وکیل

10 تا از بهترین وکیل خرم آباد ⚖️ + شماره تلفن ☎️【سال1403】

در صورتی می توانیم به استخدام یک وکیل مجرب و خبره برای رسیدگی به پرونده های حقوقی و کیفری امیدوار باشیم که متر و معیار مشخصی در اختیار داشته باشیم. در واقع با استفاده از این معیارها است که می توانیم توانایی گزینه های موجود را مورد بررسی قرار دهیم و از میان انبوه وکلای موجود بهترین گزینه را به خدمت بگیریم. وکیل با استفاده از تخصص و تجربه ای که در طی سال های متمادی کسب کرده است قادر خواهد بود بهترین راهکارها را به موکل ارائه داده و او را در رسیدن به اهدافش یاری نماید. در این مقاله سعی خواهیم کرد تا شما را با بهترین وکیل خرم آباد آشنا کنیم. لطفا تا انتهای مقاله ما را همراهی کنید.

بهترین وکیل خرم آباد

بهترین وکیل خرم آباد کیست؟

باور غلطی که در بین افراد دخیل در یک پرونده حقوقی و یا کیفری شایع شده است این می باشد که اگر از نظر قانونی حق با آن ها باشد دیگر نیازی برای استخدام وکیل احساس نخواهند کرد و تصور می کنند که بدون استفاده از دانش حقوقی و تجربیات وکیل نیز می توانند در دادگاه پیروز باشند. این در حالی است که کسب موفقیت در دادگاه مستلزم استخدام یک وکیل خبره و مجرب است. بهترین وکیل خرم آباد دانش آموخته یکی از مطرح ترین دانشگاه های کشور و در رشته حقوق می باشد.

بهترین وکیل خرم آباد به عنوان وکیل پایه یک دادگستری سال های زیادی از سابقه کاری خود را صرف رسیدگی به پرونده های مختلف کرده است و در این راه توانسته است تجربیات گران بهایی را کسب نماید. این تجربیات در حل اختلافات به کمک وکیل خواهد آمد. بهترین وکیل خرم آباد آگاهی کاملی از قوانین و مقررات مربوط به دعاوی حقوقی و کیفری دارد و می تواند با اتکا به دانش حقوقی خود راهکارهای مناسبی را ارائه دهد. بهترین وکیل خرم آباد همواره تغییرات قانون را تحت رصد قرار می دهد.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل خرم آباد را بشناسید!

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از وکلای شاخص در زمینه پرونده های حقوقی و کیفری در شهر خرم آباد را به شما ارائه دهیم تا با بررسی سوابق و تخصص هر یک از آن ها بتوانید تصمیم درستی در خصوص آینده خود داشته باشید. لطفا تا انتهای مقاله با ما همراه باشید:

دکتر سهیلا بیرانوند

دکتر سهیلا بیرانوند بهترین وکیل خرم آباد

خانم سهیلا بیرانوند وکیل پایه یک دادگستری در خرم آباد، مشاور حقوقی، دارای دکترای حقوق خصوصی و وکیل متخصص در پرونده های مختلف هستند. ایشان سابقه وکالت بالایی در زمینه پرونده های مختلف اعم از حقوقی، کیفری، خانواده، ملکی، ثبتی و … دارند و تمامی دعاوی در این زمینه ها را برای وکالت می پذیرند.

برخی سوابق ایشان:

 • رتبه دوم کانون وکلای لرستان در سال ۹۵
 • تبه ۴ کارشناسی ارشد ۹۶
 • رتبه ۷۶ قضاوت ۹۵
 • دکتری حقوق خصوصی
 • قبول کلیه دعاوی حقوقی و قراردادها، املاک، ثبتی، ارث، خانواده، کیفری
 • و …

شماره تماس: 09163610988
آدرس دفتر:
خرم آباد، خیابان انقلاب، بین کوچه آراسته 6 و آراسته 7، طبقه بالای کبابی بُناب

جهت اعطای وکالت، مشاوره حضوری یا تلفنی با خانم ذکتر سهیلا بیرانوند، می‌توانید از طریق شماره تماس بالا با ایشان در ارتباط باشید.


شکوفه سپهوند

شکوفه سپوند بهترین وکیل خرم آباد

خانم شکوفه سپهوند، یکی از وکلای مجرب و حاذق شهرستان خرم آباد می باشد که گستره فعالیت ایشان در زمینه:

 • دعاوی خانواده(مهریه،طلاق،نفقه و…)
 • حقوقی(ملکی، تقسیم ترکه، ارث واختلافات بین وراث، انواع روابط مالی، و…)
 • کیفری (محاربه، افساد في الارض، قاچاق كالا، مواد مخدر، جرايم مالی، خیانت در امانت، جعل، استفاده از سند مجعول، كلاهبرداری، تحصيل مال از طريق نامشروع، اختلاس و ارتشاء، جرايم رايانه ای، خيانت، تهمت و افترا، ضرب و جرح، توهين و فحاشی، ورود به عنف، تبانی، دیه و ساير دعاوی كيفری)

ودرخشش ایشان در کسب آراء موفق ونیل به مقصود در پرونده های محوله به ایشان ویاری موکلینش دراحقاق حق، وی را در زمره برترین وکلای خرم اباد قرارداده است.

ویژگی های حرفه ای خانم شکوفه سپهوند:

 • امانت‌دار و قابل اعتماد و فوق العاده صبور و در عین حال جسور و پیگیر با حاکمیت وجدان کاری
 • شخصیت عالی و تعامل اجتماعی مناسب با قضات ویژگی برجسته ی ایشان است که افزون بر توانایی علمی بالا، زمینه ساز موفقیت در پرونده های محوله به این وکیل شده است.
 • مجرب ترین وکیل، کسی است که علاوه بر بروزرسانی اطلاعات حقوقی ،دارای قدرت تکلم و فن بیان بالا در دفاع از موکلش باشد که چنین خصوصیاتی رامیتوانید در این وکیل بیابید.

برخی از سوابق ایشان:

 • وکیل پایه یک دادگستری از کانون وکلای لرستان
 • رتبه ۸ وکالت سال ۹۴ لرستان و ۲۲۰ قضاوت کل کشور
 • متخصص در دعاوی کیفری اعم از انتقال مال غیر، کلاهبرداری،اختلاس،ارتشا، خیانت در امانت، توهین، ضرب و جرح، دیه، قتل، سرقت، پولشویی، قاچاق کالا و ارز،مطالبه دیه،جرایم رایانه ای، جرایم پزشکی وکسب آراء موفق در این زمینه ها
 • متخصص در دعاوی حقوقی شامل اختلافات ملکی، تقسیم ترکه، اختلاف بین موجرومستاجر، دعاوی تصرف شامل خلع ید، تخلیه رفع تصرف عدوانی و…
 • متخصص در دعاوی خانواده اعم از طلاق از ناحیه زوج، طلاق از ناحیه زوجه، طلاق توافقی، مطالبه مهریه، نفقه ، حضانت، ملاقات، ارث و وصیت و فرزندخواندگی و سرپرستی و موفقیت در پرونده هایی بااین عناوین

شماره تماس: 09163663857

احمد مرادی

احمد مرادی بهترین وکیل خرم آباد

آقای احمد مرادی وکیل پایه یک دادگستری در خرم آباد، مشاور حقوقی، موفق به اخذ رتبه تک رقمی کانون وکلا و عضو کانون وکلای دادگستری می باشند. ایشان بعد از اخذ پروانه وکالت پایه یک خود از کانون وکلای دادگستری در حوزه دعاوی حقوقی، کیفری، ملکی، خانواده، امور حسبی و … شروع به فعالیت کردند و موفقیت های بسیاری را در پیگیری پرونده های مختلف در کارنامه کاری خود به ثبت رسانده اند.

شماره تماس: 09160867984
آدرس دفتر:
خرم آباد، خیابان امام، چهارراه بانک، طبقه اول پاساژ رضا

جهت اعطای وکالت، مشاوره حضوری یا تلفنی با آقای احمد مرادی، می‌توانید از طریق شماره تماس بالا اقدام نمایید.

عباس مرادی

عباس مرادی بهترین وکیل خرم آباد

جناب آاقی عباس مرادی وکیل پایه یک دادگستری، عضو کانون وکلا، مشاوره حقوقی یکی از بهترین وکیل در خرم آباد می بلاشد، ایشان دارای چندین سال سابقه وکالت موفق می باشند و توانسته در طول دوره سابقه وکالتش بسیار موفق عهمل کرده و پرونده های بیشماری را به سرانجام برسانداز ویژگی های این وکیل که هر مراجعه کننده ای را جذب خود می کند می توان به حسن خلق، فن بیان، قدرت کلام، دانش حقوقی، پایبندی به زمان اشاره کرد.

تخصص ایشان در زمینه : قبول دعاوی خانواده، ملکی، کیفری، بانکی، حقوقی، نوشتن اوراق قضایی، تنظیم لایحه و شکوائیه، مشاوره های حضوری و غیر حضوری و…

آدرس: خرم آباد، میدان امام خمینی، مجتمع تجاری هفت آسمان، طبقه اول، واحد 106

شماره تماس: 09165044708

سامان آزادی

سلمان آزادی بهترین وکیل خرم آباد

جناب آقای سامان آزادی وکیل پایه یک دادگستری، مشاوره حقوقی، دارای مدرک کارشناسی ارشدحقوق با چندین سال سابقه وکالت می باشد. این وکیل از دانش حقوقی بالا و تبحر خاصی در حل دعاوی قضایی برخوردار بوده و تا کنون توانسته پرونده های زیادی را به سرانجام رسانده و همچنین با دفاعیه هایی که در مقابل قاضی ارائه می دهد موفق شده تا موکلان زیادی را از نتیجه پرونده خوشنود سازد.

تخصص ایشان در زمینه: حل دعاوی کیفری،حقوقی، خانواده، ملکی، نوشتن اوراق قضایی، تنظیم لایحه و شکوائیه، مشاوره های حضوری و آنلاین می باشد.

آدرس: لرستان، خرم آباد-خیابان انقلاب آراسته دهم، دفتر وکالت آقای اکبر رضایی مفرد

شماره تماس: 09165501701

آزاده احمدی چگنی

آزاده احمدی چگنی بهترین وکیل خرم آباد

سرکار خانم آزاده احمدی چگنی وکیل پایه یک دادگستری، مشاوره حقوقی، دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق، با بیش از 7 سال سابقه وکالت موفق می باشد، این وکیل دارای دانش حقوقی بالایی می باشد که توانسته پرونده های زیادی را به نتیجه رسانده و به یکی از بهترین وکیل خرم آباد شناخته شود. از ویژگی های این وکیل می توان به فن بیان، قدرت کلام، پایبندی به زمان، رفتار مناسب با موکلان شاره کرد.

برخی از تخصص های ایشان شامل: قبول دعاوی خانواده اعم از طلاق و مهریه، دعاوی کیفری اعم از ضرب و جرح، سرقت، دعاوی ملکی، خلع ید، فروش ملک مشاع، دعاوی چک و سفته، نوشتن اوراق قضایی، تنظیم لایحه و شکوائیه، مشاوره های حضوری و غیر حضوری می باشد.

آدرس: لرستان، خرم آباد، بلوار حج، خیابان عطار نبشابوری، کوچه دوم

شماره تماس: 09163970398

حسین ولی پوری

حسین ولی پوری بهترین وکیل خرم آباد

جناب آقای حسین علی پوری وکیل پایه یک دادگستری، دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق، یکی از بهترین وکیل خرم آباد با بیش از 12 سال سابقه وکالت موفق می باشد، این وکیل در طول سابقه وکالتش توانسته پرونده های زیادی را به سرانجام رسانده و موکلان بیشمار ی را از نتیجه پرونده خوشنود ساخته است، از ویژگی های این وکیل که توانسته مراجعه کنندگان زیادی را جذب کند می وتنا به فن بیان و قدرت کلام، پایبندی به زمان، تبحر در حل پرونده ها، دانش حقوقی بالا، سابقه وکالت بلند مدت اشاره کرد.

برخی تخصص های این وکیل: طلاق، مهریه، نفقه، طلاق، خلع ید، فروش مال مشاع، ضرب و جرح، سرقت مسلحانه، تملک آپارتمان ها، تنظیم سند، انواع دعاوی حقوقی، چک و سفته، نوشتن اوراق قضایی، تنظیم شکوائیه، مشاوره های حضوری و غیر حضوری.

آدرس: خرم آباد، خیابان انقلاب، نبش کوچه بانک مهر اقتصاد، طبقه اول

شماره تماس: 06633242953

وحیده منصوری

وحیده منصوری بهترین وکیل خرم آباد

سرکار خانم وحیده منصوری وکیل پایه یک دادگستری، یکی از بهترین وکیل در خرم آباد، دارای بیش از ۷ سال سابقه وکالت می باشد، ایشان همچنین مشاور حقوقی متخصصی است و تا کنون توانسته پرونده های زیادی را حل و فصل کرده و مراجعه کنندگان زیادی را جذب کند، این وکیل به دلیل دفاعیه هایی که در مقابل قاضی ارائه می دهد توانسته دعاوی زیادی را به سرانجام رسانده و موکلان خود را از نتیجه پرونده خوشنود سازد.

برخی تخصص های این وکیل: تخصص ایشان در زمینه : قبول دعاوی خانواده، ملکی، کیفری، بانکی، حقوقی، نوشتن اوراق قضایی، طلاق، مهریه، نفقه، طلاق، خلع ید، فروش مال مشاع، ضرب و جرح، سرقت مسلحانه، تملک آپارتمان ها، تنظیم سند، انواع دعاوی حقوقی، چک و سفته،تنظیم لایحه و شکوائیه، مشاوره های حضوری و غیر حضوری.

آدرس: خرم آباد، ۶۰متری پشت شرکت گاز، خیابان نظرزاده، جنب بنگاه بیرانوند

شماره تماس: 09106546001


سه معیار که می تواند شما را به بهترین وکیل خرم آباد برساند

انتخاب بهترین وکیل خرم آباد یک تصمیم مهم است. با انجام تحقیقات و پرس و جو درباره سوالاتی که در ذهن دارید، می توانید مطمئن شوید که وکیل مناسبی را برای پرونده خود انتخاب کرده اید. چهار معیار مهم در انتخاب وکیل عبارتند از:

تخصص: بهترین وکیل خرم آباد باید در زمینه ای که نیاز به کمک دارید، تخصص داشته باشد. برای مثال، اگر درگیر یک پرونده کیفری هستید، باید یک وکیل کیفری را استخدام کنید. برای این کار لازم است در ابتدا موضوع پرونده خود را در نظر گرفته و بر اساس آن به دنبال بهترین گزینه ها باشید.

تجربه: وکیل باید تجربه کافی در پرونده هایی از نوع پرونده شما داشته باشد. تجربیات یک وکیل در طی سال های متمادی و بر اثر فعالیت های حقوقی و حضور در محاکم قضایی حاصل می شود و باعث حل اختلافات پیش آمده در کمترین زمان ممکن می شود.

اعتبار و سابقه: وکیل باید دارای یک سابقه خوب و شهرت بالا باشد. در واقع سابقه وکیل مورد نظر به میزان زیادی تجربیات وکیل را بازگو می کند. لازم است از میان گزینه های موجود به دنبال ان دسته از وکلا باشید که از شهرت و سابقه بالاتری برخوردار هستند. وجود شهرت و سابقه در وکلا باعث می شود آن ها از اعتیار بالایی نیز بهره مند شده و شما را در رسیدگی به پرونده ها یاری کنند

علاوه بر این سه معیار، باید احساس راحتی و اعتماد با وکیل خود داشته باشید. وکیل شما باید کسی باشد که بتوانید با او در مورد پرونده خود آزادانه صحبت کنید و به او اعتماد نمایید که منافع شما را دنبال کند.

در اینجا چند نکته اضافی برای انتخاب یک وکیل آورده شده است:

 • از دوستان، خانواده و همکاران خود توصیه بخواهید.
 • تحقیق در مورد وکلا در منطقه خود انجام دهید.
 • از وکلا برای ملاقات و بحث در مورد پرونده خود دعوت کنید.
 • سوالات زیادی بپرسید و مطمئن شوید که به تمام سوالات خود پاسخ می دهید.
 • احساس راحتی و اعت وکیل خود داشته باشید.
بهترین وکیل خرم آباد

اهمیت مشاوره حقوقی با بهترین وکیل خرم آباد

یکی از راه های مهم برای دریافت تجربیات بهترین وکیل خرم آباد و به کار گیری آن ها در مسیر حل پرونده، مشاوره حقوقی می باشد. اگر با یک مشکل حقوقی روبرو هستید، مهم است که با یک وکیل مشورت کنید تا بهترین راه حل را برای شما پیدا کند. یک وکیل می تواند به شما کمک کند تا تمام گزینه های خود را در نظر بگیرید و بهترین تصمیم را برای وضعیت خود اتخاذ نمایید. مشاوره حقوقی با بهترین وکیل خرم آباد می تواند به شما در موارد زیر کمک کند:

 • درک حقوق خود و اینکه چگونه می توانید از آنها محافظت کنید و جلوی پایمال شدن حقوق و منافع تان بایستید.
 • تصمیم گیری آگاهانه در مورد مسائل حقوقی.
 • تهیه و امضای اسناد حقوقی.
 • مذاکره با طرف های دیگر در یک پرونده حقوقی.
 • نمایندگی شما در دادگاه و ارائه دفاعیات لازم

همچنین، مشاوره حقوقی می تواند به شما کمک کند تا از اشتباهات حقوقی که می تواند منجر به عواقب ناگوار شود، جلوگیری کنید. به عنوان مثال، اگر شما قصد دارید قراردادی را امضا کنید، بهتر است قبل از امضای آن با بهترین وکیل خرم آباد مشورت کنید تا مطمئن شوید که قرارداد در راستای منافع شما است. علاوه بر این شما می توانید در تمامی دعاوی حقوقی و کیفری از تجربیات وکیل بهره مند شده و راه را برای کسب پیروزی هموار نمایید.

در حال حاضر مشاوره حقوقی به چندین روش قابل انجام می باشد. از جمله این روش ها می توان به مشاوره حقوقی تلفنی، حضوری و آنلاین اشاره کنیم. هر یک از افراد بسته به شرایطی که در اختیار دارد می تواند یکی از روش های بالا را برای حل و فصل اختلافات پیش آمده انتخاب کرده و راه را برای رسیدن به مقصود هموار نماید. در مشاوره حقوقی حضوری می توانید تمامی خواسته های خود را به طور دقیق با وکیل مطرح کنید. اما هزینه این نوع مشاوره بیشتر است.

بهترین وکیل خرم آباد

کلام آخر

از اینکه صبوری به خرج دادید و تا پایان مقاله با ما همراه ماندید از شما کمال تشکر را داریم! در این مقاله سعی کردیم شما را در حد توان خود با نام، مشخصات، ویژگی ها و تخصص بهترین وکیل خرم آباد آشنا کنیم تا در کمترین زمان ممکن بتوانید به گزینه های مطلوب دسترسی داشته باشید. در ادامه تلاش کردیم تا سه معیار مهم در انتخاب وکیل را مورد بررسی قرار دهیم و در انتهای مقاله نیز اهمیت مشاوره حقوقی با وکیل را گوشزد نمودیم. اکنون از شما درخواست می کنیم که تجربیات و نظرات خود در خصوص مطالب ذکر شده را در قسمت دیدگاه با سایر مخاطبان سایت به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

میثم امینی

من عاشق دنیای کتاب و نویسندگی هستم و نمیدونم دست سرنوشت چجوری من رو به سمت تهیه متون حقوقی هل داد. خیلی خوشحالم بابت جایگاهی که دارم. چون حس میکنم جایی قرار گرفتم که هم بهش علاقه دارم و هم راهی برای خدمت به شما عزیزانه!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × سه =

دکمه بازگشت به بالا