کیفریوکیل

لیست 10 تا از بهترین وکیل کیفری در کرمان ⚖️【سال1403】✔️

نباید چنین تصور کنید که اگر در یک دعوای مطرح شده در محاکم قضایی از نظر قانونی حق با شماست به طور قطع به موفقیت می رسید. کسب موفقیت در دادگاه مستلزم بهره مندی از دانش حقوقی است. چه بسا اگر از قوانین و مقررات حاکم بر دعاوی کیفری اطلاع نداشته باشید در دادگاه شکست خورده و به حقوق پایمال شده خود دست پیدا نکنید. در هر صورت شما می توانید با کمک گرفتن از یک وکیل خبره و مجرب احتمال کسب موفقیت در پرونده های کیفری را به میزان قابل توجهی افزایش دهید. در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل کیفری در کرمان آشنا کنیم. پس لطفا تا انتهای مقاله ما را همراهی کنید.

بهترین وکیل کیفری در کرمان

بهترین وکیل کیفری در کرمان کیست؟

پیچیدگی پرونده های مربوط به دعاوی کیفری باعث می شود تا استخدام یک وکیل کاربلد و مجرب بیش از هر زمان دیگری ضروری به نظر برسد. تنها به کمک یک وکیل است که می توانید احتمال کسب موفقیت در دادگاه را به میزان قابل توجهی افزایش دهید. اما باید دقت داشته باشید که یافتن وکلای خبره در گرو در اختیار داشتن معیارهایی برای سنجش مهارت های وکیل مورد نظر است. بهترین وکیل کیفری در کرمان دانش آموخته یکی از معتبر ترین دانشگاه های کشور است. بهترین وکیل کرمان تحصیلات آکادمیک خود را در رشته حقوق به اتمام رسانده و مجوز حضور در محاکم قضایی را به دست آورده است.

بهترین وکیل کیفری در کرمان به عنوان وکیل پایه یک دادگستری آگاهی کاملی از قوانین و مقررات مربوط به دعاوی ملکی دارد و می تواند با اتکا به دانش حقوقی خود بهترین راهکار را به موکل خود پیشنهاد دهد. او همواره تغییرات قوانین را تحت رصد قرار می دهد تا دفاع موثری از موکل خود داشته باشد. بهترین وکیل کیفری در کرمان سال های زیادی از سابقه کاری خود را صرف حضور در محاکم قضایی کرده است و در این راه تجربیات گران بهایی به دست آورده است. تجربیات او در حل پرونده ها کارساز است.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل کیفری در کرمان در بشناسید!

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از وکلای کیفری در کرمان را به شما ارائه دهیم. شما می توانید با بررسی مشخصات و تخصص هر یک از وکلای نام برده شده، یکی از آن ها را برای رسیدگی به پرونده انتخاب کنید. لطفا تا انتهای مقاله در برترین وکلا با ما همراه باشید:

سعید جمشیدی گوهری

سعید جمشیدی گوهری  وکیل کیفری در کرمان

جناب آقای سعید جمشیدی گوهری وکیل پایه یک دادگستری استان کرمان عضو کانون وکلای مرکز، یکی از بهترین وکیل کیفری در کرمان می باشد، تخصص این وکیل انواع دعاوی کیفری اعم از قتل، دزدی، سرقت مسلحانه، فروش مال غیر، مزاحمت، تجاوز و … می باشد.

آدرس: کرمان، خیابان شریعتی، روبروی کوچه شماره۶، ساختمان۱۱۰، طبقه۳

شماره تماس: 03432474216

فرزاد حیدری

فرزاد حیدری وکیل کیفری در کرمان

جناب آقای فرزاد حیدری وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی با بیش ازیک دهه سابقه وکالت، تخصص ایشان در زمینه رسیدگی به دعاوی کیفری می باشد او تا کنون توانسته پرونده های زیادی را اعم از قتل، دیه، حبس ابد، مزاحمت، تجاوز، فروش مال غیر، دزدی، سرقت مسلحانه را به سرانجام نیک برساند.

آدرس: کرمان، چهارراه طهماسب آباد، خیابان فردوسی، مقابل اداره ارشاد، مجتمع نور، طبقه دوم، واحد ۲۰۸

شماره تماس: 09125184607

سمیه حسینی نژاد ماهانی

سمیه حسینی نژاد ماهانی وکیل کیفری در کرمان

سرکار سمیه حسینی نژاد ماهانی وکیل و مشاور پایه یک دادگستری هستند. ایشان در امور مختلف کیفری فعالیت دارند. از ویژگی های این وکیل حاذق و ماهر می توان به فن بیان، گویش کلام، دانش حقوقی بالا، تبحر در حل پرونده ها اشاره کرد.

آدزس: کرمان، بلوارجهاد، نبش ۴۸، بالای بانک انصار، طبقه۲، واحد۶

شماره تماس: 03432440900

محمدعلی آزادوار

محمدعلی آزادوار وکیل کیفری در کرمان

جناب آقای علی آزادوار وکیل پایه یک دادگستری، عضو کانون وکلای مرکز، دارای چندین سال سابقه وکالت در زمینه رسیدگی به دعاوی کیفری میب باشد، این وکیل دارای تبحر خاص و هوش حقوقی بالا در رسیدگی ه دعاوی کیفری می باشد همچنین با جمع آوری ادله مناسب و ارائه دفاعیه های موفق در مقابل قاضی توانسته تا کنون پرونده های زیادی را به سرانجام برساند.

آدرس: کرمان، خیابان قرنی، کوچه ۱۵، ساختمان سبز، طبقه ۴، واحد۹

شماره تماس:‌ 03432233754

اعظم همت پور

اعظم همت پور وکیل کیفری در کرمان

سرکار خانم اعضم همت پور وکیل پایه یک دادگستری، یکی از بهترین مشاور حقوقی در کرمان با چمندین سال سابقه وکالت موفق، تخصص ایشان رسیدگی به دعاوی کیفری اعم از خیانت، دزدی، اختلاس، سرقت، مواد مخدر، شرب خمر و … می باشد.

آدرس: کرمان، چهار راه ارگ، ساختمان وکلا

شماره تماس: 09133409157


سه اشتباه رایج در انتخاب وکیل کیفری در کرمان

انتخاب بهترین وکیل کیفری در کرمان از اهمیت بالایی برخوردار است. چرا که کسب موفقیت در دعاوی کیفری به میزان زیادی به توانایی و مهارت وکلایی بستگی دارد که آن ها را به خدمت می گیرید. باید دقت داشته باشیم که دعاوی کیفری یکی از پیچیده ترین دعاوی مطرح شده در دادگاه ها هستند و هر گونه شکست در این دعاوی ممکن است خسارتی به بزرگی مجازات هایی نظیر اعدام، شلاق، حبس، تبعید، جرایم مالی و… داشته باشید. همین موضوع بر میزان حساسیت دعاوی کیفری می افزاید.

در خصوص انتخاب بهترین وکیل کیفری در کرمان اکثر افراد با اشتباهاتی رایج دست و پنجه نرم می کنند. در ادامه به سه مورد از مهم ترین این اشتباهات اشاره خواهیم کرد:

دقت داشته باشید که جنسیت یک وکیل هیچ تاثیری بر میزان توانایی های او ندارد. در واقع نباید چنین تصور کنید که تفاوتی بین وکلای زن و وکلای مرد در رسیدگی به پرونده وجود دارد. دقت داشته باشید که مرد بودن و یا زن بودن وکیل مورد نظر به میزان زیادی به سلیقه موکل باز می گردد. در صورتی که تمایل دارید برای رسیدگی به پرونده های خود از یک وکیل زن یا مرد استفاده کنید، باید تمامی معیارهای ممکن را در اختیار بگیرید تا بتوانید در نهایت به مطلوب ترین گزینه ممکن برسید.

سابقه یک وکیل نقش موثری در کسب موفقیت در دعاوی کیفری دارد. در واقع یک وکیل در طی سال ها فعالیت حقوقی و حضور در محاکم قضایی به تجربیاتی دست پیدا می کند. تجربیات گران بهایی که وکیل کسب کرده است به منزله کلید حل اختلافات کیفری است. لازم است برای انتخاب وکیل به سراغ آن دسته از وکلایی بروید که سابقه بالاتری در مقایسه با سایرین دارند. اما نباید دچار این اشتباه شوید که سن و سال وکیل مورد نظر را با سابقه او اشتباه بگیرید.

دقت داشته باشید که قرار نیست تمامی مبلغ تعیین شده به عنوان حق الوکاله وکیل کیفری را در همان ابتدای امضای قرارداد به او بپردازید. در واقع نحوه پرداخت دستمزد وکیل به مانند مبلغ آن به صورتی توافقی تعیین می گردد. هر موکلی می تواند بسته به شرایط خود پرداخت حق الوکاله را قسط بندی نماید و در چند مرحله به وکیل پرداخت کند. معمولا حق الوکاله در دو قسط به وکیل مورد نظر پرداخت می گردد.

بهترین وکیل کیفری در کرمان

پس از انتخاب وکیل کیفری در کرمان چه کنیم؟

در ابتدا لازم است با استفاده از معیارهای مناسب بهترین وکیل کیفری در کرمان را انتخاب نمایید. برای این کار لازم است به تخصص و سابقه وکیل رجوع کرده و در صورت اطمینان از گزینه مورد نظر با دفتر وی تماس گرفته و از او برای ملاقات حضوری وقت بخواهید. دقت داشته باشید که در این جلسات لازم است به دقت ویژگی های وکیل کیفری را زیر نظر بگیرید تا از فن بیان، زمان شناس بودن، حسن اخلاق و… وکیل اطمینان حاصل نمایید. همچنین لازم است وکیل و موکل در وقت مقرر در جلسه حاضر شوند.

در این جلسات لازم است موکل مهم ترین خواسته ها و دغدغه های خود در خصوص پرونده را به طور صریح با بهترین وکیل کیفری در کرمان در میان بگذارد. همچنین لازم است وکیل نیز در این جلسات به مطالعه کلیات پرونده مربوط به دعاوی کیفری بپردازد تا اطلاعات خود در این زمینه را افزایش دهد و بتواند موقعیت موکل در پرونده را تعیین نماید. در صورت تمایل وکیل برای ادامه همکاری لازم است دو طرف بر سر مبلغ مورد نیاز برای دستمزد وکیل کیفری به توافق برسند.

همان طور که گفته شد نحوه پرداخت حق الوکاله نیز به صورت توافقی تعیین می گردد. لازم است در این خصوص نیز با وکیل کیفری به توافقات لازم دست پیدا کنید. پس از دستیابی به توافقات کامل با وکیل کیفری لازم است قراردادی بین دو طرف به امضا برسد. امضای قرارداد لازم است با وسواس کامل صورت گیرد و تعهدات دو طرف در آن درج شود. امضای قرارداد بین وکیل کیفری و موکل از بروز اختلافات جلوگیری می کند. همچنین انجام تعهدات از سوی دو طرف را تضمین می نماید.

بهترین وکیل کیفری در کرمان

کلام آخر

از اینکه تا پایان ما را همراهی کردید از شما تشکر می کنیم! در این مقاله سعی کردیم شما را با نام، مشخصات، ویژگی و تخصص بهترین وکیل کیفری در کرمان آشنا کنیم تا در کمترین زمان ممکن به گزینه های مطلوب دسترسی داشته باشید. در ادامه تلاش کردیم تا اشتباهات رایج در خصوص انتخاب وکیل کیفری را مورد ارزیابی قرار دهیم و در انتهای مطلب نیز به مجموعه اقداماتی اشاره کردیم که انجام آن ها از سوی موکل در جلسات ملاقات حضوری الزامی است. اکنون از شما درخواست می کنیم که اگر نظر یا تجربه ای در خصوص مطالب ذکر شده دارید آن را در قسمت دیدگاه با سایر مخاطبان به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

میثم امینی

من عاشق دنیای کتاب و نویسندگی هستم و نمیدونم دست سرنوشت چجوری من رو به سمت تهیه متون حقوقی هل داد. خیلی خوشحالم بابت جایگاهی که دارم. چون حس میکنم جایی قرار گرفتم که هم بهش علاقه دارم و هم راهی برای خدمت به شما عزیزانه!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک + چهار =

دکمه بازگشت به بالا