ملکیوکیل

لیست 10 تا از بهترین وکیل ملکی در خرم آباد ⚖️【سال1403】✔️

در بسیاری از اختلافات ملکی لازم است با استفاده از یک وکیل مجرب و زبده برای عبور از مشکلات قدم برداشت. باید این نکته را در نظر داشته باشید که وکیل به دلیل دانش حقوقی که در اختیار دارد می تواند راهکارهای موثری را برای کسب پیروزی در دعاوی ملکی ارائه دهد و همین موضوع باعث می شود تا منافع فرد درگیر در این نوع پرونده ها بیش از پیش تامین شود. دعاوی ملکی با پیچیدگی هایی همراه است و همین موضوع سبب شده است تا استفاده از وکلای متخصص در دعاوی ملکی الزامی به نظر برسد؛ اما یافتن وکیل معتبر و شاخص به همین سادگی هم نیست. از این رو، در این مقاله تلاش داریم تا شما را با بهترین وکیل ملکی در خرم آباد آشنا کنیم. لطفا تا انتهای مطلب با ما همراه باشید.

بهترین وکیل ملکی در خرم آباد

بهترین وکیل ملکی در خرم آباد کیست؟

در صورتی می توان قدم بزرگی را به سمت موفقیت در دعاوی ملکی برداشت که پیش از آن خود را به یک سلاح بزرگ از جنس استخدام وکیل مسلح کرده باشیم. چرا که تنها در این حالت است که می توانید به کسب موفقیت در دادگاه امید داشته باشید؛ اما به دلیل پیچیدگی دعاوی ملکی، استخدام وکیل در این حوزه حقوقی همواره با دشواری هایی همراه است. چرا که باید تمام تلاش خود را به کار گرفته تا در نهایت بتوانید از میان گزینه های موجود به بهترین وکیل ملکی در خرم آباد برسید.

بهترین وکیل ملکی در خرم آباد به واسطه تحصیلات آکادمیک خود مجوز حضور در محاکم قضایی را به دست آورده است و می تواند در دادگاه با شجاعتی مثال زدنی حقوق و منافع موکل خود را به بهترین شکل ممکن تامین نماید. در واقع بهترین وکیل خرم آباد در تلاش است تا منافع موکل خود را در اولویت قرار دهد و آن ها را محقق کند. بهترین وکیل ملکی در خرم آباد سال های زیادی از عمر خود را صرف رسیدگی به پرونده های مختلف کرده و در این راه تجربیات گران بهایی به دست آورده است.

ویژگی های بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل ملکی در خرم آباد را بشناسید!

مهین آروانه

مهین آروانه بهترین وکیل ملکی در خرم آباد

خانم مهین آروانه وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری با بیش از 15 سال سابقه وکالت یکی از وکلا خبره و توانا در زمینه دعاوی ملکی است. ایشان با تبحر و دانش حقوقی مکفی قبل از شروع جلسات دادگاه به جمع آوری ادله محکمه پسند می پردازد و با فن بیان شیوا حق را به حق دار می رساند و جهت بهبود پرونده در راستای قوانین وکالت نهایت همکاری را با قاضی مربوطه به عمل می آورد.

آدرس دفتر: خرم آباد، خیابان امام خمینی، چهارراه بانک، پاساز ایران، طبقه سوم

شماره تماس: ۰۹۱۶۶۶۳۷۳۸۰

فاطمه اسماعیلی

فاطمه اسماعیلی بهترین وکیل ملکی در خرم آباد

خانم فاطمه اسماعیلی وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری از سال 1388 با توجه به تخصص ویژه ای که در حوزه دعاوی ملکی دارند به صورت تخصصی و گزینشی در این زمینه وکالت می پذیرند و همچنین قابل ذکر است ایشان به صورت حرفه ای در زمینه دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی به مراجعین مشاوره ارائه می دهد و آنان را از چالش های احتمالی آگاه می سازد.

آدرس دفتر: خرم آباد، خیابان انقلاب، پایین تر از خیابان رازی، طبقه دوم، ساختمان بانک قوامین

شماره تماس: ۰۹۱۶۶۶۹۹۷۵۴

حمید افشاری کیا

حمید افشاری کیا بهترین وکیل ملکی در خرم آباد

آقای حمید افشاری کیا وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری با تبحر و تخصص لازمه در حزوه دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی به مراجعین مشاوره ارائه می دهد و همچین پرونده های موفق متعددی را در زمینه دعاوی ملکی همچون دعوای مطالبه غرامت، قضایی برای پایان دادن به تصرف عدوانی، اقدام خلع ید و … دارد و همین امر موجب شده تا متقاضیان زیادی خواستار اعطای وکالت به ایشان باشند.

آدرس دفتر: خرم آباد، خیابان شهدای شرقی، مجتمع تجاری آساره، واحد ۸

شماره تماس: ۰۹۱۶۳۹۷۴۸۶۰

مجید آریایی

مجید آریایی بهترین وکیل ملکی در خرم آباد

آقای مجید آریایی وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری با تبحر و تخصص لازمه با چندین سال سابقه وکالت یکی از وکلا نام دار و مشهور خرم آباد می باشد. ایشان در کلیه امور حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی وکالت می پذیرد و همچنین به مراجعین با دانش حقوقی مکفی مشاوره ارائه می دهد. از ویژگی های فردی ایشان می توان به صبوری و رازداری اشاره کرد.

آدرس دفتر: خرم آباد، چهارراه بانک، جنب بانک صادرات، پاساژ ایران، طبقه دوم

شماره تماس: ۰۹۱۶۱۶۱۲۵۵۲

علی آزادی باغی

علی آزادی باغی بهترین وکیل ملکی در خرم آباد

آقای علی آزادی باغی وکیل خبره و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری با بیش از 1 دهه وکالت در زمینه دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی فعالیت دارد و همچنین پرونده های موفق و متعددی در حوزه ملکی در سابقه خود جای داده است. ایشان با دانش حقوقی مکفی و تجارب موفقشان در محضر دادگاه ادله ای را جهت دفاعیه از موکل خود به محضر دادگاه ارائه می دهد.

آدرس دفتر: لرستان، خرم آباد، خیابان انقلاب، روبروی آراسته سوم

شماره تماس: ۰۹۱۶۸۸۸۶۶۷۰


در ادامه سعی داریم 10 مورد از بهترین وکیل ملکی در خرم آباد را به شما معرفی کرده و تخصص هر یک را مورد بررسی قرار دهیم. همچنین اطلاعات دقیقی در خصوص مشخصات و آدرس هر یک از آن ها به شما ارائه خواهیم داد. از شما تقاضا داریم تا انتهای مقاله با ما همراه باشید:

تعرفه حق الوکاله وکیل ملکی خرم آباد سال 1402

اکثر افرادی که با پرونده های ملکی دست و پنجه نرم می کنند به طور معمول اطلاعات کامل و کافی در خصوص مسائل حقوقی مرتبط با دعاوی ملکی در اختیار ندارند. همین موضوع سبب می شود تا فرد به بهترین وکیل ملکی در خرم آباد مراجعه کرده و از او برای حل و فصل دعاوی مطرح شده در محاکم قضایی کسب تکلیف نماید. در این خصوص اما نکته ای که اهمیت دارد این است که تعرفه حق الوکاله برترین وکیل ملکی در خرم آباد در سال جدید چقدر است؟

در ابتدا لازم است معیارهایی را در نظر داشته باشید تا با استفاده موثر از آن ها بتوانید گزینه مد نظر خود را برای رسیدگی به پرونده های مربوط به دعاوی ملکی پیدا کنید. در این صورت است که می توانید به نتیجه دادگاه نیز امیدوار باشید. در واقع وکیل ضعف های حقوقی شما را جبران کرده و راه را برای کسب موفقیت در دادگاه هموار کرده و اجازه نمی دهد که حقی از شما ضایع شود. لازم است در ازای دریافت خدمات حقوقی از وکیل مبلغی را به او پرداخت کنید که به آن حق الوکاله می گویند.

هر ساله آیین نامه تعرفه حق الوکاله توسط نهادهای قضایی به چاپ می رسد. در این آیین نامه تکلیف دستمزد وکیل در دعاوی مختلف مشخص شده است. برای کسب اطلاع در خصوص دستمزد وکیل در دعاوی ملکی نیز می توانید به آن رجوع کنید؛ اما نکته ای که لازم است در این خصوص لحاظ کنید این است که وکالت از جمله مشاغل آزاد به شمار می آید و همین موضوع باعث شده است تا تمایل اکثر وکلا بر این باشد تا دستمزد و حق الوکاله خود را به صورت توافقی محاسبه و تعیین نمایند.

به این منظور وکیل ملکی خوب در خرم آباد پرونده را از جوانب مختلف مورد بررسی قرار می دهد تا بتواند با استفاده از اطلاعاتی که در این خصوص به دست می آورد حق الوکاله مورد نظرش را تعیین کند. در این مرحله موکل نیز می تواند از میزان حق الوکاله کم کند. علاوه بر این به مانند میزان حق الوکاله، نحوه پرداخت آن را نیز می توانید به صورت توافقی تعیین کنید. در واقع در صورتی که طرفین موافق باشند، می توانند آن را قسط بندی نمایند.

بهترین وکیل ملکی در خرم آباد

سه اشتباه مهلک در انتخاب وکیل ملکی خرم آباد

انتخاب بهترین وکیل ملکی در خرم آباد می تواند از اهمیت بالایی برخوردار باشد. چرا که توانایی های یک وکیل به طور مستقیم در نتیجه پرونده موثر است و می تواند مسیر آن را تغییر دهد. معمولا افراد به دلیل ضعف حقوقی با اشتباهاتی مهلک در انتخاب وکیل ملکی خوب در خرم آباد رو به رو می شوند که همین موضوع می تواند تاثیر منفی در آینده آن ها داشته باشد. در ادامه تلاش داریم به بررسی سه مورد از مهم ترین اشتباهات در انتخاب وکیل بپردازیم و آن ها را تشریح کنیم.

به دلیل ضعف مالی قید استخدام وکیل را نزنید: عده ای به غلط تصور می کنند که دستمزد تمامی وکلا بالا است و توانایی مالی آن ها اجازه نمی دهد در دعاوی ملکی وکیل استخدام کنند. این در حالی است که بسیاری از وکلا حاضر هستند در ازای دریافت حق الوکاله ای معقولانه وکالت پرونده های مختلف را در اختیار بگیرند. دقت داشته باشید که بدون وکیل شانس چندانی برای کسب پیروزی در دادگاه ندارید و هزینه های شکست در پرونده های ملکی به مراتب بیشتر از دستمزد پرداختی به وکیل است.

بدون توجه به تخصص وکیل انتخاب نکنید: یکی دیگر از اشتباهاتی که معمولا از افراد کم اطلاع رخ می دهد این است که بدون در نظر گرفتن وکیل او را به خدمت می گیرند. دقت داشته باشید که هر وکیلی نمی تواند شما را در کسب پیروزی یاری کند. در ابتدا لازم است تخصص وکلای مورد نظر را مورد مطالعه قرار بدهید تا در نهایت از میان گزینه های موجود بتوانید آن وکیلی را به خدمت بگیرید که در زمینه پرونده شما تخصص های لازم را دارد.

سابقه وکیل جدای از سن و سال او است: همواره یکی از مهم ترین معیارهایی که لازم است در زمان انتخاب وکیل به آن توجه داشته باشید، سابقه و تجربه ای است که آن وکیل در حل و فصل اختلافات حقوقی دارد؛ اما متاسفانه عده ای تصور می کنند که تجربه وکلای مسن از وکلای جوان بیشتر است. این در حالی است که ممکن است وکیلی جوان به دلیل قبول پرونده های ملکی متعدد تجربیات بیشتری در مقایسه با وکیلی مسن داشته باشد که در تمام عمر خود کم کار بوده است.

بهترین وکیل ملکی در خرم آباد

کلام آخر

از اینکه تا پایان مقاله ما را همراهی کردید از شما تشکر می کنیم. در این مقاله تلاش کردیم تا شما را با نام و مشخصات بهترین وکیل ملکی در خرم آباد آشنا کنیم تا در کمترین زمان ممکن بتوانید گزینه های مطلوب خود را انتخاب نمایید. در ادامه تعرفه حق الوکاله در سال 1402 برای دعاوی ملکی را بررسی کرده و در انتهای مقاله نیز سه اشتباه مهلک در انتخاب وکیل را مورد ارزیابی قرار دادیم. اکنون از شما دعوت می کنیم که اگر تجربه ای در این خصوص دارید آن را در قسمت دیدگاه با سایر مخاطبان سایت برترین وکلا به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − 3 =

دکمه بازگشت به بالا