خانوادهوکیل

لیست 10 تا از بهترین وکیل مهریه در رشت ⚖️【سال1403】✔️

امروزه با بالا رفتن ارقام مربوط به مهریه، این مسئله حقوقی به یکی از چالش برانگیز ترین دعاوی اقامه در دادگاه های خانواده تبدیل شده است. لازم است برای حضور موفق در محاکم قضایی برای رسیدگی به پرونده های مربوط به مهریه دانش حقوقی کافی را در اختیار داشته باشید تا بتوانید از منافع خود دفاع کنید. هر گونه عدم آگاهی از قوانین و مقررات حاکم بر دعاوی طلاق و مهریه می تواند خسارت های جبران ناپذیری را برای فرد به همراه داشته باشد. از این رو، استخدام وکیل خبره و ماهر از ضروریات است. در این مطلب سعی داریم شما را با بهترین وکیل مهریه در رشت آشنا کنیم. پس تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

بهترین وکیل مهریه در رشت

بهترین وکیل مهریه در رشت کیست؟

تعدد وکلا در شهر رشت باعث شده است تا یافتن یک گزینه مطلوب برای عهده دار شدن پرونده مهریه قدری سخت و پیچیده به نظر برسد. در واقع برای یافتن وکلای برتر باید متر و معیار خاصی در اختیار داشته باشیم تا بتوانیم مهارت وکلای مختلف را تحت رصد قرار دهیم. بهترین وکیل مهریه در رشت دانش آموخته یکی از مطرح ترین و شاخص ترین دانشگاه های کشور است. او تحصیلات آکادمیک خود را در رشته حقوق به اتمام رسانده است و مجوز حضور در محاکم قضایی را به دست آورده است.

بهترین وکیل مهریه در رشت به عنوان وکیل پایه یک دادگستری در تلاش است تا تسلط خود بر قوانین و مقررات حاکم بر دعاوی طلاق و مهریه را افزایش داده تا بتواند بهترین راهکار را به موکل خود پیشنهاد دهد. او همواره تغییرات قوانین را تحت رصد قرار می دهد تا علم خود را به روز نگه دارد. بهترین وکیل خانواده در رشت از شجاعت و جسارت بالایی برای حضور در دادگاه برخوردار است. او تجربیات زیادی در طی سال های فعالیت حقوقی به دست آورده و می تواند آن ها را در حل اختلافات به کار بگیرد.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل مهریه در رشت را بشناسید!

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از بهترین وکیل رشت را به شما ارائه دهیم. لازم است پیش از انتخاب هر یک از گزینه های موجود به سوابق و تخصص آن ها نهایت توجه را داشته باشید. لطفا تا انتهای مطلب در سایت برترین وکلا با ما همراه باشید:

سعادت احمدی منامن

سعادت احمدی منامن وکیل مهریه در رشت

جناب آقای سعادت احمدی منامن وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر رشت می باشد. ایشان به عنوان وکیل و مشاور حقوقی در بانک صادرات شهر رشت به فعالیت های حقوقی می پردازند و مشاوره های حقوقی در دعاوی طلاق را به صورت حضوری و غیر حضوری در اختیار موکلین قرار می دهند.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی:

 • دارای بیش از 11 سال سابقه وکالت
 • دارای تسلط کامل بر زبان عربی در انجام مذاکرات
 • ارائه مشاوره حقوقی به صورت حضوری و غیر حضوری
 • دارای مدرک کارشناسی ارشد فقه و مبانی حقوق اسلامی از دانشگاه تهران
 • دارای تخصص در حوزه دعاوی خانواده، طلاق، مهریه، دعاوی ثبت احوال، دعاوی ارث و میراث و …
 • دارای تخصص در حوزه دعاوی املاک نظیر ثبت اسناد و املاک، زمین شهری و اوقاف، اختلاف در مالکیت، شهرداری، موجر و مستاجر، خرید و فروش اموال غیر منقول، املاک، منابع طبیعی، جهاد کشاورزی، حق کسب و پیشه و …

آدرس دفتر: رشت، بلوار لاکانی، بعد از بانک ملی، بن بست فرعی 2، بالای مغازه جمال، طبقه آخر

شماره تماس: 09113400989

غفور اکبرپور

غفور اکبرپور وکیل مهریه در رشت

جناب آقای غفور اکبرپور وکیل پایه یک دادگستری و قاضی بازنشسته در شهر رشت می باشد. ایشان به عنوان یکی از مجرب ترین و کاربلد ترین وکلای این شهر به خصوص در حوزه دعاوی طلاق و مهریه محسوب می شوند. آقای غفور اکبرپور تا به امروز موفق شده اند پرونده های حقوقی و خانوادگی بسیار زیادی را با نتایج قابل قبول به اتمام برسانند.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی:

 • دارای بیش از 35 سال سابقه کار
 • دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق
 • ارائه مشاوره های حقوقی به صورت حضوری و غیر حضوری
 • متخصص در حوزه اسناد رسمی و تجاری، اعسار، تملک اپارتمان ها، خانواده، شهرداری، عقود و معاملات، مطالبه خسارت، مطالبه وجه، ملکی، موجر و مستاجر، اجراییات،حدود، قصاص، جرایم علیه اخلاق و عفت عمومی، تعزیرات و مجازات های بازدارنده، داوری، دعاوی راهنمایی و رانندگی، دیات، شرکت های تجاری و …

آدرس دفتر: رشت، حاجی آباد (خیابان انقلاب)، بن بست رز، ساختمان مهر

شماره تماس: 09111311474

سید جلال آزادبخت

سید جلال آزادبخت وکیل مهریه در رشت

جناب آقای سید جلال آزادبخت وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر رشت می باشد. آقای سید جلال آزادبخت در پرونده های مختلف سابقه موفقی دارد و به عنوان یکی از برترین وکلای مهریه در رشت شناخته می شود. و مشاوره های حقوقی در دعاوی مختلف را به صورت حضوری و غیر حضوری در اختیار موکلین قرار می دهند.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی:

 • دارای بیش از 13 سال سابقه وکالت
 • دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد حقوق
 • دارای تخصص در حوزه دعاوی خانواده، طلاق، مهریه، دعاوی ثبت احوال، دعاوی ارث و میراث و …
 • دارای تخصص در حوزه دعاوی مالی نظیر چک، قرارداد، مناقصات، اختلافات مالی، سفته، فاکتور و …
 • دارای تخصص در حوزه دعاوی املاک نظیر ثبت اسناد و املاک، زمین شهری و اوقاف، اختلاف در مالکیت، شهرداری، موجر و مستاجر، خرید و فروش اموال غیر منقول، املاک، منابع طبیعی، جهاد کشاورزی، حق کسب و پیشه و …

آدرس دفتر: رشت، خیابان حافظ، چهارراه پور سینا، ساختمان 816، طبقه چهارم، واحد سوم

شماره تماس: 09113365126

زهرا احمدزاده

زهرا احمدزاده وکیل مهریه در رشت

سرکار خانم زهرا احمدزاده وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر آمل هستند. ایشان سال ها تجربه وکالت موفق در حوزه دعاوی طلاق و مهریه را در کارنامه خود دارا می باشند و تا به امروز موفق شده اند پرونده های حقوقی بسیار زیادی را با موفقیت به پایان برسانند.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی:

 • بیش از 10 سال سابقه وکالت
 • ارائه مشاوره های حقوقی کاربردی به صورت حضوری و غیر حضوری
 • متخصص دعاوی ملکی، دعاوی خانوادگی، دعاوی کیفری، دعاوی ثبتی، عقود و معاملات، مطالبه خسارت، دعاوی راهنمایی و رانندگی، تعزیرات، طلاق، حضانت فرزند، طلاق توافقی، مهریه نفقه، استرداد جهیزیه، استارتاپ ها و شرکت های دانش بنیان، اعسار، تملک اپارتمان ها، شرکت های تجاری و …

آدرس دفتر: رشت، بلوار حافظ غربی (پارک شهر)، نرسیده به میدان دفاع مقدس، جنب سوپر گل، ساختمان پیشرو، طبقه آخر

شماره تماس: 09113492182

سید جلیل فاضل مژده

سید جلیل فاضل مژده وکیل مهریه در رشت

جناب آقای سید جلیل فاضل مژده از وکلای موفق و شناخته شده در حوزه طلاق و مهریه در شهر رشت می باشد. ایشان وکیل پایه یک دادگستری هستند و در طول فعالیت خود، پرونده های طلاق بسیار زیادی را با موفقیت به اتمام رسانده است.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی:

 • دارای نظم و انضباط کاری
 • ارائه مشاوره های حقوقی به صورت حضوری و غیر حضوری
 • متخصص در حوزه دعاوی خانواده، طلاق، نفقه، مهریه، ثبت اسناد و املاک، دعاوی ثبت احوال، دعاوی املاک، خرید و فروش اموال غیرمنقول، منابع طبیعی، حق کسب و پیشه، سرپرست و قیم و …

آدرس دفتر: رشت، گلسار، بلوار توحید، روبروی آژانس امیر، ساخنمان یلدا، طبقه سوم

شماره تماس: 09111345918


چهار تصور غلط در خصوص حق الوکاله وکیل مهریه در رشت

حق الوکاله در واقع میزان دستمزدی است که می بایست به وکیل از سوی موکل پرداخت شود. عموم جامعه سواد و تخصص حقوقی لازم برای حضور در محاکم قضایی و رسیدگی به پرونده را در اختیار ندارد و در این بین وکیل با دریافت هزینه های لازم به قبول وکالت پرونده می پردازد. اولین تصور غلطی که در این خصوص وجود دارد این است که افراد مختلف تصور می کنند هزینه بهترین وکیل مهریه در رشت بسیار بالا است. در واقع بسیاری از وکلای مطرح هستند که با رقم معقولانه به قبول پرونده می پردازند.

تصور غلط دیگری که در خصوص حق الوکاله بهترین وکیل مهریه در رشت وجود دارد این است که افراد گاهی تصور می کنند که هر چه میزان حق الوکاله یک وکیل بیشتر باشد، مهارت او به همان میزان بیشتر است. این تصور کاملا غلط است. زیرا ممکن است برخی از وکلای تازه کار مبلغی گزاف را به عنوان حق الوکاله درخواست کنند. برخلاف این موارد ممکن است وکلای با سابقه و کاردانی حضور داشته باشند که همان پرونده را با دریافت رقم معقولانه تری به عنوان حق الوکاله عهده دار شوند.

نباید چنین تصور شود که تنها وکیل حق تعیین هزینه های مربوط را دارد. دقت داشته باشید که حق الوکاله به صورت توافقی توسط طرفین تعیین می گردد. از این رو، برخلاف تصور عموم مردم موکل نیز حق دخل و تصرف در میزان حق الوکاله پیشنهادی از سوی وکیل مهریه را دارد. در واقع وکیل پس از بررسی پرونده و اطلاع از پیچیدگی و زمان بر بودن آن مبلغی را به عنوان دستمزد مطالبه می کند. در این هنگام لازم است موکل نیز رقم پیشنهادی خود را اعلام کرده و در نهایت پس از تبادل نظر به رقم واحدی برسند.

بسیاری از افراد بر این باور غلط هستند که در صورت شکست در یک پرونده مقداری از حق الوکاله پرداختی به وکیل کاسته می شود. در حالی که باید به این نکته توجه داشته باشید که بهترین وکیل مهریه در رشت مامور به وظیفه است نه مامور به نتیجه به دست آمده از دادگاه! این بدان معنا است که وکیل می بایست تمامی تخصص و مهارت خود را به کار بگیرد تا در پرونده مورد نظر پیروز شود. اما ممکن است در نهایت با شکست رو به رو شود و در این صورت نیز باید حق الوکاله وکیل به طور کامل پرداخت شود.

بهترین وکیل مهریه در رشت

سه معیار مهم در انتخاب وکیل مهریه در رشت

سابقه وکیل: در واقع سابقه بهترین وکیل مهریه در رشت به میزان زیادی بازتاب دهنده میزان تجربه او است. وکیل در طی سال ها عهده دار شدن پرونده های مختلف تجربیات گران بهایی را کسب می کند و در صورت مواجهه با پرونده های مشابه از این تجربیات برای حل و فصل اختلافات کمک می گیرد. بدیهی است که چه سابقه یک وکیل بیشتر باشد از امتیاز بالاتری برای قبول پرونده برخوردار خواهد بود و با خیال آسوده تری می توانید وکالت پرونده های مربوط به دعاوی طلاق و مهریه را به آن ها بسپارید.

شهرت وکیل: شهرت یک وکیل به میزان زیادی از مهارت و توانایی او در کسب موفقیت های پی در پی در دادگاه های خانواده سرچشمه می گیرد. لازم است در انتخاب بهترین وکیل مهریه در رشت همواره دقت ویژه ای بر روی شهرت وکیل مورد نظر داشته باشید. با مختصر پرس و جویی می توانید چنین وکلای مشهوری در شهر رشت را یافته و برای ارتباط و استخدام با آن ها پیش قدم شوید. در این زمینه افرادی که از دانش حقوقی قابل قبولی برخوردار هستند می توانند شما را در این زمینه یاری کنند.

تخصص وکیل: هر وکیلی در مقطعی از زندگی خود به این موضوع اطمینان حاصل می کند که بازدهی و توانمندی بیشتری در برخی از دعاوی خاص دارد. در واقع بهترین وکیل مهریه در رشت ترجیح می دهد در حوزه تخصصی خود پرونده قبول کند. در ابتدا لازم است موضوع پرونده و دعاوی مطرح شده را در نظر بگیرید و سپس به سراغ آن دسته از وکلا بروید که در زمینه پرونده شما متخصص هستند. با استفاده از این روش می توانید شانس کسب موفقیت در دادگاه های خانواده را به میزان زیادی افزایش دهید.

بهترین وکیل مهریه در رشت

کلام آخر

در این مطلب سعی داریم شما را با نام، مشخصات، ویژگی ها و تخصص بهترین وکیل مهریه در رشت آشنا کنیم تا در کمترین زمان ممکن بتوانید به گزینه های مطلوب دسترسی داشته باشید. در ادامه تلاش کردیم تا چهار تصور رایج و البته غلط در خصوص حق الوکاله وکلای مختلف را مورد بررسی قرار دهیم. در انتهای مطلب نیز مهم ترین معیارها برای انتخاب وکیل مهریه را مورد اشاره قرار دادیم. اکنون از شما درخواست می کنیم تا نظرات و تجربیات خود در خصوص موارد ذکر شده را در قسمت دیدگاه با سایر مخاطبان سایت برترین وکلا به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 − پانزده =

دکمه بازگشت به بالا