خانوادهوکیل

لیست 10تا از بهترین وکیل مهریه در خرم آباد ⚖️【سال1403】✔️

با بالا رفتن آمار طلاق، مطالبه مهریه به عنوان یکی از مهم ترین چالش ها شناخته می شود. همواره تعداد زیادی از پرونده های مربوط به دعاوی مهریه در محاکم قضایی اقامه شده و احکام مختلفی در خصوص آن ها صادر می شود. مهریه را می توان اصلی ترین تهدید مالی مرد در زمان نکاح به شمار آورد. لازم است در دعاوی مربوط به مهریه به طور قطع از یک وکیل مجرب و خبره استفاده نمایید تا شاید به این شکل بتوانید راه موثری برای عبور از تنش های به وجود آمده پیدا کنید؛ اما همواره باید این نکته را نیز مد نظر قرار دهیم که لازم است در انتخاب وکیل وسواس ویژه ای را به خرج داد. در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل مهریه در خرم آباد آشنا کنیم تا بتوانید برای حضور در دادگاه یک نماینده مورد اعتماد پیدا کنید. با ما همراه باشید.

بهترین وکیل مهریه در خرم آباد

بهترین وکیل مهریه در خرم آباد کیست؟

پیش از هر گونه اقدام برای استخدام بهترین وکیل مهریه در خرم آباد لازم است اطلاعات دقیقی در این خصوص کسب کنید. هر گونه تصمیم عجولانه در این خصوص می تواند آینده پرونده را تحت تاثیر قرار دهخد. چرا که مهارت و توانایی های وکیل مورد نظر نقش موثری در کسب موفقیت دارد و اگر به سراغ وکلای تازه کار بروید، قطعا از رسیدن به اهداف تعیین شده خود باز خواهید ماند. پیچیدگی دعاوی مهریه باعث شده است تا در هر شرایطی نیاز به استخدام بهترین وکیل مهریه در خرم آباد احساس شود.

بهترین وکیل خرم آباد سعی دارد تا آگاهی کاملی از قوانین و مقررات حاکم بر طلاق و مهریه داشته باشد. او قادر است تمامی دانش حقوقی و تجربیات خود را برای کسب پیروزی در دادگاه به کار گرفته و به این شکل راه برای حفظ منافع موکل خود هموار سازد. بهترین وکیل مهریه در خرم آباد قادر است مطلوب ترین و موثر ترین راهکار برای عبور از مشکلات مربوط به مهریه را در اختیار شما قرار دهد. با پیروی از مسیر ارائه شده است که می توان با سرعت بیشتری پرونده را حل و فصل نمود.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل مهریه در خرم آباد را بشناسید!

احمد مرادی

احمد مرادی بهترین وکیل مهریه در خرم آباد

آقای احمد مرادی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی توانمند در خرم آباد به صورت تخصصی و حرفه ای به امور حقوقی ،کیفری ،خانواده و ملکی رسیدگی میکند و به افراد با تبحر مکفی مشاوره ارائه می دهد و آنان ربا از حق و حقوق خود مطلع می سازد. آقای مرادی در حوزه دعاوی خانواده پرونده های پیچیده ای را با دانش حقوقی و تسلط کامل بر قوانین وکالت به سر انجامی خوش رسانده است.

آدرس دفتر: خرم آباد، خیابان امام، چهارراه بانک، پاساژ رضا، طبقه اول

شماره تماس: 09160867984

مهدی الماسیان

مهدی الماسیان بهترین وکیل مهریه در خرم آباد

جناب آقای مهدی الماسیان وکیل پایه یک دادگستری می باشد. او از بهترین وکیل های مهریه در خرم آباد شناخته می شود. آقای مهدی الماسیان در حوزه خانواده و علی الخصوص مهریه پرونده های موفقی داشته و رضایت تمام موکلین خود را کسب کرده است.

آدرس: خرم آباد، خیابان انقلاب، کوچه ۶ آراسته

شماره تماس: ۰۹۱۲۸۹۱۸۸۲۷

سامان اکبری

سامان اکبری بهترین وکیل مهریه خرم آباد

جناب آقای سامان اکبری وکیل پایه یک دادگستری می باشد. او به واسطه سالیان سال تجربه در امر وکالت و موفقیت هایی که کسب کرده است بهترین وکیل مهریه در خرم آباد شناخته می شود. شما می توانید از مشاوره های حضوری و غیر حضوری او بهره مند شوید.

آدرس: خرم آباد،خیابان انقلاب، کوچه آراسته سوم زیر۲۰متری، ساختمان آرشام، پلاک ۲۶، واحد۵، طبقه ۵

شماره تماس:۰۹۱۶۵۴۴۴۰۴۷

آزاده احمدی چگنی

آزاده احمدی چگنی وکیل مهریه در خرم آباد

سرکار خانم آزاده احمدی چگنی وکیل پایه یک دادگستری می باشد. او در حوزه های مختلف حقوقی، ملکی، کیفری، خانواده و تجاری پرونده قبول کرده و به ارائه ی مشاوره می پردازد. خانم آزاده احمدی چگنی در حوزه مهریه در خرم آباد از بهترین وکلا به حساب آمده و مشاوره های تخصصی در این زمینه ارائه می دهد.

آدرس: لرستان، خرم آباد، بلوار حج، خیابان عطار نبشابوری، کوچه دوم

شماره تماس: ۰۹۱۶۳۹۷۰۳۹۸

رضا یاری

رضا یاری وکیل مهریه خرم آباد

جناب آقای رضا یاری وکیل پایه یک دادگستری به شماره پروانه وکالت 34905 می باشد. ایشان سال ها تجربه در انواع حوزه های قضایی مخصوصا مهریه را دارا بوده و بهترین وکیل مهریه در خرم آباد می باشد. آقای رضا یاری بصورت حضوری و غیر حضوری به موکلین مشاوره ارائه می دهد.

آدرس: خرم آباد، خیابان انقلاب، روبروی کوچه سوم آراسته

شماره تماس: ۰۹۱۶۹۵۹۱۶۴۹

مجید آریایی

مجید آریایی بهترین وکیل مهریه در خرم آباد

جناب آقای مجید آریایی وکیل پایه یک دادگستری و بهترین وکیل مهریه در خرم آباد بوده و نتایجی بسیار مثبتی در حوزه مهریه برای موکلین خود رقم زده و از حیث پیگیری های منظم و رفتار نیکو با موکلین همواره رضایت آن ها را کسب کرده است. شما می توانید برای اطمینان از مهارت های ایشان از یک جلسه مشاوره رایگان بهره مند شوید.

آدرس: خرم آباد، چهارراه بانک، جنب بانک صادرات، پاساژ ایران، طبقه دوم

شماره تماس: ۰۹۱۶۱۶۱۲۵۵۲

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از وکلای شاخص در زمینه دعاوی مهریه در خرم آباد را به شما ارائه دهیم. لازم است پیش از انتخاب هر یک از وکلای معرفی شده به سابقه و تخصص آن ها توجه ویژه داشته باشید. لطفا تا انتهای مقاله در سایت برترین وکلا با ما همراه باشید:

تکلیف دستمزد وکیل مهریه خرم آباد در صورت شکست در پرونده

باید در ایتدا این موضوع را مد نظر داشته باشید که مهریه یکی از مهم ترین حقوق مالی زن به شمار می آید. سبب مهریه نکاح است و این موضوع نشان می دهد که معمولا در تمامی شرایط زن حق برخورداری از مهریه خود را دارد و هیچ عاملی به تنهایی نمی تواند زن را از دستیابی به آن بازدارد. به تبع این موضوع، مرد نیز در بسیاری از موارد طبق قانون مدنی ملزم شده است تا حق زن در خصوص مهریه را در اختیار او قرار دهد و به کلیه تعهدات مالی خود در زمان نکاح عمل نماید.

در صورتی که برای عهده دار شدن پرونده های مربوط به مهریه به بهترین وکیل مهریه در خرم آباد رجوع می کنید، او پرونده را از جوانب مختلفی تحت بررسی قرار می دهد تا میزان پیچیدگی و زمان بر بودن آن را مورد بررسی قرار دهد. دقت داشته باشید که هر ساله آیین نامه ای در اختیار وکلا قرار می گیرد که ملزم هستند دستمزد خود را برای عهده دارد شدن پرونده های مختلف بر اساس آن محاسبه کنند؛ اما وکالت از جمله مشاغل آزاد است و قانون اجازه داده است که میزان حق الوکاله به صورت توافقی تعیین گردد.

در واقع در آیین نامه مذکور ذکر شده است که در دعاوی مهریه لازم است وکیل چه میزان از دستمزد را دریافت نماید؛ اما لازم است در ابتدا موکل به دفتر وکیل مورد نظر مراجعه کرده و با او در خصوص پرونده به تبادل نظر بپردازد. این کار لازم است پس از تحقیقات لازم در خصوص مهارت های مختلف وکلا صورت بگیرد. علاوه بر این لازم است تا فرد تمامی خواسته های خود را به صورت صریح بیان کرده و اهداف خود را در خصوص دعاوی مطرح شده بازگو نمایدک.

پس از توافقات لازم، نیاز است تا قراردادی بین دو طرف به امضا برسد تا اختلافات در آینده با وکیل مهریه خوب در خرم آباد به حداقل برسد. باید اشاره داشته باشیم که وکیل موظف است تمامی مهارت و توانایی های خود را برای محقق کردن بندهای قراداد و اختیاراتی که به او محول شده است به کار بگیرد؛ اما در صورتی که پرونده با شکست مواجه شود، لازم است به توافقات و متن قرارداد باز گردید. اگر در قرارداد مشخص شود که در صورت شکست تکلیف حق الوکاله چه می شود، باید به آن عمل کرد.

بهترین وکیل مهریه در خرم آباد

ویژگی های وکیل مهریه خرم آباد که موفقیت را تضمین میکند!

فن بیان و قدرت کلام: در ابتدا لازم است به این موضوع اشاره داشته باشیم که فن بیان مهم ترین ابزار برای کسب پیروزی در دادگاه به شمار می آید. لازم است بهترین وکیل مهریه در خرم آباد علاوه بر دانش حقوقی و تجربیاتی که در طی سال های متمادی به دست آورده است، از فن بیان قوی نیز باید برخوردار باشد. همواره در جلساتی که به منظور ملاقات حضوری تدارک دیده اید می توانید میزان نفوذ کلام وکیل مورد نظر را ارزیابی کنید.

ارتباط موثر با موکل: به طور معمول افراد زمانی که با مسائل مربوط به مهریه دست و پنجه نرم می کنند از نظر روحی با چالش هایی رو به رو می شوند. وجود همین تنش ها باعث می شود تا برقراری ارتباط با آن ها قدری سخت و نشدنی به نظر برسد. لازم است وکیل مهریه معتبر در خرم آباد با اصول روانشناسی آشنایی داشته باشد تا به این شکل بتواند با موکل خود ارتباط برقرار کند.

جسارت و شجاعت مثال زدنی: لازم است وکیل مهریه شجاع باشد و بتواند با قدرت در دادگاه حضور پیدا کند. به هیچ وجه وکیل نباید اجازه دهد تا ناهمواری های مسیر و تشنج های موجود در پرونده روی مهارت های او تاثیر بگذارد. در صورتی که وکیل از شجاعت لازم برای عهده دار شدن پرونده برخوردار نباشد به هیچ عنوان نمی تواند دفاعیات موثری را به قضات مربوطه ارائه دهد و اینجا است که منافع موکل مختل می ماند و چه بسا پرونده با شکست کامل رو به رو شود.

حسن خلق: یکی دیگر از ویژگی های وکیل که می تواند در کسب پیروزی در پرونده تاثیراتی جدی داشته باشد، حسن خلق است. لازم است در زمان انتخاب وکیل این موضوع را نیز مد نظر قرار دهید. لازم به ذکر است که اگر وکیلی از اخلاق مناسبی برخوردار نباشد، موکل به هیچ عنوان نمی تواند با او احساس راحتی نماید و تعامل موثر از میان می رود.

بهترین وکیل مهریه در خرم آباد

کلام آخر

از اینکه تا پایان مقاله در کنار ما بودید از شما تشکر می کنیم. در این مقاله تلاش کردیم تا شما را با نام، مشخصات، ویژگی ها و تخصص بهترین وکیل مهریه در خرم آباد آشنا کنیم. علاوه بر این تلاش کردیم این موضوع را مورد بررسی قرار دهیم که تکلیف حق الوکاله در صورت شکست در پرونده چه می شود. همچنین بررسی کردیم که ویژگی های وکیل در نتیجه پرونده موثر است و چند مورد از این ویژگی ها را ارزیابی نمودیم. اکنون که به پایان مقاله رسیده ایم از شما درخواست می کنیم که تجربیات و نظرات خود در خصوص مطالب ذکر شده را در قسمت دیدگاه با سایر مخاطبان سایت برترین وکلا به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

میثم امینی

من عاشق دنیای کتاب و نویسندگی هستم و نمیدونم دست سرنوشت چجوری من رو به سمت تهیه متون حقوقی هل داد. خیلی خوشحالم بابت جایگاهی که دارم. چون حس میکنم جایی قرار گرفتم که هم بهش علاقه دارم و هم راهی برای خدمت به شما عزیزانه!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 3 =

دکمه بازگشت به بالا