وکیل

لیست 10 تا از بهترین وکیل زن در خرم آباد ⚖️【سال1403】✔️

برخی از افراد بنا به دلایلی که در نظر دارند، تصمیم می گیرند که رسیدگی به پرونده های حقوقی و کیفری خود را به وکلای زن واگذار کنند. این موضوع تا حد زیادی به سلیقه افراد بر می گردد و هیچ گونه ایرادی نیز ندارد؛ اما لازم است پیش از هر گونه اقدام برای استخدام وکیل در ابتدا مهارت و توانایی هایی که وکیل مورد نظر در اختیار دارد را مورد ارزیابی قرار دهید تا در نهایت موفق شوید که به شاخص ترین و مطرح ترین گزینه ممکن دست پیدا کنید. چرا که مهارت هایی که یک وکیل در اختیار دارد، به طور مستقیم در نتیجه دادگاه تاثیر گذار است. از این رو، سعی داریم در این مقاله شما را با بهترین وکیل زن در خرم آباد آشنا کنیم. پس دعوت می کنیم تا انتهای مقاله در کنار ما باشید.

بهترین وکیل زن در خرم آباد

بهترین وکیل زن در خرم آباد کیست؟

در شهری به مانند خرم آباد نیز تعدااد زیادی از وکلای زن و مرد مشغول به فعالیت های حقوقی هستند. دقت داشته باشید که مراجعه به هر یک از آن ها نمی تواند شما را به نتایج دلخواه برساند. برای این کار لازم است در ابتدا تمام توان خود را به کار بگیرید تا از میان گزینه های موجود اولویت بندی کرده و به سراغ معتبرترین آن ها بروید. برای این کار لازم است ویژگی ها و مهارت های وکلای حقوقی و کیفری را به دقت بشناسید تا بتوانید وجود آن ها را در وکیل مورد نظر ارزیابی کنید.

بهترین وکیل زن در خرم آباد دانش آموخته یکی از مطرح ترین و معتبرترین دانشگاه های کشور است. بهترین وکیل زن در خرم آباد احاطه کاملی بر قوانین و مقررات مرتبط با دعاوی مختلف دارد و می تواند در صورت لزوم بهترین راهکار را به موکل خود ارائه دهد. بهترین وکیل خرم آباد در تلاش است تا از آخرین تغییرات قوانین و جزئیات مربوط به آن ها مطلع گردد تا بتواند علم خود را به این روش به روز نگه دارد و در میدان دادگاه از سایر رقبای فرهیخته خود عقب نماند.

ویژگی های بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل زن در خرم آباد را بشناسید!

در ادامه سعی داریم 10 مورد از بهترین وکیل زن در خرم آباد را به شما معرفی کرده و تخصص هر یک را مورد بررسی قرار دهیم. همچنین اطلاعات دقیقی در خصوص مشخصات و آدرس هر یک از آن ها به شما ارائه خواهیم داد. از شما تقاضا داریم تا انتهای مقاله با ما همراه باشید:

الهام بیرانوند

الهام بیرانوند وکیل زن در خرم آباد

سرکار خانم الهام بیرانوند وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری هستند. خانم بیرانوند متخصص در دعاوی خانواده، حقوقی، ملکی و کیفری هستند. همچنین مشاوره های ایشان به صورت حضوری و غیرحضوری در اختیار مراجعین شان قرار می‌گیرد.

آدرس دفتر: خرم آباد، سه راه مطهری، نبش خیابان دکتر معین، طبقه سوم مجتمع تجاری اطلس

تلفن تماس: ۰۹۱۶۶۶۹۵۸۸۷

معصومه دهقان پور

معصومه دهقان پور وکیل زن در خرم آباد

سرکار خانم معصومه دهقان پور با بیش از ۱۰ سال سابقه، وکیل پایه یک دادگستری هستند. خانم دهقان پور در دعاوی مختلفی همچون ملکی، کیفری، خانواده و حقوقی فعالیت می کنند. برای رزرو وقت، از این وکیل با تجربه، می توانید با شماره قرار گرفته شده، تماس حاصل فرمایید.

آدرس دفتر: خرم آباد، خیابان انقلاب، نبش کوچه شهید مصطفی خمینی، طبقه دوم بانک قوامین

تلفن تماس: ۰۹۱۶۹۵۶۳۲۹۳

روح انگیز رفیعی

روح انگیز رفیعی وکیل زن در خرم آباد

سرکار خانم روح انگیز رفیعی یکی دیگر از وکلای مجرب خانم در شهر خرم آباد هستند. خانم رفیعی در دعاوی کیفری، خانواده، حقوقی و ملکی فعالیت می کنند. مهارت بالای ایشان باعث شده تا پرونده های سخت بسیاری را به خوبی حل و فصل کنند.

آدرس دفتر: خرم آباد، میدان شهدا، خیابان شهداشرقی، پاساژمحمدزاده، طبقه۲

تلفن تماس: ۰۹۱۶۱۶۱۳۹۰۶

پریسا زرینی

پریسا زرینی وکیل زن در خرم آباد

یکی دیگر از وکلای نام دار پایه یک دادگستری سرکار خانم پریسا زرینی هستند. خانم زرینی در دعاوی حقوقی، خانواده، ملکی و کیفری تخصص دارند. همچنین مشاور حقوقی خوبی نیز هستند. برای بهرمندی از تجربه ایشان در پرونده های خود می توانید از مشاوره های خانم زرینی استفاده کنید.

آدرس دفتر: خرم آباد، خیابان انقلاب ،نبش کوچه ۶ آراسته

تلفن تماس: ۰۹۱۶۳۶۱۶۷۴۳

زهرا عربانی

زهرا عربانی وکیل زن در خرم آباد

سرکار خانم زهرا عربانی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی هستند. خانم عربانی در دعاوی مختلفی از جمله خانواده، کیفری، حقوقی و ملکی فعالیت می کنند. تخصص و مهارت بالای ایشان در حوزه وکالت باعث شده تا پرونده های بسیاری را با موفقیت به اتمام برسانند.

آدرس دفتر: خرم آباد، روبروی بیمارستان عشایر، نبش خیابان دلفان، طبقه دوم بانک قوامین

تلفن تماس: ۰۹۱۶۳۵۶۵۸۱۴

دستمزد وکیل زن در خرم آباد در صورت شکست در پرونده

در ابتدا لازم است با استفاده از معیارهایی که در اختیار دارید بهترین وکیل زن در خرم آباد را انتخاب کنید. برای این کار می توانید به سابقه و تخصص وکیل مورد نظر توجه ویژه ای داشته باشید. برای این کار لازم است در ابتدا موضوع پرونده خود را مد نظر قرار داده و به سراغ آن دسته از وکلایی باشید که در زمینه دعاوی مطرح شده تخصص های لازم را دارند. بعد از اینکه از انتخاب وکیل آسوده شدید لازم است با دفتر وی تماس گرفته و برای ملاقات حضوری و تبادل نظر وقت بخواهید.

در جلساتی که به منظور ملاقات حضوری تدارک دیده اید، وکیل پرونده را از جنبه های مختلف مورد ارزیابی قرار می دهد تا بتواند با استفاده از آن ها میزان دستمزد مورد نظرش را اعلام دارد. باید اشاره داشته باشیم که شغل وکیل به نوعی آزاد محسوب می شود و همین مسئله سبب شده است تا دست بهترین وکیل خانم در خرم آباد برای تعیین دستمزد باز باشد. اگر چه هر سال آیین نامه ای در اختیار وکلا قرار می گیرد تا با استفاده از آن حق الوکاله را تعیین کنند، اما اولویت اکثر وکلا تعیین دستمزد به صورت توافقی است.

دقت داشته باشید که در ابتدا بهترین وکیل زن در خرم آباد پرونده را از جنبه های مختلف مورد بررسی قرار می دهد و بر اساس آن حق الوکاله مورد نظرش را اعلام می دارد. در صورتی که موکل نیز با این رقم موافقت کند، قراردادی بین دو طرف به امضا می رسد. لازم است در قرارداد مورد نظر تکلیف تمامی مسائل مربوط به پرونده و تعهدات دو طرف به طور دقیق قید شود تا در صورت بروز اختلافات بتوان با استفاده از مفاد آن، در جهت حل مشکلات پیش آمده قدم برداشت.

وکیل ملزم است به تمامی تعهدات خود در راستای قرارداد منعقد شده به بهترین شکل ممکن پایبند باشد. این موضوع اخلاق حرفه ای او را نشان می دهد؛ اما همیشه این امکان وجود دارد که علی رغم تلاش های بی وقفه وکیل، پرونده با شکست رو به رو شود و اهداف تعیین شده محقق نشود. در واقع وکیل مامور به انجام وظیفه است نه مامور به دست آوردن نتیجه! در صورت شکست در پرونده برای تعیین حق الوکاله لازم است به متن قرارداد خود رجوع کرده و به مفاد آن به طور کامل عمل نمایید.

بهترین وکیل زن در خرم آباد

عوامل موثر در میزان حق الوکاله بهترین وکیل زن در خرم آباد

پیچیدگی پرونده: در ابتدا بهترین وکیل زن در خرم آباد در تلاش است تا پرونده را از جنبه های مختلف آن مورد بررسی قرار دهد تا میزان پیچیدگی آن برای حقوقدان مورد نظر محرز شود. بدیهی است که وکیل در مواجهه با پرونده هایی که حل و فصل آن ها دشوار به نظر می رسد، مبلغ بیشتری را به عنوان حق الوکاله درخواست می کند و به تبع آن در مواجهه با پرونده های ساده دستمزد وکیل کمتر خواهد بود؛ بنابراین پرونده های مختلف حق الوکاله های یکسانی را نخواهند داشت.

زمان بر بودن پرونده مورد نظر: در صورتی که رسیدگی به پرونده در زمان بیشتری صورت بگیرد طبیعی است که وکیل نیز مبلغ بیشتری از موکل درخواست خواهد نمود. در ابتدا با بررسی پرونده مشخص می شود که پرونده زمان بر است یا خیر. هیچ وکیلی تمایل ندارد وقت و زمان خود را صرف آن دسته از پرونده هایی کند که برای او آورده ای اقتصادی به همراه نداشته است؛ بنابراین اگر احساس می کنید که رسیدن به موفقیت در پرونده مورد نظرتان به صرف زمان نیاز دارد باید انتظار دستمزد بالا را نیز داشته باشید.

موضوع پرونده: یکی از موضوعات مهمی که می تواند در تعیین حق الوکاله نقشی موثر داشته باشد، موضوع پرونده است. بدیهی است که رسیدگی به پرونده های مختلف هزینه های متفاوتی را در پی خواهد داشت. برای مثال در برخی از دعاوی پیچیده به مانند دعاوی کیفری وکلا به طور معمول دستمزد بیشتری را از موکل خود خواستار می شوند. در مقابل هزینه وکیل برای پرونده ساده تر کمتر می باشد.

محل دفتر وکیل: اینکه در شهرهای بزرگ به دنبال وکیل باشید یا در شهرهای کوچک، بر روی دستمزدی که وکیل از شما مطالبه خواهد کرد تاثیرگذار است. بدیهی است که در کلان شهرهایی به مانند تهران، اصفهان، تبریز و مشهد دستمزد وکیل به مراتب بیشتر از استان های کوچک است. همچنین دستمزد وکیل در مراکز استان ها بیشتر از شهرتان ها می باشد. بهتر است پیش از هر گونه اقدام برای استخدام وکیل، به میزان دستمزد وکیل و عوامل موثر بر آن توجه کنید.

بهترین وکیل زن در خرم آباد

کلام آخر

از اینکه تا پایان مقاله در کنار ما بودید از شما کمال تشکر را داریم. در این مقاله تلاش کردیم تا شما را با نام، مشخصات، ویژگی ها و تخصص بهترین وکیل زن در خرم آباد آشنا کنیم تا در کمترین زمان ممکن به وکیل مورد نظرتان دست پیدا کنید. در ادامه در خصوص حق الوکاله وکیل در صورت شکست در پرونده اظهار نظر نمودیم و پس از آن عوامل موثر بر حق الوکاله را بررسی کردیم. اکنون از شما دعوت می کنیم تا نظرات و تجربیات خود در خصوص مطالب ذکر شده در مطلب بالا را در قسمت دیدگاه با سایر مخاطبان برترین وکلا به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 4 =

دکمه بازگشت به بالا