کیفریوکیل

لیست 10 تا از بهترین وکیل کیفری در همدان ⚖️【سال1403】✔️

دعاوی کیفری اغلب با پیچیدگی هایی همراه است که همین موضوع حل و فصل اختلافات پیش آمده در این زمینه را قدری سخت و دشوار می کند. حضور موفق در محاکم قضایی مستلزم بهره مندی از دانش حقوقی است. زیرا هر گونه عدم آگاهی از قوانین و مقررات مربوط به دعاوی کیفری می تواند خسارت های جبران ناپذیری را برای فرد به همراه داشته باشد. در این دعاوی لازم است تمامی اقدامات خود را با یک وکیل هماهنگ کرده و از تجربیات وی برای کسب موفقیت استفاده کنید. در این مطلب سعی داریم شما را با بهترین وکیل کیفری در همدان آشنا کنیم. پس تا انتهای مطلب با ما همراه باشید.

بهترین وکیل کیفری در همدان

بهترین وکیل کیفری در همدان کیست؟

تعدد وکلا در شهر همدان باعث شده است تا یافتن یک گزینه مطلوب از میان انبوه وکلای موجود قدری سخت و پیچیده به نظر برسد. حال در صورتی که متر و معیار مناسبی را در اختیار نداشته باشید هرگز قادر نخواهید بود که توانایی و مهارت وکلای مختلف را مورد ارزیابی قرار دهید. بهترین وکیل کیفری در همدان دانش آموخته رشته حقوق در یکی از مطرح ترین دانشگاه های کشور است. او با تحصیلات آکادمیک خود مجوزهای لازم برای حضور در محاکم قضایی و رسیدگی به پرونده ها را به دست آورده است.

بهترین وکیل کیفری در همدان به عنوان وکیل پایه یک دادگستری آگاهی کاملی بر قوانین و مقررات حاکم بر دعاوی کیفری دارد و می تواند با استفاده از دانش حقوقی که در اختیار دارد بهترین راهکار را به موکل خود پیشنهاد دهد. بهترین وکیل همدان همواره تغییرات قانون را مورد مطالعه قرار می دهد تا بتواند پاسخگوی نیازهای مراجعه کنندگان باشد. بهترین وکیل کیفری در همدان تجربه بالایی در طی سال ها فعالیت حقوقی کسب کرده است. تجربیات او در مواجهه با اختلافات و پرونده های مشابه می تواند راهگشا باشد.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل کیفری در همدان را بشناسید!

در ادامه مقاله قصد داریم به معرفی 10 تا از بهترین وکیل کیفری در شهر همدان بپردازیم. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه، ادامه مطلب را در سایت برترین وکلا دنبال کنید:

افسانه مرادی برلیان

افسانه مرادی برلیان بهترین وکیل کیفری در همدان

خانم مرادی برلیان وکیل پایه یک دادگستری است. وی با سوابق درخشانی که دارد و دستیابی به موفقیت در پرونده های متعدد، با لقب بهترین وکیل کیفری در شهر همدان شناخته میشود. از جمله تخصص های ایشان در زمینه دعاوی خانواده، هویت قانونی، دعاوی ارث و میراث، جرایم علیه اموال و اسناد، دعاوی املاک شامل اختلاف در مالکیت میباشد. علاوه بر آن، خانم برلیان دارای فن بیان و نفوذ کلام بسیار بالایی است و همواره تلاش میکند که پرونده های موکلینش را در روندی مثبت پیش ببرد.

آدرس دفتر: همدان صالح آباد، ابتدای خیابان بهشتی، جنب شیرینی سرای ولیعصر

شماره تماس: 09124126610

امید اسایش

امید اسایش

جناب آقای امید اسایش یکی دیگر از وکلای باتجربه پایه یک دادگستری شهر همدان هستند. اقای اسایش مشاور حقوقی نیز هستند. حوزه ی فعالیت جناب آقای اسایش در دعاوی ملکی، کیفری، حقوقی است. می توانید که از مشاوره های اقای اسایش برای روند بهتر پرونده های خود استفاده کنید

آدرس دفتر: همدان، ابتدای بلوار خواجه رشید،ساختمان پزشکان رازی ، طبقه 2

شماره دفتر:09120218918

مرتضی ترابی

مرتضی ترابی

جناب آقای مرتضی ترابی وکیل پایه یک دادگستری و مشاوره حقوقی هستند. این وکیل دارای چندین سال وکالت موفق بوده و توانسته در طول در این دوره پرونده های زیادی را به سرانجام برساند این وکیل به دلیل تبحری که در دعاوی کیفری دارد توانسته پرونده های کیفری زیادی را به سرانجام برساند و موکلان زیادی را از نتیجه پرونده به سرانجام برساند

آدرس دفتر: همدان، بلوار خواجه رشید، ساختمان مشاور، طبقه اول، واحد 6

شماره دفتر: 09122395539

مهدی خدابخشیان

مهدی خدابخشیان

جناب آقای مهدی خدابخشیان وکیل توانا و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری با چندبن سال سابقه درخشان و موفق در زمینه دعاوی کیفری دارد. ایشان با تبحر و تخصص لازم در رابطه با موضوع پرونده به موکلان خود مشاور می دهد. ایشان با فن بیا شیوا در جلسات دادگاه از موکل خود دفاع میکند

آدرس دفتر: همدان، خیابان بوعلی، پاین تر از برج آریان، کوچه سوداگر، مجتمع پارسیان، طبقه 3، واحد 4

شماره تماس: 09188119942

زهرا مهدی نیا

زهرا مهدی نیا

سرکار خانم مهدی نیا وکیل خبره و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری و همچنین با چندین سال سابقه وکالت در حوزه های حقوقی و کیفری وکالت می پذیرد. ایشان تجارب خود را به صورت تخصصی در اختیار مراجعین قرار می دهد . وی برای بهبود روند پرونده قبل از شروع جلسات دادگاه به جمع آوری ادله محکمه پسند می پردازد.

آدرس دفتر: همدان، خیابان بوعلی، سیزده خانه، کوچه لعلی، ساختمان دادگستری، طبقه 2، پلاک 27

شماره تماس: 09183197678


مزایای مشاوره حقوقی با وکیل کیفری همدان

دعاوی کیفری با پیچیدگی هایی همراه هستند. هر گونه اقدام غلط در خصوص پرونده های کیفری می تواند شکست در پرونده را منجر شود و می دانیم که شکست در پرونده های کیفری فرد متهم را با مجازات هایی مانند اعدام، شلاق، تبعید، حبس و… رو به رو می سازد. همین موضوع باعث می شود که حساسیت دعاوی کیفری چند برابر شود. از این رو، بهره مندی از تجربیات بهترین وکیل کیفری در همدان الزامی به نظر می رسد. زیرا استخدام یک وکیل و استفاده از تجربیات وی می تواند احتمال موفقیت را افزایش دهد.

بسیاری از افراد در سطح جامعه در صورت مواجه شدن به پرونده های مربوط به دعاوی کیفری تجریح می دهند که از همان ابتدای تنظیم و یا دریافت شکواییه با یک وکیل مجرب و خبره در زمینه دعاوی کیفری همراه شده و تمامی اقدامات خود را با او هماهنگ کنند. همکاری فرد با وکیل مورد نظر تا زمان دستیابی به نتیجه مطلوب ادامه خواهد داشت و وکیل نیز در این راه از هیچ گونه کمکی برای تبرئه و یا رسیدن فرد به حقوق قانونی اش فروگذار نمی کند. هزینه استخدام وکیل در مقایسه با مشاوره حقوقی بسیار بالاتر است.

یکی از مهم ترین مزایای مشاوره حقوقی در این است که هزینه آن در مقایسه با استخدام وکیل کمتر است و تمامی افرادی که توانایی مالی مناسبی برای پرداخت حق الوکاله بهترین وکیل کیفری در همدان را در اختیار ندارند نیز می توانند از آن بهره مند شوند. از سوی دیگر ممکن است افراد تصور کنند که دانش حقوقی آن ها در حد قابل قبولی است و خودشان می توانند عهده دار پرونده های خود باشند. در چنین شرایطی افراد می توانند با مراجعه به وکیل و دریافت مشاوره حقوقی ضعف های خود را جبران نمایند.

علاوه بر روش های سنتی مانند مشاوره حقوقی تلفنی و مشاوره حقوقی حضوری، امروزه اکثر وکلا از طریق روش های آنلاین نیز مشاوره حقوقی ارائه می دهند. در مشاوره حقوقی حضوری امکان بررسی مدارک و مستندات ارائه شده توسط موکل وجود دارد و این یکی از مزیت های مشاوره حقوقی حضوری است. در مقابل هزینه کسب مشاوره حقوقی آنلاین و تلفنی در مقایسه با مشاوره حقوقی حضوری به میزان قابل توجهی کمتر است و همین پایین بودن هزینه ها نرا نیز می توان به عنوان مزایای مشاوره حقوقی به این دو روش در نظر گرفت.

بهترین وکیل کیفری در همدان

سه ویژگی وکیل کیفری همدان که میتواند موفقیت پرونده را تضمین کند

قدرت برقراری ارتباط: افراد در مواجهه با دعاوی کیفری دچار تنش هایی در زندگی خود می شوند. همین موضوع باعث می شود تا آن ها با دغدغه های بالایی در دفتر وکیل و یا محاکم قضایی حاضر شوند. لازم است وکیل کیفری اندکی با اصول روانشناسی آشنایی داشته باشد تا بتواند ارتباط موثری با موکل خود برقرار نماید. ارتباط نزدیک میان وکیل و موکل به شرط حفظ چهارچوب های حرفه ای می تواند اعتماد طرفین را بالا برده و همین موضوع عاملی است که می تواند در نهایت منجر به کسب موفقیت در پرونده ها شود.

فن بیان قوی: در هنگام ملااقات حضوری با بهترین وکیل کیفری در همدان علاوه بر تبادل نظر با وکیل مورد نظر لازم است فن بیان او را نیز مورد ارزیابی قرار دهید. لازم است وکیل از فن بیان خود برای ارائه دفاعیات در دادگاه بهره بگیرد. فن بیان یک وکیل کیفری را می توان مهم ترین ابزار وی برای کسب موفقیت در پرونده به شمار آورد. تحصیلات و میزان دانش حقوقی یک وکیل از اهمیت بالایی برخوردار است. اما دانش همواره از راه کلام جاری می شود و از این رو، فن بیان یکی از مهم ترین ویژگی های وکیل است.

سابقه بالا: در واقع سابقه بهترین وکیل کیفری در همدان نمایانگر میزان تجربه او است. می دانیم که هر چه میزان سابقه یک وکیل بالاتر باشد میزان پختگی او نیز به همان میزان افزایش پیدا می کند. در واقع وکیل در طی سال های متمادی فعالیت در زمینه دعاوی کیفری به تجربیات گران بهایی دست پیدا کرده است. او در صورت مواجهه با اختلافات مشابه می تواند از تجربیات خود برای حل گره های ایجاد شده در پرونده استفاده کند و موکل را به موفقیت های قابل قبولی برساند.

بهترین وکیل کیفری در همدان

کلام آخر

از اینکه صبوری به خرج داید و تا پایان مقاله ما را همراهی کردید از شما متشکریم! در این مطلب سعی کردیم شما را با نام، مشخصات، ویژگی ها و تخصص بهترین وکیل کیفری در همدان آشنا کنیم تا در کمترین زمان ممکن بتوانید به وکلای مطلوب خود دسترسی داشته باشید. در ادامه تلاش کردیم که مهم ترین مزایای مشاوره حقوقی و انواع روش های ارائه آن را مورد ارزیابی قرار دهیم و در انتهای مقاله نیز مهم ترین ویژگی های وکیل کیفری که نقش موثری در کسب موفقیت دارد را مورد بررسی قرار دهیم. اکنون از شما دعوت می کنیم که تجربیات و نظرات خود در خصوص مطالب بالا را در قسمت دیدگاه با سایر مخاطبان سایت برترین وکلا به اشتراک بگذارید.

5/5 - (2 امتیاز)

میثم امینی

من عاشق دنیای کتاب و نویسندگی هستم و نمیدونم دست سرنوشت چجوری من رو به سمت تهیه متون حقوقی هل داد. خیلی خوشحالم بابت جایگاهی که دارم. چون حس میکنم جایی قرار گرفتم که هم بهش علاقه دارم و هم راهی برای خدمت به شما عزیزانه!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده + شش =

دکمه بازگشت به بالا