کیفریوکیل

10 تا از بهترین وکیل جرایم پزشکی در تهران ✔️【سال1403】⚖️

همه روزه در تهران تعدادی جرایم پزشکی گزارش می شود. جرایم پزشکی زمانی رخ می دهد که قصور یک پزشک در انجام پروسه درمان منجر به ضرر جانی و یا جسمی بیمار شود. بسته به اینکه این جرایم عمدی یا غیر عمدی رخ داده است می توان با مراجعه به یک وکیل آن را در محاکم قضایی دنبال نمود. تخصص وکیل برای رسیدگی به دعاوی جرایم پزشکی از اهمیت بالایی برخوردار است. از این رو، سعی داریم شما را در این مقاله با بهترین وکیل جرایم پزشکی در تهران آشنا کنیم تا به راحتی بتوانید به گزینه های مطلوب دسترسی داشته باشید.

بهترین وکیل جرایم پزشکی در تهران کیست؟

بهترین وکیل جرایم پزشکی در تهران کیست؟

نوع خاص دعوای مطرح شده باعث می شود تا یافتن وکیل متخصص در میان وکلای مشغول به کار در شهر تهران قدری سخت و پیچیده به نظر برسد. حال اگر متر و معیار مناسبی برای سنجش تخصص و مهارت وکلای مورد نظر در اختیار نداشته باشیم، ممکن است از یافتن مطلوب ترین گزینه ها باز بمانیم. بهترین وکلای کیفری تهران دانش آموخته یکی از مطرح ترین و معتبر ترین دانشگاه های کشور است. او تحصیلات عالیه خود را در رشته حقوق به پایان رسانده است.

بهترین وکیل جرایم پزشکی در تهران آگاهی کاملی از قوانین و مقررات حاکم بر دعاوی جرایم پزشکی دارد و می تواند با اتکا به دانش حقوقی خود بهترین راهکار را در اختیار موکل خود قرار دهد. او سال های زیادی از سابقه خود را صرف رسیدگی به پرونده های مربوط به دعاوی جرایم پزشکی کرده است و توانسته تجربیات گران بهایی در این زمینه کسب نماید. بهترین وکیل جرایم پزشکی در تهران همواره سعی دارد آخرین تغییرات قانون را تحت رصد قرار دهد تا علم خود را به روز نگه دارد.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل جرایم پزشکی در تهران را بشناسید!

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از بهترین وکلای جرایم پزشکی را به شما معرفی کنیم. شما می توانید در صورت مواجهه با چنین مشکلاتی روی تجربیات این وکلا حساب ویژه ای باز کنید. لطفا تا انتهای مقاله با ما همراه باشید:

محمدرضا مهری

محمدرضا مهری بهترین وکیل جرایم پزشکی در تهران

جناب آقای محمدرضا مهری وکیل پایه دادگستری و مشاور حقوقی بنیانگذار و موسس گروه وکلای مهر و موسسه حقوقی طلیعه عدالت و مهر پارسیان با بیش از 20 سال سابقه وکالت در زمینه های مختلف از جمله جرایم پزشکی، حقوقی، کیفری، ملکی، بانکی و … یکی از با تجربه ترین وکلای منطقه گاندی در شهر تهران با سابقه درخشانی که در زمینه وکالت دارد در زمره یکی از بهترین وکلای ایران شناخته می شوند.

آدرس: تهران، گاندی، خیابان چهاردهم، پلاک14، طبقه4، واحد9

شماره تماس: 09121281014

مرتضی احمدپور

مرتضی احمدپور بهترین وکیل جرایم پزشکی در تهران

جناب آقای مرتضی احمدپور وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی عضو کانون وکلای دادگستری مرکز، متخصص در زمینه های حقوقی متفاوت از جمله حقوقی، کیفری، جرایم پزشکی، ملکی، خانواده و … یکی از کلای حاذق در شهر تهران می باشند. آقای احمدپور مواردی هم چون وکیل و مدیرحقوقی شرکت ساختمانی سازه پردازان سدید کویر، شرکت تجهیزات پزشکی آرسین افرا طب، شرکت هلیکوپتری بالگرد افق کیش، دیوان عالی کشور و دیوان عدالت اداری را در سوابق کاری خود دارند.

آدرس: تهران، فلکه دوم صادقیه، بلوار فردوس شرق، نرسیده به خیابان حسن آباد، جنب املاک رهام، پلاک 375، طبقه 4، واحد27

شماره تماس: 09122731465

وحید وارسته نیا

وحید وارسته نیا بهترین وکیل جرایم پزشکی در تهران

جناب آقای وحید وارسته نیا وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی متخصص شرکت های تجاری و جرایم پزشکی، جرایم رایانه ای، دعاوی ملکی، خانوادگی، حقوقی و … هستند. آقای وارسته نیا با بیش از 13 سال سابقه وکالت و فعالیت به عنوان مسئول وصول مطالبات شهرداری منطقه 12 تهران، وکالت شرکت ساختمانی آکام و هم چنین تجربه مشارکت با شرکت های تجاری دیگر به عنوان یکی از کار بلدترین وکلای تهران شناخته شده اند که با شناخت کامل از قوانین توانسته اند بسیاری از موکلان خود را به نتیجه مطلوب و موردظر خود برسانند.

آدرس: تهران، خیابان شریعتی، بالاتر از سیدخندان، کوچه خیرمندی، پلاک 9، واحد 4

شماره تماس: 09121454493

پوریا نادری

پوریا نادری بهترین وکیل جرایم پزشکی در تهران

جناب آقای پوریا نادری وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در زمینه های مختلف اعم از جرایم و تخلفات پزشکی، حقوقی، خانواده، طلاق و … در شهر تهران می باشند. آقای نادری با توجه به تجربه ای که طی سالیان وکالت خود دارند و کلام شیوا، تسلط کامل بر قوانین دستگاه قضایی و جمع آوری ادله محکمه پسند؛ با کسب رای در جلسات دادرسی موکلان، توانسته اند درصد بالایی رضایت از آن ها داشته باشند.

آدرس: تهران، تجریش، ابتدای فناخسرو، جنب مجتمع تجاری تندیس، پلاک 16، واحد 1

شماره تماس: 09124230952

محمد مقصودی

محمد مقصودی بهترین وکیل جرایم پزشکی در تهران

جناب آقای محمد مقصودی وکیل پایه یک دادگستری، عضو کانون وکلای مرکز و دارای بیش از ۱۰ سال سابقه وکالت و رسیدگی به پرونده های جرایم ءزشکی می باشد، این وکیل همچنین به دلیل تبحر و هوش بالای حقوقی که دارد توانسته پرونده های جرایم پزشکی زیادی را به سرانجام برساند و یکی از موفق ترین وکلای مرد در زمینه رسیدگی به دعاوی پزشکی شود.

آدرس: شهر قدس، میدان بهاران، خیابان شرعیان، کوچه بهارک، طبقه فوقانی، عکاسی الهه ناز، پلاک ٢

شماره تماس: ٠٢١٤٦٨٧٤٥٨٠


پیگیری جرایم پزشکی به کمک وکیل متخصص در تهران

گاهی ممکن است قصور عمدی و یا سهوی یک پزشک باعث شود تا جان یک بیمار در خطر قرار بگیرد و خسارات جبران ناپذیری از نظر جسمی و روحی به او وارد شود. این گونه رفتارها شامل جرایم پزشکی خواهند شد. قانونگذار در قانون مجازات اسلامی به صراحت به این موضوع اشاره داشته است و مرتکب جرایم پزشکی را مستحق دریافت جزا برشمرده است. جرایم پزشکی ممکن است توسط پزشک یا یکی از اعضای تیم پزشکی در زمان درمان بیمار رخ دهد و جان و جسم بیمار را به خود درگیر کند.

رسیدگی به تخلفات پزشکی در صلاحیت دادسرای انتظامی پزشکی و رسیدگی به این جرایم در حیطه صلاحیت محاکم عمومی دادگستری است. قصور انجام شده توسط پزشک می تواند در زمان جراحی یا بر اساس تجویز نسخه غلط برای بیمار اتفاق بیفتد. لازم است در صورت مواجهه با چنین مشکلاتی به بهترین وکیل جرایم پزشکی در تهران مراجعه کنید. او روال تنظیم شکواییه در جرایم پزشکی آشنا است و می تواند پرونده را در مدت زمان کوتاهی به سرانجام برساند و حقوق از دست رفته بیمار را احقاق نماید.

بسیار دیده شده است که پیگیری جرایم پزشکی توسط آن دسته از افرادی انجام می شود که بر اثر قصور عمدی یا سهوی پزشک یکی از بستگانشان دچار مرگ شده است. مراجعه به بهترین وکیل تهران به این افراد کمک می کند تا از اتخاذ هر گونه تصمیم احساسی اجتناب کرده و بتوانند قدم های مثبتی در چهارچوب قانون برداند. در واقع به کمک وکلای خبره و مجرب می توانید حقوق از دست رفته بیمار را در محاکم قضایی دنبال کنید و فرآیند قانونی تعیین شده برای آن را پشت سر بگذارید.

وظایف وکیل برای رسیدگی به دعاوی جرایم پزشکی در تهران

وظایف وکیل برای رسیدگی به دعاوی جرایم پزشکی در تهران

دقت داشته باشید که پرونده های مربوط به دعاوی جرایم پزشکی با پیچیدگی و حساسیت های بالایی همراه هستند. دقت داشته باشید که اولا در این نوع از پرونده ها فرد شاکی مدعی است که جرمی رخ داده است و دوما جرم صورت گرفته باعث شده است تا جان و جسم فرد مورد نظر با خطرات جدی تهدید شود. از این رو لازم است بهترین وکیل جرایم پزشکی در تهران تمامی توانایی و مهارت های خود را به کار بگیرد تا بتواند به درستی به پرونده در محاکم قضایی دفاع نماید و آن را به سرانجام برساند.

لازم است وکیل مورد نظر ابعاد مختلف پرونده را مورد مطالعه قرار دهد تا از جزئیات مربوط به آن اطلاع کسب نماید. همچنین لازم است وکیل جرایم پزشکی جلسه ای را برای ملاقات حضوری با موکل خود تدارک ببیند و در این جلسه با او به تبادل نظر بنشیند. گاهی نظرات موکل در خصوص پرونده و دعاوی مطرح شده باعث می شود تا زوایای ناپیدای پرونده برای وکیل روشن شود و او بتواند با آگاهی بیشتری پای به عرصه دادگاه بگذارد و دفاعیات معقولانه تر و محکم تری را از موکل خود به قضات ارائه دهد.

بهترین وکیل جرایم پزشکی در تهران با مراحل رسیدگی به پرونده در محاکم قضایی کاملا آشنا است و از همان ابتدای طرح شکایت می تواند راهگشای خواسته ها و دغدغه های موکل خود باشد. آگاهی او از قوانین و مقررات حاکم بر دعاوی جرایم پزشکی و نیز اطلاع کامل از روند رسیدگی به پرونده باعث می شود تا نتیجه در زمان کمتری در دسترس باشد. او وظیفه خواهد داشت تا تمام مهارت و توانمندی خود را برای حفظ منافع موکل خود به کار بگیرد و او را در رسیدن به اهداف تعیین شده یاری نماید.

گاهی ممکن است جرایم پزشکی به صورت ناخواسته و کاملا غیر عمدی از سوی یک پزشک رخ داده باشد. پس از مطرح شدن دعوای جرایم پزشکی در دادگاه های مربوطه لازم است پزشک در مراجع قضایی حضور پیدا کرده و از رفتار و آبروی خود دفاع نماید. در چنین شرایطی است که مراجعه به بهترین وکیل جرایم پزشکی در تهران می تواند به او کمک کند تا با ارائه ادله، شواهد و مستندات کافی خود را به کلی از دعوای اقامه شده تبرئه کرده و فعالیت حرفه ای خود را مجددا از سر بگیرد.

کلام آخر

از اینکه صبوری به خرج دادید و تا پایان مقاله ما را همراهی کردید از شما متشکریم! در این مقاله سعی کردیم شما را با بهترین وکیل جرایم پزشکی در تهران آشنا کنیم تا دیگر دغدغه ای از بابت یافتن مطلوب ترین گزینه های موجود نداشته باشید. در ادامه تلاش کردیم نقش وکیل در پیگیری جرایم پزشکی مطرح شده در محاکم قضایی را مورد ارزیابی قرار دهیم. در انتهای مقاله نیز به مهم ترین وظایف وکیل در زمینه جرایم پزشکی اشاره داشتیم تا ضرورت استفاده از یک وکیل خبره و مجرب در این حوزه نمایان شود. اکنون که به پایان مقاله رسیده ایم از شما درخواست می کنیم که نظرات و تجربیات خود در خصوص مطالب ذکر شده را در قسمت دیدگاه با سایر مخاطبان سایت برترین وکلا به اشتراک بگذارید.

5/5 - (2 امتیاز)

میثم امینی

من عاشق دنیای کتاب و نویسندگی هستم و نمیدونم دست سرنوشت چجوری من رو به سمت تهیه متون حقوقی هل داد. خیلی خوشحالم بابت جایگاهی که دارم. چون حس میکنم جایی قرار گرفتم که هم بهش علاقه دارم و هم راهی برای خدمت به شما عزیزانه!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 + شش =

دکمه بازگشت به بالا