ملکیوکیل

لیست 10 تا از بهترین وکیل ملکی در همدان ⚖️【سال1403】✔️

گاهی در هنگام معاملات ملکی با مشکلاتی رو به رو می شویم که عمیق بودن آن ها موقعیتی را فراهم می کند که جز با مراجعه به محاکم قضایی، حل و فصل آن ها غیر ممکن به نظر می رسد. حضور موفق در محاکم قضایی به منظور رسیدگی به پرونده مستلزم بهره مندی فرد از دانش حقوقی و آگاهی از قوانین و مقررات مربوط به دعاوی ملکی است. هر گونه بی اطلاعی در این زمینه می تواند خسارت های جبران ناپذیری را به همراه داشته باشد. در این مطلب سعی داریم به معرفی بهترین وکیل ملکی در همدان بپردازیم تا با بررسی مهارت وکلای مختلف بتوانید شاخص ترین گزینه را برای واگذاری وکالت پرونده انتخاب نمایید.

بهترین وکیل ملکی در همدان

بهترین وکیل ملکی در همدان کیست؟

در صورتی می توان به کسب نتایج مطلوب در دعاوی ملکی امیدوار بود که با در نظر گرفتن معیارهای مختلف بتوان مهارت وکلای موجود را ارزیابی کرد. تعدد وکلا در شهر همدان کار را برای انتخاب گزینه مطلوب سخت کرده است و تنها با آگاهی از این معیارها است که می توان به موفقیت رسید. بهترین وکیل ملکی در همدان دانش آموخته رشته حقوق در یکی از مطرح ترین و معتبر ترین دانشگاه های کشور است. او با جسارت و پشتکار برای کسب موفقیت در محاکم قضایی تلاش خواهد کرد.

بهترین وکیل ملکی در همدان به عنوان وکیل پایه یک دادگستری در تلاش است تا آگاهی خود از قوانین و مقررات مربوط به دعاوی ملکی را به میزان قابل توجهی افزایش دهد تا در صورت نیاز بتواند راهکارهای مناسبی را به موکل ارائه دهد. بهترین وکیل ملکی در همدان سعی دارد تا همواره از تغییرات قوانین مطلع شود تا علم خود را به روز نگه داشته و پاسخگوی نیازهای مراجعه کنندگان باشد. تجربیات بهترین وکیل همدان که در دعاوی ملکی تخصص دارد به او در کسب نتایج درخشان و حل اختلافات پیش آمده در دعاوی ملکی کمک می کند.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل ملکی در همدان را بشناسید!

در ادامه مقاله قصد داریم به معرفی 10 تا از بهترین وکیل ملکی در شهر همدان بپردازیم. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه، ادامه مطلب را در سایت برترین وکلا دنبال کنید:

امیرحسین عزیزیان

امیرحسین عزیزیان وکیل ملکی در همدان

جناب آقای امیرحسین عزیزیان وکیل پایه یک دادگستری یکی از بهترین وکیل ملکی در همدان می باشد، این وکیل دارای سال ها تجربه در زمینه حل دعاوی ملکی ثبتی، ملکی کیفری و ملکی حقوقی می باشد، از ویژگی های بارز این وکیل می توان به فن بیان، گویش کلام، دانش حقوقی بالا، سابقه وکالت طولانی اشاره کرد.

آدرس: همدان، خیابان بوعلی، نبش کوچه ذوالریاستین

شماره تماس: 08132533367

امید سرمستی

امید سرمستی وکیل ملکی همدان

جناب آقای امید سرمستی وکیل پایه یک دادگستری دارای مدرک کارشناس ارشد حقوق می باشد این وکیل همچنین بهترین مشاور حقوقی ر همدان نیز می باشد، تخصص این وکیل در زمینه حل دعاوی ملکی کیفری، ملکی حقوقی و ملکی ثبتی می باشد.

آدرس: همدان، بلوار شهید مدنی، چهار راه تختی، ساختمان شماره هفتاد، طبقه دوم

شماره تماس:‌ 08132519342

محمد زارعی لطف

محمد زارعی لطف وکیل ملکی در همدان

جناب آقای محمد زارعی لطف وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی، بهترین وکیل ملکی در همدان، ایشان دارای چندین سال سابقه وکالت موفق می باشند و توانسته اند در طول دوره وکالتشان بسیار موفق عمل کرده و پرونده های بیشماری را به سرانجام برساند.

آدرس: همدان، خیابان بین النهرین، روبروی پارک، ساختمان ماهان، طبقه چهارم، واحد ۱۳

شماره تماس: 08138260986

ابوالفضل خامه چی

ابوالفضل خامه چی وکیل ملکی در همدان

جناب اقای ابوالفضل خامه چی وکیل پایه یک دادگستری همدان، مشاور حقوقی، عضو کانون وکلای مرکز یکی از موفق ترین وکلا در زمینه حل دعاوی کیفری می باشد، آقای ابوالفضل خامه چی دارای بیش از چندین سال وکالت موفق می باشد از ویژگی های این وکیل که اورا از مابقی وکلا کتمایز می ساز فن بیان قوی و پایبندی به زمان است.

آدرس: همدان، خیابان جهان نما، ساختمان آفتاب، واحد۱۳

شماره تماس: 0813822617

کاظم بیگی

کاظم بیگی وکیل ملکی در همدان

جناب اقای کاظم بیگیوکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در همدان می باشد، این وکسیل دارای سال ها تجربه در قبول وکالت ملکی می باشد، ایشان تاکنون توانسته پرونده هلای زیادی را به سر انجام رسانده همچنین وکیل کاظم بیگی با فن بیان و قدرت کلامی که دارد کاملا دفاعیه های بسیار خوبی در مقابل قاضی ارائه داده و پرونده را کاملا به نفع شما تغییر دهد.

آدرس: همدان، میدان آرامگاه بوعلی، بلوار خواجه رشید، ابتدای کوچه پروین اعتصامی۲، ساختمان بوعلی، طبقه دوم، واحد ۳

شماره تماس: 08138250076


سه تصور غلط درباره حق الوکاله وکیل ملکی در همدان

در واقع عموم جامعه تحصیلات آکادمیک و تجربه لازم برای حضور در محاکم قضایی و ارائه دفاعیات به قضات مربوطه را در اختیار ندارد. همین موضوع باعث می شود تا افراد به استخدام وکلای شاخص روی آورده تا به این شکل ضعف های حقوقی خود را جبران نمایند. به میزان دستمزدی که لازم است در ازای انجام امور حقوقی به بهترین وکیل ملکی در همدان پرداخت شود در اصطلاحات حقوقی حق الوکاله می گویند. میزان حق الوکاله در دعاوی ملکی به عوامل مختلفی بستگی دارد.

یکی از تصورات غلط عموم جامعه در خصوص حق الوکاله بهترین وکیل ملکی در همدان این است که افراد بر این عقیده هستند که آن ها هیچ نقشی در تعیین میزان حق الوکاله وکلای مختلف ندارند و تنها می توانند مبلغ پیشنهادی از سوی وکیل را پذیرفته و یا آنکه آن را محترمانه رد نمایند. این در حالی است که وکالت از جمله مشاغل آزاد به شمار می آید و همین موضوع باعث می شود که دستمزد وکیل به صورت توافقی تعیین گردد. در واقع موکل نیز می تواند در میزان حق الوکاله دخل و تصرف داشته باشد.

نباید چنین تصور شود که موکل ملزم است در همان ابتدای امضای قرارداد تمامی مبلغ حق الوکاله را به صورت یکجا بپردازد. علاوه بر اینکه میزان حق الوکاله به صورت توافقی تعیین می گردد، نحوه و زمان پرداخت دستمزد وکیل نیز بر اساس توافق و قراردادی است که میان وکیل ملکی و موکل به امضا رسیده است. به طور معمول مبلغ حق الوکاله در دو قسط به وکیل پرداخت می گردد. قسط اول که شامل نیمی از مبلغ حق الوکاله است در زمان امضای قرارداد و قسط دوم در زمان اعلام رای قطعی دادگاه پرداخت می شود.

باید به این نکته توجه داشته باشید که وکیل ملکی مامور به وظیفه است که در خلال قرارداد به انجام آن ها ملزم شده است و نتایج به دست آمده از دادگاه تاثیری در میزان حق الوکاله وی نخواهد داشت. در واقع وکیل موظف است تمامی توانایی و مهارت خود را به کار بگیرد تا در نهایت سربلند از میدان دادگاه بیرون بیاید. اما گاهی ممکن است علی رغم تلاش های بی وقفه وکیل ملکی، پرونده با شکست هایی نیز رو به رو شود. در چنین شرایطی نیز موکل ملزم است دستمزد وکیل را تمام و کمال به وی بپردازد.

بهترین وکیل ملکی در همدان

عواملی که باعث میشود وکیل ملکی همدان دستمزد بیشتری مطالبه کند

در ابتدا لازم است دقت ویژه ای در انتخاب وکلا داشته باشید. کسب موفقیت در دادگاه به میزان زیادی به وکیلی بستگی دارد که با او برای حل و فصل اختلافات قرارداد امضا کرده اید. پس از انجام تحقیقات لازم در خصوص مهارت های بهترین وکیل ملکی در همدان و کسب اطمینان از انتخاب وی لازم است جلسه ای را برای ملاقات حضوری با وکیل مورد نظر تدارک ببینید. در این جلسه لازم است با وکیل در خصوص تمامی جوانب ناپیدای پرونده به تبادل نظر پرداخته و او را در جریان اتفاقات پرونده بگذارید.

همچنین لازم است در این جلسه تکلیف حق الوکاله را نیز مشخص کنید. در جلسات حضوری وکیل ملکی به بررسی پرونده می پردازد و سپس با در نظر گرفتن عوامل موثر در میزان حق الوکاله، مبلغ پیشنهادی خود را اعلام می دارد. یکی از عوامل مهم که باعث می شود وکیل مبلغ بیشتری را به عنوان حق الوکاله درخواست نماید، پیچیدگی یک پرونده مربوط به دعاوی ملکی است. در واقع هیچ وکیلی تمایل ندارد در یک پرونده بازنده باشد و پیچیده بودن یک پرونده انرژی بیشتری را از وکیل برای کسب موفقیت مطالبه می کند.

میزان زمانی که لازم است یک وکیل برای کسب نتیجه در دعاوی ملکی صرف نماید نیز از عوامل مهم در افزایش میزان دستمزد بهترین وکیل ملکی در همدان است. در واقع زمان بر بودن یک پرونده باعث می شود تا وکیل مدت زمان بیشتری با پرونده درگیر باشد و برای زمان بیشتری به ارائه خدمات بپردازد. وکیل با مطالعه پرونده مورد نظر به خوبی درخواهد یافت که موقعیت موکل در پرونده در چه جایگاهی قرار دارد. او همچنین میزان پیچیدگی و دشواری پرونده برای رسیدن به نتیجه را نیز تخمین می زند.

سابقه یک وکیل نیز در میزان حق الوکاله درخواستی از سوی وکیل ملکی موثر است. به طور معمول وکلایی که سابقه بیشتری دارند از مهارت بالاتری برای حل و فصل اختلافات پیش آمده برخوردار هستند و بدیهی است که مبلغ بیشتری را از مطالبه برای قبول وکالت پرونده درخواست نمایند. سابقه یک وکیل بیانگر میزان تجربه هایی است که وکیل در طی سال های متمادی کسب کرده است. این تجربیات در صورت ایجاد گره در مسیر حل و فصل پرونده به کمک وکیل آمده و او را در رسیدن به راهکار راهنمایی خواهد کرد.

بهترین وکیل ملکی در همدان

کلام آخر

از اینکه تا پایان مقاله با ما همراه بودید از شما کمال تشکر را داریم! در این مقاله سعی داریم شما را با نام، مشخصات، ویژگی ها و تخصص بهترین وکیل ملکی در همدان آشنا کنیم تا بدون هیچ گونه دغدغه بتوانید وکیل مورد نظر خود را انتخاب نمایید. در ادامه به بررسی تصورات غلطی پرداختیم که در خصوص حق الوکاله وکلای ملکی وجود دارد و در انتهای مقاله نیز عوامل موثر در میزان حق الوکاله درخواستی از سوی وکیل را مورد ارزیابی قرار دادیم. اکنون که به پایان مقاله رسیده ایم از شما درخواست می کنیم تا نظرات و تجربیات خود در خصوص مطالب ذکر شده در مقاله را در قسمت دیدگاه با سایر مخاطبان سایت برترین وکلا به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × یک =

دکمه بازگشت به بالا