خانوادهوکیل

لیست 10 تا از بهترین وکیل مهریه در کرمان ⚖️【سال1403】✔️

مهریه در واقع نوعی تعهد مالی از سوی مرد به زن است که در هنگام نکاح به آن ملزم می گردد. همواره در هنگام طلاق زوجین با موضوع چالش برانگیز مهریه رو به رو می شویم که غالبا تنش هایی را نیز در پی خواهد داشت. حضور موفق در دادگاه برای رسیدگی به دعاوی مربوط به مهریه مستلزم بهره مندی از دانش حقوقی است. عدم آگاهی از قوانین و مقررات مربوط به دعاوی مهریه می تواند فرد را از رسیدن به حقوق باز دارد. استخدام یک وکیل مجرب و توانا می تواند موکل را در این زمینه یاری کرده و حقوق او را تامین نماید. از این رو، در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل مهریه در کرمان آشنا کنیم. لطفا تا انتهای مطلب ما را همراهی کنید.

بهترین وکیل مهریه در کرمان

بهترین وکیل مهریه در کرمان کیست؟

در صورتی می توانیم به کسب نتایج خاص در دادگاه های رسیدگی به دعاوی مهریه امیدوار باشیم که از بهترین وکیل کرمان بهره مند باشیم. اما دستیابی به چنین وکلایی بدون در اختیار داشتن معیارهای مناسب غیر ممکن به نظر می رسد. در واقع لازم است در ابتدا تحقیقات جامعی در خصوص توانایی وکلا انجام شود. بهترین وکیل مهریه در کرمان دانش آموخته یکی از معتبر ترین دانشگاه های کشور است. او تحصیلات آکادمیک خود را در رشته حقوق به اتمام رسانده و مجوز حضور در دادگاه را به دست آورده است.

بهترین وکیل مهریه در کرمان به عنوان وکیل پایه یک دادگستری در تلاش است تا آگاهی کاملی از قوانین و مقررات حاکم بر دعاوی طلاق و مهریه داشته باشد تا در صورت لزوم بتواند راهکارهای مناسبی را در اختیار موکل خود قرار دهد. او همواره تغییرات قوانین را تحت رصد قرار می دهد تا علم خود را به روز نگه دارد. بهترین وکیل مهریه در کرمان سال های زیادی از عمر کاری خود را صرف رسیدگی به پرونده های مختلف کرده است. تجربیات گران بهای بهترین وکیل خانواده در کرمان در حل و فصل اختلافات به کار خواهد آمد.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل مهریه در کرمان را بشناسید!

در ادامه مقاله قصد داریم به معرفی 10 تا از بهترین وکیل مهریه در کرمان بپردازیم. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه، ادامه مطلب را در سایت برترین وکلا دنبال کنید:

جمشید وفائی

جمشید وفائی مهریه در کرمان

جناب آقای جمشید وفائی وکیل پایه یک دادگستری هستند.

آدرس دفتر: کرمان، شهر بابک، بلوار ۱۵ خرداد، روبروی بانک کشاورزی

تلفن تماس: ۰۹۱۳۲۹۲۲۴۰۵

محبوبه مومن زاده

محبوبه مومن زاده وکیل مهریه در کرمان

آدرس دفتر: کرمان، شهداد، خیابان طالقانی، جنب اداره اوقاف، طبقه فوقانی داروخانه

تلفن تماس: ۰۹۱۲۲۰۶۱۵۹۵

حمیده معظمی

حمیده معظمی وکیل مهریه در کرمان

آدرس دفتر: کرمان، سیرجان، بلوار سید جماالدین اسد آبادی، روبروی دادگستری

تلفن تماس: ۰۹۱۲۹۴۳۷۲۵۷

رضوان مزینی

رضوان مزینی وکیل مهریه در کرمان

آدرس دفتر: کرمان، خیابان شریعتی، روبروی سه راه عباس صباحی، ساختمان نگین، طبقه دوم

تلفن تماس: ۰۹۱۳۴۴۱۵۷۷۱

محمد محمودی میمند

محمد محمودی میمند وکیل مهریه در کرمان

آدرس دفتر: کرمان، چهارراه کاظمی، خیابان قدس، قدس ۳، مجتمع عدل، طبقه ۳

تلفن تماس: ۰۹۱۳۲۹۰۷۵۲۷

سه وظیفه وکیل مهریه در کرمان که از توانایی افراد عادی خارج است!

دعاوی مهریه را می توان یکی از پیچیده ترین دعاوی مطرح شده در دادگاه به شمار آورد. در دعاوی مهریه، افراد دخیل در پرونده دارای رابطه فامیلی با یکدیگر هستند و همین موضوع باعث ایجاد تنش هایی در دادگاه خواهد شد. از سوی دیگر هر گونه شکست در دادگاه می تواند خسارت های مادی بسیاری را به فرد تحمیل نماید. از این رو، لازم است پیش از هر گونه اقدام برای مطالبه یا پرداخت مهریه با بهترین وکیل مهریه در کرمان ارتباط گرفته و از او در خصوص جزئیات کار کسب اطلاع نمایید

برخی از مهم ترین وظایف بهترین وکیل مهریه در کرمان که افراد عادی توانایی انجام آن را ندارند به شرح زیر است:

تنظیم اظهارنامه قضایی: اظهارنامه قضایی در واقع یک نامه حقوقی است که از سوی اظهار کننده و به مقصد اظهار شونده ارسال می گردد. در واقع فرد با ارسال این اظهارنامه سعی دارد برای آخرین بار به اظهار شونده هشدار دهد تا حقوق از دست رفته او را جبران نماید. اظهارنامه قضایی در واقع آخرین قدم پیش از پیگیری پرونده در دادگاه است. تنظیم اظهارنامه قضایی از طرف فرد عادی غیر ممکن است. چرا که لازم است در زمان تنظیم آن تمام اصول حقوقی و نگارشی رعایت شود.

تنظیم لایحه دفاعیه: گاهی لازم است که در واکنش به ادعاهای طرف مقابل در دادگاه، متنی حقوقی نوشته شود و در خلال آن مهم ترین دفاعیات موکل به گوش قضات مربوطه برسد. در این شرایط است که بهترین وکیل مهریه در کرمان با استفاده از دانش حقوقی خود در صدد انجام این کار بر می آید. لازم است در لایحه دفاعیه مستندات و ادله نیز به نامه حقوقی پیوست شود که کاری تخصصی به نظر می رسد.

ارائه دفاعیات در دادگاه: لازم است که وکیل به موقع در جلسات رسیدگی به پرونده در دادگاه حضور پیدا کرده و دفاعیات خود را به قضات مربوطه ارائه دهد. لازم است او همواره منافع موکل خود را مد نظر قرار داده و برای حقوق از دست رفته او تلاش نماید. می بایست قدرت نفوذ کلام و فن بیان وکیل برای ارائه دفاعیات به دادگاه مربوطه سرآمد و شاخص باشد تا این کار را به بهترین شکل به انجام برساند.

بهترین وکیل مهریه در کرمان

اهمیت ملاقات حضوری با وکیل مهریه در کرمان

در ابتدا لازم است تا با استفاده از تمامی معیارهایی که در اختیار داریم به بررسی گزینه های مختلف بپردازیم تا از میان انبوه وکلای موجود بتوانیم بهترین وکیل مهریه در کرمان را انتخاب نماییم. برای چنین انتخابی لازم است وقت زیادی را برای انجام تحقیقات جامع صرف نمایید. زیرا یک وکیل نقش بسیار موثری در مسیر پرونده مهریه خواهد داشت و می تواند آن را به موفقیت سوق دهد. برای این کار لازم است همواره به سابقه، تخصص و شهرت وکیل مورد نظر دقت ویژه ای داشته باشید.

پس از انتخاب وکیل، لازم است با استفاده از مشخصات موجود با دفتر وی تماس گرفته و از او برای جلسه ای جهت ملاقات حضوری وقت بگیرید. می بایست در زمان مقرر در محل دفتر بهترین وکیل مهریه در کرمان حاضر شده و مهم ترین خواسته ها و دغدغه های خود در خصوص پرونده را با وی در میان بگذارید. همچنین لازم است وکیل در این جلسات به بررسی مهم ترین زوایا و جوانب پرونده بپردازد تا بتواند موقعیت موکل در پرونده و دعاوی مطرح شده را تخمین زده و نظر خود را اعلام دارد.

در صورتی که وکیل مایل به ادامه همکاری با موکل باشد، می بایست در خصوص حق الوکاله نیز به تبادل نظر بپردازند. باید دقت داشته باشید که دستمزد وکیل با توافق طرفین تعیین می شود و عوامل بسیاری مانند پیچیدگی پرونده، سابقه وکیل، زمان بر بودن پرونده و…. در آن موثر هستند. پس از دستیابی به توافقات در خصوص تمامی مسائل لازم است قراردادی بین وکیل و موکل به امضا برسد. امضای چنین قراردادی از بروز اختلافات میان طرفین در آینده جلوگیری کرده و ضامنی برای اجرای درست وظایف از سوی دو طرف می باشد.

 بهترین وکیل مهریه در کرمان

کلام آخر

از اینکه تا پایان مقاله صبورانه ما را همراهی کردید از شما متشکریم! در این مطلب سعی کردیم شما را با نام، مشخصات، ویژگی ها و تخصص بهترین وکیل مهریه در کرمان آشنا کنیم تا در کمترین زمان ممکن بتوانید گزینه های مطلوب را انتخاب نمایید. در ادامه تلاش کردیم تا مهم ترین وظایف وکیل مهریه که انجام آن ها از توان افراد عادی خارج است را مورد اشاره قرار دهیم. در انتهای مطلب نیز اهمیت ملاقات حضوری را گوشزد نمودیم. اکنون که به پایان مقاله رسیده ایم از شما دعوت می کنیم که نظرات و تجربیات خود در خصوص مطالب ذکر شده در مطلب بالا را در قسمت دیدگاه با سایر مخاطبان سایت برترین وکلا به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − شش =

دکمه بازگشت به بالا