حقوقیوکیل

لیست 10 تا از بهترین وکیل سفته در تهران ⚖️【سال1403】✔️

در سال های گذشته شاهد این بوده ایم که استفاده از سفته به عنوان یکی از مهم ترین سندهای تجاری به میزان قابل توجهی کاهش پیدا کرده است؛ اما هنوز هم در معاملات اقتصادی و تجاری از سفته به عنوان ضمانت استفاده می شود. در واقع سفته یک سند تجاری است که بر اساس آن صادر کننده متعهد می شود که مبلغ مشخصی را در زمان معین به دریافت کننده در ازای شروطی خاص پرداخت نماید. در صورتی که هر یک از افراد با مشکلات حقوقی در خصوص سفته رو به رو شده باشند، لازم است پیش از اینکه تصمیم عجولانه ای بگیرند با یک وکیل مجرب و متخصص در این زمینه مشورت کنند. در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل سفته در تهران آشنا کنیم. پس با ما همراه باشید.

بهترین وکیل سفته در تهران

بهترین وکیل سفته در تهران کیست؟

سفته یکی از مهم ترین اسناد تجاری به شمار می آید که اغلب برای ضمانت از آن استفاده می شود. با این حال شاهد این هستیم که بسیاری از افراد و سازمان ها در خصوص سفته با مشکلات بسیار زیادی رو به رو می شوند و اینجاست که نیاز به استخدام بهترین وکیل حقوقی در تهران بیش از هر زمان دیگری احساس می شود. سفته به صورت چاپ شده در دسترس است و هر یک از افراد می توانند نسبت به خرید آن اقدام کنند؛ اما کسب اطلاع در خصوص قوانین مربوط به سفته قدری پیچیده و دشوار است.

در صورتی که با مشکلات حقوقی در خصوص اسناد تجاری به مانند سفته رو به رو شده اید، لازم است از همان ابتدا روی کمک های برترین وکیل سفته در تهران حساب باز کرده و دعاوی مطرح شده را با تکیه بر دانش حقوقی وی پیگیری کنید. هرگز نباید در صادر کردن سفته بی دقتی به خرج بدهیم. چرا که سفته از نظر قانونی اعتبار بالایی در اختیار دارد. یکی از مهم ترین ویژگی های وکیل سفته خوب در تهران این است که تحصیلات حقوقی و تجربیات قابل اتکایی را در اختیار دارد.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل سفته در تهران را بشناسید!

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از بهترین وکیل سفته در تهران را به شما ارائه دهیم. لازم است پیش از انتخاب هر یک از وکلای معرفی شده به سابقه و تخصص آن ها توجه ویژه داشته باشید. لطفا تا انتهای مقاله در سایت برترین وکلا با ما همراه باشید:

حسین آبشناس

حسین آبشناس بهترین وکیل سفته در تهران

آقای حسین آبشناس بهترین وکیل پایه یک دادگستری با تبحر و تخصص لازمه در دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی وکالت می پذیرد و افراد را در زمینه های مختلف راهنمایی می کند. ایشان در زمینه دعاوی حقوقی و کیفری پرونده های موفق متعددی را در سابقه خود جای داده است. او دعاوی مرتبط به چک و سفته را با دانش حقوقی مکفی و در کوتاه ترین زمان با ارائه ادله محکمه پسند به محضر دادگاه به پایانی خوش می رساند.

آدرس دفتر: تهران، خیابان سبلان جنوبی، نبش کوچه خورشیدی، پلاک ۱۹۸، طبقه ۱

شماره تماس: ۰۹۱۲۱۸۶۰۶۵۶

محمود ابراهیمی

محمود ابراهیمی بهترین وکیل سفته در تهران

آقای محمود ابراهیمی وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری با تبحر و تخصص مکفی در زمینه های مختلف کیفری، حقوقی، ملکی و خانواده فعالیت دارد. ایشان به دو روش حضوری و تلفنی به مراجعین مشاوره ارائه می دهد و آنان را در مسیر درست پرونده قرار می دهد تا از چالش های دادگاهی دور بمانند و همچنین برای دفاع از موکل خود و رساندن حق به حق دار نهایت همکاری را با قاضی مربوطه به عمل می آورد.

آدرس دفتر: تهرا، خیابان سید جمال الدین اسد آبادی (یوسف آباد)، بین خیابان ۱۰و۱۲، پلاک ۹۴، طبقه ۵، واحد ۱۸

شماره تماس: ۰۹۱۲۲۲۰۵۳۸۶

زهرا آبکه

زهرا آبکه بهترین وکیل سفته در تهران

سرکار خانم زهرا آبکه وکیل خبره و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری با چندین سال سابقه وکالت در امور حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی وکالت می پذیرد و افراد را در زمینه های مختلف به درستی در راستای قوانین وکالت راهنمایی می کند و بعد از بررسی دقیق پرونده میزان حق الوکاله و موفقیت در پرونده را به مراجعین اعلام می کند.

آدرس دفتر: تهران، نارمک، خیابان آیت، پائین تر از چهار راه تلفنخانه، پلاک ۲۰۸، طبقه پنجم، واحد ۱۷

شماره تماس: ۰۹۱۲۳۸۸۷۵۸۳

زهره ابطحی

زهره ابطحی بهترین وکیل سفته در تهران

خانم زهره ابطحی وکیل و مشاور پایه یک دادگستری در حوزه دعاوی حقوقی، کیفری ،خانواده و ملکی به درستی و در راستای قوانین وکالت مراجعین را راهنمایی می کند و در صورت توافق طرفین قبول وکالت می کند. ایشان بانویی پر تلاش و وکیلی سرشناس هستند که با به کارگیری دانش حقوقی خود در مدت زمان کوتاه پرونده هایی را که عهده دار است را به نتایج مطلوب می رساند.

آدرس دفتر: تهران، سعادت آباد، بعد از ۴ راه سرو، به سمت غرب، کوچه آریا، پلاک ۲، طبقه ۴

شماره تماس: ۰۹۱۲۳۸۵۰۴۳۰

سیدرضا احسانی

سیدرضا احسانی بهترین وکیل سفته در تهران

آقای سیدرضا احسانی وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری در تهران به صورت تخصصی در امور مختلف حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی قبول وکالت می کند و همچنین پرونده های متعددی را در زمینه چک و سفته به ثمر رسانده است از این رو وی یکی از وکلا قهار در به نتیجه رساندن این امور هستند.

آدرس دفتر: تهران خیابان شکوفه، خیابان شهید حسن فرد اسدی، خیابان بیدهندی، کوچه شهید حسین نادری، پلاک۸۲، واحد۱۲

شماره تماس: ۰۹۱۲۲۷۲۳۳۷۳


راه های انتخاب وکیل سفته در تهران

راه های زیادی برای انتخاب وکلای شاخص برای رسیدگی به دعاوی سفته وجود دارد. به عنوان توصیه نخست باید بگوییم که برای دعاوی سفته لازم است وکلای شاخص و مطرح را به خدمت بگیرید و به عنوان توصیه دوم باید تاکید کنیم که لازم است با استفاده از معیارهای مختلف مهارت و توانمندی گزینه های مختلف را مورد بررسی و ارزیابی قرار دهید. در ادامه مقاله سعی داریم سه مورد از مهم ترین راه هایی که اغلب افراد از طریق آن ها برای حضور در دادگاه وکیل انتخاب می کنند را بررسی کنیم:

جست و جو در فضای اینترنت: یکی از راه های مهم برای انتخاب بهترین وکیل سفته در تهران این است که در فضای اینترنت جست و جو کرده و با مراجعه به سایت های حقوقی مختلف در نهایت گزینه های مورد نظرتان را انتخاب نمایید. نکته ای که لازم است در اینجا به آن تاکید داشته باشیم این است که در ابتدا لازم است به سراغ سایت های معتبر و مورد اطمینان بروید. از سوی دیگر، لازم است وکلایی را برای رسیدگی به مشکلات خود انتخاب کنید که از سابقه و تخصص بالایی برخوردار باشند.

شهرت وکیل: شهرت یک وکیل زمانی حاصل می شود که او طی سال های متمادی توانسته باشد پیروزی های چشمگیری را به دست آورده و نام نیکی را از خود به جای گذاشته باشد. در واقع شهرت یک وکیل ناشی از سابقه یک وکیل و نیز توانمندی بالای او است. یکی از مهم ترین راه هایی که با استفاده از آن می توانید به ووکلای شاخص و مطرح دست پیدا کنید، شهرت حقوقدان مورد نظر است. در نظر داشته باشید که باز هم لازم است در این مرحله در خصوص وکیل تحقیق کنید.

انتخاب وکیل به توصیه دوستان و آشنایان: بسیاری از افرادی که پیش از این مشکلات مشابه شما داشته اند، از روی خیرخواهی تصمیم می گیرند وکلایی که در گذشته از آن ها استفاده کرده اند را به شما معرفی کنند. آن ها تعریف و تمجیدهای زیادی نیز از وکلای مدنظر خود خواهند داشت. به هر حال توصیه دوستان نیز می تواند یک راه خوب برای انتخاب بهترین وکیل سفته در تهران باشد، اما لازم است توجه داشته باشید که انتخاب وکیل بدون تحقیق می تواند با خسارت هایی جدی همراه باشد.

بهترین وکیل سفته در تهران

4 توصیه مهم در انتخاب وکیل سفته در تهران

به سراغ وکلای با سابقه و با تجربه بروید: در نظر داشته باشید که تنها با استفاده از بهترین وکیل کیفری در تهران است که می توانید اهداف خود در خصوص پرونده های مربوط به سفته را محقق کنید. چرا که این وکلا دارای تجربه بالایی هستند و سال های زیادی را در محاکم قضایی مشغول به ارائه خدمات حقوقی بوده اند. در نظر داشته باشید که تجربه بالای یک وکیل به شما کمک خواهد کرد تا از میان راه های مختلفی که برای حل مشکلات حقوقی و کیفری وجود دارد، در نهایت بهترین آن ها را در پیش بگیرید.

از استخدام وکلای تازه کار اجتناب کنید: وکلای تازه کار فاقد صلاحیت لازم برای در اختیار گرفتن وکالت در پرونده های پیچیده مانند سفته هستند. چرا که برخی از تصمیمات غلط وکلای تازه که اغلب از بی تجربگی آن ها نشات می گیرد می تواند خسارت ها و عواقب ناگواری را برای فرد به دنبال داشته باشد. ذکر این نکته ضروری است که شما برای دستیابی به اهداف مورد نظرتان می بایست از تجربیات وکلای با سابقه بهره مند شوید تا به این شکل بتوانید گام های بلندی را به سمت هدف بردارید.

بر اساس مقدار حق الوکاله وکلا تصمیم نگیرید: لازم به ذکر است که هر یک از وکلای پایه یک دادگستری ممکن است برای در اختیار گرفتن وکالت در پرونده های قضایی از شما درخواست مبلغ متفاوتی را از دیگری داشته باشند. در این بین یکی از تصمیمات غلطی که می توانید برای آینده پرونده خود بگیرید این است که تنها مقدار حق الوکاله را به عنوان معیار مناسب برای انتخاب بهترین وکیل تهران در نظر گرفته و از سایر معیارها برای دسترسی به بهترین وکیل سفته در تهران غافل بمانید.

علاوه بر جنسیت وکیل به معیارهای دیگر نیز توجه کنید: گاهی در برخی از پرونده های حقوقی و کیفری، افراد تصمیم می گیرند تا وکالت را به طور حتمی به وکلای خانم یا آقا بسپارند. در نظر داشته باشید که این موضوع کاملا شخصی است و به سلیقه افراد باز می گردد؛ اما لازم است علاوه بر جنسیت یک وکیل، معیارهای دیگری نیز در ذهن داشته باشید تا با استفاده از آن ها بتوانید میزان توانمندی و ویژگی های وکلا را محک بزنید تا در نهایت تصمیمی بگیرید که آینده پرونده را تضمین نماید.

بهترین وکیل سفته در تهران

کلام آخر

تشکر می کنیم از اینکه سایت برترین وکلا را برای مطالعه و انتخاب وکیل انتخاب کردید. در این مطلب از سایت تلاش کردیم تا شما را با بهترین وکیل سفته در تهران آشنا کنیم تا به این شکل بتوانید در مدت زمان کمی مشکلات حقوقی خود را برطرف کرده و راه حلی برای دعاوی مطرح شده پیدا کنید. در ادامه راه های انتخاب وکیل به طور کامل مورد بررسی قرار گرفت و پس از آن نیز توصیه های مهمی در انتخاب وکیل به شما ارائه دادیم. اکنون از شما می خواهیم که نظرات خود را در خصوص متن بالا با ما به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

میثم امینی

من عاشق دنیای کتاب و نویسندگی هستم و نمیدونم دست سرنوشت چجوری من رو به سمت تهیه متون حقوقی هل داد. خیلی خوشحالم بابت جایگاهی که دارم. چون حس میکنم جایی قرار گرفتم که هم بهش علاقه دارم و هم راهی برای خدمت به شما عزیزانه!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده + هفده =

دکمه بازگشت به بالا