خانوادهوکیل

لیست 10 تا از بهترین وکیل خانواده در همدان ⚖️【سال1403】✔️

گاهی ممکن است در سطح یک خانواده و روابط بین اعضای آن شاهد اختلافاتی باشیم که حل و فصل آن ها جز با مراجعه به محاکم قضایی ممکن نیست. حضور موفق در محاکم قضایی مستلزم بهره مندی از دانش حقوقی و آگاهی کامل از قوانین و مقررات است. زیرا هر گونه بی اطلاعی از روال قانونی رسیدگی به پرونده می تواند خسارت های جبران ناپذیری را برای فرد به همراه داشته باشد و از این رو، استخدام یک وکیل خبره و مجرب الزامی به نظر می رسد. در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل خانواده در همدان آشنا کنیم. پس لطفا تا انتهای مقاله در سایت برترین وکلا با ما همراه باشید.

بهترین وکیل خانواده در همدان

بهترین وکیل خانواده در همدان کیست؟

کسب نتایج مطلوب در محاکم قضایی مستلزم بهره مندی از دانش حقوقی است. اما مشکل اینجاست که عموم مردم جامعه از دانش حقوقی بی بهره هستند و تخصص لازم برای حضور در محاکم قضایی را در اختیار ندارند. از این رو لازم است معیار مشخصی در اختیار داشته باشید تا با استفاده از آن بتوانید مهارت وکلای مختلف را مورد ارزیابی قررا داده و آن ها را برای حل مشکلات پیش آمده استخدام نماییند. بهترین وکیل خانواده در همدان دانش آموخته رشته حقوقی در یکی از دانشگاه های معتبر کشور است.

بهترین وکیل خانواده در همدان به عنوان وکیل پایه یک دادگستری تسلط بالایی بر قوانین و مقررات حاکم بر دعاوی خانواده دارد و می تواند با تکیه بر دانش حقوقی خود بهترین راهکار را در اختیار موکل خود قرار دهد. بهترین وکیل همدان همواره تغییرات قوانین را تحت رصد قرار می دهد تا علم خود را به روز نگه دارد. بهترین وکیل خانواده در همدان سال های زیادی از سابقه کاری خود را صرف رسیدگی به پرونده های مختلف کرده است و در این راه تجربیات گران بها و مهمی را به دست آورده است.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل خانواده در همدان را بشناسید!

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از وکلای خانواده در شهر همدان را به شما ارائه دهیم تا با بررسی تخصص و سابقه هر یک از وکلای معرفی شده بتوانید تصمیم درستی در خصوص آینده پرونده خود اتخاذ نمایید. لطفا تا انتای مقاله در سایت برترین وکلا با ما همراه باشید:

ستار عزیزی

ستار عزیزی وکیل خانواده در همدان

جناب آقای ستار عزیزی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر همدان می باشد. ایشان به عنوان یکی از مجرب ترین و کاربلد ترین وکلای این شهر به خصوص در حوزه دعاوی خانواده محسوب می شوند. آقای ستار عزیزی تا به امروز موفق شده اند پرونده های حقوقی و خانوادگی بسیار زیادی را با نتایج قابل قبول به اتمام برسانند.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی:

 • عضو کانون وکلای دادگستری همدان
 • عضو هیئت علمی دانشگاه بوعلی سینا
 • دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق بین الملل
 • ارائه مشاوره های حقوقی به صورت حضوری و غیر حضوری
 • متخصص در حوزه اسناد رسمی و تجاری، اعسار، تملک اپارتمان ها، خانواده، شهرداری، عقود و معاملات، مطالبه خسارت، مطالبه وجه، ملکی، موجر و مستاجر، اجراییات،حدود، قصاص، جرایم علیه اخلاق و عفت عمومی
 • متخصص در جرایم علیه شخصیت و هویت شامل افترا، توهین، اظهارات خلاف واقع، نشر اکاذیب، شهادت دروغ، هتک حرمت، تهدید و اجبار، اکراه، افشای سر، ایجاد مزاحمت و …

آدرس دفتر: همدان، دانشگاه بوعلی سینا، دانشکده ادبیات و علوم انسانی

شماره تماس: 09188317318

علی قائم پناه

علی قائم مقام وکیل خانواده در همدان

جناب آقای علی قائم پناه وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر همدان می باشد. ایشان عضو کانون وکلا دادگستری همدان هستند و مشاوره های حقوقی در دعاوی خانواده را به صورت حضوری و غیر حضوری در اختیار موکلین قرار می دهند.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی:

 • دارای بیش از 14 سال سابقه وکالت
 • دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد حقوق
 • دارای سابقه تدریس در دانشگاه به مدت 12 سال
 • ارائه مشاوره حقوقی به صورت حضوری و غیر حضوری
 • دارای تخصص در حوزه دعاوی خانواده، طلاق، مهریه، دعاوی ثبت احوال، دعاوی ارث و میراث و …
 • دارای تخصص در حوزه دعاوی املاک نظیر ثبت اسناد و املاک، زمین شهری و اوقاف، اختلاف در مالکیت، شهرداری، موجر و مستاجر، خرید و فروش اموال غیر منقول، املاک، منابع طبیعی، جهاد کشاورزی، حق کسب و پیشه و …

آدرس دفتر: همدان، برج زاگرس، طبقه 8، واحد 805

شماره تماس: 09188138296

فائزه حسنلو

فائزه حسنلو وکیل خانواده در همدان

سرکار خانم فائزه حسنلو وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر همدان هستند. ایشان سال ها تجربه وکالت موفق در حوزه دعاوی خانواده را در کارنامه خود دارا می باشند و تا به امروز موفق شده اند پرونده های حقوقی بسیار زیادی را با موفقیت به پایان برسانند.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی:

 • دارای مدرک کارشناسی حقوق خصوصی
 • ارائه مشاوره حقوقی به صورت حضوری و غیر حضوری
 • متخصص دعاوی ملکی، دعاوی خانوادگی، دعاوی کیفری، دعاوی ثبتی، عقود و معاملات، مطالبه خسارت، دعاوی راهنمایی و رانندگی، تعزیرات، طلاق، حضانت فرزند، طلاق توافقی، مهریه نفقه، استرداد جهیزیه، استارتاپ ها و شرکت های دانش بنیان، اعسار، تملک اپارتمان ها، شرکت های تجاری و …

آدرس دفتر: همدان، خیابان بوعلی، کوچه دادگستری، ساختمان پردیس 5، طبقه 2

شماره تماس: 09188101446

مهدی نظری

مهدی نظری وکیل خانواده در همدان

جناب آقای مهدی نظری وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر همدان هستند. ایشان متخصص پرونده های حقوقی مختلفی هستند و تا به امروز موفق شده اند پرونده های بسیاری را با موفقیت به اتمام برسانند.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی:

 • دارای 12 سال سابقه کار
 • ارائه مشاوره های حقوقی پرکاربرد
 • دارای مدرک تحصیلی کارشناسی حقوق
 • متخصص دعاوی ملکی، دعاوی خانوادگی، کلیه امورات و دعاوی ثبتی
 • متخصص در حوزه پیگیری ویژه دعاوی راجع به چک و سفته و سایر اسناد تجاری
 • متخصص در حوزه طلاق، حضانت فرزند، طلاق توافقی، مهریه نفقه، استرداد جهیزیه و …
 • متخصص در پرونده های کیفری اعم از قتل، سرقت، کلاهبرداری، جعل، درگیری، فروش مال غیر، اسیدپاشی، قاچاق مواد مخدر

آدرس دفتر: همدان، آرامگاه بوعلی، سیزده خانه، برج آریان، طبقه 12، واحد 4

شماره تماس: 09120130515

حسین آراسته

حسین آراسته وکیل خانواده در همدان

جناب آقای حسین آراسته از وکلای موفق و شناخته شده در حوزه دعاوی خانواده در شهر همدان می باشد. ایشان وکیل پایه یک دادگستری هستند و در طول فعالیت خود، پرونده های طلاق بسیار زیادی را با موفقیت به اتمام رسانده است.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی:

 • دارای نظم و انضباط کاری
 • دارای 19 سال سابقه وکالت
 • وکیل و مشاور حقوقی بانک مهر اقتصاد
 • دارای مدرک تحصیلی کارشناسی حقوق قضائی
 • ارائه مشاوره های حقوقی به صورت حضوری و غیر حضوری
 • متخصص در حوزه دعاوی خانواده، طلاق، نفقه، مهریه، ثبت اسناد و املاک، دعاوی ثبت احوال، دعاوی املاک، خرید و فروش اموال غیرمنقول، منابع طبیعی، حق کسب و پیشه، سرپرست و قیم و …

آدرس دفتر: همدان، کبودر آهنگ، بلوار بعثت، روبروی نمایشگاه اتومبیل معینی

شماره تماس: 09188120779

لزوم توجه به تخصص و سابقه وکیل خانواده در همدان

دقت داشته باشید که دعاوی خانواده اغلب با پیچیدگی هایی همراه هستند. از سوی دیگر شکست در این دعاوی می تواند خسارت های زیادی را برای فرد به همراه داشته باشد و آینده او را با عواقب ناگواری مواجه سازد. از این رو، لزوم به کار گیری معیارهای مناسب برای سنجش مهارت های بهترین وکیل خانواده در همدان الزامی به نظر می رسد. زیرا تنها در این صورت است که فرد متقاضی می تواند به وکلای مطرح و مطلوب دسترسی پیدا کرده و به اهداف تعیین شده اش در خصوص پرونده برسد.

بسته به اینکه قصد استخدام وکیل مورد نظر و یا دریافت مشاوره حقوقی از وی را داشته باشید لازم است همواره توجه ویژه ای به مهارت های وی داشته باشید. تخصص و سابقه بهترین وکیل خانواده در همدان را می توان مهم ترین ویژگی های یک وکیل خبره در نظر گرفت. بنابراین بسته به اینکه در کدام یک از انواع دعاوی خانواده نظیر طلاق، نفقه، نشوز، تمکین، حضانت فرزندان، تقسیم ارث و… پرونده دارید می توانید با در نظر گرفتن این معیارها قدم های مثبتی برای حل و فصل اختلافات و رسیدن به اهداف بردارید.

هر وکیلی در مقطعی از زندگی کاری خود به این نتیجه می رسد که در برخی از دعاوی خاص توانایی و تجربه بیشتری دارد. در واقع بازدهی وکیل مورد نظر در دعاوی خانواده بیشتر است و او نیز ترجیح می دهد در همین زمینه پرونده قبول نماید. برای این کار لازم است فرد متقاضی در ابتدا موضوع پرونده خود را در نظر گرفته و بر اساس آن به دنبال وکلایی باشد که در آن دعاوی تخصص لازم را دارند. بدیهی است که فضای کاری وکلای خانواده با فضای کاری وکلای کیفری متفاوت است و باید به این موضوع توجه داشت.

سابقه یک وکیل نمایانگر میزان تجربه او است. در واقع هر چه سابقه یک وکیل بیشتر باشد، احتمال کسب موفقیت موکل نیز در پرونده های مربوطه به همان اندازه افزایش پیدا می کند. در واقع وکیل تجربیات گران بهایی را از رسیدگی به پرونده های مختلف به دست می آورد و در صورت مواجهه با مشکلات مشابه او می تواند از این تجربیات کمک گرفته و گره های ایجاد شده را باز نماید. بدیهی است که میزان حق الوکاله وکلای با سابقه در مقایسه با وکلای تازه کار بیشتر است.

بهترین وکیل خانواده در همدان

چه عواملی بر میزان حق الوکاله وکیل خانواده در همدان موثر است؟

عموم جامعه تحصیلات آکادمیک و مهارت لازم برای حضور در محاکم قضایی و رسیدگی به پرونده های مربوط به دعاوی خانواده را در اختیار ندارد. از این رو، استخدام یک وکیل برای ارائه دفاعیات و انجام امور حقوقی ضروری به نظر می رسد. در واقع بهترین وکیل خانواده در همدان ملزم است تمامی تعهداتی که در قرارداد به آن ها مقید شده است را به طور کامل انجام داده و در عوض موکل نیز موظف است که تمامی حق الوکاله تعیین شده را در موعد مقرر به وکیل پرداخته و از او در رسیدن به اهداف کمک بخواهد.

در ابتدا لازم است به این موضوع توجه داشته باشید که میزان حق الوکاله و نحوه پرداخت آن به صورت توافقی میان وکیل و موکل تعیین می گردد. برای این کار لازم است در ابتدا با بررسی گزینه های مختلف، وکیل مورد نظر را انتخاب نمایید و سپس با دفتر وکیل مورد نظر تماس گرفته و از او برای ملاقات حضوری وقت بگیرید. در این جلسه لازم است دو طرف در خصوص مسائل مربوط به پرونده به تبادل نظر بپردازند و در نهایت به رقم واحدی در خصوص میزان حق الوکاله دست پیدا کنند و قرارداد امضا نمایند.

عوامل مختلفی بر میزان حق الوکاله پیشنهادی از سوی بهترین وکیل خانواده در همدان موثر است. برای مثال وکیل در ابتدا به بررسی ابعاد مختلف پرونده می پردازد تا از میزان پیچیدگی آن درک درستی داشته باشد. زیرا هر چه میزان پیچیدگی یک پرونده برای رسیدن به اهداف تعیین شده و پیروزی در دادگاه بیشتر باشد، میزان حق الوکاله مطالبه شده از سوی بهترین وکیل خانواده در همدان نیز بیشتر خواهد بود. همچنین میزان زمانی که لازم است وکیل صرف پرونده کرده و آن را به سرانجام برساند نیز در این زمینه موثر است.

بهترین وکیل خانواده در همدان

کلام آخر

در این مقاله سعی کردیم شما را با نام، مشحصات، ویژگی ها و تخصص بهترین وکیل خانواده در همدان بپردازیم تا بدون هیچ گونه دغدغه و تنها با بررسی گزینه های مختلف بتوانید به وکلای مطلوب خود دست پیدا کنید. در ادامه تلاش کردیم تا ضرورت توجه به تخصص و سابقه وکیل به عنوان دو معیار مهم در انتخاب را مورد ارزیابی قرار دهیم. در انتهای مقاله نیز عوامل موثر بر میزان حق الوکاله وکیل خانواده را بررسی کردیم. اکنون از شما دعوت می کنیم که تجربیات و نظرات خود در خصوص مطالب ذکر شده را در قسمت دیدگاه با سایر مخاطبان سایت برترین وکلا به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

میثم امینی

من عاشق دنیای کتاب و نویسندگی هستم و نمیدونم دست سرنوشت چجوری من رو به سمت تهیه متون حقوقی هل داد. خیلی خوشحالم بابت جایگاهی که دارم. چون حس میکنم جایی قرار گرفتم که هم بهش علاقه دارم و هم راهی برای خدمت به شما عزیزانه!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 + دوازده =

دکمه بازگشت به بالا