کیفریوکیل

لیست 10 تا از بهترین وکیل کیفری در خرم آباد ⚖️【سال1403】✔️

تجربه نشان داده است که دعاوی کیفری با پیچیدگی هایی رو به رو هستند و بدون استخدام یک وکیل مجرب و کاردان نمی توان کاری را از پیش برد. ممکن است ارتکاب جرم از سوی دیگری حقوقی را از شما پایمال کرده باشد. همچنین ممکن است دعوایی کیفری علیه شما اقامه شده باشد و قصد ارائه دفاعیات از خود را داشته باشید. در تمامی این شرایط بدون در اختیار داشتن دانش حقوقی و تجربیات لازم نمی توانید چندان به کسب موفقیت امیدوار باشید. اما نکته قابل توجه این است که یافتن وکلای شاخص و مطرح نیز به همین سادگی نیست و نیازمند صرف زمان برای تحقیقات است. از این رو، در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل کیفری در خرم آباد آشنا کنیم. پس تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

بهترین وکیل کیفری در خرم آباد

بهترین وکیل کیفری در خرم آباد کیست؟

تنها در صورتی می توانیم احتمال کسب موفقیت در دعاوی کیفری را به میزان قابل توجهی افزایش دهیم که دانش حقوقی خود را افزایش دهیم. برای این کار لازم است از تجربیات بهترین وکیل کیفری در خرم آباد بهره مند شویم. این کار از طریق به خدمت گرفتن وکیل و دریافت مشاوره حقوقی از وی امکان پذیر است. اما باید دقت داشته باشیم که هر وکیلی با هر میزان تجربه و تخصصی نمی تواند گرهی از پرونده باز کند و لازم می باشد به سراغ آن دسته از وکلا بروید که در میان سایرین سرآمد و شاخص هستند.

بهترین وکیل کیفری در خرم آباد تحصیلات آکادمیک خود را در رشته حقوق و در یکی از مطرح ترین دانشگاه های کشور به اتمام رسانده است و توانسته مجوز حضور در محاکم قضایی را به دست آورد. بهترین وکیل کیفری در خرم آباد در تلاش است تا آگاهی خود را نسبت به قوانین و مقررات حاکم بر دعاوی کیفری و نیز تغییرات قوانین مربوط به آن ها به میزان قابل توجهی افزایش دهد. گذشته از این بهترین وکیل خرم آباد در تلاش است تا با استفاده از تجربیات خود، گره های پرونده را بگشاید.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل کیفری در خرم آباد را بشناسید!

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از وکلای کیفری در خرم آباد را به شما ارائه دهیم. لازم است پیش از انتخاب هر یک از وکلای معرفی شده به سابقه و تخصص آن ها توجه ویژه داشته باشید. لطفا تا انتهای مقاله در سایت برترین وکلا با ما همراه باشید:

حمید افشاری کیا

حمید افشاری کیا وکیل کیفری در خرم آباد

جناب آقای حمید افشاری کیا وکیل پایه یک دادگستری متخصص در زمینه حل دعاوی کیفری از جمله سرقت مسلحانه، ضرب و جرح، دزدی، تجاوز، قتل غیر عمد و ..، این وکیل دارای بیش از 1 دهه سابقه وکالت نیز می باشد.

آدرس: خرم آباد، خیابان شهدای شرقی، مجتمع تجاری آساره، واحد ۸

شماره تماس: 06633333976

مهین آروانه

مهین آروانه وکیل کیفری در خرم آباد

سرکار خانم مهین آروانه وکیل پایه یک دادگستری یکی از بهترین وکلای کیفری در خرم آباد می باشد ایشان تا کنون پرونده های بیشماری را به سرانجام رسانده و توانسته به یکی از بهترین وکلای خرم آباد تبدیل شود. از سوابق ایشان می توان به حل پرونده های سرقت، سرقت مسلحانه و تجاوز اشاره کرد.

آدرس: خرم آباد، خیابان امام خمینی، چهارراه بانک، پاساز ایران، طبقه سوم

شماره تماس: 06633309823

احسان ولی پوری گودرزی

احسان ولی پوری گودرزی وکیل کیفری در خرم آباد

جناب اقای احسان ولی پوری گودرزی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی متخصص در زمینه حل دعاوی کیفری از جمله قتل غیر عمد، سرقت مسلحانه، اسید پاشی، فروش مواد مخدر، شرب خمر و … می باشد، ایشان دارای چندین سال سابقه وکالت می باشند و همچنین توانسته است در طول مدت وکالتش پرونده های بیشناری را حل و فصل کند.

آدرس: خرم آباد، خیابان تختی، جنب داروخانه آزادی، ساختمان پارسه

شماره تماس: 06642538862

مژگان ویدافر

مژگان ویدافر وکیل کیفری در خرم آباد

سرکار خانم مژگان ویدافر وکیل پایه یک و مشاور حقوقی در خرم آباد می باشد ایشان دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق با چندین سال سابقه وکالت در زمینه حل دعاوی کیفری می باشند.

آدرس: خرم آباد، خیابان سی متری پژوهنده، روبروی دادگستری، جنب ایستگاه تاکسی

شماره تماس: 06633322890

حسین ولی پور

حسین ولی پور وکیل کیفری در خرم آباد

جناب آقای حسین ولی پور وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی، عضو کانون وکلای مرکز، دارای چندین سال سابقه وکالت، دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق، و یکی از موفق ترین وکیل کیفری در خرم آباد می باشد.

آدرس: خرم آباد، خیابان انقلاب، نبش کوچه دهم آراسته، پلاک ۱۰، طبقه ۲

شماره تماس: 09169610032


دستمزد وکیل کیفری خرم آباد در صورت شکست در پرونده

در ابتدا لازم است به این نکته اشاره داشته باشیم که اصول اخلاقی و حرفه ای حکم می کند تا بهترین وکیل کیفری در خرم آباد تمام توان خود را به کار ببنددد تا در دادگاه و سایر محاکم قضایی منافع موکل خود را تامین نماید. سخت کوشی های وکیل کیفری خوب در خرم آباد لازم است به دستیابی به اهداف تعیین شده منجر شود. اما گاهی ممکن است بر خلاف تلاش های بی وقفه وکیل، شکست در یک پرونده حاصل شده و وکیل نتواند به قول و قرار های خود را موکل عمل کند.

در چنین شرایطی پرسشی مهم پیش می آید و آن هم چنین است که تکلیف حق الوکاله وکیل در صورت شکست در پرونده چه خواهد شد؟ در ابتدا لازم است اشاره داشته باشیم که حق الوکاله بر اساس توافق وکیل کیفری و موکل تعیین می گردد. برای این کار لازم است در اغبتدا موکل با استفاده از معیارهای مختلف مهارت های وکلای مختلف را مورد ارزیابی قرار دهد تا در نهایت از میان آن ها بتواند تنها یک گزینه را برای عهده دار شدن پرونده انتخاب کرده و از او برای رسیدگی به پرونده دعوت نماید.

در جلسه ای که برای ملاقات حضوری با وکیل تدارک دیده اید لازم است در خصوص حق الوکاله و تمامی جزئیات مربوط به آن سخن به میان آورید. همچنین لازم است با توافق طرفین مشخص شود که تکلیف حق الوکاله در صورت شکست در پرونده چه خواهد شد؟ در صورت دستیابی به توافقات کامل در خصوص دستمزد وکیل لازم است قراردادی بین دو طرف به امضا برسد و تمامی موضوع مورد بحث و تفاهم در آن قید شود تا در آینده به این وسیله از بروز اختلافات جلوگیری به عمل آید.

در صورت شکست در پرونده می توانید به قرارداد خود رجوع کرده و مفاد آن را مطالعه کنید. ممکن است فردی توافق کرده باشد که حتی در صورت شکست در پرونده تمام مبلغ حق الوکاله را تمام و کمال در اختیار وکیل قرار دهد و فرد دیگری در توافق با وکیل به این موضوع متعهد شده باشد که در صورت شکست در پرونده از پرداخت مابقی طلب وکیل معاف شود. همه چیز به توافقی که با وکیل داشته اید بستگی دارد. از این رو لازم است پیش از امضای قرارداد با یک فرد حقوقدان مشورت کنید.

بهترین وکیل کیفری در خرم آباد

سه ویژگی وکیل کیفری خرم آباد که موفقیت پرونده را تضمین میکند!

اشاره داشتیم که باید به سراغ آن دسته از وکلایی بروید که در میان سایر رقبا، جزو شاخص ترین و مطرح ترین ها به شمار بیایند. چرا که تنها در این صورت است که می توانید به کسب موفقیت امید داشته و راه را برای پیروزی در دادگاه هموار کنید. لازم است پیش از هر گونه اقدام در این خصوص به ویژگی هایی که در ادامه به آن ها اشاره خواهیم داشت توجه داشته باشید. لازم است وجود ویژگی های یاد شده در متن را در بهترین وکیل کیفری در خرم آباد مورد سنجش قرار دهید تا از انتخاب خود اطمینان حاصل کنید.

دانش حقوقی و تحصیلات آکادمیک: دقت داشته باشید که یکی از مهم ترین ویژگی های وکیل میزان دانش حقوقی و تحصیلاتی است که او به همراه دارد. لازم است وکیل احاطه کاملی بر قوانین و مقررات کیفری داشته باشد تا به این شکل بتواند مطلوب ترین راه برای عبور از مشکلات را در اختیار مراجعه کنندگان قرار دهد. او لازم است همواره تغییرات قانون در طی سال های متمادی را نیز لحاظ کند تا از سایر رقبای خود در زمینه راهنمایی موکلان عقب نماند و تنها در این صورت است که پیروزی حاصل می شود.

انرژی بالا وکیل در پیگیری پرونده: یکی دیگر از ویژگی هایی که وجود آن ها در وکیل مورد نظر می تواند موفقیت در پرونده را تضمین نماید، پر انرژی بودن وکیل مورد نظر است. دقت داشته باشید که لازم است در جلساتی که به منظور ملاقات حضوری با وکیل کیفری تدارک می بینید، میزان انرژی او را نیز تحت بررسی قرار دهید. لازم است وکیل بدون خستگی در محاکم قضایی حضور پیدا کند و حتی یک لحظه نیز از تعقیب منافع موکل خود نیز احساس ناامیدی نکند.

فن بیان و قدرت قانع کردن قضات: بخش مهمی از تعهدات و وظایف وکیل را ارائه دفاعیات در دادگاه تشکیل می دهد. همان طور که اشاره داشتیم دعاوی کیفری از حساسیت های بالایی برخوردار هستند و همین موضوع باعث شده است تا رسیدگی به پرونده ها و ارائه دفاعیات در دادگاه نقش مهمی در نتیجه به دست آمده داشته باشد. برای این کار لازم است وکیل از فن بیان قدرتمندی برخوردار باشد تا بتواند با ارائه مستندات، قضات را به اعلام رای به نفع موکل قانع سازد.

بهترین وکیل کیفری در خرم آباد

کلام آخر

از اینکه تا پایان مقاله ما را همراهی کردید از شما تشکر می کنیم. در این مقاله تلاش کردیم تا شما را با نام، مشخصات و ویژگی های بهترین وکیل کیفری در خرم آباد آشنا کنیم و به این شکل به انتخاب مطلوب حقوقدان از سوی شما کمک کردیم. در ادامه تلاش کردیم تا مشخص کنیم که تکلیف حق الوکاله وکیل کیفری در صورت شکست در پرونده چه خواهد شد. در انتهای مقاله نیز به بررسی سه ویژگی مهم در وکلای کیفری پرداختیم که موفقیت در پرونده را تضمین می کند. اکنون از شما دعوت می کنیم که نظرات خود را با مخاطبان برترین وکلا به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

میثم امینی

من عاشق دنیای کتاب و نویسندگی هستم و نمیدونم دست سرنوشت چجوری من رو به سمت تهیه متون حقوقی هل داد. خیلی خوشحالم بابت جایگاهی که دارم. چون حس میکنم جایی قرار گرفتم که هم بهش علاقه دارم و هم راهی برای خدمت به شما عزیزانه!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده + 16 =

دکمه بازگشت به بالا