وکیل

10 تا از بهترین وکیل زنجان ⚖️ + شماره تلفن ☎️️【سال1403】

ممکن است گاهی افراد بر این تصور اشتباه تاکید داشته باشند که چون از نظر قانونی حق با آن ها است پس دیگر نیازی به استخدام وکیل نیست. باید دقت داشته باشیم حضور موفق در دادگاه برای رسیدگی به پرونده های حقوقی و کیفری مستلزم بهره مندی از دانش حقوقی است. چرا که هر گونه عدم آگاهی از قوانین و مقررات می تواند خسارت هایی را به همراه داشته باشد. عموم جامعه سواد حقوقی لازم برای حضور در محاکم قضایی و ارائه دفاعیات را در اختیار ندارد و از این رو، استخدام یک وکیل خبره و مجرب الزامی به نظر می رسد. در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل زنجان آشنا کنیم. پس لطفا تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

بهترین وکیل زنجان

بهترین وکیل زنجان کیست؟

در صورتی می توانیم به کسب نتایج مطلوب در دادگاه امیدوار باشیم که رسیدگی به پرونده را بر عهده یک وکیل شاخص و مطرح گذاشته باشیم. البته هر وکیلی نمی تواند در این وظیفه مهم موفق به کسب نتایج مطلوب شود و لازم است به سراغ آن دسته از وکلا بروید که مهارت و توانایی لازم را در اختیار دارند. بهترین وکیل زنجان دانش آموخته یکی از مطرح ترین و معتبر ترین دانشگاه های کشور است. او تحصیلات آکادمیک خود را در رشته حقوق به اتمام رسانده و موفق به کسب مجوزهای لازم شده است.

بهترین وکیل زنجان به عنوان وکیل پایه یک دادگستری سال های زیادی از عمر خود را صرف رسیدگی به پرونده های حقوقی و کیفری کرده است و در این راه توانسته تجربیات گران بهایی را کسب نماید. تجربیات بهترین وکیل زنجان به او کمک خواهد کرد تا در صورت مواجهه با مشکلات مشابه، بهترین راهکار را در پیش بگیرد. بهترین وکیل زنجان آگاهی کاملی از قوانین و مقررات دارد. او همچنین تغییرات قانون را تحت رصد قرار می دهد تا علم خود را به روز نگه داشته و بتواند راهکار مناسب را ارائه دهد.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل زنجان را بشناسید!

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از بهترین وکلای شاخص در شهر زنجان را به شما ارائه دهیم. شما می توانید با بررسی گزینه های موجود بهترین تصمیم را برای آینده پرونده خود داشته باشید. لطفا با ما همراه باشید:

خدیجه ابراهیم خانی

خدیجه ابراهیم خانی بهترین وکیل زنجان

سرکار خانم خدیجه ابراهیم خانی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی امور وکلا با بیش از 14 سال سابقه در حوزه دعاوی حقوقی، کیفری، ملکی و خانواده زنجان وکالت می کند. از افتخارات روز افزون وی میتوان به 10 سال سابقه همکاری با بانک های کشاورزی، صادرات و تجارت اشاره کرد، همچنین او یکی از بهترین مشاوران قوه قضاییه می باشد.

برخی از تخصص خانم ابراهیم خانی:

 • وکالت در پرونده های زیادی اعم از امورات بانکی، تنظیم قرارداد، اسناد تجاری و …
 • وکالت انواع دعاوی حقوقی: (تنظیم انواع قراردادها، مطالبه وجه چک و ….
 • دعاوی کیفری: مواد مخدر، قتل، کلاهبرداری، سرقت، خیانت در امانت، جعل، انتقال مال غیر، ضرب و جرح، دیه و … دعاوی ملکی: خلع ید، اجرت المثل ایام تصرف، دستور تخلیه و …
 • دعاوی خانواده: طلاق، الزام به تمکین، مطالبه مهریه، مطالبه نفقه، استرداد جهیزیه و …

شماره تماس: 09124419364
آدرس دفتر:
زنجان، سعدی وسط، خیابان زینبیه، ساختمان هشت بهشت، طبقه ۶ واحد ۶۰۱

جهت اعطای وکالت، مشاوره حضوری یا تلفنی با خانم خدیجه ابراهیم خانی می‌توانید از طریق شماره تماس بالا اقدام نمایید.

محمدرضا دقیقی

محمدرضا دقیقی بهترین وکیل زنجان

جناب آقای محمدرضا دقیقی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی قوه قضاییه در زنجان می باشند، ایشان با دارا بودن مدرک کارشناسی حقوق قضایی دارای بیش از 10 سال سابقه فعالیت مستمر‌ در عرصه وکالت و مشاور حقوقی بوده و همچنین عضو سابق شورای حل اختلاف و وکیل مجرب که با علم و دانش وتجربیات خود می تواند به حل و فصل تمامی دعاوی بپردازد. وکیل کارکشته پرونده های کیفری و حقوقی از جمله خانواده می باشند که با شم حقوقی خود توانسته به عنوان یکی از بهترین وکلای زنجان شناخته شود.

آقای دقیقی دارای علم و اطلاعات به روز و با بصیرت بوده، از این رو می توانند موکلین خود را در مسیر ناهموار پرونده های خانواده یاری دهند. از ویژگی های دیگر ایشان، صداقت، امانت داری، پیگیری دلسوزانه، فن بیان بالا و شکیبایی است. لذا ‌جناب آقای محمدرضا دقیقی را میتوان به عنوان وکیل خانواده شایسته در زنجان معرفی کرد

برخی از تخصصی ها این وکیل:

 • قبول دعاوی کیفری: قتل ، تجاوز به عنف ، مزاحمت بانوان،سرقت،مواد مخدر،قاچاق کالا ،جرایم و کلاهبرداری از طریق فضای مجازی ، ،توهین و فحاشی،اخاذی،خیانت در امانت ، تخریب اموال،سرقت اموال دولتی، نزاع دسته جمعی ، قدرت نمایی، شرارت و …
 • قبول دعاوی حقوقی: مطالبه وجه ،دعاوی موجر و مستاجر ،الزام به تنظیم سند،استرداد اموال منقول، تقسیم مال مشترک،مطالبه وجه چک و سفته،استرداد مبیع و ثمن،مطالبه وجه التزام ،مطالبه خسارت و …
 • قبول دعاوی ملکی: خلع ید،تخلیه ید،مطالبه اجرت المثل ، تصرف عدوانی ، فروش مال غیر ، مزاحمت ملکی ، ممانعت از حق، مطالبه اجاره بها ، فسخ قراداد.
 • دعاو ی خانواده: طلاق ، توافقی ، تمکین ، مطالبه مهریه و نفقه، مطالبه اجرت المثل، استرداد جهیزیه،حضانت ،ملاقات طفل، ازدواج مجدد،
 • دعاوی حسبی: گواهی حصر وراثت، تقسیم ترکه، الزام به فروش ترکه، تحدید و مهر و موم ترکه، عزل قیم، حجر، درخواست تغییر نام خانوادگی

شماره تماس: 09127431729
تلفکس دفتر: 02433328594
آدرس دفتر:
زنجان، خیابان سعدی، وسط خیابان زینبیه غربی، ساختمان هشت بهشت، طبقه دوم، واحد 208

جهت اعطای وکالت، مشاوره حضوری یا تلفنی با آقای محمدرضا دقیقی می‌توانید از طریق شماره تماس بالا اقدام نمایید.

علی طومارخانی

علی طومارخانی بهترین وکیل زنجان

آقای علی طومارخانی وکیل پایه یک دادگستری، مهندس فوق لیسانس از دانشگاه زنجان، با بیش از ۱۶ سال سابقه کارشناس رسمی دادگستری، بیش از 20 سال سابقه در تنظیم قراردادهای شرکتهای تجاری و پیمانکاری می باشند. قبول کلیه دعاوی بالاخص دعاوی جامعه مهندسی، معدن، شرکتهای مشاور و ایضا پرونده دیوان عدالت اداری از تمام نقاط کشور پذیرفته می شود.

برخی از سوابق و تخصص ایشان:

 • قبول وکالت در کلیه دعاوی بالاخص دعاوی ملکی (به جهت تخصص در امور کارشناسی و ثبتی)
 • دعاوی معدنی (به جهت فعالیت در امور معدنی)
 • دعاوی مطالبات پیمانکاران عملیات عمرانی و سایر
 • وکالت در دعاوی تجاری
 • تنظیم قراردادهای تجاری شرکتها و پیمانکاران و مهندسین مشاور (به جهت تخصص و فعالیت حرفه ای با شرکتهای تجاری، عمرانی و مهندسین مشاور)

تلفن دفتر: 02433420986
تلفن همراه: 09125410418
آدرس دفتر:
زنجان، اعتمادیه، خیابان معلم، روبروی بسیج دانشجویی، نبش خیابان نهم وسط پلاک 68، واحداول

جهت اعطای وکالت، مشاوره حضوری یا تلفنی با آقای علی طومارخانی، می‌توانید از طریق شماره تماس های بالا با ایشان در ارتباط باشید

پریا ابراهیمی

پریا ابراهیمی بهترین وکیل زنجان

سرکار خانم پریا ابراهیمی یکی از برترین پایه یک زنجان، عضو کانون وکلای مرکز، دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق، دارای سابقه وکالت موفق می باشد، این وکیل توانسته در طول سابقه وکالتش بسیار موفق عمل کرده و پرونده های بیشماری را به سرانجام برساند، از ویژگی های این وکیل می توان به رفتار مناسب با موکلان، پایبندی به زمان، فن بیان قوی، دانش حقوقی بالا اشاره کرد.

تخصص های این وکیل:

 • انواع دعاوی خانواده نکاح دائم، اذن در نکاح، شروط ضمن عقد نکاح، ازدواج مجدد، جهیزیه،حضانت، ملاقات طفل
 • انواع دعاوی کیفری: مواد مخدر، قاچاق اسلحه، ضرب و جرح، سرقت مسلحانه، تجاوز، کودک آزاری، مزاحمت، فحشا
 • انواع دعاوی ملکی:  فروش مال مشاع، فک رهن، خلع ید، تصرف عدوانی، مطالبه وجه
 • تنظیم سند، مشاوره حضوری و غیر حضوری، تنظیم شکوائیه

آدرس: زنجان، سعدی شمالی، ساختمان آروین

شماره تماس: 09126416748

محمد صالح آقائی

محمد صالح آقایی بهترین وکیل زنجان

جناب آقای محمد صالح آقائی وکیل پایه یک دادگستری عضو کانون وکلای مرکز دارای بیش از 10 سال سابقه فعالیت موفق می باشد، این وکیل نیز یکی از بهترین وکیل زنجان به شمار میرود که توانسته با دانش بالای حوقی اش و همچنین تبحرش در زمینه حل دعاوی قضایی پرونده های زیادی را حل و فصل کند و موکلان زیادی را از نتیجه پرونده شان خرم سازد.

تخصص های این وکیل:

 • قبول دعاوی خانواده، مهریه، نفقه، طلاق، حضانت، انحصار وراثت
 • قبول دعاوی کفری، سرقت مسلحانه، فروش مال غیر، خیانت در امانت
 • قبول دعاوی ملکی، خلع ید، اخذ پایان کار، مطالبه خسارت و…
 • تنظیم سند، تنظیم لایحه و شکوائیه، نوشتن اوراق قضایی، مشاوره های حضوری و غیر حضوری

آدرس: زنجان، کوچمشکی، میدان قائم، ساختمان قائم، طبقه 4، واحد 401

شماره تماس: 02433453225

حسین سلطانی

حسین سلطانی بهترین وکیل زنجان

جناب آقای حسین سلطانی وکیل پایه یک دادگستری، مشاوره حقوقی، دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق، با بیش از 12 سال سابقه وکالت در زمینه حل دعاوی حقوقی و کیفری می باشد، این وکیل به دلیل تبحری که در حل پرونده های قضایی دارد توانسته تا مراجعه کنندگان زیادی را به خود جذب کرده و پرونده های بیشماری را به سرانجام رسانده است، ایشان همچنین با دفاعیه هایی که در مقابل قاضی ارائه می دهند درصد برنده شدن شما در پرونده را به 95 درصد می رساند،

تخصص های این وکیل:

 • قبول دعاوی کیفری، قاچاق اسلحه، اختلاص، ضرب و جرح، قتل، تجاوز، مزاحمت، سرقت
 • قبول دعاوی خانواده، نکاح دائم، اذن در نکاح، شروط ضمن عقد نکاح، ازدواج مجدد، جهیزیه،حضانت،
 • قبول دعاوی ملکی، خلع ید، تصرف عدوانی، فروش مال مشاع، فک رهن، مطالبه وجه
 • تنظیم سند، مشاوره حضوری و غیر حضوری، تنظیم شکوائیه، نوشتن اوراق قضایی

آدرس: زنجان، خیابان سعدی، کوچه زند، روبروی چاپخانه دانش، پلاک ۲۵۹، طبقه فوقانی

شماره تماس: 04135569220

لیلا داداشی

لیلا داداشی بهترین وکیل زنجان

سرکار خانم لیلا داداشی وکیل پایه یک دادگستری، مشاوره حقوقی، دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق با چندین سال سابقه وکالت موفق می باشد، این وکیل دارای فن بیان قوی، قدرت کلام، پایبندی به زمان و همچنین دانش حقوقی بالا با تبحری خاص در حل پرونده ها می تواند در صد برنده شدن شما در پرونده تان را تا 90 درصد افزایش دهد.

 • قبول دعاوی خانواده، مهریه، نفقه، طلاق، حضانت، انحصار وراثت
 • قبول دعاوی کفری، سرقت مسلحانه، فروش مال غیر، خیانت در امانت
 • قبول دعاوی ملکی، خلع ید، اخذ پایان کار، مطالبه خسارت و…
 • تنظیم سند، تنظیم لایحه و شکوائیه، نوشتن اوراق قضایی، مشاوره های حضوری و غیر حضوری

آدرس: زنجان، سعدی، ساختمان حکیم، واحد 7

شماره تماس: 02433334736

محسن اسماعیلی

محسن اسماعیلی بهترین وکیل زنجان

محسن اسماعیلی وکیل پایه یک دادگستری، عضو کانون وکلای شهر زنجان، دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق با بیش از 12 سال سابقه وکالت موفق می باشد، این وکیل با هوش حقوقی و تبحری که در حل پرونده های قضایی دارد توانسته به عنواتن یکی از بهترین وکیل زنجان شناخته شده و همچنین مراجعه کنندگان زیادی را جذب خود کند.

برخی تخصص های این وکیل:

 • قبول دعاوی کیفری، قاچاق اسلحه، اختلاص، ضرب و جرح، قتل، تجاوز، مزاحمت، سرقت
 • قبول دعاوی خانواده، نکاح دائم، اذن در نکاح، شروط ضمن عقد نکاح، ازدواج مجدد، جهیزیه،حضانت،
 • قبول دعاوی ملکی، خلع ید، تصرف عدوانی، فروش مال مشاع، فک رهن، مطالبه وجه
 • تنظیم سند، مشاوره حضوری و غیر حضوری، تنظیم شکوائیه، نوشتن اوراق قضایی

آدرس: زنجان، سعدی شمالی، ساختمان شهریار، طبقه 3، واحد 10

شماره تماس: 02433539508


سه اشتباه رایج در انتخاب بهترین وکیل زنجان

باید دقت داشته باشید که انتخاب بهترین وکیل زنجان تاثیر مستقیمی در نتیجه ای دارد که از دادگاه حاصل می شود. در واقع یک وکیل می تواند با اتکا به دانش حقوقی و تحصیلاتی که دارد بهترین راهکار را برای حل و فصل اختلافات به موکل خود پیشنهاد دهد و او را در رسیدن به اهداف تعیین شده یاری نماید. از این رو، لازم است برای رسیدگی به پرونده های حقوقثی و کیفری به دنبال شاخص ترین و مطرح ترین گزینه های موجود باشید. در این راه اشتباهات رایجی وجود دارد که افراد اغلب مرتکب آن ها می شوند.

نباید به هیچ عنوان تصور داشته باشید که هزینه استخدام وکلای حقوقی و کیفری بسیار بالا است. متاسفانه بسیاری از افراد بدون اینکه در خصوص دستمزد وکلای مد نظر خود پرس و جو نمایند، بر این تصور تاکید دارند که وکیل برای رسیدگی به پرونده و ارائه دفاعیات لازم در دادگاه هزینه های هنگفتی را دریافت می کند. باید اشاره داشته باشیم که بسیاری از وکلای شاخص حاضر هستند حتی با هزینه های معقولانه نیز وکالت پرونده های موجود را پذیرفته و در نهایت موکل را به اهداف تعیین شده برسانند.

مرد بودن و یا زن بودن وکیل مورد نظر به میزان زیادی به سلیقه موکل باز می گردد. وگرنه هیچ تفاوتی بین وکلای مرد و زن در میزان مهارت و توانایی های غریزی آن ها وجود ندارد. در واقع جنسیت بهترین وکیل زنجان به هیچ عنوان معیار مناسبی برای انتخاب وکیل مورد نظر نیست. تنها کافی است در صورتی که به دنبال استخدام وکلای مرد و یا زن هستید، خود را به متر و معیارهای مناسبی مجهز کنید تا در نهایت بتوانید از میان گزینه های موجود به بهترین ها دسترسی پیدا کنید.

به هیچ عنوان نیاز نیست در ابتدای امضای قرارداد با وکیل مورد نظر تمامی مبلغ تعیین شده به عنوان حق الوکاله را پرداخت کنید. به طور معمول دستمزد وکیل را در دو قسط به او پرداخت می کنند. معمولا قسط اول در همان ابتدای امضای قرارداد به وکیل تحویل داده می شود و قسط دوم که شامل نیم دیگری از مبلغ توافق شده است پس از پایان همکاری در اختیار وکیل قرار می گیرد. دقت داشته باشید که نحوه پرداخت حق الوکاله به مانند میزان آن با توافق طرفین تعیین می شود.

بهترین وکیل زنجان

مهم ترین ویژگی های بهترین وکیل زنجان

فن بیان قوی: یکی از مهم ترین ویژگی های بهترین وکیل زنجان، فن بیان و قدرت نفوذ کلام او است. همواره در انتخاب وکیل لازم است به تخصص و تحصیلات آکادمیک او توجه ویژه ای داشته باشید ولی صرف توجه به این موارد نمی تواند شما را به گزینه های مطلوب برساند. چرا که دانش همواره از راه زبان است که جاری می شود و برای این کار لازم است در جلسه ای که برای ملاقات حضوری با وکیل مورد نظر تدارک دیده اید به فن بیان و قدرت نفوذ کلام وی توجه داشته باشید.

قدرت برقراری ارتباط با موکل: در واقع لازم است وکیل توانایی برقراری ارتباط با موکل را داشته باشد. برای این کار لازم است وکیل مورد نظر تا حدودی با اصول روانشناسی آشنایی داشته باشد تا به این شکل بتواند اطمینان موکل خود را جلب کرده و از زوایای ناپیدای پرونده اطلاع حاصل نماید. لازم به ذکر است که تمامی افراد درگیر با پرونده های حقوقی و کیفری با تنش هایی در زندگی خود همراه هستند که همین مسئله برقراری ارتباط با آن ها را سخت می کند. پس الزامی است که وکیل از این ویژگی برخوردار باشد.

جسارت و شجاعت: جسارت و شجاعت را می توان یکی از مهم ترین ویژگی های وکیل کیفری و حقوقی به شمار آورد. در واقع لازم است وکیل با شجاعتی مثال زدنی در جلسات دادگاه حضور پیدا کرده و به هیچ عنوان تحت تاثیر تنش های موجود قرار نگیرد. او در مسیر دفاع از منافع موکل خود از هیچ خدمتی فروگذار نمی کند و همواره در تلاش است که اهداف تعیین شده در جلسات مشترک با موکل را محقق نماید. او همیشه موکل را از آخرین تغییرات پرونده مطلع می سازد و اطمینان او را جلب می کند.

بهترین وکیل زنجان

کلام آخر

از اینکه تا پایان مقاله همراه ما بودید از شما تشکر می کنیم! در این مقاله سعی کردیم شما را با نام، مشخصات، ویژگی ها و تخصص بهترین وکیل زنجان آشنا کنیم تا در صورت نیاز بتوانید گزینه های مطلوب را انتخاب نمایید. در ادامه تلاش کردیم تا سه اشتباه رایج در انتخاب وکیل را مورد بررسی قرار دهیم و در انتهای مقاله نیز مهم ترین ویژگی های وکیل مجرب و خبره را مورد بررسی قرار دادیم. اکنون از شما دعوت می کنیم که اگر تجربه و یا نظری در خصوص مطالب ذکر شده دارید، آن را در قسمت دیدگاه با سایر مخاطبان سایت برترین وکلا به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 + 3 =

دکمه بازگشت به بالا