وکیل

10 تا از بهترین وکیل کرمان ⚖️ + تلفن ☎️️【سال 1403】✅

ممکن است تمامی افراد جامعه حداقل یکبار در زندگی خود با مشکلات و اختلافات حقوقی رو به رو شوند. در صورتی که این اختلافات عمیق باشد، لازم است حل و فصل آن ها را به مراجع قضایی بسپارید. طرح دعوا در محاکم قضایی و رسیدگی به پرونده مستلزم بهره مندی از دانش حقوقی است و در صورت عدم آگاهی از قوانین و مقررات مربوطه ممکن است خسارات جبران ناپذیری به شما تحمیل شود. در این بین استخدام یک وکیل می تواند کارساز باشد و نقص های حقوقی شما را برطرف کند. در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل کرمان آشنا کنیم تا دیگر دغدغه ای از بابت انتخاب وکیل نداشته باشید.

بهترین وکیل کرمان

بهترین وکیل کرمان کیست؟

تعدد وکلا در شهر کرمان باعث شده است تا یافتن یک گزینه مناسب از میان انبوده وکلا کار سختی به نظر برسد. حال اگر متر و معیار مناسبی در اختیار نداشته باشیم ممکن است از یافتن شاخص ترین حقوقدان ها باز بمانیم و نتوانیم در دادگاه نتیجه مطلوب را کسب نماییم. بهترین وکیل کرمان دانش آموخته یکی از مطرح ترین و معتبرترین دانشگاه های کشور است. او تحصیلات خود را در رشته حقوق به پایان رسانده است و می تواند با دانشی که به دست آورده شما را در حل اختلافاتتان یاری نماید.

بهترین وکیل کرمان آگاهی کاملی در خصوص قوانین و مقررات حاکم بر دعاوی حقوقی و کیفری دارد و می تواند با اتکا به دانش خود بهترین راهکار را به موکل خود پیشنهاد دهد. او از جسارت و شجاعت مثال زدنی برخوردار است و همواره آخرین تغییرات قانون را نیز تحت رصد قرار می دهد تا علم خود را به روز نگه دارد. بهترین وکیل کرمان سال های زیادی از عمر خود را صرف رسیدگی به پرونده های مختلف کرده است و تجربیاتی که در این مسیر کسب کرده است می تواند برای حل پرونده ها راهگشا باشد.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از بهترین وکیل شهر کرمان به شما ارائه دهیم تا شما با بررسی تخصص و مشخصات هر یک از آن ها بتوانید گزینه مطلوب برای رسیدگی به پرونده خود را بیابید:

فائزه فیروزی

فائزه فیروزی بهترین وکیل کرمان

خانم فائزه فیروزی وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی، دارای مدرک کارشناس ارشد حقوق تجارت بین‌الملل از دانشگاه تهران و یکی از وکلای خبره در کرمان می باشند که به ارائه انواع خدمات مشاوره حقوقی حضوری و غیرحضوری و اخذ پرونده های حقوقی، کیفری، خانواده، بین المللی و تجارت می پردازند.

برخی از تخصص ایشان:

 • دعاوی حقوقی از قبیل (مطالبه وجه سند عادی، مطالبه وجه سفته و چک، الزام به اخذ پایان کار، صورتمجلس تفکیکی، فک رهن، الزام به تنظیم سند رسمی، اثبات مالکیت، فسخ معامله، ابطال سند مالکیت، خلع ید مشاعی، دستور فروش مال مشاع و …)
 • دعاوی کیفری اعم از (رابطه نامشروع، درگیری مسلحانه، ربا، کلاهبرداری، خیانت در امانت، فروش مال غیر و …)
 • دعاوی خانواده همچون (طلاق توافقی، طلاق از طرف زوج، طلاق از طرف زوجه، طلاق غیابی، مطالبه و اجرای مهریه، مطالبه نفقه، اجرت المثل ایام زندگی مشترک، حضانت و سلب حضانت فرزند، الزام به تمکین، نشوز، اثبات رشد و… )

شماره تماس: 09131962443
آدرس دفتر:
کرمان، خیابان فردوسی، بین کوچه 8 و 10، مجتمع پارسیان، طبقه اول، واحد 5
جهت اعطای وکالت، مشاوره حضوری یا تلفنی با خانم فائزه فیروزی می‌توانید از طریق شماره تماس بالا اقدام نمایید.


مسعود نادری

مسعود نادری بهترین وکیل در کرمان

آقای مسعود نادری وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر کرمان هستند و به عنوان یکی از بهترین وکیل در کرمان شناخته شده اند. ایشان دارای مدرک دکترای حقوق و عضو هیات علمی دانشگاه می باشند. نزدیک به 20 سال سابقه فعالیت حقوقی دارند. در حال حاضر ریاست دانشکده حقوق دانشگاه کرمان را عهده دار می باشند. دکتر نادری وکیلی موفق در دعاوی حقوقی و خانوادگی در شهر کرمان محسوب می شوند.

برخی از مشخصات بارز ایشان عبارت است از:

 • دارای مدرک تحصیلی دکترای حقوق عمومی
 • دارای تخصص در حوزه دعاوی خانواده، دعاوی کیفری، دعاوی ارث و میراث، دعاوی ملکی، جهاد کشاورزی
 • دارای سابقه فعالیت به عنوان دبیر هیات نظارت بر نشریات دانشجویی منطقه هفت دانشگاه ازاد اسلامی

تخصص و مهارت های آقای مسعود نادری:

 • 17 سال تجربه و تخصص در امور وکالت
 • ریاست دانشکده حقوق کرمان
 • مولف کتب حقوقی و ارائه ی چندین مقاله علمی در نشریات پژوهشی
 • عضو کمیته اختبار مرکز وکلای کرمان
 • ریاست هیات مدیره موسسه حقوقی نواندیشان کریمان

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاوره و وکالت آقای مسعود نادری، با شماره زیر تماس حاصل فرمایید.

شماره تماس: 09131921102
آدرس دفتر: کرمان، خیابان امام جمعه، حدفاصل کوچه 16 و 18، ساختمان پیوند


سمانه مرزبان

سمانه مرزبان بهترین وکیل کرمان

سرکار خانم سمانه مرزبان وکیل پایه یک دادگستری و عضو کانون وکلای دادگستری کرمان می باشند. وی دارای کارشناس ارشد حقوق خصوصی و به صورت تخصصی در زمینه هایی همچون دعاوی کیفری، حقوقی، خانواده و … فعالیت می کنند.

آدرس دفتر: کرمان، میدان قرنی، خیابان امام خمینی، نبش کوچه یک، ساختمان آفتاب

شماره تماس: 09177830024

انیس احمدی نژاد

سرکار خانم انیس احمدی نژاد وکیل پایه یک دادگستری می باشد. ایشان دارای تجربیات فراوانی در حوزه خانواده و ملکی بوده و پیگیری های مداوم خانم احمدی زمینه موفقیت بسیاری از پرونده هارا فراهم کرده است. او همواره از جهت فعالیت صادقانه و منظم خود توانسته رضایت موکلین خود را جلب کند. خانم انیس احمدی نژاد در تمامی زمینه ها پرونده قبول کرده و به صورت حضوری و آنلاین به ارائه مشاوره می پردازد.

آدرس: کرمان، ابتدای خیابان قدس، طبقه فوقانی عینک سازی مرکزی، طبقه اول، واحد ۳

شماره تماس: ۰۹۱۳۱۹۸۸۱۳۳

محمدرضا ابراهیم خانی

جناب آقای محمدرضا ابراهیم خانی وکیل پایه یک دادگستری و از بهترین وکیل های کرمان می باشد. ایشان سال های طولانی تجربه وکالت دارد و در وکالت زبان زد می باشد. آقای محمدرضا ابراهیم خانی در حوزه خانواده، کیفری، حقوقی، ملکی و … پرونده های فراوانی قبول کرده و بصورت تخصصی به ارائه ی مشاوره می پردازد. تعداد پرونده های موفق ایشان بسیار زیاد بوده و رزومه خوبی در این باره دارد.

آدرس: کرمان، خیابان شریعتی، روبروی کوچه شماره ۶، ساختمان۱۱۰، طبقه ۳

شماره تماس: ۰۹۱۳۱۹۸۰۵۲۹

رسول ابراهیمی شاه آبادی

جناب آقای رسول ابراهیمی شاه آبادی وکیل پایه یک دادگستری و از بهترین وکیل های کرمان به شمار می رود. ایشان در تمامی زمینه های حقوقی و قضایی پرونده قبول می کند ولی بصورت حوزه فعالیت تخصصی او، می توان به حوزه خانواده و کیفری اشاره کرد. آقای رسول ابراهیمی شاه آبادی موفقیت زیادی در این نوع پرونده ها به ثبت رسانده و رضایت موکلین خود را جلب کرده است. شما می توانید به صورت حضوری و غیرحضوری از خدمات او بهره مند شوید.

آدرس: کرمان، خیابان شهید رجائی، شهرک ولایت، برج نیایش

شماره تماس: ۰۹۱۳۹۴۱۵۶۵۰

رضا یاراحمدی

جناب آقای رضا یاراحمدی وکیل پایه یک دادگستری و از بهترین وکیل های کرمان می باشد. ایشان با سال ها تجربه کاری موفق در حوزه وکالت زبان زد عام و خاص می باشد. آقای رضا یاراحمدی در حوزه خانواده، کیفری، حقوقی، ملکی و … پرونده قبول می کند و در تمامی زمینه ها مشاوره های تخصصی و سطح بالا ارائه می دهد. شما نیز می توانید با دریافت مشاوره از تجربیات ارزنده ایشان بهره مند شوید.

آدرس: کرمان

شماره تماس: ۰۹۱۳۵۹۸۹۴۵۸


ضرورت انجام مشاوره حقوقی با وکیل خبره در کرمان

عموم جامعه تجربه و دانش لازم برای حضور در محاکم قضایی را در اختیار ندارد. همچنین مباحث حقوقی اکثرا دارای مسائل کاملا تخصصی هستند که برای درک و فهم آن ها لازم است تحصیلات مربوطه را داشته باشید. از این رو، انجام مشاوره با بهترین وکیل کرمان می تواند در فهم پرونده و دعاوی مطرح شده بسیار موثر باشد. در صورتی که اطلاعات شما درباره جزئیات پرونده بیشتر باشد، می توانید با آرامش خاطر بیشتری در دادگاه حضور پیدا کرده و از حقوق خود دفاع کنید.

خوشبختانه امروز با رشد روز افزون شبکه های اجتماعی، وکلای مختلف نیز در تلاش هستند تا خدمات خود را به صورت آنلاین به متقاضیان ارائه دهند و خود را به روز نگه دارند. شما می توانید علاوه بر روش های سنتی نظیر مشاوره تلفنی و مشاوره حضوری، به شیوه آنلاین نیز با وکیل مورد نظر ارتباط گرفته و تمامی سوالات و مشکلات حقوقی و کیفری خود را با او در میان بگذارید. باید در ابتدا تحقیقات لازم در خصوص انتخاب بهترین وکیل کرمان را انجام داده و سپس به انجام مشاوره بپردازید.

در ابتدا لازم است تمامی جزئیات پرونده مربوطه را با وکیل در میان بگذارید و به او کمک کنید تا اطلاعات جامعی در خصوص زوایای ناپیدای دعاوی مطرح شده کسب نماید. زیرا فقط در این صورت است که او می تواند مشاوره درستی به شما ارائه داده و شما در دستیابی به اهدافتان یاری نماید. مشاوره حقوقی باعث خواهد شد تا مراجعه کننده قدم های مثبت تری در دادگاه بردارد و راه های قانونی را بشناسد. راهکارهای یک وکیل خبره و مجرب می تواند شما را در زمان کمتری به خواسته هایتان برساند.

بهترین وکیل کرمان

مهم ترین ویژگی های وکیل کاربلد در کرمان

فن بیان قوی: اینکه وکیل بتواند دفاعیات لازم را با کلامی گیرا و لحنی شیوا بیان کرده و ادله و مستندات لازم را به بهترین شکل ممکن به قضات مربوطه ارائه دهد، یک مزیت مهم برای بهترین وکیل کرمان محسوب می شود. دانش و تحصیلات یک وکیل در کیفیت او تاثیرگذار خواهد بود. اما اگر وکیل قدرت کلام و فن بیان بالایی در اختیار نداشته باشد، هرگز نمی تواند از توانایی و دانش خود نیز بهره ببرد. در واقع دانش وکیل از راه زبان او جاری می شود و باید در انتخاب وکیل به این ویژگی و شاخصه مهم نیز توجه داشته باشید.

پر انرژی بودن: در ابتدا لازم است تحقیقات کاملی در خصوص توانایی و ویژگی های وکیل مورد نظر انجام دهید. در صورتی که از مهارت های او رضایت داشتید و احساس کردید همان وکیلی است که به دنبال او بوده اید، لازم است جلسه ای را برای ملاقات حضوری با او تدارک ببینید. در این جلسه لازم است مهارت های بهترین وکیل کرمان را به دقت زیر نظر قرار دهید. پر انرژی بودن یک وکیل به او کمک می کند تا بدون خستگی و ملال در جهت احقاق منافع موکلش قدم بردارد و در نهایت به هدف برسد.

قدرت برقراری ارتباط: لازم است حسن اخلاق وکیل به گونه ای باشد که بتواند ارتباط نزدیکی را با موکل خود برقرار کند. تجربه نشان داده است که چنین ارتباطی می تواند باعث شود تا دو طرف درک بهتری از خواسته ها و اهداف یکدیگر داشته باشند و یک قدم به پیروزی نزدیک تر شوند. البته باید دقت داشته باشید که این ارتباط نزدیک میان وکیل و موکل باید با رعایت کامل اصول حرفه ای باشد. در صورتی که وکیل نتواند با موکل خود ارتباط موثری برقرار کند، ممکن است اعتماد متقابلی میان آن ها پدیدار نشود.

بهترین وکیل کرمان

کلام آخر

در این مطلب سعی کردیم شما را با نام، مشخصات، ویژگی ها و تخصص بهترین وکیل کرمان آشنا کنیم تا دیگر نیازی نباشد زمان زیادی از وقت خود را صرف تحقیق در خصوص مهارت وکلای مختلف کنید. در ادامه تلاش کردیم مهم ترین مزایای مشاوره حقوقی با یک وکیل خبره و کاربلد را به شما گوشزد نماییم. در انتهای مقاله نیز چند مورد از ویژگی های مهم وکلای خبره در شهر کرمان را مورد بررسی قرار دادیم. اکنون از شما دعوت می کنیم که اگر نظر یا پیشنهادی در خصوص مواردی که در بالا ذکر شد دارید، آن را در قسمت دیدگاه با سایر مخاطبان سایت به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده − 4 =

دکمه بازگشت به بالا