرده و مقدمات لازم برای امضای قرارداد با آن ها را فراهم کنید. یکی از این معیارها تخصص وکیل مورد نظر است. باید به این موضوع توجه داشته باشید که تمامی وکلا امکان اینکه در همه بخش های علم حقوق به تخصص بالا برسند را ندارند و از این رو، پس از گذشت مدتی و با رسیدگی به پرونده های قضایی به این مسئله می رسند که در برخی دعاوی بازدهی بالاتری دارند.

ممکن است بازدهی و توانمندی یک وکیل در برخی دعاوی مطرح شده با تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد پدیدار شده باشد. چرا که در این مقطع وکلا به شکل تخصصی تری به مطالعه در خصوص حقوق می پردازند. از سوی دیگر این احتمال وجود دارد که قبول پرونده در بخش های خاصی از علم حقوق باعث شکل گیری تخصص و بازدهی بالاتر در بین بهترین وکیل مهریه در ساری شده باشد. به هر حال با استخدام وکلای متخصص در زمینه دعاوی مهریه می توانید شانس خود را برای موفقیت بالا ببرید.

پیشنهاد ما به شما این است که اگر به دنبال وکیلی با تجربه برای رسیدگی به پرونده های مهریه و مطالبه آن هستید، لازم در زمان تحقیق تخصص وکیل مورد نظر را به دقت مورد بررسی قرار دهید تا در نهایت شانس خود برای کسب پیروزی را افزایش بدهید. دقت داشته باشید که مسائل مربوط به حقوق خانواده اعم از مهریه و طلاق کاملا جدای از مسائل کیفری نظیر قتل و تجاوز است؛ بنابراین اگر برای پرونده های مربوط به مهریه اگر به سراغ وکلایی بروید که فعالیت بیشتری در زمینه کیفری داشته اند، دچار اشتباه مهلکی شده اید.

فن بیان وکیل مهریه نیز می تواند نقش موثری در کسب پیروزی داشته باشد. چرا که وکیل با اتکا به فن بیان و زبان بدنی که در اختیار دارد می تواند مفاهیم حقوقی را در جلسات مشاوره حقوقی و جلسات ارائه دفاعیه در دادگاه بیان کرده و این موقعیت را فراهم کند که پرونده در مسیر درستی قرار بگیرد. قدرت نفوذ کلام و فن بیان یک وکیل راهی برای انتقال دانش وی به شمار می آید و دست وکیل را برای متقاعد کردن قضات باز می گذارد.

بهترین وکیل مهریه در ساری

کلام آخر

از شما همراهان گرامی سپاسگزاریم که تا انتهای این مقاله همراه ما بودید.سعی برترین وکلا برا این بود شما را با نام و سایر مشخصات بهترین وکیل مهریه در ساری آشنا کنیم تا وکلای خبره و مجرب در زمینه دعاوی مهریه را شناسایی کرده و به خدمت بگیرید. در ادامه توصیه هایی در انتخاب وکیل داشتیم و در پایان نیز ضرورت توجه به تخصص و فن بیان در انتخاب وکیل خبره در زمینه مهریه را گوشزد نمودیم. لطفا نظرات و تجربیات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

5/5 - (2 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده + شش =

دکمه بازگشت به بالا