ملکیوکیل

لیست 10 تا از بهترین وکیل سرقفلی در تهران ⚖️【سال1403】✔️

سرقفلی یکی از مهم ترین مسائلی است که قانون به آن اشاره داشته است. در واقع سرقفلی به حقوق مستاجر در ملک تجاری مربوط می شود و قوانین و مقررات ویژه ای نیز بر آن حکم فرما است. در واقع سرقفلی نوعی حق مالی است که از سوی مالک در اختیار مستاجر قرار می گیرد تا در صورت تمایل ملک مورد نظر را به اجاره دیگری در بیاورد و یا اینکه آن را واگذار نماید. همواره باید به این موضوع توجه داشته باشید که در مسائل حقوقی مربوط به سرقفلی هرگز نمی توان به تنهایی دست به کار شد و در دادگاه موفق به کسب پیروزی شد. همواره لازم است اینگونه پرونده ها را به یک وکیل مجرب و خبره در زمینه دعاوی سرقفلی بسپارید. از این رو، در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل سرقفلی در تهران آشنا کنیم. پس با ما همراه باشید.

بهترین وکیل سرقفلی در تهران

بهترین وکیل سرقفلی در تهران کیست؟

باید این موضوع را مورد اشاره قرار بدهیم که دعاوی سرقفلی جزو مهم ترین دعاوی حقوقی به شمار می رود که در دادگاه های عمومی به آن رسیدگی می شود. به طور معمول بهترین وکیل سرقفلی در تهران در اینگونه دعاوی سعی دارد در موضوعاتی مانند مطالبه سرقفلی، تخلیه ملک تجاری، افزایش یا کاهش اجاره بها و غیره، دانش حقوقی خود را در اختیار موکلان قرار داده و برای آن ها راهی را در نظر بگیرد که با دنبال کردن آن بتوانند در مدت زمان کوتاه و با سهولت بیشتری به اهداف خود دست پیدا کنند.

برترین وکیل سرقفلی در تهران به عنوان وکیل پایه یک دادگستری با ارائه مشاوره حقوقی به مراجعه کنندگان سعی دارد تا آن ها را از حقوق قانونی شان در دعاوی سرقفلی آگاه کرده و به این شکل راه جلوگیری از پایمال شدن حقوق مورد نظر را به آن ها نشان می دهد. در نظر داشته باشید که بهترین وکیل تهران با قوانین و مقررات ملکی آشنایی کامل دارد. او همچنین پیچ و خم ها و ناهمواری های مسیر رسیدگی به پرونده را خوب می داند و قادر است با ارائه راهکارهای مناسب، منافع موکل را تامین نماید.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل سرقفلی در تهران را بشناسید!

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از بهترین وکلای سرقفلی در تهران را به شما ارائه دهیم. لازم است پیش از انتخاب هر یک از وکلای معرفی شده به سابقه و تخصص آن ها توجه ویژه داشته باشید. لطفا تا انتهای مقاله در سایت برترین وکلا با ما همراه باشید:

دكتر نصير عبادپور

دكتر نصير عبادپور بهترین وکیل سرقفلی در تهران

دكتر نصير عبادپور دانش آموخته و فارغ التحصيل مقطع دكتری از دانشكده حقوق و علوم سياسی دانشگاه های تهران و علامه طباطبايی مي باشد. ايشان مدرس دانشگاه و صاحب تاليفات و آثار علمی چندی در حوزه حقوقی و اجتماعی می باشد. وی علاوه بر اين، فعال در حوزه حقوق اجتماعی و مدنی بوده و از مدافعان اين عرصه می باشد.

در راستای اين دغدغه های اجتماعی، تيم حقوقی دفتر دكتر عبادپور، متشكل از مجموعه ای از همكاران و وكلای با دانش حقوقی سطح قوی، باتجربه و با توانمندی های بالا و متعهد و دلسوز بوده و در حوزه های مختلف اعم از حقوقی، كيفری، ملكی، سرقفلی، ثبتی و … فعاليت دارند.

تخصص های دفتر وكالت ايشان عبارتند از:

 • وكالت تخصصی در انواع دعاوی ملكی
 • وكالت تخصصی در انواع دعاوی سرقفلی
 • وكالت تخصصی در پرونده های كيفری
 • وکالت تخصصی در انواع پرونده های خسارت بیمه
 • وكالت تخصصي در انواع دعاوی انحصار وراثت
 • وكالت تخصصی در انواع دعاوی خانواده
 • وكالت تخصصی در انواع دعاوی ديوان عدالت اداری
 • مشاوره و تنظيم انواع قراردادهای تجاری داخلی و بين المللی و شركتها
 • مشاوره و تنظيم انواع دادخواست و شكوائيه و لوايح حقوقی و كيفری
 • وكالت پرونده های ايرانيان خارج از كشور
 • وكالت تخصصی در پرونده های مربوط به چك و سفته
 • وكالت تخصصی در انواع دعاوی كميسيون های ماده 100 و …
 • مشاوره در انواع دعاوی حقوقی و كيفری به صورت آنلاين و حضوری

تلفن همراه: 09121715026 – 09124160729
شماره دفتر: 02188902843

آدرس دفتر وکالت: خیابان مطهری، میرزای شیرازی، پلاک۲۱۰، طبقه اول، واحد۲

جهت اعطای وکالت، مشاوره حضوری یا تلفنی با آقای دکتر نصیر عبادپور می‌توانید از طریق شماره تماس های بالا اقدام نمایید.

علی نیکجو

علی نیکجو بهترین وکیل سرقفلی در تهران

آقای علی نیکجو وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی، دارای 20 سال سابقه کار در حرفه وکالت، دوره دکترای حقوق بین الملل دارند و یکی از وکلای متخصص در زعفرانیه می باشند.

برخی از تخصص ایشان:

 • متخصص در پرونده های حقوقی (ملکی و پولی بانکی و سرقفلی)
 • متخصص در پرونده های کیفری (جرایم اقتصادی و کلاهبرداری و قتل)
 • انجام کلیه خدمات امور حقوق داخلی و بین المللی
 • تنظیم قراردادهای تجاری و پیمانکاری

تلفن دفتر: 02191098920
تلفن همراه: 09123644247
آدرس دفتر: 
زعفرانیه، مقدس اردبیلی، اول خیابان شاد آور، برج شاداور، طبقه ۲، واحد۵

جهت اعطای وکالت، مشاوره حضوری یا تلفنی با آقای علی نیکجو می‌توانید از طریق شماره تماس های بالا با ایشان در تماس باشید.

سعید نقدی

سعید نقدی بهترین وکیل سرقفلی در تهران

جناب آقای سعید نقدی وکیل و مشاور پایه یک دادگستری، دارای مدرک ارشد جزا و جرم شناسی، مدیر حقوقی شرکت پولیکا نوین، کارشناس حقوقی شرکت عمرانی ایران سازه و وکیل در صندوق بازنشستگی کشور می باشند. ایشان به صورت تخصصی در حوزه دعاوی حقوقی، ملکی و خانواده در تهران و شهرستان ها فعالیت دارند و پرونده های موفق متعددی در این زمینه دارند.

آقای نقدی با سابقه کافی و درخشان در حوزه های مختلف حقوقی و ملکی به مراجعین و موکلین خود مشاوره ارائه می دهند. از افتخارات وی میتوان به گواهینامه دوره پولشویی و دوره های ملکی اشاره کرد. ایشان مدیر گروه وکلای جوان ونداد می باشند که نزدیک به ۲۰ نفر وکیل دادگستری در مجموعه وی در تهران و استانها به صورت تخصصی مشغول فعالیت هستند.

تخصص و مهارت ها:

 • وکالت پرونده های ملکی: سرقفلی، الزام به تنظیم سند رسمی، موجر و مستاجر، تملک آپارتمان ها، فروش مال غیر، فک رهن، تغییر کاربری، مشارکت در ساخت، اراضی ملی و غیره
 • وکالت پرونده های خانواده: طلاق به درخواست زوج یا زوجه، طلاق توافقی، رجوع از هبه، استرداد اموال انتقال داده شده به همسر، توقیف اموال برای مهریه، مطالبه مهریه، دریافت نفقه، حضانت فرزندان، استرداد جهیزیه، انحصار وراثت، رفع توقیف اموال مهریه، ارث و وصیت و غیره
 • دعاوی کیفری و جرایم علیه اشخاص و اموال (قتل عمد و غیر عمد، تجاوز به عنف، تفخیذ، لواط، فروش مال غیر، جعل اسناد، خیانت در امانت، روابط نامشروع، آدم ربایی، کلاهبرداری، قاچاق کالا و ارز، جرایم جنسی، جرایم منافی عفت، دادسرای ارشاد، جرایم کلان اقتصادی، اختلاس، تبانی در معاملات دولتی، رشا و ارتشا و غیره
 • وکالت تخصصی در پرونده های تجاوز به عنف، رابطه نامشروع، ازاله بکارت، ارش البکاره، لواط، تفخیذ، مساحقه

شماره تماس : 09129739424 02191691799
آدرس دفتر1:
قلهک، روبروی مترو قلهک، پلاک ١١/١۵، طبقه سوم
آدرس دفتر2: اسلامشهر، خیابان صیاد شیرازی، کوچه مدافعان سلامت 3، ساختمان عمارت مجد، طبقه اول

جهت اعطای وکالت، مشاوره حضوری یا تلفنی با آقای سعید نقدی می‌توانید از طریق شماره تماس های بالا با ایشان در ارتباط باشید.

محمد حاجیلو

محمد حاجیلو بهترین وکیل سرقفلی در تهران

آقای حاجیلو وکیل پایه یک دادگستری با مدرک کارشناسی ارشد حقوق خصوصی یکی از خبره ترین وکیل ها در زمینه کاری خود میباشد. وی با بیش از 10 سال سابقه بصورت تخصصی در زمینه های، جرایم عیله اموال و اسناد (کلاهبرداری،جعل،تقلب) دعاوی مالی، تجاری، تجاری، قراردادها (چک، داوری، مناقصات، سفته ) دعاوی املاک (اختلاف در مالکیت، خرید و فروش اموال غیر منقول، املاک، شهرداری، منابع طبیعی, ثبت اسناد و املاک) خدمات ارائه میدهد که شما میتوانید با خیال اسوده پرونده های خود را به ایشان بسپرارید.

آدرس: تهران خیابان ظفر، خیابان مصدق شمالی، خیابان یازدهم، پلاک 38، واحد 2

شماره تماس: 09121275588

مسعود اسلامی مهر

مسعود اسلامی مهر بهترین وکیل سرقفلی در تهران

آقای اسلامی مهر وکیل پایه یک دادگستری از کانون وکلا میباشد. از جمله خدمات ایشان عبارت اند از :وکالت در دعاوی ملکی، وکالت در دعاوی کیفری، وکالت در کلیه مراجع قضایی، وکالت در دعاوی خانواده، مشاوره حقوقی وکالت و مشاور بسیاری از شرکت های دولتی و خصوصی با 22 سال سابقه درخشان است و یکی از وکیل های خبره در زمینه کاری خود میباشد که هم بصورت حضوری هم غیر حضوری مشاوره انجام میدهد.

آدرس: تهران خیابان ظفر خیابان مصدق شمالی، خیابان دامغانی(یازدهم) ساختمان 38 واحد 2

شماره تماس: 09121932428

مونا ترابی

مونا ترابی بهترین وکیل سرقفلی در تهران

خانم ترابی وکیل پایه یک دادگستری دارای بیش از 9 سال سابقه وکالت میباشد او همچنین از تسلط و مهارت بالایی در زمینه سرقفلی و قوانین مربوط به آن برخوردار میباشد. ایشان در زمینه ی تملک آپارتمان ها، دعاوی اقتصادی، قصاص، مطالبه خسارت و دعاوی راهنمایی و رانندگی هم از مهارت قابل توجهی برخوردار است. او یکی از موفق ترین وکلای ایرانی است که در زمینه ی قرارداد، اخذ پرونده، مشاوره حضوری خدمات ارائه میدهد و شما میتوانید با خیالی آسوده پرونده های خود را به ایشان بسپارید.

آدرس: میرداماد خیابان مصدق شمالی، کوچه دامغانی پلاک38، واحد2

شماره تماس: 09121979750

سرور ثانی نژاد

سرور ثانی نژاد بهترین وکیل سرقفلی در تهران

خانم ثانی نژاد وکیل پایه یک دادگستری و تحصیل کرده کارشناسی ارشد حقوق از دانشگاه شهید بهشتی است. ایشان با 8 سال سابقه وکالت، از مهارت های بالایی در این زمینه برخوردار است. تخصص های وی شامل دعاوی املاک، اختلاف در مالکیت، خرید و فروش اموال غیر منقول، دعاوی اموال منقول و دعاوی خانواده و هویت قانونی میباشد. او با تکیه بر تجربه خویش توانسته تعداد زیادی از پرونده های مختلف را با ارائه راه حل مناسب حل و فصل نماید.

آدرس: تهران، سعادت آباد، خیابان علامه شمالی, برج علامه، شماره 55، طبقه 8بی

شماره تماس: 09124357415

دکتر حسن افراسیابی

حسن افراسیابی بهترین وکیل سرقفلی در تهران

آقای افراسیابی وکیل پایه یک دادگستری استان تهران و دانشجوی دکترای حقوق از دانشگاه شهید بهشتی است. ایشان با 22 سال سابقه وکالت و قضاوت یکی از بهترین و معروف ترین ها در حوزه ملکی میباشند. وی توانسته با تجربه و مهارت بالایی که دارد موفقیت های زیادی در زمینه وکالت بدست اورد که همین موجب معروفیت ایشان شده است. ازجمله تخصص های ایشان در زمینه ی حقوقی و کیفری، چک، سفته، سرقفلی و اجاره میباشد.

آدرس: تهران، اندیشه، میدان الغدیر، خیابان آشوری، خیابان کاشانی،پلاک 40

شماره تماس: 09120204144

مجید رحیمی

آقای مجید رحیمی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی تهران با تبحر مکفی و دانش حقوقی لازمه در حوزه دعاوی ملکی وکالت می پذیرد و به صورت حرفه ای و تخصصی برای ارائه دفاعیات در محضر دادگاه حاضر می شود. وی برای بهبود روند پرونده و صرفه جویی در وقت و هزینه موکل خود قبل از شروع جلسات به جمع آوری ادله محکمه پسند می پردازد و در صورت نیاز مستندات را به محضر دادگاه تقدیم می کند.

آدرس دفتر:تهران، خیابان دکتر فاطمی، روبروی سازمان آب، برج ساعت، پلاک۱۶۵، طبقه ۶، واحد۶۲

شماره تماس: ۰۹۱۲۷۱۶۴۸۹۸


وجوه تمایز بین بهترین وکیل سرقفلی تهران با سایر وکلا در چیست؟

دانش و مهارت های حقوقی: باید این موضوع را در نظر داشته باشید که همواره یکی از مهم ترین تفاوت هایی که بین بهترین وکیل سرقفلی در تهران و سایر وکلا وجود دارد این است که این حقوقدانان از دانش حقوقی بالایی برخوردار هستند. این تسلط به قوانین و مقررات باعث می شود تا وکیل مورد نظر بتواند در دعاوی ملکی مانند سرقفلی راهکارهای مناسبی را در اختیار موکل خود قرار دهد. از سوی دیگر مهارت های وکیل در مذاکره، سخنرانی و تنظیم متون حقوقی از اهمیت بالایی برخوردار است.

صداقت و امانت داری: در واقع اطلاعاتی میان وکیل و موکل در زمان رسیدگی به پرونده های ملکی مانند سرقفلی رد و بدل می شود که گاهی از حساسیت های بالایی برخوردار هستند و در واقع کسی جز وکیل و موکل نباید از آن ها اطلاع حاصل کند. در واقع وکلای یاد شده در طی سال ها فعالیت در زمینه های حقوقی امانت دار بودن خود را به اثبات رسانده و حافظ اطلاعات محرمانه موکل خود هستند. از سوی دیگر این وکلا از قول های خلاف واقع و دروغ خودداری خواهند کرد.

مهارت های ارتباطی: یکی دیگر از تفاوت های بهترین وکیل سرقفلی در تهران با سایر گزینه های که در این عرصه مشغول به فعالیت هستند در این است که آن ها راه نفوذ به درون موکل خود را می دانند و علاوه بر موکل، می توانند با تمامی افراد درگیر در پرونده های ملکی ارتباط برقرار کنند. او به سادگی می تواند با ارائه دفاعیات موثر قضات را برای ارائه رای عادلانه متقاعد کند. از سوی دیگر گاهی نیز لازم است وکیل مورد نظر با طرف دیگر دعوی و وکیل او مذاکراتی داشته باشد که البته نیازمند مهارت ارتباطی است.

صبر و تحمل: باید این موضوع را در نظر داشته باشید که اغلب دعاوی ملکی از جمله پرونده های سرقفلی با پیچیدگی های بالایی همراه هستند و همین مسئله باعث می شود تا رسیدگی به آن ها زمان بر بوده و در مدت زمان بالایی به نتیجه برسد. این موضوع را لازم است ذکر نماییم که همین زمان بر بودن پرونده باعث می شود تا تنها وکلایی در آن به موفقیت های چشمگیری دست پیدا کنند که از صبر و تحمل بالایی برخوردار باشند و در تمامی این مدت موکل خود را همراهی کرده و از ضایع شدن حقوق او جلوگیری نمایند.

بهترین وکیل سرقفلی در تهران کیست؟

4 توصیه مهم در انتخاب وکیل سرقفلی در تهران

سوابق تحصیلی و حرفه ای وکیل را بررسی کنید: در نظر داشته باشید که کسب پیروزی تنها با بررسی تمامی سوابق تحصیلی و حرفه ای بهترین وکیل سرقفلی تهران است که میسر می شود. در نظر داشته باشید که اگر وکیل تحصیلات قابل اتکایی داشته باشد به طور معمول شناخت و احاطه او بر روی قوانین و مقررات مربوط به دعاوی سرقفلی افزایش پیدا می کند و از میان آن ها در نهایت می تواند شاخص ترین و مطلوب ترین راهکار برای عبور از مشکلات را در اختیار موکل قرار بدهد.

از سایر وکلا در خصوص وکیل خود مشورت بگیرید: باید به این نکته توجه داشته باشید که افرادی که در زمینه های حقوقی مشغول به فعالیت هستند به طور معمول از توانایی و مهارت های یکدیگر مطلع هستند. در صورتی که قصد استخدام وکیل را دارید لازم است دست به کار شده و در خصوص توانمندی و بازدهی او تحقیقات جامعی را به انجام برسانید. این تحقیقات می تواند از افراد آشنا به مسائل حقوقی و وکلای دیگر صورت بگیرد تا در نهایت به انتخابی درست دست پیدا کنید.

با وکیل ملاقات حضوری داشته باشید: این موضوع را در نظر بگیرید که ملاقات حضوری با بهترین وکیل سرقفلی در تهران از اهمیت بالایی برخوردار است. چرا که با استفاده از این روش می توانید شناخت خود را از وکیل مورد نظر افزایش داده و مهم ترین مهارت های او را مورد بررسی قرار بدهید. ذکر این نکته ضروری است که ملاقات حضوری می تواند مقدمه ای برای امضای قرارداد بین دو طرف باشد؛ بنابراین در آن می توانید در خصوص حق الوکاله و سایر جزئیات مربوط به همکاری به توافق برسید.

از استخدام وکلای تازه کار خودداری کنید: یکی دیگر از توصیه هایی که باید در این خصوص به شما داشته باشیم این است که هرگز نباید به سراغ وکلای تازه کار و بی تجربه بروید چرا که این وکلا عملا نمی توانند در پرونده های پیچیده کمک شایانی به شما داشته باشند. در نظر بگیرید که می توانید به جای وکلای تازه کار به سراغ وکلای با تجربه و شاخص بروید که با استفاده از آن ها می توان با سهولت بیشتری به موفقیت در زمینه پرونده های سرقفلی دست پیدا کرد.

4 توصیه مهم در انتخاب وکیل سرقفلی در تهران

کلام آخر

از اینکه تا پایان مقاله در کنار ما بودید از شما تشکر می کنیم. در این مقاله تلاش کردیم تا شما را با بهترین وکیل سرقفلی در تهران آشنا کنیم تا به این شکل با سهولت بیشتری بتوانید وکلای مطرح و ممتاز را شناسایی کرده و به خدمت بگیرید. در ابتدا برخی از تفاوت های میان وکلای نام برده شده با سایر گزینه ها بیان شد و پس از آن توصیه هایی در خصوص انتخاب وکیل داشتیم. اکنون از شما می خواهیم که نظرات و تجربیات خود را با سایر مخاطبان سایت برترین وکلا به اشتراک بگذارید.

5/5 - (2 امتیاز)

میثم امینی

من عاشق دنیای کتاب و نویسندگی هستم و نمیدونم دست سرنوشت چجوری من رو به سمت تهیه متون حقوقی هل داد. خیلی خوشحالم بابت جایگاهی که دارم. چون حس میکنم جایی قرار گرفتم که هم بهش علاقه دارم و هم راهی برای خدمت به شما عزیزانه!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 3 =

دکمه بازگشت به بالا