وکیل

10 تا از بهترین وکیل بجنورد ⚖️ + شماره تلفن ☎️️【سال1403】

همان طور که برای درمان مشکلات جسمی خود به سراغ پزشک می رویم، ناچار هستیم حل و فصل اختلافات حقوقی خود را نیز به یک وکیل مجرب و خبره بسپاریم. در واقع وکیل سال های زیادی از عمر خود را صرف رسیدگی به پرونده های مختلف کرده است و همین موضوع سبب شده است تا تجربیات ارزشمندی را در زمینه دعاوی حقوقی و کیفری به دست آورد. وکیل قادر است برای بازگشایی گره های موجود در پرونده، از تجربیات خود کمک گرفته و مطلوب ترین راهکار را ارائه دهد. در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل بجنورد آشنا کنیم تا در کمترین زمان ممکن بتوانید گزینه های مد نظر خود را جست و جو کنید. پیشنهاد می کنیم تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

بهترین وکیل بجنورد

بهترین وکیل بجنورد کیست؟

حضور موفق در محاکم قضایی مستلزم بهره مندی از دانش حقوقی است. دانش حقوقی بر اثر تحصیل در رشته حقوق به دست می آید. همین موضوع نشان می دهد که عموم مردم جامعه سواد حقوقی لازم برای رسیدگی به پرونده های حقوقی و کیفری را در اختیار ندارند. در چنین شرایطی لازم است تمامی معیارهای ممکن را به کار بگیرید تا بتوانید از میان انبوه گزینه های موجود، بهترین وکیل بجنورد را برای رسیدگی به پرونده انتخاب کرده و به این شکل راه را برای رسیدن به موفقیت هموار کنید.

بهترین وکیل بجنورد با اعتماد به نفسی مثال زدنی در جلسات دادگاه حضور پیدا می کند و به این شکل همواره به دنبال حل و فصل اختلافات پیش آمده است. بهترین وکیل بجنورد با لحنی قاطع سعی دارد دفاعیات موثری برای احقاق حقوق از دست رفته موکل خود ارائه دهد. بهترین وکیل بجنورد تلاش دارد تا احاطه کاملی بر روی قوانین و مقررات داشته باشد. به این منظور همواره وکیل پایه یک دادگستری در بجنورد سعی می کند تا تغییرات قوانین را نیز رصد کند تا علم خود را نیز به روز نگه دارد.

ویژگی های بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل بجنورد را بشناسید!

در ادامه سعی داریم 10 مورد از بهترین وکیل بجنورد را به شما معرفی کرده و تخصص هر یک را مورد بررسی قرار دهیم. همچنین اطلاعات دقیقی در خصوص مشخصات و آدرس هر یک از آن ها به شما ارائه خواهیم داد. از شما تقاضا داریم تا انتهای مقاله با ما همراه باشید:

دکتر حسین ایمانی

دکتر حسین ایمانی بهترین وکیل بجنورد

آقای دکتر حسین ایمانی وکیل پایه یک دادگستری، عضو کانون وکلا، مشاور حقوقی، دارای دکترای حقوق خصوصی و ۱۸ سال سابقه وکالت می باشند. ایشان مدرس دانشگاه، مدرس دوره‌های فن بیان و متقاعدسازی، مؤلف دو جلد کتاب مدرس دوره‌های ارتقاء پایه وکلا نیز هستند.

شماره تماس: 09151875010
آدرس دفتر:
بجنورد، چهارراه شهدای دانش آموز، مجتمع پزشکان سپهراد، طبقه 5، واحد 14

جهت اعطای وکالت، مشاوره حضوری یا تلفنی با آقای دکتر حسین ایمانی می‌توانید از طریق شماره تماس بالا با ایشان در ارتباط باشید.

رضا معمری

جناب آقای رضا معمری وکیل پایه یک دادگستری با ۷ سال سابقه رتبه ۱ آزمون اختبار کانون وکلای دادگستری خراسان موفقیت و اتمام مراحل گزینش قضاوت دادگستری با مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد از دانشگاه فردوسی مشهد.

برخی از تخصص ها و خدمات وکیل رضا معمری:

 • پیگیری مستمر و دلسوزنه در رسیدگی به امور پرونده های موکلین تا ختم پرونده و حصول نتیجه رضایت بخش
 • سرعت عمل در ارائه دفاعیات و  پیگیری های لازم و نتیجه گیری در سریع ترین زمان ممکن
 • تخصص و تبحر و نیز تسلط علمی بالا نسبت به مواد قانونی و دکترای حقوقی
 • ارائه راهکار مناسب و مؤثر در پرونده های پیچیده و مشکل دار
 • انجام وکالت تخصصی در کلیه زمینه های حقوقی، کیفری، ثبتی و ملکی، خانواده و …
 • فن بیان بالا و توانایی اقناع مقام قضایی

جهت اعطای وکالت و مشاوره با وکیل رضا معمری می توانید با شماره زیر تماس بگیرید:

شماره تماس: ۰۹۱۵۱۸۶۲۶۴۹
آدرس دفتر وکالت:
بجنورد، خیابان برنجی، تقاطع گرمه ای، طبقه فوقانی فروشگاه ورزشی اکسیژن

فاطمه غلامی

فاطمه غلامی بهترین وکیل در بجنورد

خانم غلامی به عنوان اولین وکیل پایه یک زن شهر بجنورد تا به امروز توانسته است پرونده های حقوقی بسیار زیادی را با موفقیت به اتمام برساند و اعتماد موکلین را بدست آورد.

برخی از مشخصات ایشان عبارت است از:

 • دارای 21 سال سابقه وکالت
 • دارای برخورد و رفتار پسندیده
 • پذیرفته شده آزمون کانون وکلا سال ۱۳۸۱
 • ارائه مشاوره های حقوقی به صورت حضوری و غیر حضوری
 • متخصص در دعاوی خانواده، طلاق، حضانت فرزند، نفقه، دعاوی مالی و اقتصادی، دعاوی ملکی، تملک آپارتمان، موجر و مستاجر، قصاص، دعاوی راهنمایی و رانندگی، عقود و معاملات، جرایم علیه اخلاق و عفت عمومی و …

تلفن همراه: 09153118498
تلفن دفتر: 05832228574
آدرس دفتر: بجنورد، چهارراه مخابرات، نبش شریعتی جنوبی7 (برنجی)

جواد جعفرزاده

جواد جعفرزاده وکیل در بجنورد

جوادجعفرزاده، وکیل پایه یک دادگستری با چند سال سابقه فعالیت در حوزه های کیفری، حقوقی، خانواده و… پرونده های زیادی را به ثبت رسانده است، این وکیل به دلیل مهارت های ارتباطی قویی که دارد به راحتی می تواند با موکلین ارتباط برقرار کرده همچنین با مشاوره های قبل از دادگاه که برای موکلین برگزار میکند میتواند روند پرونده را پیش بینی کند و در آخر به موفقیت برساند.

آدرس: بجنورد، خیابان امام رضا، رضا هشتم

شماره تماس: 09153087277

آزاده صابری

آزاده صابری وکیل در بجنورد

آزاده صابری، وکیل پایه یک دادگستری و عضو کانون وکلای دادگستری بجنورد می باشد. از ویژگی های اخلاقی ایشان به صبوری و تعهد کاری میتوان اشاره کرد که با توجه به اخلاق خوب و تجربه کاری به موکلین در رونده پرونده کمک کند تا پرونده موکلین با موفقیت به ثمر برسد.

آدرس: بجنورد، طالقانی شرقی، حد فاصل چهارراه مخابرات ومیدان شهید، کوچه عکاسی پارس، ساختمان آریا، طبقه 2

شماره تماس: 09155850865

علی افشاری

علی افشاری وکیل در بجنورد

علی افشاری، وکیل پایه یک دادگستری در حوزه ی حقوقی و کیفری می باشد. ایشان 23 سال سابقه فعالیت در حوزه وکالت را دارند و میتوان با توجه به سابقه زیادی که دارند، پرونده های حقوقی خود را با اطمینان به ایشان سپرد و مطمئن بود که پرونده با موفقیت به ثمر می رسد.

آدرس: بجنورد، خیابان طالقانی غربی

شماره تماس: 09155852006

ندا ثابت قدم

ندا ثابت قدم وکیل در بجنورد

ندا ثابت قدم، وکیل پایه یک دادگستری می باشد. کارشناسی ارشد جزا و جرم شناسی خود را از دانشگاه فردوس مشهد اخذ نموده است و در حال حاضر در شهر بجنورد به وکالت میپردازد و در آخر باید از ویژگی بارز ایشان به، فن بیان قویی و فن دفاع در مقابل قاضی اشاره کرد.

آدرس: بجنورد، مابین چهار راه مخابرات و امیریه، کوچه لاله، ساختمان وکلا یاشار، طبقه اول، واحد 1

شماره تماس: 09150743112

تعرفه حق الوکاله وکیل بجنورد برای رسیدگی به پرونده

عموم جامعه تحصیلات آکادمیک لازم برای حضور در محاکم قضایی را در اختیار ندارد. از سوی دیگر به دلیل تخصصی بودن رسیدگی به پرونده، اکثر افراد ترجیح می دهند که رسیدگی به پرونده را به بهترین وکیل بجنورد بسپارند. وکیل در ازای انجام چنین خدماتی مبلغی را از موکل خود دریافت می کند که در اصطلاح به آن حق الوکاله می گویند. باید اشاره داشته باشیم که ممکن است هر یک از وکلا برای عهده دار شدن پرونده حقوقی و کیفری شما مبلغ متفاوتی را به عنوان هزینه مطالبه نمایند.

در ابتدا تمایل برترین وکیل بجنورد بر این است تا حق الوکاله مورد نظرش را به صورت توافقی با موکل تعیین نماید. به این منظور پرونده را به دقت مورد مطالعه قرار می دهد تا در نهایت جایگاه موکل در پرونده مشخص شود تا به این شکل تعیین گردد پیچیدگی پرونده برای کسب پیروزی چقدر است. همچنین وکیل خوب در بجنورد سعی دارد تا دغدغه های موکل را نیز بشنود و از اهداف او اطمینان حاصل کند. در این صورت است که وکیل در نهایت مبلغی را به عنوان حق الوکاله از موکل خود درخواست می کند.

اشاره داشتیم که در گام نخست حق الوکاله به صورت توافقی تعیین می گردد. معنای این موضوع چنین است که موکل نیز می تواند در تعیین میزان حق الوکاله نقش آفرینی داشته باشد. علاوه بر حق الوکاله و میزان آن، نحوه پرداخت و زمان تسویه نیز می تواند با توافق طرفین تعیین شود. در صورتی که موکل تمایل داشته باشد می تواند توانایی مالی خود را در این خصوص لحاظ کند و حق الوکاله را در چندین قسط به بهترین وکیل بجنورد پرداخت نماید تا مشکلی از این بابت به وجود نیاید.

به طور منظم آیین نامه ای به چاپ می رسد که در آن در خصوص تعرفه حق الوکاله سخن به میان آمده است. در آیین نامه مذکور تکلیفف هزینه وکیل در شرایط و دعاوی مختلف مشخص شده است و وکیل می تواند با مراجعه به این آیین نامه مبلغ مورد نیاز برای هزینه را مشخص کند. آیین نامه قصد دارد تا در میان دستمزد وکلا نوعی وحدت رویه ایجاد کند؛ اما همان طور که در بالا نیز به طور کامل اشاره نمودیم در گام نخست تمایل و ترجیح اکثر وکلا بر این است تا دستمزد خود را به صورت توافقی تعیین نمایند.

بهترین وکیل بجنورد

سه اشتباه رایج در انتخاب وکیل بجنورد

همواره لازم است تمامی تمرکز خود را بر روی انتخاب بهترین وکیل بجنورد متمرکز کنید تا در نهایت بتوانید به گزینه های مطلوب خود دسترسی پیدا کنید. برای این منظور می توانید با معیارهای مناسب در خصوص انتخاب وکیل آشنا شده و از میان گزینه های مد نظرتان اولویت بندی کنید. ممکن است افراد درگیر با پرونده های مربوط به دعاوی حقوقی و کیفری به دلیل ضعف در بهره مندی از دانش حقوقی در زمان انتخاب با اشتباهاتی رایج رو به رو باشند. در ادامه به برخی از آن ها اشاره خواهیم داشت.

به تخصص وکیل توجه کنید: همواره یکی از مهم ترین معیارهایی که می بایست در زمان انتخاب وکیل به آن توجه داشته باشید تخصص است. هر وکیلی در مقطعی از کار خود با این حقیقت رو به رو می شود که توانایی او در برخی از مسائل حقوقی بیشتر است. در واقع وکیل متوجه می شود که در برخی دعاوی تخصص بیشتری دارد. شما نیز لازم است در ابتدا موضوع پرونده خود را در نظر گرفته و بر اساس آن به دنبال آن گروه از وکلا باشید که در زمینه پرونده شما تخصص لازم را دارا باشند.

به سن و سال وکیل توجه نداشته باشید: یکی دیگر از اشتباهاتی که بسیار دیده می شود افراد درگیر در پرونده با آن مواجه شوند، اشتباه گرفتن سابقه وکیل با سن و سال او است. در واقع با توجه به سابقه وکیل مورد نظر می توان به خوبی تجربیات او را مورد بررسی قرار داد. با این حال ممکن است عده ای تصور کنند که هر چه یک وکیل مسن تر باشد پس تجربه بیشتری نیز در اختیار دارد. ممکن است یک وکیل جوان در عین کم سن و سال بودن به دلیل پر کاری تجربیات قابل قبولی در سابقه کاری خود داشته باشد.

وکلا را از روی دستمزدهایشان مقایسه نکنید: نمی توان گفت که چون دستمزد فلان وکیل بیشتر است پس به طور قطع او وکیل بهتری است. این مقایسه کاملا اشتباه است. دقت داشته باشید که این امکان وجود دارد که وکیلی تازه کار به دلیل عدم رعایت اصول حرفه ای و از روی بازارگرمی مبلغ هنگفتی را از موکل خود دریافت نماید. حال آن که وکیلی با سابقه و شناخته شده حاضر باشد پرونده مورد نظر را با دریافت حق الوکاله ای معقولانه عهده دار شود. باید این موضوع را همواره مد نظر قرار داد.

بهترین وکیل بجنورد

کلام آخر

از اینکه تا پایان مقاله در کنار ما بودید از شما تشکر می کنیم. در این مقاله تلاش کردیم تا شما را با نام و ویژگی های بهترین وکیل بجنورد آشنا کنیم تا در کمترین زمان ممکن بتوانید خواسته های خود را در خصوص استخدام وکیل برآورده کنید. در ادامه تعرفه حق الوکاله وکیل در دعاوی مختلف را ارزیابی کرده و در انتهای مطلب نیز سه اشتباه مهلک در انتخاب وکیل را بررسی نمودیم. اکنون از شما درخواست می کنیم که تجربیات و نظرات خود در خصوص مطالب ذکر شده را در قسمت دیدگاه با سایر مخاطبان سایت برترین وکلا به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

میثم امینی

من عاشق دنیای کتاب و نویسندگی هستم و نمیدونم دست سرنوشت چجوری من رو به سمت تهیه متون حقوقی هل داد. خیلی خوشحالم بابت جایگاهی که دارم. چون حس میکنم جایی قرار گرفتم که هم بهش علاقه دارم و هم راهی برای خدمت به شما عزیزانه!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × دو =

دکمه بازگشت به بالا