خانوادهوکیل

لیست 10 تا از بهترین وکیل خانواده در سنندج ⚖️【سال1403】✔️

گاهی ممکن است در سطح خانواده شاهد تنش هایی باشیم. در چنین شرایطی تنها می توان با مراجعه به محاکم قضایی برای حل و فصل اختلافات پیش آمده اقدام نمود. در مواردی مانند طلاق، نفقه، مهریه، اجرت المثل، نشوز، تمکین، حضانت فرزندان، تقسیم ارث و… لازم است رسیدگی به پرونده را به یک وکیل توانا و خبره بسپارید تا او بتواند با استفاده از دانش حقوقی خود راهکارهای مناسبی را به شما ارائه دهد. هر گونه عدم آگاهی از قوانین و مقررات دعاوی ذکر شده می تواند خسارت هایی را به دنبال داشته باشد. از این رو، سعی داریم در این مطلب شما را با بهترین وکیل خانواده در سنندج آشنا کنیم. لطفا با ما همراه باشید.

بهترین وکیل خانواده در سنندج

بهترین وکیل خانواده در سنندج کیست؟

همواره می توان با استخدام وکیل و نیز دریافت مشاوره حقوقی از تجربیات وکیل خانواده کمک گرفت و راه را برای حل مشکلات هموار نمود. اما باید دقت داشته باشیم که توانایی وکلای مختلف با یکدیگر متفاوت است و همین موضوع باعث شده است که افراد به سراغ شاخص ترین گزینه ها برای رسیدگی به پرونده بروند. بهترین وکیل خانواده در سنندج دانش آموخته یکی از مطرح ترین و معتبر ترین دانشگاه های کشور است. او تحصیلات آکادمیک خود را در رشته حقوق به اتمام رسانده است.

بهترین وکیل خانواده در سنندج به عنوان وکیل پایه یک دادگستری سال های زیادی فعالیت حقوقی داشته است و در تمامی این سال ها در محاکم قضایی حضور پیدا کرده است. رسیدگی به پرونده های مختلف تجربیات بهترین وکیل خانواده در سنندج را بالا برده است و او قادر خواهد بود در صورت لزوم بهترین راهکار را به موکل خود ارائه دهد. بهترین وکیل سنندج همواره تغییرات قوانین مربوط به دعاوی خانواده را به دقت تحت رصد قرار می دهد تا علم خود را به روز نگه دارد و پاسخگوی نیازهای موکل خود باشد.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل خانواده در سنندج را بشناسید!

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از وکلای شاخص در زمینه دعاوی خانواده در سنندج را به شما ارائه دهیم. لازم است پیش از انتخاب هر یک از وکلای معرفی شده به سابقه و تخصص آن ها توجه ویژه داشته باشید. لطفا تا انتهای مقاله در سایت برترین وکلا با ما همراه باشید:

احسان محمدی کانی سواران

احسان محمدی کانی سواران وکیل خانواده در سنندج

جناب اقای احسان محمدی کانی سواران وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی،‌عضو کانون وکلای مرکز می باشد، این حقوقدان یکی از بهترین وکیل خانواده گرگان می باشد که توانسته پرونده های زیادی را به سرانجام نیک رسانده و موکلانش را از نتیجه پرونده خوشنود ساخته است.

آدرس: سنندج، خیابان پاسداران، مجتمع مروارید، طبقه دوم، واحد ۱۵

شماره تماس: 09183784147

گلاله فتحی

گلاله فتحی وکیل خانواده سنندج

سرکار خانم گلاله فتحی حقوقدان، یکی از بهترین مشاور حقوقی در سنندج با بیش از 10 سال سابقه وکالت موفق در زمینه حل دعاوی خانواده می باشد، این وکیل علاوه بر دعاوی خانواده در زمینه نوشتن اوراق قضایی۷ تنظیم سند، تنظیک لایح، مشاوره های حضوری و غیر حضوری به صورت تخصص نیز خدمات ارائه می دهد.

آدرس: سنندج، شهرک کشاورز، روبروی پارک کودک، کوچه هارمونی

شماره تماس: 08733664541

زینب شهسواری

زینب شهسواری وکیل خانواده سنندج

سرکار خانم زینب شهسواری وکیل پایه یک دادگستری با چندین سال سابقه وکالت موفق در زمینه حل دعاوی خانوادگی، این وکیل همچنین مشاوره حقوقی و فارق التحصیل رشته حقوق از بهترین دانشگاه کردستان می باشند. از ویژگی های این وکیل می توان به فن بیان، گویش کلام، حسن خلق، پایبندبی به زمان و از همه مهم تر دانش حقوقی بالا اشاره کرد.

آدرس: سنندج، خیابان آبیدر، خیابان مبارک اباد، کوچه بهشت۶ ، پلاک ۳۴

شماره تماس: 08733563056

مازیار پرویزنیا

مازیار پرویزنیا وکیل خانواده سنندج

جناب اقای مازیار پرویزنیا وکیل پایه یک دادگستری، عضو کانون وکلای مرکز با بیش از 14 سال سابقه وکالت طولانی مدت و موفق به سرانجام رساندن بیش از ده ها پرونده خانواده و کیفری می باشد. ایشان همچنین در زمینه های دیگری وکالت اعم از حقوقی، ملکی نی تخصص دارد.

آدرس: سنندج، ابتدای خیابان شهید تعریف، ساختمان فردوس، طبقه۲، واحد۶

شماره تماس: 08733289499

وکیل خانواده در سنندج چگونه می تواند به شما کمک کند؟

طلاق، سرپرستی، حضانت فرزندان، تقسیم ارث و مشکلات دیگر خانوادگی می تواند زمان های بسیار استرس زا و چالش برانگیزی در زندگی باشند. در این زمان ها، داشتن یک وکیل خانواده مجرب و خبره که بتواند از حقوق شما دفاع کند و شما را راهنمایی کند، بسیار مفید است. بهترین وکیل خانواده در سنندج می تواند به شما در موارد زیر کمک کند:

 • مشاوره حقوقی در مورد حقوق و تعهدات قانونی شما
 • جمع آوری شواهد و مدارک برای پرونده شما
 • مذاکره با طرف مقابل برای حل و فصل اختلافات
 • نمایندگی شما در دادگاه
 • پیگیری پرونده شما تا صدور حکم

بهترین وکیل زن در سنندج همچنین می تواند به شما کمک کند تا از حقوق فرزندان خود در صورت طلاق یا جدایی محافظت کنید. آنها می توانند به شما کمک کنند تا بهترین برنامه حضانت و حمایت مالی برای فرزندان خود را تعیین کنید.

اگر در حال تجربه مشکلات خانوادگی هستید، مهم است که با یک وکیل خانواده مجرب صحبت کنید تا در مورد شرایط خود و نحوه محافظت از حقوق قانونی اطلاعات کسب نمایید. یک وکیل خانواده می تواند به شما کمک کند تا در بحرانی ترین لحظات زندگی، بهترین تصمیمات را برای خود و خانواده خود بگیرید. به طور کلی در صورت مواجهه با دعاوی زیر می توانید به یک وکیل خانواده مراجعه کرده و در خصوص حل آن ها با او مشورت نمایید:

 • طلاق
 • سرپرستی
 • حمایت مالی از خانواده و فرزندان
 • حضانت
 • حضانت مشترک
 • حضانت موقت از فرزندان
 • * حمایت مالی از فرزندان
 • مهریه
 • تقسیم اموال
 • انحصار وراثت
 • دعاوی کیفری مربوط به خانواده
 • و موارد دیگر

در صورت مواجهه با هر یک از دعاوی ذکر شده در بالا لازم است اطلاعات دقیقی در خصوص جزئیات قوانین کسب نمایید. زیرا هر گونه اقدام غلط در خصوص دعاوی مربوط به خانواده با خسارت های جبران ناپذیری رو به رو خواهید شد. از این رو، به خدمت گرفتن و یا استفاده از مشاوره حقوقی وکیل خانواده الزامی است.

بهترین وکیل خانواده در سنندج

هفت معیار مهم در انتخاب وکیل خانواده در سنندج

انتخاب بهترین وکیل خانواده در سنندج از اهمیت بالایی برخوردار است. وکیل شما کسی است که به شما در تصمیم گیری های حقوقی مهم کمک می کند و می تواند تفاوت بین موفقیت و شکست در پرونده های مربوط به دعاوی خانواده را رقم بزند. وقتی به دنبال یک وکیل هستید، مهم است که معیارهایی را در نظر بگیرید که برای شما مهم هستند. در اینجا هفت معیار مهم در انتخاب وکیل آورده شده است:

تخصص: مهم است که وکیلی را انتخاب کنید که در زمینه ای که به آن نیاز دارید تخصص داشته باشد. به عنوان مثال، اگر در حال طلاق هستید، به یک وکیل خانواده نیاز دارید. اگر به دنبال شکایت کیفری هستید، به یک وکیل کیفری نیاز دارید.

تجربه: تجربیات وکیل خانواده به او کمک می کند تا در لحظات حساس بهترین تصمیم را بگیرد و برای حل اختلافات راهکار مناسب را ارائه دهد.

اعتبار: مهم است که یک وکیل را انتخاب کنید که از نظر اخلاقی و حرفه ای مورد احترام باشد. شما می توانید با بررسی سوابق وکیل، صحبت با سایر مشتریان و… اعتبار او را بررسی کنید.

دستمزد: هزینه خدمات حقوقی متفاوت است. مهم است که یک وکیل را انتخاب کنید که هزینه هایش با بودجه شما سازگار باشد.

توجه به مشخصات وکیل: برخی از وکلا ترجیح می دهند در دفتر کار خود با موکل دیدار داشته باشند و برخی دیگر به دنبال روش های دیگر برای تبادل نظر هستند. باید پیش از انتخاب وکیل به این نکات توجه کنید.

شخصیت: باید وکیلی را انتخاب کنید که با او راحت باشید و به شما احساس اعتماد دهد. شما باید بتوانید با بهترین وکیل خانواده در سنندج در مورد مسائل شخصی خود صحبت کنید.

در دسترس بودن: می بایست وکیلی را انتخاب کنید که در دسترس باشد و به سرعت پاسخ دهد. شما باید بتوانید در صورت نیاز با وکیل خود تماس بگیرید و مطمئن باشید که او در اسرع وقت به شما پاسخ خواهد داد.

بهترین وکیل خانواده در سنندج

کلام آخر

از اینکه صبوری به خرج دادید و تا پایان مقاله در کنار ما بودید از شما کمال تشکر را داریم! در این مقاله سعی کردیم تا آنجایی که ممکن است شما را با نام، مشخصات، ویژگی ها و تخصص بهترین وکیل خانواده در سنندج آشنا کنیم تا در کمترین زمان ممکن بتوانید گزینه های مطلوب را انتخاب نمایید. در ادامه سعی کردیم به مهم ترین وظایف وکیل خانواده اشاره ای داشته باشیم و در انتهای مطلب نیز به بررسی هفت مورد از مهم ترین معیارهای مناسب برای سنجش توانایی وکلای مختلف پرداختیم. اکنون از شما دعوت می کنیم که اگر نظر و یا تجربه ای در خصوص مطالب ذکر شده در مطلب بالا دارید آن را در قسمت دیدگاه با سایر مخاطبان سایت برترین وکلا به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × پنج =

دکمه بازگشت به بالا