خانوادهوکیل

لیست 10 تا از بهترین وکیل مهریه در همدان ⚖️【سال1403】✔️

دعاوی مهریه حجم عظیمی از پرونده های موجود در محاکم قضایی را به خود اختصاص داده است. حضور موفق در محاکم قضایی برای رسیدگی به پرونده های مربوط به دعاوی مهریه مستلزم بهره مندی از دانش حقوقی است. زیرا هر گونه بی اطلاعی در این خصوص ممکن است با اقدامات غلط همراه شده و خسارت های جبران ناپذیری را برای فرد به همراه داشته باشد. در این راستا استخدام وکیل مجرب و خبره می تواند ضعف های حقوقی افراد دخیل در پرونده های مهریه را جبران کرده و به کسب موفقیت منجر شود. در این مطلب سعی داریم شما را با بهترین وکیل مهریه در همدان آشنا کنیم. پس تا انتهای مطلب با ما همراه باشید.

بهترین وکیل مهریه در همدان

بهترین وکیل مهریه در همدان کیست؟

همه روزه می توان با مراجعه به دفاتر و موسسات حقوقی موجود در شهر همدان با وکلای متخصص در زمینه دعاوی مهریه ملاقات کرد و از آن ها برای حل و فصل اختلافات پیش آمده کسب تکلیف نمود. اما باید این نکته را مد نظر قرار داد که نتایج خاص تنها با استخدام بهترین و شاخص ترین گزینه ها به دست می آید. بهترین وکیل مهریه در همدان دانش آموخته یکی از مطرح ترین و با اعتبار ترین دانشگاه های کشور است. او تحصیلات آکادمیک خود را در رشته حقوق به اتمام رسانده است.

بهترین وکیل مهریه در همدان به عنوان وکیل پایه یک دادگستری در تلاش است تا آگاهی خود از قوانین و مقررات مربوط به دعاوی مهریه و طلاق را افزایش دهد تا بتواند بهترین راهکار را به موکل خود پیشنهاد دهد. بهترین وکیل خانواده در همدان همواره تغییرات قانون را تحت رصد قرار می دهد تا به این شکل پاسخگوی نیازهای مراجعه کنندگان باشد. بهترین وکیل مهریه در همدان سال های زیادی از عمر خود را صرف رسیدگی به پرونده های مختلف کرده است و توانسته در این زمینه تجربیات با ارزش و گران بهایی را کسب نماید.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل مهریه در همدان را بشناسید!

در ادامه مقاله قصد داریم به معرفی 10 تا از بهترین وکیل همدان بپردازیم. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه، ادامه مطلب را در سایت برترین وکلا دنبال کنید:

لیلا آرین پارسا

لیلا آرین پارسا مهریه در همدان

لیلا آرین پارسا یکی از بهترین وکلای پایه یک دادگستری در همدان است، او همچنین موسس و مدیر عامل موسسه حقوقی گروه یگانه حق پارسدار عدالت است وی نیز سابقه درخشانی در زمینه وکالت دارد. او مدرک خود را از دانشگاه بو علی سینا همدان دریافت کرده است.

تخصص های لیلا آرین پارسا:

 • دعاوی خانواده، دعاوی ارث و میراث، دعاوی ثبت احوال،
 • دعاوی مالی، قرار داد ها، مناقصات، اختلافات مالی
 • کلاهبرداری،جعل، خیانت در امانت، فروش و انتقال مال غیر

آدرس: همدان، آرامگاه بوعلی، پاساژ الماس، از سمت خواجه رشید، اداری ۲ طبقه ۴ واحد ۴۳ مرکز وکلا،

شماره تماس: 09120405033

مونا محمدی

بهترین وکیل مهریه در همدان

مونا محمدی وکیل پایه یک دادگستری هستند. ایشان در زمینه های دعاوی خانواده، ملکی، دعاوی رایانه ای، دعاوی امور وکالت، دعوی پزشکی و… فعالیت می کنند. خانم محمدی مشاورات خود را نیز به صورت حضوری و غیر حضوری در اختیار مراجعین شان قرار می دهند.

آدرس: همدان، خیابان بوعلی، انتهای کوچه دادگستری، نبش کوچه پردیس، پلاک 18

شماره تماس: 02188676825

حسین حبیبیان

حسین حبیبیان مهریه در همدان

وکیل پایه یک دادگستری است ۲۲ سال سابقه درخشان در زمینه های دعاوی خانواده، حقوقی، شهرداری، ملکی، قصاص، جرایم اخلاق و عفت عمومی دارد.

خدمات وکیل

 • مشاوره حضوری و غیر حضوری
 • اخذ پرونده
 • نوشتن اوراق قضایی
 • نوشتن قراردادها

آدرس: همدان، میدان دانشگاه، ابتدای خیابان جهاد، ساختمان جم، طبقه سوم، واحد 10

شماره تماس:09188117621

فریدون طاهری

بهترین وکیل مهریه در همدان

فریدون طاهری وکیل پایه یک دادگستری دارای ۸ سال سابقه کار است ، وی به عنوان وکیل در موسسه کوثر کار می کند. او همچنین دارای سابقه کار در زمینه وکیل بانک کهر اقتصاد و همچنین وکیل بانک توسعه تعاون است.

برخی از خدمات فریدون طاهری:

 • دعاوی خانواده
 • دعاوی ملکی
 • مطالبه خسارت
 • ارث و میراث
 • ایین دادرسی
 • مطالبه خسارت

آدرس: همدان،خیابان بوعلی، پاساژ محمدی، ساختمان آراد ؛ طبقه دوم

شماره تلفن: 09189139918

امین محمدی

بهترین وکیل مهریه در همدان

وکیل پایه یک دادگستری است که مدرک آن کارشناسی حقوق است و با 5سال سابقه فعالیت حقوقی برای افراد اعم از حقیقی و حقوقی و همچنین قبول وکالت دعاوی کیفری دعاوی ثبتی و همچنین امور خانواده.

خدمات وکیل:

 • متخصص در امور کیفری
 • متخصص در امورحقوقی
 • متخصص در امور ثبتی
 • متخصص در دعاوی خانوادگی

آدرس: همدان، برج سعیدیه، طبقه نهم واحد 916

شماره تماس: 09129476038

سه تصور غلط درباره حق الوکاله وکیل مهریه در همدان

به میزان دستمزدی که می بایست به بهترین وکیل مهریه در همدان در ازای انجام امورات حقوقی و رسیدگی به پرونده پرداخت کرد، حق الوکاله می گویند. باید به این نکته توجه داشته باشیم که وکالت از جمله مشاغل آزاد دسته بندی می شود و همین موضوع باعث می شود تا دستمزد آن به صورت توافقی بین وکیل و موکل تعیین گردد. در این بین لازم است وکیل در ابتدا به بررسی پرونده بپردازد و در نهایت نظر قطعی خود در خصوص حق الوکاله را اعلام دارد. در صورت توافق طرفین باید قرارداد به امضا برسد.

بسیاری از افراد به غلط تصور می کنند که آن ها هیچ نقشی در تعیین میزان حق الوکاله ندارند و هر مبلغی را که وکیل به عنوان دستمزد از موکل مطالبه نماید را بی کم و کاست باید به او پرداخت نمایند. این در حالی است که حق الوکاله به صورت توافقی تعیین می شود. یعنی نظر موکل نیز در آن دخیل است. در ابتدا وکیل جوانب مختلف پرونده را می سنجد و نظر خود در خصوص هزینه را اعلام می کند. در این مرحله نیز موکل می تواند در مبلغ دخل و تصرف داشته باشد و نظر خود را پیشنهاد دهد.

شاید شما نیز به غلط بر این باور باشید که تمامی میزان تعیین شده به عنوان حق الوکاله را باید در همان ابتدای امضای قرارداد به بهترین وکیل مهریه در همدان بپردازید. باید دقت داشته باشید همان طور که میزان حق الوکاله به صورت توافقی تعیین می شود، نحوه و زمان پرداخت آن نیز بر اساس توافق طرفین مشخص می گردد. هر یک از افراد بسته به شرایطی که در اختیار دارند می توانند نحوه پرداخت را مشخص کرده و نظر وکیل در این خصوص را نیز جلب کرده تا در نهایت رضایت طرفین حاصل شود.

نباید چنین تصور شود که مبلغ حق الوکاله تمامی وکلا با یکدیگر یکسان است. هر یک از وکلای مهریه بسته به سابقه و تخصصی که دارند ممکن است مبلغ مورد نظر خود را به عنوان دستمزد مطالبه کنند. در واقع عوامل مختلفی وجود دارد که بهترین وکیل مهریه در همدان بر اساس آن ها به ارائه پیشنهاد در خصوص حق الوکاله می پردازد. میزان پیچیدگی پرونده های مربوط به دعاوی مهریه و نیز مدت زمانی که لازم است یک وکیل برای به نتیجه رساندن پرونده صرف آن نماید از عوامل مهم در افزایش حق الوکاله هستند.

بهترین وکیل مهریه در همدان

سه معیار مهم که شما را به بهترین وکیل مهریه در همدان می رساند

شهرت وکیل: یکی از معیارهای مهم در انتخاب وکیل، میزان شهرت و معروف بودن وی است. در واقع میزان شهرت وکیل بر اساس کسب موفقیت های پی در پی توسط وی حاصل می شود و به خوبی میزان مهارت وکیل را هویدا می کند. البته همه روزه در فضای مجازی شاهد تبلیغات پر رنگ و لعابی از وکلای مختلف هستیم که نباید آن ها را با شهرت یک وکیل اشتباه بگیرید. شهرت یک وکیل از توانایی های او سرچشمه می گیرد. در حالی که تبلیغات اینترنتی تنها جنبه بازارگرمی و بازاریابی برای وکیل دارد.

فن بیان وکیل: تحصیلات آکادمیک و دانش حقوقی بهترین وکیل مهریه در همدان از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است و می تواند عاملی موثر در کسب موفقیت باشد. اما این ویژگی ها تمام کار نیست و لازم است فن بیان وکیل مورد نظر نیز به عنوان یک معیار مهم در انتخاب گزینه های مطلوب مد نظر قرار بگیرد. در واقع فن بیان وکیل مهریه مهم ترین سلاح وی برای جنگیدن در میدان دادگاه و کسب نتایج مطلوب در پرونده های مختلف است. در جلسات حضوری لازم است فن بیان وکیل را مورد ارزیابی قرار دهید.

سابقه وکیل: هر چه سابقه یک وکیل بالاتر باشد، شانس موکل برای کسب موفقیت در پرونده به همان اندازه بالاتر خواهد رفت. از میزان سابقه بهترین وکیل مهریه در همدان می توان به تجربیات او پی برد. در واقع وکیل در طی سال های متمادی با قبول پرونده های مختلف به جمع آوری تجربه پرداخته است. او در صورت مواجهه با مشکلات مشابه می تواند از تجربیات خود برای حل و فصل آن ها کمک بگیرد. او می تواند با اتکا به سابقه خود در کمترین زمان ممکن، مطلوب ترین راهکار را ارائه دهد

بهترین وکیل مهریه در همدان

کلام آخر

در این مطلب سعی کردیم شما را با نام، مشخصات، ویژگی ها و تخصص بهترین وکیل مهریه در همدان آشنا کنیم تا بدون دغدغه بتوانید مهارت وکلای مختلف را مورد ارزیابی قرار دهید. در ادامه تلاش کردیم سه تصور غلطی که در سطح جامعه در خصوص حق الوکاله وکلای مختلف وجود دارد را مورد بررسی قرار دهیم. در انتهای مقاله نیز به بررسی مهم ترین معیارها برای انتخاب وکلای مهریه پرداختیم. اکنون که به پایان مقاله رسیده ایم از شما درخواست می کنیم تا نظرات و تجربیات خود در خصوص مطالب ذکر شده را در قسمت دیدگاه با سایر مخاطبان سایت برترین وکلا به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

میثم امینی

من عاشق دنیای کتاب و نویسندگی هستم و نمیدونم دست سرنوشت چجوری من رو به سمت تهیه متون حقوقی هل داد. خیلی خوشحالم بابت جایگاهی که دارم. چون حس میکنم جایی قرار گرفتم که هم بهش علاقه دارم و هم راهی برای خدمت به شما عزیزانه!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 2 =

دکمه بازگشت به بالا