کیفریوکیل

لیست 10 تا از بهترین وکیل کیفری در بجنورد ⚖️【سال1403】 ✔️

در قانون محدوده رفتارهایی که مساوی با جرم قلمداد شده اند به طور کامل مشخص شده است. در واقع افراد ملزم هستند به گونه ای رفتار کنند که حقوق دیگری را پایمال نکنند. در صورت وقوع جرم، قانونگذار مجازاتی را برای بزهکار پیش بینی کرده است که با اعمال آن ها نوعی بازدارندگی برای وقوع جرم های بیشتر ایجاد می شود. این مجازات به نوعی مال، جان، آزادی و آبروی افراد را تحت تاثیر قرار می دهند. از این رو، اگر متهم به ارتکاب جرمی شده باشید و به دنبال راهی برای تبرئه خود بگردید و یا اینکه به دنبال طرح دعوای کیفری از دیگری و احقاق حقوق از دست رفته تان باشید، لازم است از یک وکیل کاربلد در این زمینه کمک بگیرید. در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل کیفری در بجنورد آشنا کنیم. با ما همراه باشید.

بهترین وکیل کیفری در بجنورد کیست؟

بهترین وکیل کیفری در بجنورد کیست؟

دعاوی کیفری را می توان پیچیده ترین دعاوی مطرح شده در مراجع قضایی به شمار آورد. در واقع لازم است در این نوع از دعاوی کیفری به سراغ وکلایی بروید که با استفاده از تجربیات خود بتوانند راهکارهایی را برای عبور از مشکلات و حل و فصل اختلافات به موکلان ارائه دهند. برترین وکیل کیفری در بجنورد سعی دارد تا تمام دانش حقوقی خود را به کار بگیرد تا به این شکل بتواند به موکل کمک کند تا حقوق از دست رفته خود را دوباره بازیابی کرده و در نهایت موفقیت های مد نظرش را به دست آورد.

وکیل کیفری خوب در بجنورد به واسطه پذیرش پرونده های متعدد در زمینه های مختلف توانسته سابقه درخشانی را به دست آورد. تجربیات بهترین وکیل بجنورد به منزله کلیدی برای راهگشایی از اختلافات خواهد بود. در واقع تسلط بهترین وکیل کیفری در بجنورد بر روی حقوق کیفری باعث خواهد شد تا با خیالی آسوده تر پرونده را در دادگاه پیگیری کرده و به این موضوع اذعان داشته باشید که حقوقی از شما پایمال نخواهد شد و در هر شرایطی منافع شما در محاکم قضایی تامین خواهد شد.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل کیفری در بجنورد را بشناسید!

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از بهترین وکیل کیفری در بجنورد را به شما ارائه دهیم. لازم است پیش از انتخاب هر یک از وکلای معرفی شده به سابقه و تخصص آن ها توجه ویژه داشته باشید. لطفا تا انتهای مقاله در سایت برترین وکلا با ما همراه باشید:

حسین ایمانی

حسین ایمانی بهترین وکیل کیفری در بجنورد

آقای حسین ایمانی یکی از وکلا نام دار و سرشناس پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی خبره در بجنورد به صورت حرفه ای در حوزه دعاوی کیفری وکالت می پذیرد و در تمامی امور حقوقی، کیفری ،خانواده و ملکی به افراد مشاوره ارائه می دهد و با بررسی دقیق پرونده میزان موفقیت آنها را با صراحت اعلام می دارد.

آدرس دفتر: بجنورد، چهارراه شهدای دانش آموز، مجتمع پزشکان سپهراد، طبقه 5، واحد 14

شماره تماس: 09151875010

علیرضا گلستانی

علیرضا گلستانی بهترین وکیل کیفری در بجنورد

حقوق دان آقای علیرضا گلستانی وکیل پایه یک دادگستری یکی از بهترین وکلای کیفری در بجنورد است، ایشان بیش از 10 سال سابقه فعالیت و قبول دعاوی کیفری را دارا است، مدرک ایشان کارشناسی ارشد حقوق خصوصی است، او در طول مدت زمان فعالیت خودش توانسته پرونده های زیادی را به سر انجام رسانده و مراجعین زیادی را جذب خود کند.

تخصص های این وکیل: شرب خمر، زنا، قاچاق، ضرب و جرح، مواد مخدر، قتل، تجاوز، رابطه نامشروع و …

آدرس: بجنورد، کوچه گرمه ای، پلاک 101

شماره تماس: 09155159340

فریده وحیدی

فریده وحیدی بهترین وکیل کیفری در بجنورد

حقوقدان فریده وحیدی وکیل پایه یک دادگستری عضو کانون وکلای خراسان شمالی، ایشان یکی از بهترین وکلای شهر بجنورد به شمار میروند، سرکار خانم فریده وحیدی دارای بیش از 10 سال سابقه فعالیت درخشان در زمینه قبول دعاوی کیفری از جمله، مواد مخدر، زنا، رابطه نامشروع، تجاوز، و…، اگر بخواهیم از ویژگی های این وکیل نام ببریم می توانیم به زمان بندی مناسب، وقت شناسی، قدرت کلام، فن بیان قوی، ارئه مشاوره های خصوصی و غیر خصوصی اشاره کنیم.

این وکیل همچنین درزمینه نوشتن اوراق قضایی، تنضیم لایحه، تنظیم دادخواست خدمات ارائه می دهد.

آدرس: بجنورد، شریعتی شمالی، طبقه دوم، بانک مهر اقتصاد

شماره تماس: 09157960823

مصطفی ریحانی

مصطفی ریحانی بهترین وکیل کیفری بجنورد

جناب آقای مصطفی ریحانی وکیل پایه یک دادگستری و عضو کانون وکلای بجنورد و یکی از بهترین وکلای این شهر، این وکیل بیش از 18 سال سابقه قبول وکالت کیفری را دارا است، او توانسته در مدت وکالت خود پرونده های کیفری زیادی را به سرانجام برساند همچنین از ویژگی های این وکیل که آن را از مابقی وکلا متمایز می کند می توان به تبحر، وقت شناسی، هوش بالای حقوقی، قدرت کلام، فن بیان قوی اشاره کرد.

تخصص این وکیل در زمینه های روابط نا مشروع، سرقت، کلاهبرداری، ضرب و جرح، مشروبات الکلی، بازداشت غیرقانونی، جرایم سایبری و رایانه‌ای، اختلاس، اسید پاشی، جرایم علیه اطفال.

آدرس: بجنورد، میدان شهید، بن بست صدف، کوچه گرایلی، پلاک۶۴۰

شماره تماس: 09155846850

سمیه محمدی

سمیه محمدی بهترین وکیل کیفری بجنورد

سرکار خانم سمیه محمدی حقوق دان و وکیل پایه یک دادگستری در شهر بجنورد است، این وکیل دارای ۸ سال سابقه کار در زمینه قبول دعاوی کیفری و حقوقی نیز است، از سوابق کاری ایشان می توان به بانک صادرات 3 سال، وکیل دهیاریهای استان خراسان شمالی 8 سال، وکیل بانک قرض الحسنه مهر ایران 5 سال، مشاورحقوقی مرکز مشاوره بهروان زیر نظر دادگستری و بهزیستی 7 سال، عضو کمیسیون داوری کانون وکلای خراسان شمالی 1 سال اشاره کرد.

تخصص این وکیل: اجرای احکام مدنی، اجرای احکام کیفری

آدرس: بین میدان شهید وچهار راه هفده شهریور، نرسیده به بیمه ایران، جنب بانک تجارت، طبقه اول

شماره تماس: 09155895839

مرتضی قاسمی

مرتضی قاسمی بهترین وکیل کیفری بجنورد

جناب آقای مرتضی قاسمی وکیل پایه یک دادگستری در بجنورد، ایشان یکی از وکلای است که توانسته در طول مدت وکالت 4 ساله خود پرونده های زیادی را دز زمینه دعاوی کیفری به سرانجام برساند، این نیز به این دلیل است که ایشان تبحر خاصی در حل پرونده های کیفری داشته و همچنین هوش بالای حقوقی این وکیل باعث شده تا مراجعین زیادی برای حل پرونده های خود به وکیل مرتضی قاسمی مراجعه کنند، از تخصص های این وکیل می توان به مشاور حقوقی و جزایی، عضو رسمی کانون وکلای دادگستری خراسان، وکالت امور مدنی و حسبی، کیفری، خانواده اشاره کرد.

آدرس: بجنورد، میدان شهید، نبش داروخانه آریا، طبقه اول

شماره تماس: 09214065184


رازهایی درباره حق الوکاله وکیل کیفری بجنورد

حق الوکاله را می توان از طریق توافق با وکیل کیفری تعیین نمود: در نظر داشته باشید که آیین نامه ها سعی دارند با ایجاد نوعی وحدت رویه، دستمزد وکلا در قبول پرونده های مختلف اعم از کیفری یا حقوقی را مشخص نمایند؛ اما وکالت شغلی آزاد محسوب می شود و بهترین وکیل کیفری در بجنورد از نظر قانونی این حق را خواهد داشت تا میزان حق الوکاله را به صورت توافقی تعیین نماید. به این منظور است که وکیل می تواند نظر خود را در خصوص پرونده اعلام دارد و با موکل در این خصوص تبادل نظر داشته باشد.

عوامل مختلفی در میزان حق الوکاله اثر دارد: در بالا اشاره داشتیم که حق الوکاله در بسیاری از موارد به صورت توافقی مشخص می شود؛ اما لازم است بهترین وکیل کیفری در بجنورد عوامل و معیارهایی را در دست داشته باشد تا بتواند با استفاده از آن ها میزان حق الوکاله را افزایش یا کاهش دهد. میزان سابقه وکیل، پیچیدگی پرونده و زمان بر بودن دعاوی مطرح شده ئدر محاکم قضایی جزو مهم ترین این عوامل هستند که به طور مستقیم در میزان حق الوکاله درخواستی از سوی وکیل در دعاوی کیفری موثر هستند.

موکل نیز می تواند در میزان هزینه وکیل نقش داشته باشد: زمانی که می گوییم حق الوکاله در دعاوی کیفری به صورت توافقی تعیین می شود، معنای آن چنین است که موکل نیز می تواند در آن نقش آفرینی داشته باشد. در واقع موکل می تواند در ملاقات های حضوری نظر وکیل را در خصوص هزینه های مد نظرش جویا شود و پس از آن مبلغ مورد نظر خودش را نیز اعلام دارد. البته باید در نظر داشته باشید که اظهارنظر موکل در این خصوص و کاهش میزان حق الوکاله نیاز به اطلاعات حقوقی درباره میزان دستمزدها دارد.

موکل می تواند حق الوکاله را در چند قسط پرداخت کند: شاید برای تمامی افراد جامعه مقدور نباشد که میزان توافق شده به عنوان حق الوکاله را به صورت یکجا به وکیل کیفری پرداخت کنند. از این رو، ممکن است عده ای قید استخدام وکیل را بزنند و متوجه تبعات ناشی از آن شوند؛ اما لازم است به این موضوع توجه شود که نحوه پرداخت حق الوکاله را نیز می توان به مانند میزان آن به صورت توافقی محاسبه و تعیین نمود. به طور معمول حق الوکاله را در دو یا سه قسط پرداخت می کنند.

رازهایی درباره حق الوکاله وکیل کیفری بجنورد

توصیه هایی در انتخاب وکیل کیفری بجنورد که باید جدی گرفته شوند!

به دلیل بالا بودن قیمت ها قید استخدام وکیل کیفری را نزنید: حساسیت های ایجاد شده در دعاوی کیفری بسیار بالا است و به جرئت می توان گفت که بدون استفاده از توانایی های بهترین وکیل کیفری در بجنورد نخواهید توانست که به اهداف تعیین شده دست پیدا کنید. این موضوع را مد نظر داشته باشید که هزینه استخدام یک وکیل کیفری به هر اندازه هم که بالا باشد، باز هم ملزم به استخدام او هستید. چرا که هزینه های ناشی از شکست در پرونده های کیفری می تواند خسارت های بزرگ تری را به دنبال داشته باشد.

در انتخاب وکیل جنسیت وی را لحاظ نکنید: امروزه تعداد زیادی از وکلای زن در سطح کشور آماده هستند تا به شما در انواع زمینه های حقوقی از جمله دعاوی کیفری خدمت رسانی کنند. از این رو، بسیاری تمایل دارند که پرونده های خود را به وکلای زن بسپارند. این موضوع قابل احترام است و نمی توان ایرادی را به آن وارد کرد. ایراد آن جایی نمود پیدا می کند که در انتخاب وکیل تنها به جنسیت او توجه داشته باشید. لازم است در انتخاب حقوقدان برای قبول وکالت پرونده های کیفری تمامی مهارت های او مورد سنجش قرار بگیرد.

به سراغ وکلای با سابقه بروید: در صورتی می توانید امید خود را به کسب پیروزی در محاکم قضایی افزایش دهید که از بهترین وکیل کیفری در بجنورد استفاده کنید. این وکلا دارای میزان سابقه بالایی هستند که می تواند شما را در دستیابی به اهداف تعیین شده دلگرم تر از هر زمان دیگری کند. در نظر داشته باشید که توجه به سابقه وکیل می تواند به میزان زیادی میزان تجربه ای که او در طی سال های متمادی به دست آورده است را مشخص کند.

تخصص وکیل را در نظر بگیرید: یکی دیگر از توصیه هایی که لازم است در انتخاب وکیل کیفری به شما داشته باشیم این است که همواره باید این موضوع را در نظر داشته باشید که هر وکیلی با هر نوع تخصص و بازدهی نمی تواند شما را در رسیدگی به پرونده های کیفری یاری دهد. لازم است به سراغ آن دسته از وکلایی بروید که از طریق تحصیل یا کسب تجربه در محاکم قضایی، به تخصص در زمینه دعاوی مطرح شده رسیده باشند و بتوانند دعاوی مطرح شده را به مطلوب ترین شکل ممکن حل و فصل نمایند.

توصیه هایی در انتخاب وکیل کیفری بجنورد که باید جدی گرفته شوند!

کلام آخر

تشکر می کنیم که تا پایان مقاله در کنار ما بودید و ما را همراهی کردید. در این مقاله تلاش کردیم تا شما را با نام و سایر مشخصات بهترین وکیل کیفری در بجنورد آشنا کنیم تا دیگر نیازی نباشد تا زمان زیادی را صرف یافتن وکلای خبره و مجرب کنید. در ادامه تلاش کردیم تا حقایقی را در خصوص دستمزد وکلا به شما ارائه دهیم و پس از آن نیز توصیه هایی در خصوص انتخاب و استخدام وکلای کیفری به شما ارائه دادیم. اکنون از شما درخواست می کنیم که تجربیات و نظرات خود در خصوص مطالب ذکر شده را در قسمت دیدگاه با مخاطبان سایت برترین وکلا به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 + یک =

دکمه بازگشت به بالا