وکیل

لیست 10 بهترین وکیل پایه یک دادگستری در همدان ⚖️【سال1403】✔️

اگر در شهر همدان زندگی می‌کنید و سعی دارید برای حل و فصل مشکلات حقوقی خود به سراغ وکلای متخصص بروید باید این نکته را در نظر داشته باشید که هر وکیل با هر میزان از دانش و توانایی نمی‌تواند راهگشای شما برای رسیدن به خواسته‌های حقوقی‌تان باشد. شما به آن دسته از وکلایی نیازمند هستید که درک درستی از خواسته‌های حقوقی شما داشته و نگرانی‌های شما را درک کنند و بتوانند با اتکا به تجربیاتی که در طی سال‌های متمادی به دست آورده‌اند راهکارهای مطلوب ارائه دهند. به جای اینکه تصمیم عجولانه‌ای را بگیرید بهتر است تا تحقیقات جامعی را در خصوص توانمندی و ویژگی‌های وکلای شاغل انجام دهید. در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل پایه یک دادگستری در همدان آشنا کنیم پس، با سایت برترین وکلا همراه باشید.

بهترین وکیل پایه یک دادگستری در همدان

بهترین وکیل پایه یک دادگستری در همدان کیست؟

این موضوع تصور غلطی است که تنها با مطالعه چند کتاب حقوقی توقع داشته باشید که در محاکم قضایی دفاع موثری از خود داشته و موفقیت را حاصل کنید. در صورتی که با پرونده پیچیده‌ای در زمینه دعاوی حقوقی و کیفری روبرو شده‌اید بهتر است به سراغ بهترین وکیل پایه یک دادگستری در همدان بروید تا او زمام امور را در دست گرفته و از گره‌های موجود در پرونده به سلامت عبور کند. تنها در این صورت است که می‌توانید گام بلندی را به سمت پیروزی برداشته و موفقیت را به دست آورید.

ذکر این نکته ضروری است که بهترین وکیل همدان از نظر تحصیلات در سطح بالایی قرار دارد و دانش آموخته یکی از مطرح‌ترین دانشگاه‌های کشور محسوب می‌شود. در صورتی که از برترین وکیل پایه یک دادگستری در همدان مشاوره حقوقی دریافت کنید می‌توانید تصمیمات عاقلانه‌تری را اتخاذ کرده و به سمت پیروزی قدم بردارید. وکیل خوب در همدان شخصی است که بتواند درک درستی از خواسته‌های حقوقی و نگرانی‌های شما داشته باشد و برای عبور از آنها برنامه‌ریزی دقیقی انجام دهد.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل پایه یک دادگستری در همدان را بشناسید!

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از بهترین وکیل پایه یک دادگستری در همدان را به شما ارائه دهیم. لازم است پیش از انتخاب هر یک از وکلای معرفی شده به سابقه و تخصص آن ها توجه ویژه داشته باشید. لطفا تا انتهای مقاله در سایت برترین وکلا با ما همراه باشید:

شهاب انصافیان

شهاب انصافیان وکیل پایه یک دادگستری در همدان

جناب آقای شهاب انصافیان وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در همدان هستند. ایشان دارای 16سال سابقه کاری درخشان در زمینه وکالت می باشند. وی در زمینه های دعاوی مختلفی مانند، دعاوی مالی، تجاری، قراردادها شامل چک، داوری، منقصات و فاکتور اعمال وظیفه می نمایند و توانسته اند به بسیاری از پرونده های موکلین خود، با نتیجه مثبت خاتمه دهند.

آدرس دفتر: همدان، خیابان بوعلی، برج آریان، طبقه شش، واحد 89

شماره تماس: 09188126857

مجید روحی

مجید روحی وکیل پایه یک دادگستری در همدان

جناب آقای مجید روحی وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی و عضو کانون وکلای دادگستری هستند. جناب روحی دارای سابقه کار قریب به یک دهه را دارا هستند و حوزه تخصصی ایشان دعاوی گوناگونی شامل: جرایم علیه شخصیت و هویت شامل افترا، توهین، اظهارات خلاف واقع، و نشر اکاذیب می باشند.

آدرس دفتر: همدان، بلوار جانبازان، روبروی تالار پذیرایی سفیر

شماره تماس: 09183159027

سمیه سبزعلی جماعت

سمیه سبزعلی جماعت وکیل پایه یک دادگستری در همدان

سرکار خانم سمیه سبزعلی جماعت از دیگر وکیل خوب در همدان می باشند. وی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در همدان هستند و تاکنون توانسته اند یک دهه سابقه کاری خوب از خود به جای بگذارند. خانم سمیه سبز علی در دعاوی هایی مانند: اختلافات مالی، سفته، چک، فاکتور و رسید عادی تخصص دارند و توانسته اند در بسیاری از پرونده ها، موکلی خود را به نتیجه مطلوبشان برسانند.

آدرس دفتر: همدان، خیابان بوعلی(سیزده خانه)، روبروی مسجد امام حسین، ساختمان 444، طبقه اول

شماره تماس: 09188113187

جواد حسنی پاکروش

جواد حسنی پاکروش وکیل پایه یک دادگستری در همدان

جناب آقای جواد حسنی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی کار بلد و ماهری در همدان هستند. ایشان دارای بیش از 15سال سابقه کاری درخشان در حوزه فعالیت خود شامل: دعاوی کیفری، مواد مخدر، قاچاق، قاچاق و مصرف مواد مخدر، توزیع مواد مخدر و قاچاق کالا و ارز را دارا می باشند و توانسته اند نام خود را در لیست بهترین وکیل در همدان ثبت نمایند.

آدرس دفتر: همدان، بلوار آیت الله مدنی، ابتدای آقاجانی بیگ، پلاک 155

شماره تماس: 09181113696

نفیسه مجذوبی

نفیسه مجذوبی وکیل پایه یک دادگستری در همدان

سرکار خانم نفیسه مجذوبی وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی و عضو کانون وکلای دادگستری هستند. ایشان نیز از دیگر وکیل خوب در همدان می باشند و توانسته اند با قدرت تکلم بالا، خرج دقت و حساسیت بالا در پرونده ها و صداقتی که نسبت به کار و موکل خود دارند، در بیشتر پرونده ها بتوانند موفق به کسب پیروزی شوند و رضایت موکلین خود را کسب کنند.

آدرس دفتر: همدان، خیابان هنرستان، خیابان مدیریت، مجتمع اشکان، واحد 17

شماره تماس: 09183121080


وظایف وکیل پایه یک دادگستری در همدان

اگر بهترین وکیل پایه یک دادگستری در همدان وظایف خود را به درستی انجام دهد شما می‌توانید در مدت زمان کمتری دغدغه‌های حقوقی خود را برطرف کرده و آنها را محقق نمایید. لازم است درک درستی در خصوص وظایف وکلا داشته باشید تا بتوانید توقعات خود را از آنها تنظیم کرده و جهت کسب پیروزی به کمک آنها برنامه‌ریزی نمایید. در ادامه این مطلب سعی داریم شما را با برخی از مهمترین وظایف بهترین وکیل پایه یک دادگستری در همدان آشنا کنیم تا درک بهتری از آنها داشته باشید.

تنظیم اسناد حقوقی: این موضوع را در نظر داشته باشید که برای تکمیل مراحل دادرسی باید به سراغ وکیلی بروید که دارای مهارت‌های نوشتاری است و می‌تواند از این مهارت‌ها در جهت تنظیم اسناد حقوقی استفاده کند. اسناد حقوقی شامل دادخواست‌ها و شکوایی‌ها می‌شود یعنی شما برای اینکه بتوانید دعاوی حقوقی را اقامه نمایید لازم است از وکیل بخواهید تا برای شما دادخواستی را تنظیم نماید از سوی دیگر برای مطرح کردن دعاوی کیفری لازم است تا شکوایی تنظیم شده و خواسته‌های موکل مطرح گردد.

پیگیری پرونده در محاکم قضایی: اگر بخواهیم وظیفه دیگری را از بهترین وکیل پایه یک دادگستری در همدان نام ببریم می‌توانیم به پیگیری پرونده در مراجع قانونی اشاره کنیم. وکیل لازم است با جدیت هرچه تمام‌تر پیگیر پرونده باشد و امورات حقوقی مربوط به آن را به درستی انجام دهد تا به این شکل موکل بتواند حقوق قانونی خود را احقاق کرده و به اهدافی که در سر دارد دست پیدا کند. وکیل باید در این راه از جدیت بسیار زیادی برخوردار باشد و به هیچ عنوان اجازه ندهد که حقی از موکل ضایع شود.

ارائه دفاعیات موثر در دادگاه؛ وکیل می‌بایست به نیابت از موکل خود در جلسات دادگاه حاضر شده و دفاعیات موثری را ارائه دهد تا به این شکل بتواند ادعاهای موکل خود را به اثبات برساند و اهدافی که او در سر دارد را محقق سازد. به این موضوع توجه داشته باشید که اگر برای ارائه دفاعیات و حضور در دادگاه از وکیل مجرب و خبره استفاده نکنید بیم آن می‌رود که با برخی از تصمیمات غلط و اظهار نظرهای شتاب زده در محیط دادگاه حقی را از خود ضایع کنید پس استخدام وکیل در این شرایط الزامی به نظر می‌رسد.

بهترین وکیل پایه یک دادگستری در همدان

اهمیت مشاوره حقوقی با وکیل پایه یک دادگستری همدان

دریافت مشاوره حقوقی از بهترین وکیل پایه یک دادگستری در همدان می‌تواند نقش موثری در افزایش اطلاعات شما در خصوص دعاوی مطرح شده داشته باشد. همانطور که در خصوص بیماری‌ها و امراض به پزشک متخصص مراجعه می‌کنیم لازم است مسائل حقوقی را نیز از وکیل مطلع و با تجربه دریافت کرده و دانش حقوقی خود را در این زمینه افزایش دهیم. وکیل تحصیلات خود را در یکی از دانشگاه‌های مطرح کشور به پایان رسانده و می‌تواند این اطلاعات را به موکل نیز منتقل نماید.

دریافت مشاوره حقوقی از این جهت حائز اهمیت هست که شما می‌توانید با استفاده از آن حجم اضطراب و استرس خود را برای حضور در دادگاه کاهش دهید. تصور کنید که دادگاه از شما خواسته است که برای پاره‌ای از توضیحات در محضر قاضی حاضر شوید. در چنین شرایطی می‌بایست پیش از هرگونه حضور در جلسات دادگاه از وکیل مورد نظرتان مشاوره حقوقی دریافت کرده و این موضوع را به او اطلاع دهید در چنین شرایطی است که وکیل می‌تواند دانش شما را افزایش داده و حجم اضطرابتان را کم کند.

برای اینکه بتوانید نتایج درخشانی را در دادگاه به دست آورید لازم است تا در خصوص قوانین و مقررات حاکم بر دعاوی مطرح شده به بررسی‌های دقیق پرداخته و در نتیجه درباره آنها کسب اطلاع کنید. وکیل می‌تواند در جلسات مشاوره حقوقی شما را از جزئیات قوانین و مقررات حاکم بر دعاوی حقوقی و کیفری آشنا کرده و به شما راه درست برای پیشبرد اهدافتان در خصوص پرونده را نشان دهد در واقع با کمک گرفتن از وکیل می‌توانید ریسک شکست در پرونده‌های قضایی را به میزان قابل توجهی کاهش دهید

از سوی دیگر شما می‌توانید از کیفیت جلسات مشاوره حقوقی به سطح توانایی وکیل مورد نظرتان پی ببرید و برای استخدام او پیش قدم شوید. برای مثال شما می‌توانید تمامی سوالات خود را مطرح کرده از وکیل بخواهید که به آنها پاسخ درستی را بدهد. در این مرحله است که می‌توانید مهارت‌های کلامی وکیل را نیز ارزیابی کنید تا مشخص شود که او از نظر سطح گفتار و مهارت‌های ویژه در آن در چه حدی است. علاوه بر این شما می‌توانید در جلسات مشاوره حقوقی از منافع خود کسب اطلاع کنید.

بهترین وکیل پایه یک دادگستری در همدان

کلام آخر

امیدواریم از مطالعه این مقاله نهایت استفاده را کرده باشید و بتوانید نیازهای حقوقی خود را با تکیه بر دانش و تجربه وکلایی که به شما معرفی کردیم حل و فصل نمایید. در این مقاله تلاش کردیم تا شما را با مشخصات و ویژگی‌های بهترین وکیل پایه یک دادگستری در همدان آشنا کنیم تا دغدغه‌ای از این بابت نداشته باشید. در ادامه مهمترین وظایفی که بر عهده وکلای دادگستری است را بررسی نمودیم و پس از آن نیز اهمیت مشاوره حقوقی و لزوم دریافت آن را مورد بررسی قرار دادیم. اکنون از شما می‌خواهیم که اگر نظر یا تجربه‌ای در خصوص مطالب بالا دارید آن را با مخاطبان سایت برترین وکلا به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شش + 12 =

دکمه بازگشت به بالا