وکیل

لیست 10 بهترین وکیل پایه یک دادگستری در کرمان ⚖️【سال1403】✔️

اکثر افرادی که با پرونده‌های حقوقی و کیفری دست به گریبان هستند گمان می‌کنند که تنها با مطالعه چند کتاب حقوقی و جستجو در فضای اینترنتی می‌توانند نیازهای حقوقی خود را برطرف کرده و برای حضور موفق در دادگاه آماده شوند اما حقیقت چیز دیگری است. این نکته را در نظر بگیرید که قوانین و مقررات معمولاً با پیچیدگی‌های بسیار زیادی همراه هستند و اگر گمان می‌کنید که تنها با مطالعه اوراق حقوقی می‌توانید از استخدام وکیل بی‌نیاز شوید و خودتان به تنهایی زمام امور را در دست بگیرید پس سخت در اشتباه هستید. در واقع شما نیاز دارید تا برای تکمیل مراحل دادرسی به سراغ وکلای موفق و خبره در زمینه دعاوی مطرح شده بروید. در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل پایه یک دادگستری در کرمان آشنا کنیم پس با ما همراه باشید.

بهترین وکیل پایه یک دادگستری در کرمان

بهترین وکیل پایه یک دادگستری در کرمان کیست؟

بهتر است برای حل و فصل خواسته‌های حقوقی و کیفری خود به سراغ وکلای متخصص بروید. حقیقت این است که وکلای متخصص احاطه بیشتری بر روی قوانین و مقررات دارند و می‌توانند با مرور آنها راهکارهای مطلوب‌تری را پیش روی متقاضیان قرار داده و آنها را چندین گام به سمت پیروزی نزدیک کنند؛ بنابراین نکته‌ای که در انتخاب بهترین وکیل پایه یک دادگستری در کرمان حائز اهمیت است این می‌باشد که معیارهای درستی را در نظر گرفته و تخصص وکلای معرفی شده را مرور کنید.

ذکر این نکته ضروری است که بهترین وکیل کرمان راهکارهای متنوع برای حل مشکل شما را می‌داند و سعی می‌کند مطلوب‌ترین راهکار را پیش روی شما قرار دهد تا در وقت و هزینه شما صرفه‌جویی گردد. از سوی دیگر باید سطح توانایی برترین وکیل پایه یک دادگستری در کرمان مورد آزمایش قرار بگیرد و این کار می‌تواند در جلسات مشاوره حقوقی جامع عمل به خود بپوشد. در جلسات مشاوره حقوقی با وکیل خوب در کرمان می‌توانید از حقوق قانونی خود کسب اطلاع کرده و گام‌های بلندی را برای تحقق آنها در دادگاه بردارید.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل پایه یک دادگستری در کرمان را بشناسید!

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از بهترین وکیل پایه یک دادگستری در کرمان را به شما ارائه دهیم. لازم است پیش از انتخاب هر یک از وکلای معرفی شده به سابقه و تخصص آن ها توجه ویژه داشته باشید. لطفا تا انتهای مقاله در سایت برترین وکلا با ما همراه باشید:

فاطمه افشار منش

فاطمه افشارمنش وکیل پایه یک دادگستری در کرمان

سرکار خانم فاطمه افشار منش وکیل پایه یک دادگستری و همچنین مشاور حقوقی که دارای 22 سال سابقه کار در شهر کرمان می باشند. تحصیلات ایشان کارشناس علوم قضایی، کارشناس ارشد حقوق جزا و دکتری حقوق جزا و جرمشناسی است.

تخصص های ایشان: جرایم علیه اخلاق و عفت عمومی، دعاوی خانواده (مطالبه نفقه، مطالبه مهریه، درخواست طلاق، حضانت فرزند و …) ، دعاوی کیفری (کلاهبرداری، سرقت و مطالبه خسارت و…)، دعاوی ملکی (تنظیم سند، مشارکت در ساخت، تصرف عدوانی و …) و اسناد رسمی و تجاری می باشند.

آدرس دفتر: کرمان، چهاراه کاظمی خیابان قدس، نبش کوچه قدس 2، ساختمان مرکزی وکلا و کارشناسان رسمی دادگستری طبقه 4 واحد 14

شماره تماس: 09131483007

لیلا ابراهیم نژاد

لیلا ابراهیم نژاد وکیل پایه یک دادگستری در کرمان

سرکار خانم لیلا ابراهیم نژاد وکیل پایه یک دادگستری در شهر کرمان می باشند. تخصص ایشان در زمینه تنظیم لایحه و دادخواست، کلیه دعاوی ملکی، انوای دعاوی خانواده و وکیل ارائه خدمات ویژه به ایرانیان خارج از کشور می باشند.

آدرس دفتر: کرمان، میدان آزادی، ابتدای خیابان شهید بهشتی، پاساژ میلاد، طبقه اول واحد 402

شماره تماس: 09190910510

محسن صادقی

محسن صادقی وکیل پایه یک دادگستری در کرمان

آقای محسن صادقی وکیل پایه یک دادگستری در شهر کرمان می باشند، آخرین مدرک تحصیلی ایشان کارشناسی ارشد است. تخصص های ایشان: دعاوی کیفری و کلاهبرداری، چک و سفته، مطالبه دیات، تصادفات منجر به فوت و تصادفاتی که مقصر آنها شناسایی نشده باشد است.

آدرس مووسه:کرمان، خیابان فیروزه، ساختمان ایرانیان، بلوک b، طبقه اول واحد 3

شماره تماس: 09174149119

سارا سالاری

سارا سالاری وکیل پایه یک دادگستری در کرمان

سرکار خانم سارا سالاری وکیل پایه یک دادگستری در شهر کرمان، دارای 6 سال سابقه کار با مدرک کارشناسی ارشد می باشند، تخصص های ایشان در زمینه های: استار تاپ ها و شرکت های دانش بنیان، عقود معاملات و امور ثبتی است.

آدرس دفتر: کرمان، بلوار جمهوری اسلامی، روبروی هتل پارس، ساختمان یاقوت، طبقه 5 واحد 503

شماره تماس: 09133877647

سودابه نبی پور گیسی

سودابه نبی پور گیسی وکیل پایه یک دادگستری در کرمان

سرکار خانم سودابه نبی پورگیسی وکیل پایه یک دادگستری در کرمان میباشند، ایشان دارای سوابق بسیار بالا و تخصص و مهارت کافی در تمام دعاوی ها دارند، ایشان یکی از بهترین وکیل های شهر کرمان هستند.

تخصص ها و مهارت وی در زمینه: توزیع مواد مخدر، قاچاق کالا و ارز، دعاوی مالی، قراردادهایی شامل چک و سفته می باشند. ایشان 11 سال سوابق و تجربه کاری در وکالت خویش دارند.

آدرس دفتر: کرمان، ارزوئیه، شاهماران خیابان سید الشهدا روبروی اداره بنیاد مسکن

تلفن: 3442481807


مهمترین وظایف وکیل پایه یک دادگستری کرمان

اگر با وظایف بهترین وکیل پایه یک دادگستری در کرمان آشنایی مختصری داشته باشید بهتر می‌توانید توقعات خود را از وی شکل داده و برای تحقق آنها درخواست نمایید. به هر حال وکیلی که به خدمت می‌گیرید می‌بایست در انجام وظایف خود کوشا باشد و در این راه از هیچ تلاشی مضایقه نکند چرا که در غیر این صورت ممکن است منافع موکل به خطر افتاده و شکست در انتظار او باشد. در ادامه این مطلب سعی داریم شما را با مهم‌ترین وظایفی که لازم است وکلای دادگستری داشته باشند به طور کامل آشنا کنیم.

تنظیم اسناد حقوقی: در نظر داشته باشید وکیلی که به خدمت می‌گیرید باید دارای مهارت‌های نوشتاری باشد تا بتواند اوراق مربوط به اسناد حقوقی را به درستی تنظیم کرده و در اختیار مقامات مسئول در محاکم قضایی قرار دهد تا به این شکل منافع شما تامین شده و مراحل دادرسی تکمیل گردد. در واقع شما برای اقامه دعاوی حقوقی نیاز به تنظیم دادخواست دارید و وکیل می‌تواند این وظیفه را به درستی انجام دهد. از سوی دیگر برای تحریر شکواییه لازم است از وکلای متخصص و خبره کمک بگیرید.

پیگیری پرونده در دادگاه: زمانی که بهترین وکیل پایه یک دادگستری در کرمان وکالت در پرونده‌های حقوقی و کیفری را در اختیار می‌گیرد در واقع لازم است تمام تلاش خود را انجام دهد تا آنها را به ثمر برساند و نتایج دلخواه موکل را کسب کند. او باید در مراجع قانونی حضور پیدا کرده و پرونده را پیگیری نماید و تمامی امورات حقوقی را به درستی انجام داده و به وظایف خود آگاه باشد. اگر وکیل وظایف خود را به درستی انجام دهد موکل نیز می‌تواند در کمترین زمان ممکن به موفقیت و پیروزی برسد.

دفاع از موکل در محاکم قضایی؛ گاهی قاضی از موکل می‌خواهد تا در جلسات دادگاه حاضر شده و هر آن چیزی که به عنوان دفاعیات دارد را ارائه نماید. در چنین شرایطی باید از پتانسیل وکیل مورد نظرتان استفاده موثری را داشته باشید و از او بخواهید که به نیابت از شما در جلسات دادگاه حاضر شده و دفاعیات را ارائه دهد تنها در این صورت است که می‌توانید شانس کسب پیروزی را برای خود به میزان قابل توجهی افزایش داده و ادله و مستنداتی را در این جلسات ارائه دهد که به شما در تامین منافعتان کمک می‌کند.

بهترین وکیل پایه یک دادگستری در کرمان

مزایای مشاوره حقوقی با وکیل پایه یک دادگستری کرمان

برای اینکه در جلسات مشاوره حقوقی حضور پیدا کنید لازم است در ابتدا معیارهای مختلفی را در نظر گرفته و سپس با استفاده از آنها سطح توانمندی و مهارت‌های بهترین وکیل پایه یک دادگستری در کرمان را آزمایش کنید تا به این شکل کیفیت مشاوره حقوقی را افزایش دهید. این موضوع را در نظر بگیرید که هرچه توانایی‌های یک وکیل بیشتر باشد کیفیت جلسات مشاوره حقوقی نیز افزایش پیدا می‌کند؛ بنابراین لازم است پیش از دریافت جلسات مشاوره حقوقی درباره وکیل مورد نظرتان تحقیق کنید.

لازم است پیش از حضور در جلسات دادگاه در جلسات مشاوره حقوقی با حقوق قانونی خود آشنایی پیدا کرده و منافع خود را از نظر قوانین و مقررات بشناسید این کار به شما کمک می‌کند تا به هیچکس در جلسات دادگاه اجازه ندهید که با سوء رفتارهای خود منفعتی را از شما ضایع کرده و جلوی رسیدن شما به اهدافتان را بگیرد. از طرف دیگر شما می‌توانید در جلسات مشاوره حقوقی دغدغه‌ها و نگرانی‌هایی که در خصوص پرونده‌های قضایی دارید را با وکیل مورد نظر در میان بگذارید و از او راهکار دریافت کنید.

بسیاری از افرادی که با اضطراب و استرس بالایی برای حضور در جلسات دادگاه همراه هستند می‌توانند از مشاوره حقوقی استفاده موثری کرده و اضطراب خود را بکاهند. بهترین وکیل پایه یک دادگستری در کرمان اطلاعات شما را در خصوص دعاوی مطرح شده و پرونده‌های قضایی افزایش می‌دهد و همین موضوع می‌تواند عاملی باشد تا حجم اضطراب کاهش پیدا کرده و فرد دید مثبت‌تری را در خصوص آینده دعاوی داشته باشد. مشاوره حقوقی می‌تواند به روش‌های مختلفی از سوی وکیل ارائه شود.

به شما توصیه می‌کنیم که از مشاوره حقوقی حضوری استفاده کنید چرا که مزایای آن در مقایسه با مشاوره حقوقی آنلاین و تلفنی بیشتر است. در جلسات مشاوره حقوقی حضوری وکیل می‌تواند به سادگی تمامی اوراق و مستندات مربوط به پرونده را مورد بررسی قرار داده و به صورت دقیق‌تری اظهار نظر نماید؛ بنابراین شما می‌توانید از وکیل مورد نظرتان وقت خواسته تا در دفتر او حاضر شوید و جلسات مشاوره حقوقی را تشکیل نمایید. به هر حال مشاوره حقوقی نقش موثری در کسب پیروزی خواهد داشت.

بهترین وکیل پایه یک دادگستری در کرمان

کلام آخر

از اینکه تا پایان مقاله در کنار ما بودید و توانستید برخی از مشکلات حقوقی خود را با استفاده از وکلای معرفی شده برطرف نمایید از شما تشکر و قدردانی می‌کنیم. در این مقاله سعی کردیم تا شما را با ویژگی‌ها و مشخصات بهترین وکیل پایه یک دادگستری در کرمان آشنا کنیم تا دیگر دغدغه‌ای از بابت دعاوی مطرح شده در محاکم قضایی نداشته باشید. در ادامه برخی از مهم‌ترین وظایف وکلای دادگستری را بررسی نمودیم و شرح مختصری در خصوص آنها نیز ارائه دادیم. پس از آن نیز مزایای مشاوره حقوقی با وکلای مطرح و شاخص را مورد بررسی و کنکاش قرار دادیم اکنون از شما می‌خواهیم که نظرات و تجربیات خود را با سایر مخاطبان سایت برترین وکلا به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 + دو =

دکمه بازگشت به بالا