کیفریوکیل

لیست 10 تا از بهترین وکیل قصور پزشکی در تهران ⚖️【سال1403】✔️

دعاوی مربوط به قصور پزشکی، دعاوی حقوقی و کیفری هستند که در آن‌ها، بیمار یا خانواده او، پزشک یا بیمارستان را به دلیل عدم رعایت استانداردهای پزشکی و وارد آوردن خسارت به بیمار، مسئول می‌دانند. ممکن است به این نکته اعتقاد داشته باشید که برخی از رفتارهای پزشک باعث بروز خسارت‌های جسمی و جانی به بیمار شما شده است. در چنین شرایطی در بسیاری از موارد علیه پزشک دعوایی اقامه می‌شود. از سوی دیگر اگر پزشک هستید و دعوایی مبنی بر قصور پزشکی علیه شما مطرح شده است می‌بایست از یک وکیل مجرب و خبره برای تبرئه خود استفاده کنید. برای کسب نتایج مطلوب باید به سراغ شاخص‌ترین‌ها بروید. هدف ما در این مقاله این است تا شما را با بهترین وکیل قصور پزشکی در تهران آشنا کنیم پس با ما همراه باشید.

بهترین وکیل و اصول پزشکی در تهران

بهترین وکیل قصور پزشکی در تهران کیست؟

فرد شاکی باید این موضوع را در خصوص قصور پزشکی در مراجع قضایی به اثبات برساند که اگر پزشک عملی را انجام می‌داد یا اینکه از انجام عملی امتناع می‌کرد ضرر جسمی و جانی به بیمار وارد نمی‌شد. از سوی دیگر گاهی لازم است شاکی به کمک بهترین وکیل قصور پزشکی در تهران این موضوع را به اثبات برساند که بیمارستان یا پزشک از انجام وظایف خود کوتاهی کرده است. از سوی دیگر پزشک نیز به کمک وکیل لازم است دفاعیاتی را ارائه داده تا از اتهامات وارد شده تبرئه گردد.

در نظر داشته باشید که بهترین وکیل کیفری در تهران به عنوان وکیل پایه یک دادگستری اطلاعات کاملی در خصوص استانداردهای پزشکی دارد و می‌تواند به افراد مختلف در سطح جامعه در جهت اثبات دعای خود و یا تبرئه از اتهامات وارد شده کمک زیادی کند. این وکیل دارای سابقه بسیار بالایی است و می‌تواند از تجربیات خود برای یافتن راهکارهای مناسب جهت عبور از مشکلات استفاده نماید. وکیل قصور پزشکی خوب در تهران تحصیلات بالایی در زمینه مسائل حقوقی و مطالعات زیادی درباره پزشکی دارد.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل قصور پزشکی در تهران را بشناسید!

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از بهترین وکلای قصور پزشکی در تهران را به شما ارائه دهیم. لازم است پیش از انتخاب هر یک از وکلای معرفی شده به سابقه و تخصص آن ها توجه ویژه داشته باشید. لطفا تا انتهای مقاله در سایت برترین وکلا با ما همراه باشید:

مهدی دانش یزدی

مهدی دانش یزدی وکیل قصور پزشکی در تهران

جناب آقای مهدی دانش وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در تهران میباشند. ایشان دارای چندین سال سابقه در حوزه دعاوی کیفری دارا هستند و رزومه درخشانی در زمینه تخصصیشان یعنی قصور پزشکی اعم از بی احتیاطی پزشک، بی مبالاتی دکتر و رعایت نکردن مقررات توسط پزشک رقم زده اند.

آدرس دفتر: خیابان شریعتی، روبروی خیابان پلیس، پلاک 480، طبقه 4، واحد22

شماره تماس: 09121374741

ثریا ستوده صدر

ثریا ستوده صدر وکیل قصور پزشکی در تهران

سرکار خانم ستوده صدر از دیگر وکلای خوب در تهران هستند. ایشان وکیل پایه یک دادگستری و عضو کانون وکلای مرکز میباشند. خانم ستوده علاوه بر دعاوی حقوقی و خانواده، به طور تخصصی روی دعاوی کیفری شامل: قتل، قصور پزشکی و سرقت و کلاهبرداری کار میکنند.

آدرس دفتر: چهارراه ولیعصر، روبروی پارک دانشجو، ساختمان شماره 1464، طبقه اول

شماره تماس:02166407323

محمود بصیری ابیانه

محمود نصیری ابیانه وکیل قصور پزشکی در تهران

جناب آقای بصیری، وکیل پایه یک دادگستری، عضو کانون وکلای دادگستری و مشاور حقوقی نامدار تهران میباشند. ایشان دارای ده ها پرونده موفق در زمینه دعاوی ملکی، خانواده، علی الخصوص دعاوی کیفری مانند: قصور پزشکی، خطای پزشک در نسخه نویسی، اشتباه پزشک در تشخیص بیماری و نداشتن مهارت پزشک میباشند.

آدرس دفتر: تهران، خیابان قائم مقام فراهانی، خیابان ششم، پلاک 8، طبقه 2

شماره تماس: 09121017453

نرگس شاکری

نرگس شاکری وکیل قصور پزشکی در تهران

سرکار خانم نرگس شاکری وکیل پایه یک دادگستری و از وکلای خوب در تهران هستند. وی دارای چندین سال سابقه کار حقوقی و کیفری است و در زمینه دعاوی کیفری مثل قصور پزشکی، جعل اسناد، سرقت و فحاشی خوش درخشیده اند و توانسته اند نام خود را میان وکلای برتر تهران جای دهند.

آدرس دفتر: تهران، میدان ونک، خیابان برزیل، انتهای برزیل شرقی، بن بست لاله، پلاک 6، طبقه 4

شماره تماس: 09121029414

علی ابراهیمی

علی ابراهیمی وکیل قصور پزشکی در تهران

جناب آقای علی ابراهیمی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی قریب به دو دهه فعالیت در زمینه حقوق میباشند. ایشان سابقه فوق العاده ای در حل دعاوی کیفری به خصوص قصور پزشکی را دارا هستند و تاکنون بیش از 90 درصد پرونده های ایشان با موفقیت مواجه بوده است؛ همین امر باعث جلب رضایت او از موکلین خود بوده و باعث شده نام وی به عنوان بهترین وکیل کیفری تهران ثبت شود.

آدرس دفتر: تهران، سیدخندان، خیابان ابوذر، روبروی بیمارستان رسالت، پلاک 1، واحد 10

شماره تماس: 09124302019


۴ ویژگی بهترین وکیل قصور پزشکی در تهران

دانش حقوقی وکیل: دانش حقوقی یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های یک وکیل است. یک وکیل باید دانش جامعی در مورد قوانین و مقررات حقوقی داشته باشد تا بتواند به‌درستی از حقوق موکل خود دفاع کند. این دانش باید در زمینه‌های مختلف حقوقی، از جمله حقوق مدنی، حقوق کیفری، حقوق تجارت، حقوق خانواده و حقوق بین‌الملل باشد. بهترین وکیل قصور پزشکی در تهران باید بتواند به‌سرعت و به‌درستی قوانین و مقررات حقوقی را پیدا کند او با دانش حقوقی خود به دنبال کسب پیروزی و موفقیت است.

فن بیان قوی وکیل: فن بیان قوی یکی دیگر از مهم‌ترین مهارت‌های مهم برای وکیل است. یک وکیل باید بتواند به‌طور واضح و قانع‌کننده صحبت کند تا بتواند نظر قاضی و هیئت منصفه را به نفع موکل خود جلب کند. بهترین وکیل تهران باید بتواند از کلمات و جملات ساده و روان استفاده کند تا موکلان و مخاطبان خود را به‌خوبی متوجه کند. همچنین باید بتواند از لحن و بیان مناسب برای موقعیت‌های مختلف استفاده کند. البته لازم است به این نکته توجه داشته باشید که قاضی مربوط به پرونده تفاوت بین فن بیان و حرافی را می‌داند.

جسارت و پشتکار وکیل: جسارت و پشتکار نیز از دیگر ویژگی‌های مهم یک وکیل هستند. یک وکیل باید بتواند در برابر چالش‌های مختلف ایستادگی کند و برای دفاع از حقوق موکل خود تلاش کند. یک وکیل خوب باید بتواند در برابر قاضی، هیئت منصفه و سایر طرفین دعوا، با جسارت و اعتماد به نفس صحبت کند. همچنین باید بتواند در برابر موانع و مشکلات، با پشتکار و اراده، به دفاع از حقوق موکل خود ادامه دهد. بهترین وکیل قصور پزشکی در تهران از پیگیری پرونده در محاکم قضایی به هیچ عنوان ناامید نمی‌شود.

مهارت‌های ارتباطی وکیل: مهارت‌های ارتباطی نیز از شاخصه های مهم یک وکیل هستند. یک وکیل باید بتواند به‌طور موثر با موکلان، همکاران و سایر افراد ارتباط برقرار کند. یک وکیل خوب باید بتواند به‌خوبی به سؤالات موکلان خود پاسخ دهد و آنها را در مورد پرونده خود راهنمایی کند. همچنین باید بتواند با همکاران خود به‌طور موثر همکاری کند و پرونده‌ها را به‌صورت تیمی پیش ببرد. لازم است پیش از استخدام وکیل به مهارت‌های ارتباطی او دقت ویژه‌ای داشته باشید و آن را بررسی کنید.

بهترین وکیل و اصول پزشکی در تهران

شیوه پرداخت حق الوکاله وکیل قصور پزشکی در تهران

مقدار حق الوکاله‌ای که باید به بهترین وکیل قصور پزشکی در تهران در ازای دریافت خدمات حقوقی پرداخت شود هرگز تابع فرمول مشخصی نیست یعنی نمی‌توان رقم ثابتی را در خصوص آن اعلام نمود. باید بدانیم که میزان حق الوکاله و شیوه پرداخت آن در بسیاری از پرونده‌های حقوقی و کیفری به صورت توافقی تعیین می‌شود و نظر وکیل و موکل در آن تاثیر مستقیمی دارد. این بدان معنا است که وکیل دارای شغلی آزاد است و قانون این حق را در اختیار او قرار داده است تا میزان دستمزدش را به صورت توافقی تعیین کند

برای تعیین دستمزد وکیل لازم است در ابتدا به دفتر یا موسسه حقوقی او مراجعه کرده و در خصوص پرونده و خواسته‌ها و دغدغه‌های خود با او به تبادل نظر بپردازید تا از اهداف مشترک یکدیگر اطلاع حاصل کرده و شناختتان افزایش پیدا کند. در این صورت است که وکیل عوامل مختلف را در نظر گرفته و با استناد به آنها مبلغ مورد نظرش در خصوص حق الوکاله را اعلام می‌کند. یکی از مهمترین این عوامل پیچیدگی پرونده است یعنی اگر پرونده پیچیده باشد وکیل برای در اختیار گرفتن وکالت در آن مبلغ بالایی طلب می‌کند.

چرا که در پرونده‌های پیچیده لازم است وکیل انرژی و زمان بیشتری را صرف پرونده و دعاوی مطرح شده کند. از سوی دیگر سابقه بهترین وکیل قصور پزشکی در تهران نیز در مقدار حق الوکاله نقش موثری داشته و آن را افزایش خواهد داد. با استفاده از وکلای با تجربه و با سابقه در مدت زمان کمتری می‌توانید به خواسته‌های خود در خصوص پرونده‌های قصور پزشکی دست پیدا کنید. لازم به ذکر است که شیوه پرداخت حق الوکاله نیز به صورت توافقی تعیین و اعلام می‌شود.

شیوه‌ای که می‌توانید بر اساس آن حق الوکاله را در اختیار وکیل قرار داده و آن را تسویه کنید را می‌بایست به وکیل اطلاع دهید و در این باره به تبادل نظر بپردازید. برای مثال اگر توانایی مالی شما اجازه نمی‌دهد تا حق الوکاله را به صورت یکجا تسویه کنید می‌توانید از طریق توافقی که با وکیل انجام می‌دهید آن را در دو یا سه قسط به وکیل پرداخت نمایید. همواره درباره مقدار حق الوکاله و شیوه پرداخت آن امکان چانه‌زنی وجود دارد؛ یعنی تمامی شرایط مربوط به آن باید به صورت توافقی تعیین شود.

بهترین وکیل و اصول پزشکی در تهران

کلام آخر

تشکر می‌کنیم از اینکه تا پایان مقاله در سایت برترین وکلا در کنار ما بودید و ما را همراهی کردید. هدف اصلی ما در این مقاله این بود تا شما را با مشخصات مهم بهترین وکیل و قصور پزشکی در تهران آشنا کنیم تا به این شکل بتوانید قدم‌های مثبتی را برای حل و فصل مشکلات پیش آمده بردارید. در ادامه تلاش کردیم برخی از ویژگی‌های مهم که یک وکیل متخصص باید در اختیار داشته باشد را مورد بررسی قرار دهیم و پس از آن نیز به سراغ تشریح شیوه پرداخت حق الوکاله به مسائل مربوط به آن رفتیم. اکنون از شما می‌خواهیم که اگر نظر یا تجربه‌ای در خصوص مطالب ذکر شده دارید آن را با ما به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

میثم امینی

من عاشق دنیای کتاب و نویسندگی هستم و نمیدونم دست سرنوشت چجوری من رو به سمت تهیه متون حقوقی هل داد. خیلی خوشحالم بابت جایگاهی که دارم. چون حس میکنم جایی قرار گرفتم که هم بهش علاقه دارم و هم راهی برای خدمت به شما عزیزانه!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده − پنج =

دکمه بازگشت به بالا