ملکیوکیل

لیست 10 تا از بهترین وکیل ملکی در ساری ⚖️【سال1403】✔️

گاهی ممکن است افراد تصور کنند به دلیل اینکه از نظر قانونی حق با آن ها است پس دیگر نیازی به استخدام وکیل ندارند و به شخصه می توانند رسیدگی به پرونده های مربوط به دعاوی ملکی را در اختیار بگیرند. این در حالی است که می توانیم دعاوی ملکی همواره با پیچیدگی هایی همراه هستند و همین مسئله به خوبی نشان می دهد که به خدمت گرفتن وکیل تا چه اندازه می تواند الزامی باشد؛ اما مشکل در اینجا است که یافتن وکلای زبده و خبره همیشه هم به این سادگی نیست و باید زمان زیادی را صرف بررسی گزینه های مختلف کنید. از این رو، در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل ملکی در ساری آشنا کنیم. دعوت می کنیم تا انتهای مطلب با ما همراه باشید.

بهترین وکیل ملکی در ساری

بهترین وکیل ملکی در ساری کیست؟

ممکن است برای رسیدگی به پرونده های مربوط به دعاوی ملکی تمایل داشته باشید که از مشاوره حقوقی های بهترین وکیل ملکی در ساری استفاده کنید و یا اینکه با استخدام وکیل مورد نظر در این مسیر قدم بردارید. به هر حال لازم است برای رسیدگی به پرونده های مربوط به دعاوی ملکی این حقیقت را در نظر بگیرید که تنها در صورتی می توانید به نتایج مطلوب در محاکم قضایی امید داشته باشید که پیش از این با تحقیقات بسیار خود را به وکلای شاخص و مععتبری مجهز کرده باشید.

بهترین وکیل ملکی در ساری سال های زیادی از عمر کاری خود را صرف رسیدگی به پرونده های مختلف کرده است و در این راه به تجربیات ارزشمندی دست پیدا کرده است. تجربیات بهترین وکیل ملکی در ساری به او کمک خواهد کرد تا گره های موجود در پرونده را به خوبی بازگشایی کرده و برای اختلافات پیش آمده به دنبال راهکار مناسب باشد. بهترین وکیل ساری با شجاعتی مثال زدنی پای به عرصه دادگاه گذاشته و تمام تلاش خود را به کار می گیرد تا سربلند بیرون آید.

ویژگی های بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل ملکی در ساری را بشناسید!

در ادامه سعی داریم 10 مورد از بهترین وکیل ملکی در ساری را به شما معرفی کرده و تخصص هر یک را مورد بررسی قرار دهیم. همچنین اطلاعات دقیقی در خصوص مشخصات و آدرس هر یک از آن ها به شما ارائه خواهیم داد. از شما تقاضا داریم تا انتهای مقاله با ما همراه باشید:

نوشین لقمانی

نوشین لقمانی

سرکار خانم نوشین لقمانی، وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری با بیش از یک دهه سابقه کار در شهر ساری به صورت تخصصی وکالت میپذیرد. ایشان در حوزه های حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی فعالیت می کند. از پرونده های موفق وی میتوان به اعسار، تملک آپارتمان، انحصار وراثت، طلاق و … اشاره کرد. قابل ذکر است که خانم لقمانی دارای مدرک کارشناسی حقوق خصوصی از دانشگاه معتبر اصفهان می باشد.

آدرس: ساری، خیابان فرهنگ، ساختمان سیمرغ

شماره تماس: 09113543827

مسلم عباسپور ریکنده

مسلم عباسپور ریکنده

مسلم عباسپور ریکنده، وکیل پایه یک دادگستری با 10 سال سابقه در حوزه های مختلف حقوقی توانسته است جایگاه ویژه را برای خود در شهر ساری به ثبت برساند. ایشان دارای دو لیسانس فقه و حقوق اسلامی، حقوق قضائی می باشد و در حال حاضر دفتر وکالت وی در شهر ساری است.

آدرس: ساری، خیابان خیام، مجتمع تجاری خیام، بلوک غربی، طبقه دوم، واحد ۲۰۸

شماره تماس: 09111551785

علیرضا بابویه دارابی

علیرضا بابویه دارابی

علیرضا بابویه دارابی، وکیل پایه یک دادگستری با 14 سال سابقه وکالت در حوزه ملکی و 17 سال سابقه ریاست در آموزش مرکزی وکلای قوه قضائیه ساری توانسته است توانایی خود را ثابت کند. در حال حاضر دفتر وکالت ایشان در ساری می باشد، ایشان دارای مدرک کارشناسی حقوق و کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی از دانشگاه آزاد تهران می باشد و باید از ویژگی بارز ایشان به توانایی بالا در حوزه ملکی اشاره کرد.

آدرس: ساری، خیابان خیام، کوچه معراج، ساختمان معراج، واحد 1

شماره تماس: 09111539832

حسن ذاکریان

حسن ذاکریان

حسن ذاکریان وکیل پایه یک دادگستری، دارای دو لیسانس حقوق، زبان و ادبیات عربی ، کارشناس ارشد حقوق خصوصی از دانشگاه تهران می باشند. از سوابق کاری برجسته ایشان میتوان به همکاری های حقوقی با وزارتخانه ها و شرکت ها، مدرس دانشگاه پیام نور، مدرس مترجم کارشناس حقوقی و… اشاره کرد.

آدرس: ساری، خیابان ۱8 دی، پاساژ میلاد، طبقه فوقانی

شماره تماس: 09112555517

رضا طالبی دادوکلائی

رضا طالبی دادوکلائی

رضا طالبی دادوکلائی، وکیل پایه یک دادگستری با 4 سال سابقه در حوزه حقوقی و ملکی در حال فعالیت می باشد. ایشان کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی را از دانشگاه پیام نور اخذ نموده است و پروانه وکالت خود را از سال 1398 از کانون وکلای دادگستری ساری دریافت کرده است از پرونده های ایشان میتوان به امور ثبتی، موجر و مستاجر، ارث و میراث، ارث و وصیت و… اشاره کرد.

آدرس: ساری، بلوار امیر مازندرانی، نبش مهدی آباد، مجتمع ترنج، طبقه 5، واحد 37

شماره تماس: 09375308076

حقایقی درباره دستمزد وکیل ملکی ساری که باید بدانید!

در ابتدا می بایست به این موضوع اشاره داشته باشیم که لازم است بر روی انتخاب بهترین وکیل ملکی در ساری دقت ویژه ای را به خرج دهید. چرا که هر وکیلی نمی تواند شما را به نتایج مطلوبی که در نظر دارید برساند. به این منظور نیاز است که متر و معیارهایی را در نظر داشته باشید تا با استفاده موثر از آن ها بتوانید وکیل شاخص و مطرح انتخاب کنید. باید اشاره داشته باشیم که به دلیل ضعف های حقوقی افراد برخی حقایق را در خصوص حق الوکاله وکلا نمی دانند که در ادامه به برخی از آن ها اشاره خواهیم داشت.

دستمزد وکیل را می توان به صورت توافقی تعیین کرد: هر ساله نهادهای مربوطه آیین نامه ای را برای تعیین تعرفه حق الوکاله در پرونده های مختلف به چاپ می رسانند و در اختیار افراد و وکلا قرار می دهند. اگر چه در آیین نامه می توان دستمزد وکیل را مشخص کرد اما از آن جایی که وکالت شغلی آزاد است، دست وکیل برای تعیین دستمزد و تسویه آن باز است؛ بنابراین وکیل با در نظر گرفتن عوامل مختلفی مبلغ پیشنهادی خود را به موکل اعلام می دارد که این میزان به نظر وکیل بستگی دارد.

موکل نیز در تعیین حق الوکاله نقش دارد: در صورتی که وکیل مبلغ معقولانه ای را پیشنهاد ندهد، موکل می تواند نظر خود را در خصوص آن داشته باشد و از وکیل درخواست کند که میزان آن را کاهش دهد. البته نیاز است موکل اطلاعات درستی در این خصوص داشته باشد تا بتواند معقولانه یا غیر معقولانه بودن دستمزد را تعیین نماید. علاوه بر میزان دستمزدی که وکیل مطالبه می کند، موکل می تواند نحوه پرداخت حق الوکاله را نیز مشخص کند.

می توان حق الوکاله را در چند قسط پرداخت کرد: ممکن است برخی از افراد تصور کنند که می بایست تمامی دستمزد وکیل را به صورت یک جا در اختیار او قرار داد و به دلیل همین تصور غلط از استخدام وکیل در دعاوی ملکی منصرف شوند. باید در نظر داشته باشید که نحوه پرداخت حق الوکاله به توافق طرفین بستگی دارد. به عنوان مثال می توان دستمزد وکیل را در صورت توافق در دو یا سه قسط به او پرداخت نمود و در هر مرحله مبلغ را به صورت دقیق تعیین نمود.

بهترین وکیل ملکی در ساری

ضرورت دریافت مشاوره حقوقی از وکیل ملکی در ساری

در ابتدا لازم است این موضوع را در نظر داشته باشید که افراد درگیر در پرونده های ملکی هیچ وقت از استخدام وکیل بی نیاز نمی شوند و در همه حال نیاز است روی تجربیات بهترین وکیل ملکی در ساری حساب ویژه ای را باز کنند. به میزان دستمزدی که لازم است در برابر دریافت خدمات حقوقی به برترین وکیل ملکی در ساری پرداخت شود، حق الوکاله گفته می شود. باید به این موضوع توجه داشته باشید که همکاری با وکیل ملکی خوب در ساری می تواند از طریق مشاوره حقوقی یا استخدام وی صورت گیرد.

برای دریافت مشاوره حقوقی از وکیل مورد نظر در ابتدا لازم است تمام تمرکز خود را بر روی انتخاب وکیل بگذارید. لازم است به سراغ وکلایی بروید که در زمینه های مختلف جزو سرآمدترین ها به شمار می آیند چون تنها در این صورت است که می توانید راهکارهای موثری را از حقوقدان مورد نظر دریافت کنید و راه را برای کسب موفقیت هموار کنید. دقت داشته باشید که میزان معلومات و تجربیاتی که یک وکیل در طی سال های متمادی به دست آورده است نقش مهمی در کسب پیروزی دارد.

ممکن است فرد دانش حقوقی مختصری در اختیار داشته باشد و در عین حال تمایل داشته باشد که خودش شخصا در دادگاه رسیدگی به پرونده را بر عهده بگیرد. مشاوره حقوقی می تواند برای این افراد بسیار مناسب و راهگشا باشد. چرا که فرد با مراجعه به وکیل و دریافت مشاوره حقوقی در تلاش است تا ضعف های حقوقی خود را به مطلوب ترین شکل ممکن برطرف سازد و در مسیر درست قدم بردارد. از سوی دیگر ممکن است فرد پرونده را ساده بداند و تنها ترجیح دهد مشاوره حقوقی دریافت نماید.

مشاوره حقوقی توسط بهترین وکیل ملکی در ساری به شیوه های مختلفی ارائه می شود. علاوه بر روش های آنلاین و حضوری، شما می توانید از طریق برقراری تماس نیز با وکیل مورد نظر ارتباط گرفته و از او در خصوص سوال های حقوقی خود کسب تکلیف نمایید. لازم است این نکته را مد نظر قرار دهید در صورتی که برای پاسخگویی به نیازهای حقوقی شما لازم است پرونده یا مدارکی مورد مطالعه قرار بگیرد می بایست به سراغ مشاوره حقوقی حضوری رفته تا این امکان در اختیار وکیل مورد نظر قرار بگیرد و نتیجه مطلوب تر به دست بیاید.

بهترین وکیل ملکی در ساری

کلام آخر

از اینکه تا پایان مقاله در کنار ما بودید از شما تشکر می کنیم. در این مقاله تلاش کردیم تا شما را با نام و مشخصات بهترین وکیل ملکی در ساری آشنا کنیم تا در کمترین زمان ممکن بتوانید گزینه های مد نظر خود را پیدا کنید. در ادامه مقاله حقایق مهمی در خصوص دستمزد وکلا را مورد بررسی قرار دادیم و در انتها نیز اهمیت مشاوره حقوقی را گوشزد نمودیم. اکنون که به پایان مقاله رسیده ایم از شما درخواست می کنیم که تجربیات و نظرات خود در خصوص مطالب ذکر شده را در قسمت دیدگاه با سایر مخاطبان سایت برترین وکلا به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 − سه =

دکمه بازگشت به بالا