وکیل

لیست 10 تا از بهترین وکیل زن در ارومیه ⚖️【سال1403】✔️

حضور موفق در محاکم قضایی برای حل و فصل اختلافات پیش آمده مستلزم بهره مندی از دانش حقوقی و آگاهی کامل از قوانین و مقررات است. اما مشکل اینجا است که عموم جامعه تحصیلات و تخصص لازم برای رسیدگی به پرونده های مهم و پیچیده را در اختیار ندارند. در این بین استخدام یک وکیل و یا کسب مشاوره حقوقی از وی می تواند راهگشا باشد. بسیاری از افراد بنا به دلایلی به دنبال استخدام وکلای زن برای رسیدگی به دعاوی حقوقی و کیفری مطرح شده در مراجع قضایی هستند و از این رو، در این مقاله به دنبال معرفی بهترین وکیل زن در ارومیه هستیم تا با بررسی مهارت های گزینه های موجود بهترین تصمیم را برای آینده خود داشته باشید.

بهترین وکیل زن در ارومیه

بهترین وکیل زن در ارومیه کیست؟

کسب نتایج مطلوب در پرونده های حقوقی و کیفری در گرو استخدام وکلایی است که در تمامی زمینه ها سرآمد باشند. در واقع تنها در صورتی می توانیم به این وکلا دست پیدا کنیم که متر و معیار مشخصی در اختیار داشته باشیم تا با استفاده از آن ها بتوانیم مهارت و توانایی های وکلای مختلف را مورد ارزیابی قرار دهیم. بهترین وکیل زن در ارومیه دانش آموخته معتبر ترین و مطرح ترین دانشگاه های کشور است. او تحصیلات آکادمیک خود را در رشته حقوق به اتمام رسانده و توانسته مجوز حضور در دادگاه را به دست آورد.

بهترین وکیل زن در ارومیه به عنوان وکیل پایه یک دادگستری در تلاش است تا تسلط خود بر قوانین و مقررات حاکم بر دعاوی حقوقی و کیفری را به میزان قابل توجهی افزایش دهد تا بتواند بهترین راهکار را به موکل خود ارائه دهد. او همواره تغییرات قوانین را تحت رصد قرار می دهد تا بتواند پاسخگوی نیازهای موکل خود باشد. بهترین وکیل ارومیه در تلاش است تا با استفاده از ویژگی های زنانه خود ارتباط سازنده تری را با موکل خود برقرار کرده و از این مزیت برای حل اختلافات کمک بگیرد.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل زن در ارومیه را بشناسید!

در ادامه این مقاله به معرفی 10 مورد از بهترین وکیل زن در شهر ارومیه می پردازیم، لذا خواهشمندم تا پایان مقاله در وب سایت برترین وکلا همراه ما باشید:

فاطمه ستاری

فاطمه ستاری بهترین وکیل زن ارومیه

سرکار خانم فاطمه ستاری، وكيل پايه يك دادگستري و مشاور حقوقی در شهر ارومیه، عضو مرکز وکلای دادگستری و از بهترین، موفق ترین و با تجربه ترین وکلای آذربایجان. فارغ التحصیل ارشد رشته حقوق بین‌الملل از دانشگاه آزاد تهران مرکز و (دکترای تجارت بین‌الملل از دانشگاه استانبول) می باشند.

ایشان با بیش از 18 سال سابقه کار در وکالت در انواع دعاوی ها هستند و یکی از وکلای زن خبره در ارومیه می باشند.صبر، حسن سابقه، صداقت، پاسخگویی، دقت نظر در اظهارات مراجعین و ارائه راه حل مطلوب و پیگیری مجدانه در پرونده‌های وکالتی سبب گردیده تا ایشان در زمره وکلای خوشنام کشور قرار گیرند. در کارنامه شغلی خانم فاطمه ستاری، سابقه وکالت در پرونده های کلان و جنجالی مشاهده می گردد.

شماره تماس: 09143401627
آدرس دفتر: ارومیه، چهارراه مخابرات، اول خیابان حسنی، ساختمان انوشا، طبقه چهار، واحد ۱۴

رقیه گل آرا

رقیه گل آرا

سرکار خانم رقیه گل آرا وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری هستند. ایشان در دعاوی ملکی، حقوقی و خانواده فعالیت دارند. تجربه بالای خانم گل آرا در دعاوی نام برده باعث شده محبوبیت زیادی در بین موکلین خود داشته باشند.

آدرس دفتر: ارومیه، خیابان امام، جنب پاساژ ستارخان، طبقه فوقانی بانک تجارت

تلفن تماس: 09144394697

معصومه کریمی

معصومه کریمی

خانم معصومه کریمی وکیل پایه یک دادگستری و همچنین مشاور حقوقی در شهر ارومیه هستند. خانم کریمی در دعاوی مختلفی اعم از حقوقی، ملکی، کیفری و خانواده تخصص و مهارت دارند. می توانید از مشاوره های حضوری و غیر حضوری ایشان بهرمند شوید.

آدرس دفتر: ارومیه، خیابان امام، جنب پاساژ ستارخان، طبقه فوقانی بانک تجارت

تلفن تماس: 09143897175

مریم قلی زاده یوسف آباد

مریم قلی زاده یوسف آباد

سرکار خانم مریم قلی زاده یکی دیگر از وکلای با تجربه شهر ارومیه هستند. خانم قلی زاده در حوزه دعاوی کیفری، خانواده، حقوقی و ملکی فعالیت می کنند. همچنین مشاور حقوقی نیز هستند.

آدرس دفتر: ارومیه، چهارراه دانش، جنب بانک ملت، ساختمان آوای۲،طبقه۴، واحد۱۶

تلفن تماس: 09144394210

مریم قهرمانی

مریم قهرمانی

خانم مریم قهرمانی وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری هستند. خانم قهرمانی متخصص در دعاوی خانواده، طلاق، نفقه، مهریه، اسناد رسمی و تجاری، تعزیرات و مجازات های بازدارنده، طلاق از سوی زن، طلاق از سوی مرد، دعاوی ملکی، دعاوی مالی، دعاوی کیفری، دعاوی راهنمایی و رانندگی، دعاوی قرارداد، دعاوی امور وکالت، خیانت در امانت، کلاهبرداری و… هستند.

آدرس دفتر: ارومیه، خیابان امام، کوی جهان نما، ساختمان متخصصین، طبقه۲، واحد۶

تلفن تماس: 0914430717

ویدا غنی زاده

ویدا غنی زاده

سرکار خانم ویدا غنی زاده وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی هستند. خانم غنی زاده در دعاوی ملکی، دعاوی کیفری، دعاوی خانواده، ارث و میراث، مواد مخدر، دیوان عدالت اداری، دیون، ثبت و احوال، اسناد رسمی و تجاری، خیانت در امانت، فروش و انتقال مال غیر، سرقت فعالیت می کنند.

آدرس دفتر: ارومیه، خیابان خیام جنوبی، کوی5، ساختمان شرکا، طبقه۱، واحد۲۰۴

تلفن تماس: 09143487169

المیرا وثیق

المیرا وثیق

سرکار خانم المیرا وثیق وکیل پایه یک د ادگستری، عضو کانون وکلای مرکز، مشاوره حقوقی، فارق التحصیل رشته حقوق و دارای بیش از 11 سال سابقه وکالت موفق در زمینه حل دعاوی خانواده، طلاق، مهریه، نفقه، انواع دعاوی کیفری، مزاحمت، ضرب و جرح، قصاص، انواع دعاوی ملکی، خلع ید، فروش مال غیر، دعوی تحویل سند، مطالبه غرامت و… همچنین این وکیل خدمات دیگری از جمله تنظیم سند، تنظیم لایحه، شکوائیه، نوشتن اوراق قضایی، مشاوره های حضوری و غیر حضوری.

آدرس: ارومیه، خیابان حسنی، ساختمان بهار، طبقه۴، واحد۷

شماره تماس: ۰۴۴۳۳۴۸۵۹۳۰


مزایای مشاوره حقوقی با وکیل زن خبره در ارومیه

دعاوی حقوقی و کیفری از پیچیدگی های بسیاری همراه هستند. در صورتی که تخصص و مهارت لازم برای حضور در محاکم قضایی را در اختیار نداشته باشیم ممکن است با خساراتی رو به رو شویم که آینده را تحت تاثیر قرار می دهند. در این شرایط تنها کمک گرفتن از بهترین وکیل زن در ارومیه می تواند راهگشای مشکلات پیش آمده باشد. در واقع برای رسیدگی به پرونده می توان به دو روش از مهارت های وکیل بهره مند شد. علاوه بر استخدام وکیل با امضای قرارداد می تواند از وی مشاوره حقوقی نیز دریافت نمود.

بسیاری از افراد ترجیح می دهند از همان ابتدای مواجهه با اختلافات با یک وکیل خبره و مجرب در ارتباط باشند و از وی برای حل اختلافات پیش آمده کسب تکلیف نمایند. همکاری این افراد با وکیل مورد نظر از تنظیم دادخواست در دعاوی حقوقی و تنظیم شکواییه در دعاوی کیفری آغاز می گردد و تا اعلام رای قطعی دادگاه ادامه پیدا می کند. در چنین شرایطی لازم است تمامی تعهدات وکیل و میزان دستمزدی که لازم است در ازای آن دریافت کند را به طور دقیق در قرارداد مندرج کنید.

اما بسیاری دیگر از افراد هستند که بنا به دلایلی تمایل ندارند وکالت پرونده خود را به بهترین وکیل زن در ارومیه بسپارند. این افراد سعی دارند با دریافت مشاوره حقوقی از وکیل مورد نظر، ضعف های حقوقی خود را جبران نموده و حضور پر رنگی در میدان دادگاه داشته باشند. ممکن است توانایی مالی فرد به او اجازه استخدام وکیل را ندهد. همچنین این امکان وجود دارد که فرد پرونده را دارای پیچیدگی خاصی نداند. علاوه بر این عده ای از افراد دانش حقوقی لازم برای رسیدگی به پرونده را در اختیار دارند.

در تمامی شرایط فوق فرق ترجیح می دهد به جای استخدام وکیل، از مشاوره حقوقی بهره مند شود. امروزه می توان علاوه بر روش های کلاسیک مشاوره حقوقی نظیر مشاوره حقوقی حضوری و مشاوره حقوقی تلفنی به روش های مدرن نیز متوسل شد. بسیاری از وکلا تلاش کرده اند با رشد روز افزون شبکه های اجتماعی خود را به روز نگه داشته و مشاوره حقوقی آنلاین به متقاضیان ارائه دهند. باید دقت داشته باشید که هزینه دریافت مشاوره حقوقی در مقایسه با استخدام وکیل و واگذاری وکالت پرونده بسیاری کمتر است.

بهترین وکیل زن در ارومیه

مزایای استفاده از وکیل زن ارومیه در مقایسه با وکلای مرد

انرژی بالا: یکی از مهم ترین ویژگی های بهترین وکیل زن در ارومیه که او را در مقایسه با وکلای مرد ممتاز کرده است انرژی بالای وی می باشد. در اصل بانوان به دلیل ویژگی های ذاتی و روانشناسانه خود ار انرژی بالایی برخوردار هستند. همین انرژی بالا می تواند به وکیل کمک کند تا حضور فعالی در دادگاه داشته و برای به دست آوردن منافع موکل خود تلاش نماید. لازم است در جلسات حضوری با وکیل مورد نظر، علاوه بر تبادل نظر در خصوص ابعاد پرونده به مهارت های وی نیژ توجه داشته باشید.

درک خواسته های موکل: در واقع بهترین وکیل زن در ارومیه می تواند احساسات موکل خود را به بهترین شکل درک کرده و از خواسته ها و دغدغه های وی در خصوص پرونده مطلع شود. به طور معمول افرادی که درگیر پرونده هستند با تنش هایی رو به رو می شوند. از این رو لازم است وکیل درک درستی از شرایط آن ها داشته باشد. زیرا در این صورت که اطمینان حاصل شده در میان آن دو به میزان قابل توجهی افزایش پیدا می کند و احتمال کسب موفقیت توسط وکیل به همان اندازه بالا خواهد رفت.

برقراری ارتباط نزدیک با موکل: ارتباط نزدیک وکیل و موکل می تواند در حل و فصل اختلافات پیش آمده موثر باشد. در واقع در ارتباط نزدیک بین دو طرف است که اعتماد شکل می گیرد و وکیل و موکل می توانند به درستی اهداف مشترکی را تعیین نمایند. یک وکیل زن شاخص و مطرح به دلیل ویژگی هایی که دارد از مهارت های ارتباطی بیشتری در مقایسه با وکلای مرد برخوردار است و همین موضوع می تواند به عنوان یکی از مزیت های استفاده از وکلای زن در پرونده در نظر گرفته شود.

بهترین وکیل زن در ارومیه

کلام آخر

در این مقاله سعی کردیم شما را با نام، مشخصات، ویژگی ها و تخصص بهترین وکیل زن در ارومیه آشنا کنیم تا در کمترین زمان ممکن بتوانید به گزینه های مطلوب دسترسی داشته باشید. در ادامه تلاش کردیم اهمیت بهره مندی از مشاوره حقوقی را گوشزد نموده و در انتهای مقاله نیز مهم ترین مزایای استفاده از وکلای زن در مقایسه با وکلای مرد را ارزیابی کردیم. اکنون که به پایان مقاله رسیده ایم از شما درخواست می کنیم تا نظرات و تجربیات خود در خصوص مطالب ذکر شده را در قسمت دیدگاه با سایر مخاطبان سایت برترین وکلا به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

میثم امینی

من عاشق دنیای کتاب و نویسندگی هستم و نمیدونم دست سرنوشت چجوری من رو به سمت تهیه متون حقوقی هل داد. خیلی خوشحالم بابت جایگاهی که دارم. چون حس میکنم جایی قرار گرفتم که هم بهش علاقه دارم و هم راهی برای خدمت به شما عزیزانه!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × دو =

دکمه بازگشت به بالا