وکیل

لیست 10 تا از بهترین وکیل زن در زنجان ⚖️【سال1403】✔️

اینکه تصمیم داشته باشید برای رسیدگی به پرونده خود و پیگیری فرآیند دادرسی از وکلای زن یا مرد استفاده کنید به سلیقه شما بستگی دارد و نمی توان به آن خرده ای گرفت؛ اما باید همواره به این نکته توجه داشته باشید که برای کسب نتایج دلخواه لازم است تنها به جنسیت وکلا اکتفا نکرده و پای را فراتر بگذارید. برای این کار لازم است به سراغ آن دسته از وکلای خانم باشید که در زمینه کاری خود نسبت به دیگران شاخص تر و مطرح تر هستند. تنها در این حالت است که یک انتخاب خوب خواهید داشت که می تواند در نتیجه پرونده نیز موثر باشد. ما در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل زن در زنجان آشنا کنیم. پس درخواست می کنیم تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

بهترین وکیل زن در زنجان

بهترین وکیل زن در زنجان کیست؟

اگر قصد داشته باشیم که بدون تحقیق و در نظر گرفتن مهارت وکلای مختلف، حقوقدان انتخاب کنیم، دیری نخواهد پایید که درخواهیم یافت اقدام غلطی را در این خصوص به انجام رسانده ایم. چرا که کسب نتایج مطلوب در دادگاه مستلزم صرف زمان برای سنجش توانایی و مهارت بهترین وکیل زن در زنجان است. لازم است در ابتدا معیارهایی را در اختیار داشته باشید تا با استفاده از آن ها بتوانید گزینه های مختلف برای عهده دار شدن پرونده را اولویت بندی کرده و در نهایت به سراغ مطلوب ترین گزینه بروید.

بهترین وکیل زن در زنجان در تلاش است تا با حضور خود در محاکم قضایی بر تجربیات خود بیفزاید. بهترین وکیل زن در زنجان به خوبی از این نکته آگاه است که دانش حقوقی او کلید حل مشکلات پرونده است. از این رو، بهترین وکیل زن در زنجان سعی دارد تا احاطه کاملی بر قوانین و مقررات حاکم بر دعاوی حقوقی و کیفری داشته باشد تا بتواند در صورت لزوم به نیازهای مراجعه کنند پاسخگو باشد. بهترین وکیل زنجان همواره تغییرات قانون را نیز مطالعه کرده تا علم خود را به روز نگه دارد.

ویژگی های بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل زن در زنجان را بشناسید!

در ادامه سعی داریم 10 مورد از بهترین وکیل زن در زنجان را به شما معرفی کرده و تخصص هر یک را مورد بررسی قرار دهیم. همچنین اطلاعات دقیقی در خصوص مشخصات و آدرس هر یک از آن ها به شما ارائه خواهیم داد. از شما تقاضا داریم تا انتهای مقاله با ما همراه باشید:

گلاره نظرنیا

گلاره نظرنیا وکیل زن در زنجان

سرکار خانم گلاره نظرنیا وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی یکی از بهترین وکیل زن در زنجان تخصص ایشان در زمینه حل دعاوی کیفری و حقوقی بوده و در این زمینه بسیار موفق نیز هستند، ایشان تا کنون پرونده های بیشماری را به سرانجام رسانده و توانسته موکلان زیادی را جذب خود کند.

آدرس: زنجان، خیابان زینبیه، ساختمان عقیق، طبقه۲، واحد۶

شماره تماس: 024333200555

سونیا کشاورز

سونیا کشاورز وکیل زن در زنجان

سرکار خانم سونیا کشاورز وکیل پایه یک مشاور حقوقی یکی از بهترین وکلای زن در زنجان ایشان دارای بیش از 10 سال سابقه وکالت در زمینه حل دعاوی کیفری و حقوقی می باشد، ایشان یکی از موفق ترین وکلای زن می باشد که توانسته با هوش حقوقی بالا و تبحرش در حل پرونده همچنین با فن بیان و گویش کلامی که دارد دفاعیه های موفقی را ارائه داده و پرونده های بیشماری را به سرانجام نیک رسانده است.

آدرس: زنجان، سعدی شمالی، شهرک قدس، نبش ۴غربی، پلاک۱۵۱، طبقه۱، واحد۱

شماره تماس: 02133464585

ندا صمصامی اینانلو

ندا صمصامی اینانلو وکیل زن در زنجان

سرکار خانم ندا صمصامی اینانلو وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی، عضو کانون وکلای مرکز با سال ها سابقه وکالت در تمام دعاوی ایشان پرونده های زیادی را اعم از طلاق، ملکی، خانواده، کیفری، چک و سفته به سرانجام رسانده درصد قبول پرونده شما به دست این وکیل بالا 90 درصد می باشد.

آدرس: زنجان، سعدی شمالی، ساختمان ستاره شهر، طبقه دو، واحد۲۰۴

شماره تماس: 02433569866

اکرم رضایی

 اکرم رضایی وکیل رن در زنجان

سرکار خانم اکرم رضایی وکیل پایه یک دادگستری عضو کانون وکللای مرکز یکی از بهترین وکیل در زنجان می باشد، این وکیل توانسته تا کنون پرونده های بیشماری را اعم از حقوقی ملکی کیفری خانواده بانکی چک و سفته حل فصل نماید، سابقه وکالت این وکیل بیش از 1 دهه می باشد.

آدرس: زنجان خ امام خمینی روبروی امامزاده ابراهیم جنب بانک انصار ساختمان افراط۳واحد۸

شماره تماس: 02433329884

مهین علی محمدی

مهین علی محمدی وکیل زن در زنجان

سرکار خانم مهین علی محمدی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در حوزه حل دعاوی کیفری، ملکی، خانواده، حقوقی همچنین تنظیم قرارداد ها ، تنظیم شکوائیه می باشد، ایشان دارای چندین سال سابقه و بیش از صد ها پرونده موفق دارد. از ویژگی های این وکیل می توانذ به فن بیا و گویش کلام، پایبندی به زمان اشاره کرد.

آدرس: زنجان سعدی نبش کوچه زند طبقه فوقانی مشاور املاک تهران پ ۲۵۹

شماره تماس: 02433321926


هزینه وکیل در صورت شکست در پرونده

لازم است به این موضوع اشاره داشته باشیم که دستمزد بهترین وکیل زن در زنجان به صورت توافقی تعیین می گردد. برای این کار لازم است در ابتدا وکیل مورد نظر خود را انتخاب نمایید. دقت داشته باشید که هر وکیلی نمی تواند دغدغه های شما در خصوص پرونده را برطرف سازد و برای این کار لازم است به سراغ وکلایی بروید که در زمینه کاری خود سرآمد و شاخص به شمار می آیند. پس از انتخاب برترین وکیل زن در زنجان لازم است با او جلسه ای را جهت ملاقات حضوری تدارک ببینید.

دقت داشته باشید که وکالت شغلی آزاد است و دست وکیل برای تعیین توافقی هزینه ها باز است. به میزان دستمزد پرداختی به وکیل در ازای دریافت خدمات حقوقی، در اصطلاح حق الوکاله می گویند. در ابتدا وکیل پرونده را مورد مطالعه قرار داده و صحبت های موکل را نیز با دقت می شنود. پس از این برترین وکیل زن در زنجان سعی دارد تا بسته به پیچیدگی پرونده، مدت زمانی که نیاز است برای نتیجه دادن پرونده صرف کرد و سایر عوامل مبلغی را به عنوان حق الوکاله به موکل اعلام می دارد.

دقت داشته باشید که موکل نیز می تواند در خصوص مبلغ حق الوکاله اظهار نظر کرده و میزان آن را بسته به تمکن مالی خود کاهش دهد. علاوه بر این، موکل در نحوه پرداخت حق الوکاله نیز نقش آفرین است. به طور معمول حق الوکاله در دو یا سه قسط به وکیل پرداخت می شود. لازم است در زمان امضای قرارداد به تمامی نکات مهم اشاره کنید تا از بروز اختلافات جلوگیری شود. یکی از موضوعات مهمی که لازم است در متن قرارداد گنجانده شود، مسائل مربوط به حق الوکاله در صورت شکست در پرونده است.

دقت داشته باشید که وکیل ملزم است وظایفی که در قرارداد به آن ها متعهد شده است را به طور کامل انجام دهد. گاهی ممکن است علی رغم زحمات بی وقفه وکیل، پرونده با شکست رو به رو شود و وکیل نتواند حقوق موکل را تامین نماید و او را به اهداف تعیین شده برساند. در چنین شرایطی است که برای جلوگیری از اختلافات در خصوص حق الوکاله لازم است تا به متن قرارداد رجوع شود. دقت داشته باشید که در زمان انعقاد قرارداد لازم است در این خصوص با وکیل به توافق های لازم برسید.

بهترین وکیل زن در زنجان

سه اشتباه مهلک در انتخاب وکیل زن در زنجان

زمانی که قصد انتخاب و به خدمت گرفتن بهترین وکیل زن در زنجان را دارید لازم است به میزان تحصیلات، دانش حقوقی، تجربیات، سابقه، تخصص، فن بیان و مواردی از این جنسی توجه ویژه ای داشته باشید. چرا که دنبال کردن این مهارت ها می تواند شما را به وکلای شاخص و مطرح در این زمینه برساند. ممکن است افراد به دلیل نداشتن اطلاعات کافی در مسیر انتخاب وکیل با اشتباهاتی مهلک رو به رو شوند. در ادامه سعی داریم به سه مورد از مهم ترین اشتباهات اشاره داشته باشیم.

فریب تبلیغات پر رنگ و لعاب را نخورید: در انتخاب بهترین وکیل خانم در زنجان لازم است شهرت وکیل مورد نظر را به عنوان یک معیار قابل اتکا مد نظر قرار دهید؛ اما شهرت یک وکیل کاملا جدای از تبلیغات پر سر و صدایی است که همه روزه از شبکه های تلویزیونی و ماهواره ای شاهد آن هستیم. این تبلیغات تنها برای بازارگرمی تهیه و تنظیم شده اند و هرگز نباید کورکورانه فریب آن ها را خورد. مبادا تبلیغات پخش شده باعث شود تا وکیل مورد نظر را مورد سنجش قرار ندهید.

جنسیت یک وکیل هیچ اهمیتی در انتخاب او ندارد: به طور معمول افراد در دعاوی خانواده نظیر مهریه، طلاق، نفقه، نشوز، تمکین، تقسیم ارث و… به سراغ وکلای خانم می روند. این در حالی است که افراد برای رسیدگی به پرونده های کیفری خود به طور معمول تلاش دارند وکلای مرد را صاحب اختیار کنند. این موضوع به سلیقه شما باز می گردد و قابل احترام است؛ اما لازم است چنانچه قصد استخدام وکلای زن را دارید، تحقیق کنید تا در نهایت مطرح ترین و زبده ترین آن ها را به خدمت بگیرید.

در هنگام انتخاب تخصص وکیل را نیز لحاظ کنید: تخصص یکی از مهم ترین معیارهایی است که می بایست در زمان انتخاب بهترین وکیل زن در زنجان به آن توجه داشته باشید. در واقع وکیل زن در مقطعی از کار خود با این واقعیت مواجه شده است که توانایی و بازدهی بیشتری در برخی از پرونده های خاص دارد. همین موضوع سبب شده است تا او تصمیم داشته باشد تا در زمینه تخصصی خود پرونده قبول کند. در ابتدا موضوع پرونده خود را در نظر گرفته و برای سپردن وکالت آن به سراغ وکلای متخصص باشید.

بهترین وکیل زن در زنجان

کلام آخر

از اینکه تا پایان مقاله در کنار ما بودید از شما کمال تشکر را داریم. در این مقاله سعی کردیم شما را با نام و مشخصات بهترین وکیل زن در زنجان آشنا کنیم تا در کمترین زمان بتوانید گزینه های مطلوب خود را پیدا کنید. در ادامه تلاش کردیم تا مشخص کنیم که تکلیف حق الوکاله در صورت شکست در پرونده چه خواهد شد و در انتهای مقاله نیز سه اشتباه مهلک و شایع در انتخاب وکلا را مورد بررسی قرار دهیم. اکنون از شما دعوت می کنیم که اگر تجربه یا نظری در خصوص مطالب ذکر شده دارید آن را در قسمت دیدگاه با سایر مخاطبان سایت برترین وکلا به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 + نوزده =

دکمه بازگشت به بالا