خانوادهوکیل

لیست 10 تا از بهترین وکیل خانواده در ارومیه ⚖️【سال1403】✔️

خانواده را می توان مهم ترین و البته کوچک ترین عضو هر جامعه ای به شمار آورد. گاهی ممکن است اختلافاتی در سطح خانواده به وجود بیاید که بنیان آن را با چالش هایی رو به رو کند. برای رسیدگی به اختلافات و حل و فصل مشکلات پیش آمده در دعاوی خانواده می بایست دانش حقوقی لازم را در اختیار داشته باشید و از قوانین و مقررات حاکم بر آن آگاه باشید. استخدام یک وکیل به دلیل تجربه و دانش حقوقی که در اختیار دارد می تواند راهگشا باشد. در این مطلب سعی داریم شما را با بهترین وکیل خانواده در ارومیه آشنا کنیم. پس تا انتهای مطلب با ما همراه باشید.

بهترین وکیل خانواده در ارومیه

بهترین وکیل خانواده در ارومیه کیست؟

شکست در دعاوی مطرح شده در محاکم قضایی می تواند خسارات جبران ناپذیری را برای فرد به همراه داشته باشد و او را با عواقب ناگواری رو به رو کند. از این رو شناخت مهارت ها و توانایی های مورد نیاز برای یک وکیل می تواند شما را در انتخاب و استخدام بهترین ها یاری کند. بهترین وکیل ارومیه دانش آموخته یکی از مطرح ترین و معتبر ترین دانشگاه های کشور است. او تحصیلات آکادمیک خود را در رشته حقوق به اتمام رسانده اند و از سابقه بالایی در این زمینه برخوردار است.

بهترین وکیل خانواده در ارومیه به عنوان وکیل پایه یک دادگستری آگاهی کاملی از قوانین و مقررات حاکم بر دعاوی خانواده برخوردار است. او با اتکا به دانش حقوقی خود می تواند بهترین مسیر برای حل اختلافات را به موکل خود ارائه دهد. بهترین وکیل خانواده در ارومیه سعی دارد تا همواره تغییرات قوانین را تحت رصد قرار دهد تا بتواند پاسخگوی نیازهای موکل خود باشد. او سال های زیادی از سابقه کاری خود را صرف رسیدگی به پرونده های مختلف کرده است و در این زمینه تجربیات با ارزشی کسب نموده است

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل خانواده در ارومیه را بشناسید!

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از بهترین وکلای خانواده در شهر ارومیه را به شما ارائه دهیم. لازم است پیش از استخدام وکلای معرفی شده به تخصص و سابقه هر یک از آن ها دقت داشته باشید. لطفا تا انتهای مقاله با ما همراه باشید:

حامد دین پرست صالح

حامد دین پرست صالح وکیل خانواده در ارومیه

جناب آقای حامد دین پرست صالح وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی یکی از خبره ترین وکلای ارومیه می‌باشند که با توجه به سابقه چند ساله در امر وکالت موکلان خود را تا احقاق حقوقشان در دستگاه قضایی کشور همراهی می‌کنند. آقای دین پرست صالح متخصص در زمینه دعاوی خانواده، مهریه، طلاق، حضانت فرزند و … هستند و توانسته اند تاکنون پرونده های زیادی را با موفقیت به اتمام برسانند.

آدرس: ارومیه، خیابان مولوی، نبش خیابان امین، جنب رستوران مولوی، ساختمان کیا، طبقه 3، واحد 6

شماره تماس: 09143466719

سید جمال حسینی

سید جمال حسینی وکیل خانواده در ارومیه

جناب آقای سید جمال حسینی وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی و عضو کانون وکلای مرکز از برترین وکلای شهر ارومیه در امور خانواده می‌باشند، که با تکیه بر تجربه چند ساله خود و موفقیت هایی که در پرونده های انجام شده داشته اند توانایی گرفتن رای به نفع موکلان خود را در کمترین زمان ممکن دارند. آقای حسینی با دقت در جزئیات پرونده، نتایج احتمالی در رابطه با پرونده را در اختیار موکلان خود می‌گذارند تا آن ها بتواندد نهایتا تصمیم درستی را اتخاذ کنند.

آدرس: ارومیه، خیابان دانش 1، مجتمع الماس غرب، طبقه7، واحد708

شماره تماس: 09149581370

اکرم حبیبی

اکرم حبیبی وکیل خانواده در ارومیه

سرکار خانم اکرم حبیبی وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی و عضو کانون وکلای مرکز یکی از زبده ترین وکلای شهر ارومیه می‌باشند که در امور وکالتی مربوط به دعاوی خانواده و طلاق تخصص ویژه ای دارند. ایشان هم چنین در دیگر زمینه های موجود از جمله دعاوی کیفری، ملکی، حقوقی، ثبتی، بانکی و … نیز پرونده های متعددی را با موفقیت به اتمام رسانده اند.

آدرس: ارومیه، شیخ تپه، نبش کوی 12، ساختمان نهال سبز، طبقه 4، واحد 19

شماره تماس: 09143478324

مهدی پیر محمدزاده

مهدی پیرمحمدزاده وکیل خانواده در ارومیه

جناب آقای مهدی پیرمحمدزاده .کیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی و عضو کانون وکلای مرکز یکی از کاربلدترین وکلای ارومیه در امر دعاوی خانواده و طلاق می باشند. آقای پیرمحمدزاده با دقت در جزئیات پرونده و هم چنین دانش به روز نسبت به قوانین و مقررات، همواره بهترین و سریعترین راه حل برای حل مشکل را به موکلان خود ارائه می‌دهند و تاکنون توانسته اند رضایت بیش از 90 درصد موکلان خود را کسب کرده و به عنوان یکی از بهترین وکلای ارومیه در حال حاضر شناخته شوند.

آدرس: ارومیه، خیابان مافی، روبروی دادگستری، ساختمان مهدیس، طبقه 4، واحد 7

شماره تماس: 09141400562

حبیب جوادی اصل

حبیب جوادی اصل وکیل خانواده در ارومیه

جناب آقای حبیب جوادی اصل وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی و عضو کانون وکلای مرکز یکی از متخصص ترین وکلای خانواده در شهر ارومیه می‌باشند، که با اتکا بر تجربه چندساله خود با نفوذ کلام خود در دادگاه توانایی گرفتن رای به نفع موکلان خود را دارند و موکلان خود را تا رسیدن به نتیجه مطلوب همراهی می‌کنند و با ارائه بهترین راه حل آن ها را از سردرگمی و نگرانی نجات داده و به شناخت حق و حقوقشان با توجه به قوانین و مقررات کمک حائز اهمیتی می کنند.

آدرس: ارومیه،خیابان ارومیه اول شمالی، ساختمان لعل، طبقه 5، واحد 6

شماره تماس: 09143405984


نکات مهمی که باید در انتخاب وکیل خانواده در ارومیه به آنها توجه کنید

هرگز در انتخاب بهترین وکیل خانواده در ارومیه به تبلیغات پر رنگ و لعابی که همه روزه در فضای مجازی از وکلای مختلف مشاهده می کنیم توجه نداشته باشید. این تبلیغات به هیچ عنوان بیانگر میزان توانایی و مهارت وکیل مورد نظر نیست و تنها به دلیل بحث های تجاری و از روی بازارگرمی تهیه و بازنشر شده است. لازم است در انتخاب وکیل خانواده متر و معیار مناسبی در اختیار داشته باشید تا به کمک آن بتوانید توانمندی وکیل مورد نظر را مورد ارزیابی قرار دهید و بهترین انتخاب را داشته باشید.

شهرت یک وکیل معیار مناسبی برای محک زدن میزان توانایی و مهارت وی است. در واقع مشهور بودن بهترین وکیل خانواده در ارومیه از توانایی های او در کسب پیروزی های متعدد در پرونده های مختلف حاصل می شود. در واقع تجربه یک وکیل باعث می شود تا پس از مدتی نامی برای خود دست و پا کرده و اسمش را بر سر زبان ها بیندازد. در شهری به مانند ارومیه می توانید با اندکی پرس و جو از افراد مطلع و افرادی که با مشکلات مشابه رو به رو شده اند، به وکلای مشهور دست پیدا کنید.

دعاوی خانواده با پیچیدگی های بسیاری همراه هستند و اغلب دادگاه های رسیدگی به پرونده هایی از جنس طلاق، نفقه، مهریه، نشوز، تقسیم ارث، تمکین و… با تنش هایی همراه می شود. لازم است وکیل خانواده از شجاعت و جسارت بالایی برخوردار باشد. او می بایست بدون هیچ واهمه ای در جلسات دادگاه حاضر شده و دفاعیات خود را به قضات مربوطه ارائه دهد. لازم است وکیل خانواده اعتماد به نفس بالایی داشته باشد و به هیچ عنوان تحت تاثیر جو متشنج دادگاه قرار نگیرد و تنها منافع موکل خود را دنبال کند.

دعاوی خانواده اغلب بین افرادی برگزار می شود که دارای نسبت های خانوادگی با یکدیگر هستند. یکی افراد دخیل در یک پرونده نسبت نزدیکی با یکدیگر خواهند داشت و همین مسئله کار را برای قضاوت عادلانه توسط بهترین وکیل خانواده در ارومیه سخت می کند. لازم است وکیل همواره جانب انصاف را رعایت نماید و تا حد امکان تلاش داشته باشد تا در میان طرفین صلح و سازش برقرار کند. رفتار حرفه ای وکیل در مواجهه با دعاوی خانواده باعث افزایش اعتماد موکل به وی خواهد شد.

بهترین وکیل خانواده در ارومیه

ضرورت ملاقات حضوری با وکیل خانواده در ارومیه

روش های مختلفی برای انتخاب وکیل وجود دارد. فرد متقاضی می تواند با مراجعه به سایت ها و مجلات حقوقی نظیر سایت برترین وکلا و یا با مراجعه به موسسات حقوقی بهترین وکیل خانواده در ارومیه را انتخاب نماید. پس از انتخاب وکیل مورد نظر لازم است تحقیقات جامعی در خصوص میزان مهارت و توانایی های وی انجام دهید تا از انتخاب خود اطمینان حاصل کنید. در این مرحله لازم است با دفتر وکیل مورد نظر تماس گرفته و جلسه ای را برای ملاقات حضوری و تبادل نظر در خصوص پرونده تدارک ببینید.

لازم است در جلسات ملاقات حضوری مهم ترین خواسته ها و دغدغه های خود در خصوص دعاوی مطرح شده در محاکم قضایی را به وکیل منتقل کنید و از او درباره نحوه حل و فصل آن ها کسب تکلیف نمایید. در این جلسات بهترین وکیل خانواده در ارومیه به مطالعه کلیات پرونده می پردازد تا اطلاعات خود در این زمینه را افزایش دهد. او پس از مطالعه پرونده نظر خود را به طور صریح در خصوص دعاوی مطرح شده بیان می کند و احتمال کسب موفقیت در پرونده مذکور را اعلام می دارد.

در جلسات ملاقات حضوری لازم است توانایی و مهارت های وکیل مورد نظر را نیز تحت رصد قرار دهید و آن ها را محک بزنید. می توانید از حضور به موقع او در جلسه مذکور به زمان شناس بودن او پی ببرید. علاوه بر این شما می توانید در این جلسات فن بیان بهترین وکیل زن در ارومیه را نیز مورد ارزیابی قرار دهید. فن بیان اصلی ترین سلاح یک وکیل برای کسب پیروزی در دادگاه و ارائه دفاعیات است. در واقع لازم است در این جلسات به بررسی این موضوع بپردازید که آیا شخص مورد نظر همان وکیلی است که مد نظرتان بود یا خیر!

علاوه بر مسائلی که در بالا به آن ها اشاره کردیم، لازم است دو طرف در خصوص حق الوکاله نیز به توافقاتی برسند. حق الوکاله در واقع میزان دستمزدی است که وکیل خانواده برای قبول پرونده از موکل خود مطالبه می کند. وکالت از جمله مشاغل آزاد محسوب می شود و دستمزد وکیل بر اساس توافق طرفین تعیین می گردد. در صورت توافق بر سر مبلغ حق الوکاله، لازم است قراردادی بین دو طرف به امضا برسد. این قرارداد از وقوع اختلافات احتمالی در آینده میان موکل و وکیل خانواده جلوگیری می کند.

بهترین وکیل خانواده در ارومیه

کلام آخر

در این مطلب سعی کردیم شما را با نام، مشخصات، ویژگی و تخصص بهترین وکیل خانواده در ارومیه آشنا کنیم تا در مدت زمان کوتاهی بتوانید وکیل مورد نظر خود را انتخاب نمایید. در ادامه تلاش کردیم تا به بیان نکاتی بپردازیم که رعایت آن ها در انتخاب وکیل خانواده از اهمیت بالایی برخوردار است. در انتهای مطلب نیز ضرورت و اهمیت ملاقات حضوری با وکیل خانواده خبره و مجرب را گوشزد نمودیم. اکنون که به پایان مقاله رسیده ایم از شما عزیزان دعوت می کنیم تا تجربیات و نظرات خود در خصوص مطالب ذکر شده را در قسمت دیدگاه با سایر مخاطبان سایت برترین وکلا به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × چهار =

دکمه بازگشت به بالا