کیفریوکیل

لیست 10 تا از بهترین وکیل سقط جنین تهران ⚖️【سال1403】✔️

قوانین مربوط به سقط جنین در ایران بسیار پیچیده و مبهم است. در برخی موارد، سقط جنین قانونی و در برخی موارد غیرقانونی است. وکیل سقط جنین می‌تواند به زنانی که قصد سقط جنین دارند، در درک قوانین سقط جنین و تصمیم‌گیری در مورد بهترین گزینه برای خود کمک کند. علاوه بر این، وکیل سقط جنین می‌تواند به زنانی که به دلیل سقط جنین غیرقانونی تحت تعقیب قرار گرفته‌اند، کمک کند. این وکیل می‌تواند با ارائه دفاعیه حقوقی، از حقوق زنان در دادگاه دفاع کند. هرگونه تصمیم اشتباه در این زمینه می‌تواند شما را با عواقب حقوقی بسیاری روبرو کند و از این رو مراجعه به یک وکیل متخصص و ماهر الزامی به نظر می‌رسد. در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل سقط جنین تهران آشنا کنیم پس با ما همراه باشید.

بهترین وکیل سقط جنین در تهران

بهترین وکیل سقط جنین تهران کیست؟

در واقع بهترین وکیل سقط جنین تهران به عنوان وکیل پایه یک دادگستری بر روی قوانین و مقررات حاکم بر این حوزه تسلط کافی را دارد و می‌تواند راهکارهای مناسبی را برای او دور از مشکلات و جلوگیری از بروز خسارت‌های احتمالی در اختیار موکل خود قرار دهد. در صورتی که دعاوی حقوقی علیه پزشک یا زن شکل گرفته باشد آنها می‌توانند به کمک وکیل از حقوق خود در دادگاه دفاع کرده و از اتهامات وارد شده در مدت زمان کمی تبرئه شوند و به این شکل به موفقیت‌های چشمگیری دست پیدا کنند.

در نظر داشته باشید که بهترین وکیل کیفری در تهران به عنوان متخصص در زمینه مسائل حقوقی می‌تواند با تجربه بالایی که در اختیار دارد موکل خود را با ارائه راهکارهای مناسب یاری دهد تا به این شکل به اهداف تعیین شده در خصوص پرونده دست پیدا کند. با دریافت مشاوره حقوقی از وکیل سقط جنین خوب در تهران می‌توانید اطلاعات جامعی را در خصوص پرونده‌های قضایی مطرح شده به دست آورده و از بروز خسارت‌ها و صدمات احتمالی جلوگیری نمایید. در واقع وکیل به دنبال حفظ رضایت موکل است.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل سقط جنین تهران را بشناسید!

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از بهترین وکلای سقط جنین در تهران را به شما ارائه دهیم. لازم است پیش از انتخاب هر یک از وکلای معرفی شده به سابقه و تخصص آن ها توجه ویژه داشته باشید. لطفا تا انتهای مقاله در سایت برترین وکلا با ما همراه باشید:

سید جلال میرکاظمی

سید جلال میرکاظمی وکیل سقط جنین در تهران

جناب آقای میرکاظمی، وکیل پایه یک دادگستری، مشور حقوقی و کارشناسی ارشد حقوق و جزا و جرم شناسی و عضو اتاق داوری ایران میباشند.ایشان علاوه بر اینکه در دعاوی خانواده و هویت قانونی شامل دعاوی خانواده و ارث و میراث، دعاوی ثبت احوال، دعاوی املاک شامل اختلاف در مالکیت، خرید و فروش اموال منقول،موجر و مستاجر،سرقفلی، تخلیه،دعاوی کیفری، کلاهبرداری، سرقت، قتل عمد و غیرعمد، مواد مخدر و قاچاق و مصرف مواد مخدر،در دعاوی سقط جنین نیز تخصص دارند و سابقه خوبی از خود در این دعاوی به جای گذاشته اند.

آدرس دفتر: تهران، خیابان کریم خان، خیابان ایرانشهر شمالی، کوچه نوشهر، پلاک 30، طبقه 5، واحد 10

شماره تماس: 021777684200

کتایون سراج

کتایون سراج وکیل سقط جنین تهران

سرکار خانم کتایون سراج، دارای مدرک کارشناسی رشته حقوق قضایی و کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی از دانشگاه تهران میباشند.ایشان وکیل پایه دادگستری و مشاوره حقوقی با 16 سال سابقه درخشان عضو کانون وکلای دادگستری تهران هستند و به طور تخصصی روی دعاوی کیفری از قبیل: سقط جنین، سرقت، کلاه برداری، جعل و… کار میکنند و تا کنون توانسته اند در 90 درصد دعاوی خود موفق عمل کنند.

تهران: نارمک، گلبرگ غربی، تقاطع مدنی، پلاک 1319، واحد 9، طبقه اول

شماره تماس: 09125879573

شکیبا آصفی

شکیبا آصفی وکیل سقط جنین در تهران

خانم شکیبا آصفی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، یکی دیگر از بهترین وکیل های سقط جنین در تهران می باشند که تاکنون توانسته اند با تبحر در کارشان و هوش حقوقی بسیار بالای خود، تعداد کثیری از پرونده ها را خاتمه دهد و باعث رضایت موکلین خود بشوند.

آدرس دفتر: تهران، نیاوران، بین سه راه یاسر و مژده، نبش کوچه معظمی، پلاک 329، طبقه اول غربی، واحد 5

شماره تماس: 09121002743

علی اصغر تاجیک

علی اصغر تاجیک وکیل سقط جنین در تهران

آقای علی اصغر تاجیک، وکیل پایه یک دادگستری در تهران، مشاوره حقوقی و عضو کانون وکلای دادگستری، دیگر وکیلی میباشند که در این لیست به شما معرفی میکنیم.ایشان تخصص در حل دعاوی کیفری شامل کلاهبرداری،سقط جنین، سرقت، فحاشی، جعل سند، دعاوی حقوقی و دعاوی املاکی دارند و تا کنون، بیش از ده ها پرونده را حل کرده اند.

آدرس دفتر: میدان هفت تیر، خیابان قائم مقام فراهانی، اول خیابان مشاهیر، پلاک 3، واحد 5

شماره تماس: 09121085557

اکرم اسلامی

اکرم اسلامی وکیل سقط جنین در تهران

سرکار خانم اکرم اسلامی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی می باشند که تاکنون به طور تخصصی روی پرونده های سقط جنین کار میکند. ایشان با صداقت و پشتکار، حساسیت به جزئیات، و تعهد به کار بالای خود، تا امروز توانسته اند رضایت موکلین خود را جلب کنند و نام خود را میان وکلای خوب جای دهد.

آدرس دفتر:تهران، بلوار ابوذر، پل پنجم، پلاک 273، طبقه 3

شماره تماس:09120381931


۴ وظیفه وکیل سقط جنین در تهران که از توان افراد عادی خارج است

ارائه مشاوره حقوقی: یکی از مهمترین وظایفی که بر عهده بهترین وکیل سقط جنین تهران می‌باشد ارائه مشاوره حقوقی و جبران ضعف‌های وکیل در خصوص دعاوی سقط جنین است. اکثر افراد درگیر با پرونده‌های حقوقی و کیفری معمولاً در خصوص قوانین مربوط به آن اطلاعات کمی در اختیار دارند و همین مسئله باعث می‌شود تا در بسیاری از موارد در تصمیمگیری‌های خود دچار تردید شوند. وکیل به دلیل تخصص و سابقه‌ای که دارد می‌تواند بهترین راهکار را در اختیار شما قرار دهد.

تشریح مباحث پیچیده حقوقی برای موکل به زبان ساده: از وظایف دیگری که باید به آن اشاره داشته باشیم این است که وکیل می‌تواند حتی پیچیده‌ترین مسائل حقوقی را نیز به گونه‌ای بیان کند که برای افراد عادی در سطح جامعه قابل فهم باشد. در صورتی که فرد اطلاعات خود را در خصوص این مسائل افزایش دهد با سهولت بیشتری می‌تواند تصمیم گیری کرده و از حقوق قانونی خود در محاکم قضایی و مراجع قانونی دفاع کند. احتمال کسب پیروزی موکل با این روش افزایش پیدا خواهد کرد.

کمک به جمع آوری مدارک مربوط به پرونده: گاهی لازم است زن برای دریافت مجوز قانونی در جهت سقط جنین و نیز دفاع از خود در دادگاه مدارکی را جمع آوری کرده و به قاضی پرونده ارائه دهد. در چنین شرایطی است که بهترین وکیل سقط جنین تهران می‌تواند به کمک موکل آمده و او را در جمع آوری مدارک و مستندات یاری دهد. در صورتی که این مدارک تکمیل شود به طور قطع فرد در مدت زمان کمتری می‌تواند به نتایج دلخواه خود دست پیدا کند. وکیل با مدارک موثر در روند دادرسی آشنا است.

دفاع از پرونده در مراجع قضایی: گاهی ممکن است در خصوص سقط جنین شکایتی علیه زن یا پزشک او صورت گرفته باشد در این شرایط است که وکیل می‌تواند به آنها در ارائه دفاعیات موثر کمک کند و این از جمله مهم‌ترین وظایف حقوقدان مورد نظر به شمار می‌رود. همواره باید به این نکته توجه داشته باشید که جسارت و شهامت وکیل در محیط دادگاه است که بروز پیدا می‌کند و اگر وکیل فاقد شهامت‌های لازم باشد هرگز نخواهد توانست از منافع موکل خود دفاع کرده و او را به پیروزی نزدیک نماید.

بهترین وکیل سقط جنین در تهران

راه‌های انتخاب وکیل سقط جنین در تهران

همواره باید به این نکته توجه داشته باشید که راه‌های زیادی برای انتخاب بهترین وکیل سقط جنین تهران وجود دارد که شما می‌توانید با انتخاب هر یک از آنها به وکلای شاخص و مطرح دست پیدا کرده و نیازهای حقوقی خود را از طریق مشاوره با آنها برطرف کنید؛ اما نکته‌ای که لازم است در این خصوص به آن توجه داشته باشید این است که جدای از اینکه از کدام راه برای استخدام وکیل استفاده می‌کنید می‌بایست تحقیقات جامعی را در خصوص وکلا انجام دهید. راه‌های انتخاب وکیل عبارت است از

جستجو در فضای اینترنت: امروز بسیاری از کارها به صورت اینترنتی انجام می‌شود و انتخاب وکیل نیز از این قاعده مستثنا نیست. برای این کار لازم است به سراغ مجلات حقوقی معتبر بروید تا با استفاده از آنها بتوانید گزینه‌های مختلف را مورد بررسی قرار داده و در نهایت وکیلی که از نظر مهارت و توانمندی در سطح بالایی قرار دارد را به خدمت بگیرید. معتبر بودن سایت حقوقی از اهمیت بالای برخوردار است. بسیاری از سایت‌ها از جمله سایت ما به تفکیک تخصص و شهر محل فعالیت وکیل معرفی می‌کند.

شهرت وکیل؛ شهرتی که بهترین وکیل تهران در تهران در اختیار دارد بر اثر فعالیت‌های مستمر او در این زمینه و کسب نتایج درخشان به دست می‌آید؛ بنابراین وکیل به شهرت می‌رسد که دارای توانایی و مهارت بالایی در زمینه مسائل حقوقی باشد و بتواند نام پرآوازه‌ای را از خود بر جای بگذارد. ذکر این نکته ضروری است که می‌توانید همواره برای انتخاب وکیل به شهرت او توجه داشته باشید. دقت داشته باشید که تمام گزینه‌های معرفی شده در این مقاله از شهرت بالایی برخوردار هستند.

پرس و جو از افراد مطلع: یکی دیگر از روش‌هایی که برای انتخاب وکیل بسیاری از افراد به سراغ آن می‌روند پرس و جو از افرادی است که در زمینه مسائل حقوقی دارای اطلاعات کافی هستند. از سوی دیگر ممکن است برخی از افراد در اقوام و آشنایان شما حضور داشته باشند که با مشکلات مربوط به سقط جنین دست به گریبان بوده‌اند. این افراد نیز در مواردی اقدام به معرفی وکیل می‌کنند اما باید دقت داشته باشید که پیش از هرگونه تصمیم گیری برای اعطای وکالت درباره وکیل و توانمندی او تحقیق کنید.

بهترین وکیل سقط جنین در تهران

کلام آخر

تشکر و قدردانی می‌کنیم بابت اینکه سایت برترین وکلا را برای مطالعه حقوقی و جبران ضعف‌های خود در این زمینه انتخاب کردید. هدف ما در این سایت این بود تا شما را با برخی از مشخصات و ویژگی‌های مهم بهترین وکیل سقط جنین تهران آشنا کنیم تا به این شکل بتوانید تصمیمات مطلوبی را برای پرونده‌های خود بگیرید. در ادامه تلاش کردیم تا برخی از مهم‌ترین وظایف وکیل را مورد بررسی قرار دهیم و پس از آن نیز به سراغ راه‌های مختلفی رفتیم که با تکیه بر آنها می‌توانید وکلای مورد نظرتان را انتخاب نمایید. اکنون از شما می‌خواهیم که اگر نظر یا تجربه‌ای درباره مطالب ذکر شده دارید آن را با سایر مخاطبان سایت برترین وکلا به اشتراک بگذارید.

5/5 - (2 امتیاز)

میثم امینی

من عاشق دنیای کتاب و نویسندگی هستم و نمیدونم دست سرنوشت چجوری من رو به سمت تهیه متون حقوقی هل داد. خیلی خوشحالم بابت جایگاهی که دارم. چون حس میکنم جایی قرار گرفتم که هم بهش علاقه دارم و هم راهی برای خدمت به شما عزیزانه!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه + 16 =

دکمه بازگشت به بالا