خانوادهوکیل

لیست 10 تا از بهترین وکیل خانواده در کرمان ⚖️【سال1403】✔️

گاهی ممکن در سطح خانواده و میان اعضای آن شاهد اختلافاتی باشیم. در صورت عمیق بودن این مشکلات تنها با رجوع به محاکم قضایی می توان به حل و فصل آن ها امیدوار بود؛ اما باید این نکته را نیز مد نظر قرار دهیم که حضور موفق در محاکم قضایی برای رسیدگی به پرونده های مربوط به دعاوی خانواده به دانش حقوقی نیازمند است. در صورت عدم آگاهی از قوانین در دعاوی خانواده ممکن است فرد با عواقبی ناگوار رو به رو شود. در این بین تنها مراجعه به یک وکیل خبره و مجرب می تواند راهگشا باشد. در این مقاله سعی داریم به معرفی بهترین وکیل خانواده در کرمان بپردازیم. پس لطفا تا انتهای مقاله ما را همراهی کنید.

بهترین وکیل خانواده در کرمان

بهترین وکیل خانواده در کرمان کیست؟

دسترسی به وکلای شاخص و مطرح دغدغه بسیاری از افراد جامعه است؛ زیرا کسب نتایج مطلوب در دادگاه همواره در گرو انتخاب بهترین وکلا است. در صورتی می توانیم به استخدام وکلای مطرح امیدار باشیم که معیار مشخصی برای سنجش توانایی و مهارت وکلای مختلف داشته باشیم. بهترین وکیل خانواده در کرمان دانش آموخته یکی از معتبر ترین دانشگاه های کشور است. او تحصیلات آکادمیک خود را در رشته حقوق به اتمام رسانده و مجوز حضور در محاکم قضایی را به دست آورده است.

بهترین وکیل خانواده در کرمان به عنوان وکیل پایه یک دادگستری آگاهی کاملی از قوانین و مقررات حاکم بر دعاوی خانواده نظیر طلاق، تقسیم ارث، مهریه، تمکین و… دارد و می تواند در صورت لزوم بهترین راهکار را به موکل خود ارائه دهد. او همواره تغییرات قانون را رصد می کند تا علم خود را به روز نگه دارد. بهترین وکیل خانواده در کرمان سال های زیادی از عمر کاری خود را صرف کسب تجربه کرده است. تجربیات بهترین وکیل کرمان او را در دستیابی به موفقیت یاری می دهد.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل خانواده در کرمان را بشناسید!

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از وکلای خانواده در شهر کرمان به شما ارائه دهیم. شما می توانید با بررسی مشخصات و تخصص هر یک از آن ها بهترین تصمیم را برای استخدام هر یک از آن ها داشته باشید. لطفا تا انتهای مقاله در برترین وکلا با ما همراه باشید:

عبدالعلی اصفهانی

عبدالعلی اصفهانی بهترین وکیل خانواده کرمان

جناب آقای عبدالعلی اصفهانی وکیل خبره و مشاور پایه یک دادگستری در شهر کرمان هستند. دارای سابقه درخشان در زمینه های حقوقی، کیفری،خانواده، ملکی هستند. ایشان سوابق درخشان و مختلفی در زمینه های حل پرونده های خانواده دارند و توانسته اند یکی از بهترین وکلا شناخته شوند. آقای اصفهانی به دو روش حضوری و غیر حضوری به مراجعین خود مشاوره ارائه می دهد

آدرس دفتر: کرمان، بلوار فردوسی، کوچه 3 جنب پلاک 110

تلفن تماس: 09131402479

مینا مجدزاده

مینا مجدزاده بهترین وکیل خانواده کرمان

سرکار خانم مینا مجدزاده وکیل پایه یک دادگستری هستند. در امور مختلف کیفری، حقوقی، خانواده و ملکی فعالیت دارند. ایشان دارای دانش حقوقی بالا و تسلط کامل در حل پرونده های خانوادگی را دارند .

آدرس دفتر: کرمان، خیابان قدس، روبه روی دارایی قدس 5، دفتر وکالت

تلفن تماس: 09131401382

سیدعلی سیدنا

سیدعلی سیدنا بهترین وکیل خانواده کرمان

جناب اقای سیدعلی سیدنا وکیل و مشاور پایه یک دادگستری در شهر کرمان هستند. در حوزه های کیفری، ملکی، خانواده، ملکی و حقوقی فعالیت دارند ایشان تا به امروز رزومه خوبی از خود به جای گذاشته اند. آقای سیدنا سابق درخشانی در حل پرونده خانواده را دارند.

آدرس دفتر: کرمان، خیابان شریعتی، بعد از چهارراه کاظمی، طبقه 3، کتابفروشی فرهنگ

شماره تماس: 09131403761

مهوش جناب زاده هرندی

مهوش جناب زاده هرندی بهترین وکیل خانواده کرمان

سرکار خانم مهوش جناب زاده هرندی وکیل پایه دادگستری هستند. ایشان دارای چندین سال سابقه درخشان و موفق در زمینه های دعاوی ملکی، حقوقی، خانواده، ملکی و حقوقی هستند. به دلیل تسلطی که در حل پرونده های خانواده دارند توانسته اند که به عنوان یکی از بهتری وکلا شناخته شوند.

آدرس دفتر: کرمان، خیابان فلسطین، فلسطین 3، دفتر وکالت

شماره تماس: 09131404062

عطا الله اوحدی

عطا الله اوحدی  بهترین وکیل خانواده در کرمان

جناب آقای عطا الله اوحدی وکیل با تجربه پایه یک دادگستری هستند. در زمینه های حقوقی، کیفری، خانواده، ملکی فعالیت دارند.ایشان توانسته اند در دوره ی وکالت خود به بهترین نحوه عمل کرده و پرونده های زیادی را به سرانجام برساند.

آدرس دفتر: کرمان چهاراه ارگ مجتمع صنعتی

شماره تماس: 09131401642


نحوه پرداخت حق الوکاله وکیل خانواده در کرمان

به میزان دستمزدی که موکل ملزم به پرداخت آن به وکیل است در اصطلاح حقوقی حق الوکاله می گویند. در واقع عموم جامعه سواد حقوقی لازم برای ورود به محاکم قضایی جهت رسیدگی به پرونده را در اختیار ندارد. همین موضوع باعث شده است تا افراد سعی داشته باشند با استفاده از یک وکیل مجرب و خبره در دادگاه حضور پیدا کرده و دفاعیات لازم را به قضات مربوطه ارائه دهند. وکیل در ازای انجام امورات حقوقی نظیم تنظیم شکواییه، تنظیم دادخواست و… دستمزدی را از موکل دریافت خواهد کرد.

باید به این نکته توجه داشته باشید که میزان دستمزد وکیل به صورت توافقی تعیین می گردد. برای این کار لازم است در ابتدا با استفاده از معیارها و شاخصه هایی که در اختیار دارید، توانایی وکلای مختلف را محک بزنید. پس از انتخاب بهترین وکیل خانواده در کرمان از میان انبوه وکلا لازم است با دفتر وی تماس گرفته و جلسه ای را برای ملاقات حضوری با وی تدارک ببینید. موکل لازم است در زمان مقرر در این جلسات حضور پیدا کرده و علاوه بر تبادل نظر در خصوص پرونده، تکلیف هزینه وکیل را نیز مشخص کند.

نباید به هیچ عنوان چنین تصور شود که تمام مبلغ تعیین شده به عنوان حق الوکاله را لازم است در همان ابتدای امضای قرارداد به بهترین وکیل خانواده در کرمان پرداخت کنیم. دقت داشته باشید که نحوه پرداخت حق الوکاله نیز مانند میزان آن به صورت توافقی میان وکیل و موکل تعیین می گردد. هر یک از افراد بسته به شرایطی که در اختیار دارد می تواند روش و زمان پرداخت را به طور دقیق با وکیل در میان بگذارد تا در نهایت توافقات لازم در این خصوص به انجام برسد و دو طرف بتوانند به خواسته های خود دست یابند.

به طور معمول هزینه وکیل در دو قسط به او پرداخت می گردد. قسط اول که نیمی از مبلغ تعیین شده به عنوان دستمزد وکیل را در همان ابتدای امضای قرارداد لازم است به وکیل پرداخت کنید. قسط دوم نیز در زمان اعلام رای قطعی دادگاه و زمان پایان همکاری به وکیل به وی پرداخت می شود. لازم است قراردادی در این خصوص بین طرفین به امضا برسد. در متن قرارداد لازم است به طور دقیق به میزان حق الوکاله و نحوه پرداخت آن اشاره شود تا از بروز مشکلات در آینده جلوگیری به عمل آید.

بهترین وکیل خانواده در کرمان

سه معیار مهم که شما را به بهترین وکیل خانواده کرمان می رساند

سابقه وکیل: لازم است در انتخاب بهترین وکیل خانواده در کرمان همواره دقت ویژه ای بر روی سابقه وکیل مورد نظر داشته باشید. در واقع سابقه کاری یک وکیل به میزان زیادی بازگو کننده میزان تجربه او است. یک وکیل خانواده در طی سال های متمادی فعالیت در زمینه های حقوقی به تجربیات گران بهایی دست پیدا می کند. تجربیات وکیل او را در حل و فصل اختلافات در پرونده های پیچیده و حساس یاری می کند. لازم است به سراغ آن دسته از وکلا بروید که در زمینه فعالیت خود سابقه بالاتری دارند.

تخصص وکیل: هر یک از وکلای خانواده در مقطعی از سابقه کاری خود متوجه این نکته می شوند که در برخی از دعاوی خاص تخصص بالاتری دارند و می توانند بازدهی بیشتری را از خود نشان دهند. این موضوع باعث می شود تا شانس شما نیز برای کسب موفقیت در صورت مراجعه به وکلای متخصص به میزان قابل توجهی افزایش پیدا کند. در ابتدا لازم است موضوع پرونده خود را در نظر گرفته و برای جست و جوی وکیل به دنبال آن دسته از گزینه ها باشید که در دعاوی مربوط به شما متخصص هستند.

تحصیلات وکیل: تحصیلات آکادمیک بهترین وکیل خانواده در کرمان نقش موثری در میزان موفقیت پرونده دارد. در واقع لازم است به سراغ آن دسته از وکلایی بروید که تحصیلات لازم را در خصوص دعاوی خانواده داشته باشند. تا مقطع کارشناسی تمامی وکلا ملزم به پاس کردن یک سری از دروس مشابه هستند؛ اما پس از آن زمینه تحصیلی تمامی وکلا بسته به رشته ای که انتخاب می کنند متفاوت است. در صورتی که تحصیلات وکیل مورد نظر مربوط به دعاوی خانواده باشد، نتیجه به دست آمده از دادگاه مطلوب تر خواهد بود.

بهترین وکیل خانواده در کرمان

کلام آخر

از اینکه تا پایان مطلب صبوری به خرج دادید و با ما همراه بودید از شما متشکریم! در این مقاله سعی کردیم شما را با نام، مشخصات، ویژگی ها و تخصص بهترین وکیل خانواده در کرمان آشنا کنیم تا در صورت لزوم بتوانید به گزینه های شاخص دسترسی داشته باشید. در ادامه تلاش کردیم تا مطالب مهمی در خصوص نحوه پرداخت دستمزد وکیل به شما ارائه دهیم. در انتهای مقاله نیز سه معیار مهم در انتخاب وکیل خانواده را مورد ارزیابی قرار دادیم. اکنون از شما دعوت می کنیم که تجربیات و نظرات خود در خصوص مطالب ذکر شده را در قسمت دیدگاه با سایر مخاطبان سایت برترین وکلا به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

میثم امینی

من عاشق دنیای کتاب و نویسندگی هستم و نمیدونم دست سرنوشت چجوری من رو به سمت تهیه متون حقوقی هل داد. خیلی خوشحالم بابت جایگاهی که دارم. چون حس میکنم جایی قرار گرفتم که هم بهش علاقه دارم و هم راهی برای خدمت به شما عزیزانه!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده − دو =

دکمه بازگشت به بالا