طلاقوکیل

لیست 10 تا از بهترین وکیل طلاق در همدان ⚖️【سال1403】✔️

امروزه حجم عظیمی از پرونده های موجود در دادگاه را دعاوی مربوط به طلاق تشکیل داده است. در ابتدا تمامی زوجین زندگی خود را با عشق و محبت شروع می کنند ولی با گذشت زمان ممکن است ناهمواری های مسیر زوجین را به جایی برساند که تصمیم به جدایی بگیرند. تعدد وکلا در شهر همدان باعث شده است تا یافتن وکیل شاخص و مطرح از میان انبوه حقوقدانان موجود کاری سخت و پیچیده به نظر برسد. در واقع لازم است با معیارهای مناسبی نسبت به استخدام وکیل اقدام کنیم تا در این زمینه به موفقیت دست پیدا کنیم. در این مطلب سعی داریم شما را با بهترین وکیل طلاق در همدان آشنا کنیم. پس تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

بهترین وکیل طلاق در همدان

بهترین وکیل طلاق در همدان کیست؟

با مراجعه به دفاتر و موسسات حقوقی می توان به وکلای مختلف دسترسی داشت و از آن ها در خصوص پرونده مشاوره حقوقی دریافت کرد و یا وکالت پرونده را به آن ها سپرد. اما همواره باید به این نکته توجه داشته باشیم که کسب نتایج مطلوب در دادگاه در گرو استخدام وکلایی است که در زمینه شغلی خود سرآمد هستند. بهترین وکیل طلاق در همدان دانش آموخته یکی از مطرح ترین دانشگاه های کشور است. او به عنوان وکیل پایه یک دادگستری تحصیلات آکادمیک خود را در رشته حقوق به اتمام رسانده است.

بهترین وکیل طلاق در همدان در تلاش است تا تسلط خود بر قوانین و مقررات مربوط به دعاوی خانواده و طلاق را به میزان قابل توجهی افزایش دهد تا بتواند با استفاده از دانش حقوقی خود پاسخگوی نیازهای موکل خود باشد. او همواره تغییرات قوانین را تحت رصد قرار می دهد تا علم خود را به روز نگه دارد. بهترین وکیل همدان در اثر سال های زیادی فعالیت در زمینه های حقوقی به تجربیات با ارزشی دست پیدا کرده است که در صورت مواجهه با پرونده های مشابه می تواند از این تجربیات بهره مند شود.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل طلاق در همدان را بشناسید!

در ادامه این مطلب قصد داریم به معرفی وکلای خبره در زمینه پرونده های طلاق در شهر همدان بپردازیم. برای اطلاعات بیشتر درخصوص آدرس دفتر و شماره تماس وکلای متخصص، در مجله حقوقی برترین وکلا همراه ما باشید:

معصومه جعفرزاده

معصومه جعفرزاده بهترین وکیل طلاق در همدان

خانم جعفرزاده در شهر همدان وکیل پایه یک دادگستری هستند که دارای چندین سال سابقه کاری درخشان، همراه با پرونده های موفق بسیاری بوده است. ایشان علاوه بر تخصص در حوزه دعاوی خانواده، در زمینه ی دعاوی مالی، تجاری، قراردادها شامل چک، داوری، مناقصات، اختلافات مالی، دعاوی املاک شامل اختلاف در مالکیت، خرید و فروش املاک غیرمنقول، املاک و شهرداری دارای مهارت بالایی میباشد.

آدرس: همدان، سیزده خانه، برج آریان، طبقه3، واحد4

شماره تماس: 09182066855

دکتر ستار عزیزی

دکتر ستار عزیزی بهترین وکیل طلاق  در همدان

آقای عزیزی وکیل پایه یک دادگستری و عضو کانون وکلای دادگستری همدان میباشد. ایشان دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق بین الملل و چندین سال سابقه درخشان در وکالت است. همچنین مولف بیش از 50 مقاله و 6 کتاب درسی حقوقیست. وی در حوزه دعاوی خانواده، دعاوی ارث و میراث، دعاوی ثبت احوال، سرپرست و قیم، حقوق بین الملل و مهاجرت و دعاوی املاک، از مهارت و تجربه بالایی برخوردار میباشد.

آدرس: همدان دانشگاه بوعلی سینا، دانشکده ادبیات و علوم انسانی

شماره تماس: 09188317318

سمیرا افشاری ایمان

سمیرا افشاری ایمان بهترین وکیل طلاق  در همدان

خانم افشاری ایمان وکیل فعال پایه یک کانون وکلای دادگستری همدان میباشد که با سابقه چندین ساله ی خود توانسته پرونده های زیادی را، نه تنها در حوزه طلاق بلکه در حوزه های دیگر هم به خوبی حل و فصل نماید. تخصص های ایشان در زمینه ی ارائه مشاوره های حقوقی، دعاوی خانواده، ثبت احوال، هویت قانونی، قیم و سرپرست، جرایم علیه اموال و اسناد نظیر کلاهبرداری، جعل و سرقت میباشد.

آدرس: همدان، سیزده خانه، برج آرین، طبقه 3، واحد7

شماره تماس:

مریم عاشری

مریم عاشری بهترین وکیل طلاق در همدان

خانم عاشری وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی با 7 سال سابقه وکالت است که با پرونده های موفق متعدد به عنوان یکی از بهترین وکیل ها بصورت حضوری و غیر حضوری مشاوره ارائه میدهد. وی در دعاوی خانواده، ارث و وصیت، جرایم علیه اخلاق و عفت عمومی، ملکی، مطالبه وجه و آیین دادرسی تخصص داشته اند و تجارب زیادی کسب نموده اند.

آدرس: فامنین، خیابان معلم، روبروی دادگستری

شماره تماس: 0919815889

مهدی نظری

مهدی نظری بهترین وکیل طلاق در همدان

امروزه یکی از بیشترین موارد مراجعه به دادگاها و دادسرا ها مربوط به موضوع خانواده میباشد. آقای مهدی نظری با چندین سال سابقه وکالت و مدرک کارشناسی حقوق از دانشگاه بوعلی سینا، به عنوان یکی از وکلای برجسته همدان در این زمینه شناخته میشود. از جمله موارد تخصصی آقای نظری عبارت است از: دعاوی خانواده، دعاوی راهنمایی و رانندگی، دعاوی اقتصادی، دعاوی راهنمایی و رانندگی، مطالبه وجه، مطالبه خسارت و قصاص میباشد. ایسان همواره
آماده خدمت رسانی به خانواده های ایرانی است.

آدرس: همدان، آرامگاه بوعلی، سیزده خانه، برج آریان، طبقه 12، واحد4

شماره تماس: 09120130515

اشرف یوسفی

اشرف یوسفی وکیل طلاق در همدان

سرکار خانم اشرف یوسفی وکیل پایه یک دادگستری، عضو کانون وکلای مرکز، درای مدرک کارشناسی ارشد حقوق و بیش از 14 سال سابقه وکالت موفق در زمینه حل دعاوی خانواده، کیفری، ملکی، حقوقی می باشد. این وکیل همچنین در زمینه تنظیم اوراق قضایی، تنظیم لایحه و شکوايه، مشاوره های حقوقی حضوری و غیر حضوری نیز به صورت تخصصی نیز خدمات ارائه می دهد.

آدرس: همدان، خیابان جعفر طیار، کوچه الله اکبر

شماره تماس: ۰۸۱۳۲۶۲۰۵۳۸

سه عامل که باعث می شود وکیل طلاق همدان دستمزد بیشتری را درخواست کند!

در ابتدا لازم است متر و معیار مناسبی را در اختیار داشته باشیم تا با استفاده از آن بتوانیم مهارت و توانایی بهترین وکیل خانواده در همدان را تحت رصد قرار دهیم و تا آن جایی که ممکن است ارزیابی نماییم. تنها در این صورت است که می توان به جذب و استخدام وکلای شاخص امیدوار بود و بر کسی پوشیده نیست که به کار گرفتن وکلای مطرح در دعاوی طلاق می تواند نتایج مطلوبی را به همراه داشته باشد. در واقع بهترین وکیل طلاق در همدان با استناد به دانش حقوقی خود می تواند راهگشای بسیاری از مشکلات پیش آمده باشد.

پس از انتخاب وکیل مورد نظر برای رسیدگی به پرونده های مربوط به دعاوی طلاق لازم است با دفتر وی تماس گرفته و از او برای ملاقات حضوری زمان بخواهید. در جلساتی که به منظور ملاقات حضوری تدارک دیده اید می بایست تمامی خواسته ها و دغدغه های خود در خصوص پرونده را به بهترین وکیل طلاق در همدان منتقل کرده و از او در خصوص اختلافات پیش آمده کسب تکلیف نمایید. علاوه لازم است در خصوص حق الوکاله وکیل نیز با او به تبادل نظر بپردازید و پس از توافقات لازم به امضای قرارداد بپردازید.

در صورت تمایل وکیل برای ادامه همکاری و عهده دار شدن وکالت پرونده مورد نظر، او پرونده را از جنبه های مختلف مورد ارزیابی قرار می دهد تا میزان پیچیدگی پرونده برای او مشخص شود. در واقع میزان پیچیدگی یک پرونده نقش پر رنگی در احتمال کسب موفقیت یا شکست در آن دارد. از این رو، یکی از عوامل تاثیرگذار در میزان دستمزدی که وکیل از موکل خود مطالبه می کند، پیچیدگی پرونده برای رسیدن به نتیجه مطلوب است. البته باید دقت داشته باشید که موکل نیز می تواند در میزان حق الوکاله دخل و تصرف کند.

یکی دیگر از عواملی که باعث می شود وکیل مبلغ بالاتری را در خصوص حق الوکاله از موکل درخواست نماید، میزان زمانی است که لازم است بهترین وکیل طلاق در همدان برای به نتیجه رسیدن پرونده صرف نماید. علاوه بر این میزان مهارت و سابقه وکیل طلاق نیز در میزان هزینه وکیل موثر است. سابقه یک وکیل نمایانگر میزان تجربه او است. در واقع وکیل در طی سال ها فعالیت حقوقی تجربیات گران بهایی کسب کرده و بدیهی است که برای عهده دار شدن وکالت در پرونده های طلاق مبلغ بالایی را درخواست نماید.

بهترین وکیل طلاق در همدان

4 ویژگی وکیل طلاق در همدان که موفقیت پرونده را تضمین می کند

جسارت و شجاعت: یکی از ویژگی های مهم بهترین وکیل طلاق در همدان که می تواند احتمال کسب موفقیت در دادگاه را به میزان قابل توجهی افزایش دهد، جسارت و شجاعت است. در واقع لازم است وکیل اعتماد به نفس کافی برای حضور در جلسات دادگاه را در اختیار داشته باشد و بتواند دفاعیات و مستندات لازم را به قضات مربوطه ارائه دهد. او هرگز نباید تحت تاثیر جو دادگاه قرار بگیرد.

تخصص: در واقع هر وکیلی در مقطعی از فعالیت حرفه ای خود با این واقعیت رو به رو می شود که بازدهی و توانایی وی در برخی از دعاوی بیشتر است. گذشته از این خود وکیل نیز ترجیح می دهد در دعاوی به قبول پرونده بپردازد که در آن ها متخصص است. باید دقت داشته باشیم که با مراجعه به یک وکیل متخصص در دعاوی طلاق شانس پرونده برای کسب موفقیت در دادگاه به میزان قابل توجهی افزایش پیدا خواهد کرد. بنابراین لازم است تخصص یک وکیل را به عنوان یک معیار مناسب در خاطر داشته باشید.

شهرت: شهرت یک وکیل به صورت ناخواسته و در اثر کسب پیروزی های پی در پی در محاکم قضایی حاصل می شود. در واقع وکیل به واسطه مهارت ها و توانایی های خود به زودی نام خود را بر سر زبان ها می اندازد و برای خود اسم و رسمی دست و پا می کند. با اندکی پرس و جو از افراد مطلع می توانید وکلای مشهور در شهر همدان را پیدا کرده و احتمال موفقیت پرونده خود در دادگاه را افزایش دهید. البته باید دقت داشته باشید که شهرت یک وکیل کاملا جدای از تبلیغات پر رنگ و لعاب فضای مجازی از وکلا است.

فن بیان: در انتخاب بهترین وکیل طلاق در همدان می بایست همواره دقت ویژه ای بر روی تحصیلات و دانش حقوقی او داشته باشید. اما این تمام کار نیست و هرگز نمی توان به این موضوع در انتخاب وکیل بسنده کرد. علاوه بر تحصیلات لازم است به فن بیان و قدرت نفوذ کلام وکیل مورد نظر نیز توجه داشته باشید. زیرا همواره دانش یک وکیل از طریق زبان وی جاری می شود. در واقع یک وکیل با کمک کلام خود می تواند دفاعیات لازم را به دادگاه ارائه داده و قضات را برای صدور رای عادلانه متقاعد سازد.

بهترین وکیل طلاق در همدان

کلام آخر

در این مطلب تلاش داشتیم تا شما را با بهترین وکیل طلاق در همدان آشنا کنیم تا در کمترین زمان ممکن بتوانید به گزینه های مطلوب دست پیدا کنید. در ادامه تلاش کردیم به بررسی عواملی بپردازیم که وجود آن ها در پرونده می تواند دستمزد درخواستی از سوی وکیل را افزایش دهد. در انتها نیز ویژگی هایی از وکیل را مورد بررسی قرار دادیم که می تواند احتمال کسب موفقیت در پرونده را افزایش دهد. از شما دعوت می کنیم که تجربیات و نظرات خود را در قسمت دیدگاه با سایر مخاطبان سایت برترین وکلا به اشتراک بگذارید.

3.5/5 - (2 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 1 =

دکمه بازگشت به بالا