وکیل

10 تا از بهترین وکیل همدان ⚖️ + شماره تلفن ☎️️【سال1403】

تعدد وکلا در شهر همدان باعث شده است تا یافتن گزینه مطلوب از میان انبوه وکلا قدری سخت و دشوار به نظر برسد. در واقع برای حضور موفق در مراجع قضایی و رسیدگی به پرونده های حقوقی و کیفری ناچار هستیم از یک وکیل خبره و مجرب استفاده کنیم. زیرا دانش حقوقی لازم و آگاهی کامل از قوانین و مقررات باعث می شود تا احتمال کسب موفقیت به میزان قابل توجهی افزایش پیدا کند. اما یافتن وکلای شاخص به همین سادگی ها هم نیست. بنابراین، در این مطلب سعی داریم شما را بهترین وکیل همدان آشنا کنیم تا در کمترین زمان ممکن بتوانید به گزینه های مطلوب دسترسی داشته باشید.

بهترین وکیل همدان

بهترین وکیل همدان کیست؟

در صورتی می توانیم به کسب نتایج مطلوب در دادگاه امیدوار باشیم که در این مسیر روی تجربه و مهارت های یک وکیل خبره و مجرب حساب ویژه ای باز کنیم. اما برای یافتن این وکلا لازم است متر و معیار مشخصی را در اختیار داشته باشیم تا با ساتفاده از آن بتوانیم مهارت ها و توانایی های وکلای مختلف را محک بزنیم. بهترین وکیل همدان دانش آموخته یکی از مطرح ترین و با اعتبار ترین دانشگاه های کشور است. او به عنوان وکیل پایه یک دادگستری تحصیلات آکادمیک خود را در رشته حقوق به اتمام رسانده است.

بهترین وکیل همدان سال های زیادی از عمر کاری خود را صرف رسیدگی به پرونده های مختلف کرده است و در این راه تجربیات گران بهایی را کسب نموده است. بهترین وکیل همدان در تلاش است تا آگاهی خود از قوانین و مقررات حقوقی و کیفری را به میزان قابل توجهی افزایش دهد تا بتواند با استافده از دانش حقوقی خود بهترین راهکار را در اختیار موکل خود قرار دهد. او همواره تغییرات قانون را تحت رصد قرار می دهد تا علم خود را به روز نگه داشته و بتواند پاسخگوی نیازهای موکل خود باشد.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل همدان را بشناسید!

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از وکلای شاخص در پرونده های حقوقی و کیفری در شهر همدان به شما مخاطبان ارائه دهیم. لازم است پیش از انتخاب هر یک از وکلای نام برده شده سوابق و تخصص آن ها را مورد بررسی قرار دهید. لطفا تا انتهای مقاله در برترین وکلا همراه ما باشید:

مصطفی ضیغمی

مصطفی ضیغمی بهترین وکیل همدان

آقای مصطفی ضیغمی، وکیل پایه یک دادگستری همدان، مشاور حقوقی، کارشناس ارشد حقوق خصوصی و دارای بیش از 18 سال سابقه وکالت درخشان و پرتجربه می‌باشند. از نمونه سوابق کاری پرافتخار وکیل ضیغمی، وکیل اداره کل استاندارد همدان، وکیل دانشگاه علوم پزشکی، خدمات بهداشتی و درمانی استان همدان، مشاور و کارشناس حقوقی سابق دانشگاه علوم پزشکی از سال 1385 لغایت 1390، مسئول سابق واحد ارشاد و معاضدت قضایی مرکز امور وکلا، کارشناسان حقوقی قوه قضاییه همدان، وکیل دانشگاه علوم پزشکی همدان و .. می توان به این چند مورد اشاره کرد.

برخی از تخصص ایشان وکالت در دعاوی:

  • حقوقی: قراردادها، چک، سفته، اجرت‌المثل ایام تصرف، تخلیه و اجور معوقه، سرقفلی، الزام به تنظیم سند رسمی، ابطال و یا فسخ قراردادها و یا ابطال اسناد رسمی، دعاوی بانکی، قرارداد مشارکت در ساخت، پیش فروش آپارتمان، ابطال رای داوری و دعاوی مرتبط به ارث و …
  • کیفری:قتل، کلاهبرداری، جعل و استفاده از سند مجعول، خیانت در امانت، سرقت، شرب خمر، مواد مخدر، رابطه نامشروع و زنا، فروش مال غیر و …
  • خانواده: ترک انفاق، مهریه، تمکین، نفقه زوجه و فرزند، اجرت المثل ایام زوجیت، طلاق توافقی، طلاق از سوی زوج یا زوجه، استرداد جهیزیه، ملاقات فرزند، الزام به ثبت ازدواج و …
  • ملکی: شهرداری، زمین شهری، مسکن و شهرداری، اراضی موات، اراضی ملی، الزام به تنظیم سند رسمی، الزام به تحویل ملک، الزام به اخذ صورت مجلس تفکیکی، پیش فروش ساختمان، ابطال قرارداد، خلع ید، رفع تصرف عدوانی، فروش ملک مشاع، تخلیه ملک تجاری و …
  • وکالت در دعاوی علیه دستگاه‌های دولتی به غیر از علوم پزشکی

شماره تماس: 09183133570
آدرس دفتر:
همدان، خیابان بوعلی13، خانه برج آریان، طبقه10، واحد115
(حضور در دفتر با هماهنگی و رزرو وقت قبلی)
جهت اعطای وکالت، مشاوره حضوری یا تلفنی با آقای مصطفی ضیغمی، می‌توانید از طریق شماره تماس بالا اقدام نمایید.

حسین حبیبیان

حسین حبیبیان بهترین وکیل همدان

حسین حبیبیان وکیل یک پایه دادگستری و کارشناس ارشد حقوق خصوصی دارای 22 سال سابقه فعالیت حقوقی و پیگیری پرونده های حقوقی در شهر همدان با شماره پرونده 163میباشد. مشاوره های ایشان همراه با هزینه بصورت حضوری و غیرحضوری انجام میشود که اخذپرونده ، نوشتن اوراق قضایی، قرارداد، از نمونه خدمات این وکیل نمونه، درحوزه کاری خود است. ایشان سابقه درخشانی در دعاوی ملکی، خانواده، شهرداری، قصاص، مطالبه وجه، دارد و جزو بهترین وکلا در شهر همدان است.

آدرس: همدان میدان دانشگاه، ابتدای خیابان جهاد، ساختمان جم، طبقه سوم، واحد10

شماره تماس: 09188117621

لیلا آرین پارسا

لیلا آرین پارسا بهترین وکیل همدان

خانم لیلا آرین پارسا وکیل یک پایه دادگستری و مشاور حقوقی و وکیل بانک ملی ایران است. ایشان دارای 16 سال سابقه وکالت، کارشناسی ارشد حقوق است و دارای فن رسا و نفوذکلام بسیار بالایی میباشد که در شهرهمدان مشغول به فعالیت است. دعاوی اقتصادی، دعاوی راهنمایی و رانندگی، خانواده، اسناد رسمی و تجاری، قصاص، مطالبه خسارت، تملک آپارتمان ها، شهرداری ازجمله تخصص های ایشان است که شما میتوانید با خیال راحت پرونده های خود را به ایشان بسپارید.

آدرس: همدان آرامگاه بوعلی، آرامگاه بوعلی پاساژ الماس از سمت خواجه رشیده، اداری 2طبقه 4 واحد 43

شماره تماس: 09120405033

حمیدرضا شهسواری

حمیدرضا شهسواری بهترین وکیل همدان

آقای حمیدرضا شهسواری جزو بهترین وکلای پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی درشهر بزرگ همدان میباشد. خدمات وکالتی ایشان شامل نوشتن اوراق قضایی، مشاوره حضوری و غیرحضوری، اخذپرونده است. ایشان دارای مدرک تحصیلی دکترای حقوق جزا و جرم شناسی با چندین سال سابقه در زمینه ملکی، دعاوی خانواده، شهرداری، زمین شهری است. وی با تکیه برآگاهی خویش درمورد قوانین توانسته خود را در بین بهترین وکلای همدان قراردهد که شما با خیال راحت میتوانید پرونده های خود را به ایشان بسپارید.

آدرس: همدان، میدان دانشگاه، ابتدای خیابان میرزاده عشقی، ساختمان امین، طبقه 3، واحد 7.

شماره تماس: 09183137453

حسین آراسته

حسین اراسته

آقای حسین آراسته از بهترین وکلای پایه یک دادگستری دارای مدرک کارشناسی ارشد جزا و جرم شناسی است. ایشان بصورت تخصصی در زمینه دعاوی خانوادگی، کیفری، ثبتی، دعاوی املاک، دعاوی مالی و جرایم علیه اموال خدماتی زیادی ارائه میدهد. وی دارای 19سال سابقه فعالیت در زمینه های حقوقی، اعسار و خانواده میباشد که مشاوره های ایشان بصورت حضوری در شهر همدان انجام میشود.

آدرس: همدان آرامگاه بوعلی، پاساژ الماس، طبقه سوم، واحد29

شماره تماس: 09188120779

فریدون طاهری

فریدون طاهری بهترین وکیل همدان

آقای طاهری وکیل پایه یک دادگستری، دارای مدرک کارشناسی ارشد با بیش از 8 سال سابقه وکالت در محاکم دادگستری است. از جمله خدمات ایشان در زمینه دعاوی ملکی، دعاوی خانوادگی، اجراییات، ارث و وصیت، مطالبه خسارت، تملک آپارتمان ها و وکیل برای ارائه خدمات به ایرانیان خارج از کشور است. وی به عنوان عضو مرکز وکلای قوه قضاییه بطور تخصصی در زمینه های نام برده شده در شهرهمدان و بصورت حضوری و غیرحضوری خدمات زیادی ارائه میدهد.

آدرس: همدان خیابان بوعلی، پاساژ محمدی، ساختمان آراد، طبقه دوم

شماره: 09189139918

مشاوره حقوقی با وکیل خبره در همدان برای چه کسانی مناسب تر است؟

بسته به اینکه پرونده شما حقوقی باشد یا کیفری، در مسیر حل اختلافات ممکن است با پیچیدگی و حساسیت هایی رو به رو شوید. این نکته را نیز می بایست مد نظر قرار دهید که هر گونه شکست در پرونده ممکن است فرد را با خسارات جبران ناپذیری رو به رو کرده و عواقب ناگواری را برای فرد به همراه داشته باشد. به خصوص در دعاوی کیفری که شکست در یک پرونده همواره همراه با مجازات هایی برای فرد متهم می باشد لازم است روی تجربیات یک وکیل توانا و کاربلد حساب باز کنید.

بسیاری از افراد ترجیح می دهند در پرونده های کیفری برای تنظیم شکواییه و برای پرونده های حقوقی با تنظیم دادخواست روی تجربیات بهترین وکیل همدان حساب ویژه باز کنند. این همکاری تا زمان اعلام رای قطعی از سوی دادگاه مربوطه ادامه خواهد داد و در تمامی این مدت فرد موکل سعی می کند به گونه ای قدم بردارد که در نهایت مطلوب ترین نتیجه حاصل شود. در ازای چنین همکاری و رسیدگی به پرونده از سوی وکیل، موکل مبلغی را به عنوان حق الوکاله در اختیار وکیل قرار می دهد.

در این بین بسیاری دیگر از افراد ممکن است به جای استخدام وکیل از مشاوره حقوقی با وی بهره مند شوند. مشاوره حقوقی برای آن دسته از افرادی که توانایی مالی مناسب برای پرداخت حق الوکاله بهترین وکیل همدان را ندارند مناسب تر است. زیرا هزینه دریافت مشاوره حقوقی به طور معمول کمتر از حق الوکاله وکیل است. از سوی دیگر افرادی که به میزان قابل توجهی دانش حقوقی دارند و می توانند خودشان عهده دار پرونده های مطرح شده در محاکم قضایی باشند، می توانند با مشاوره حقوقی ضعف های خود را جبرانن نمایند.

مشاوره حقوقی علاوه بر روش های سنتی خود نظیر مشاوره حقوقی حضوری و مشاوره حقوقی تلفنی در روش های مدرنی نظیر مشاوره حقوقی آنلاین نیز به متقاضیان ارائه می شود. هر کدام از افراد بسته به شرایطی که در اختیار دارند می توانند از مزایای مشاوره حقوقی بهره مند شوند. مشاوره حقوقی حضوری مخصوص آن دسته از افرادی است که پاسخگویی به نیازهای حقوقی آن ها مستلزم بررسی مستندات و مدارک از سوی بهترین وکیل همدان است. در عوض هزینه مشاوره حقوقی تلفنی و آنلاین بسیار پایین است.

بهترین وکیل همدان

سه وظیفه مهم وکیل همدان که فرد عادی قادر به انجام آن ها نیست!

تنظیم شکواییه یا دادخواست: بسته به اینکه دعاوی مطرح شده در دادگاه از نوع کیفری یا حقوقی باشد فرد ملزم است شکواییه یا دادخواست تنظیم نماید. در واقع تنظیم شکواییه یا دادخواست کلید شروع دعاوی حقوقی و کیفری است. اگر چه از نظر قانون، حق تنظیم دادخواست و شکواییه برای فرد خواهان و شاکی محفوظ دانسته شده است. اما حساسیت های کار و لزوم رعایت اصول نگارشی و حقوقی باعث شده است تا تحریر و ارسال شکواییه و دادخواست در بسیاری از موارد به بهترین وکیل همدان سپرده شود.

ارائه لایحه دفاعیه: در واقع لایحه قضایی یا لایحه دفاعیه نوعی نامه مکتوب حقوقی است که در واکنش به ادعاهای طرف مقابل پرونده نوشته شده و به قاضی مربوطه تحویل داده می شود. لازم است در تنظیم لایحه دفاعیه کلیه اصول نگارشی به طور کامل رعایت شود و مستندات و ادله لازم نیز به آن پیوست شود. پیچیدگی تنظیم لایحه دفاعیه باعث شده است تا افراد آن را به وکیل خبره و مجرب بسپارند. زیرا تنها در این صورت است که متن ارسال شده می تواند بیشترین نفوذ را در بین قضات داشته باشد.

تشریح مباحث حقوقی: باید به این نکته توجه داشته باشید که مباحث حقوقی با پیچدگی هایی همراه هستند که درک آن ها را برای افراد عادی سخت و دشوار می کند. یک وکیل خبره به واسطه تجربه و تحصیلاتی که در زمینه هایی حقوقی دارد می تواند به تشریح این مباحث برای موکل خود بپردازد. در صورتی که فرد با حقوق قانونی خود آشنا شود و آگاهی او از قوانین و مقررات به میزان قابل توجهی افزایش پیدا کند، احتمال کسب موفقیت توسط وی به همان اندازه افزایش پیدا خواهد کرد.

بهترین وکیل همدان

کلام آخر

از اینکه صبوری به خرج دادید و تا انتهای مقاله در کنار ما بودید از شما تشکر می کنیم! در این مقاله سعی کردیم شما را با نام، مشخصات، ویژگی ها و تخصص بهترین وکیل همدان آشنا کنیم تا بدون دغدغه بتوانید برای آینده پرونده های خود تصمیم گیری کنید. در ادامه تلاش کردیم تا نکات مهمی را در خصوص مشاوره حقوقی مطرح کرده و مزیت های دریافت آن را بیان نماییم. در انتهای مقاله نیز به بررسی سه مورد از وظایف وکیل خبره و مجرب پرداختیم که انجام آن ها از سوی افراد عادی جامعه قدری دشوار است. در پایان از شما دعوت می کنیم که نظرات و تجربیات خود در خصوص مطالب ذکر شده را در قسمت دیدگاه با سایر مخاطبان سایت برترین وکلا به اشتراک بگذارید.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 4 =

دکمه بازگشت به بالا