حقوقیوکیل

لیست 10 تا از بهترین وکیل بانکی در تهران ⚖️【سال1402】✔️

به طور کلی دعاوی بانکی شامل آن دسته از مشکلات و اختلافات حقوقی می شود که معمولا در بین بانک با سایر مشتریان، بانک ها و نهادهای دولتی و خصوصی پدیدار می شود. این دعاوی بانکی می تواند شامل مطالبات بانکی، ابطال قرارداد مربوط به تسهیلات بانکی، جبران خسارت ناشی از تخلف بانک ها، تعدیل وثیقه و مواردی از این جنس باشد. در چنین دعاوی نمی توان به شخصه پیگیری و رسیدگی به دعاوی مطرح شده را در اختیار گرفت و به دلیل پیچیدگی هایی که در این زمینه وجود دارد باید حتما از یک وکیل مجرب و معتبر کمک گرفت و مشکلات حقوقی پیش آمده را با اتکا به دانش حقوقی و تجربیاتی که او در اختیار دارد، حل و فصل نمود. در نظر داشته باشید که انتخاب وکیل همیشه هم ساده نیست. از این رو، در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل بانکی در تهران آشنا کنیم. پس با ما همراه باشید.

بهترین وکیل بانکی در تهران کیست؟

بهترین وکیل بانکی در تهران کیست؟

به طور معمول می توان گفت که دعاوی بانکی با پیچیدگی های بسیار زیادی همراه هستند و از این رو، رسیدگی به پرونده هایی از این جنس نیازمند در اختیار داشتن دانش حقوقی و تجربه کافی در این زمینه است. در این دعاوی بانکی معمولا بانک ها از وکلای خبره و تیم حقوقی مقتدری استفاده می کنند و شما نیز برای دریافت خدمات حقوقی باید به سراغ بهترین وکیل بانکی در تهران بروید. در واقع وکیلی که برای رسیدگی به دعاوی بانکی انتخاب می کنید باید در میان تمامی رقبای خود سرآمد و شاخص باشد.

در واقع برترین وکیل بانکی در تهران توانایی های خود را با قبول پرونده های بانکی در طی سال های متمادی به اثبات رسانده است. بهترین وکیل پایه یک دادگستری در تهران سال های زیادی را به صورت تخصصی در زمینه دعاوی بانکی به قبول وکالت مشغول بوده است و به نوعی متخصص در این زمینه به شمار می آید. بهترین وکیل حقوقی در تهران تجربیات خود را در اختیار موکل قرار می دهد و با ارائه مشاوره حقوقی سعی می کند او را با مهم ترین حقوق و منافع قانونی اش آشنا کند تا احقاق آن ها برایش مقدور باشد.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل بانکی در تهران را بشناسید!

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از بهترین وکیل بانکی در تهران را به شما ارائه دهیم. لازم است پیش از انتخاب هر یک از وکلای معرفی شده به سابقه و تخصص آن ها توجه ویژه داشته باشید. لطفا تا انتهای مقاله در سایت برترین وکلا با ما همراه باشید:

علی نیکجو

علی نیکجو بهترین وکیل بانکی در تهران

آقای علی نیکجو وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی خبره در تهران با تکیه بر دانش حقوقی و توانمندی هایی که در چند سال سابقه وکالت خود به دست آورده به درستی در راستای قوانین وکالت به مراجعین مشاوره ارائه می دهد و برای احقاق حقوق موکلین خود در محضر دادگاه ادله محکمه پسندی را جهت گرفتن آرای مثبت به دادگاه ارائه می دهد.

آدرس دفتر: زعفرانیه، مقدس اردبیلی، اول خیابان شاد آور، برج شاداور، طبقه ۲، واحد۵

شماره تماس: 09123644247

رحیم اباسلط

رحیم اباسلط بهترین وکیل

آقای رحیم اباسط وکیل و مشاور پایه یک دادگستری با چندین سال سابقه وکالت موفق در امور حقوقی، خانواده، کیفری و ملکی به افراد مشاوره ارائه می دهد. ایشان وکیل خبره و توانمند در انجام دعاوی مختلف هستند. او با تکیه بر قوانین وکالت پرونده های متعددی را به ثمر رسانده از این رو مراجعین با خیالی آسوده به ایشان اعطای وکالت می‌ کنند. او در زمینه های بانک علیه بانک، دعاوی بانک علیه اشخاص حقیقی و حقوقی و دعاوی اشخاص حقیقی و حقوقی علیه بانک پرونده های مهمی را به ثمر رسانده است.

آدرس دفتر: تهران، خیابان شریعتی، سه راه طالقانی، ابتدای خیابان خواجه نصیر، پلاک۳۰۰، طبقه۴، واحد ۷

شماره تماس:۰۹۱۲۴۵۹۹۱۰۳

علی ابراهیمی

علی ابراهیمی بهترین وکیل

آقای علی ابراهیمی وکیل توانا و مشاور پایه یک دادگستری با موفقیت های پی در پی یکی از بهترین وکلا شناخته شده در سطح تهران می باشند. ایشان برای بهبود روند پرونده با قاضی محترمه همکاری می کند. او با تعیین وقت قبلی به مراجعین مشاوره ارائه می دهد.

آدرس دفتر: تهران، سید خندان، خیابان ابوذر، روبروی بیمارستان رسالت، پلاک ۱، واحد۱۰

شماره تماس:۰۹۱۲۴۳۰۲۰۹۱

حمیدرضا ابراهیمی

حمیدرضا ابراهیمی بهترین وکیل

آقای حمیدرضا ابراهیمی وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری یکی از وکلا متبحر با دانش حقوقی مکفی در زمینه دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی وکالت می پذیرد. ایشان از سال 88 به صورت تخصصی در زمینه وکالت فعالیت دارد و با مشاوره هایی که ارائه داده است پرونده های متعددی را به موفقیت رسانده، ایشان با دانش حقوقی لازمه و در راستای قوانین وکالت به افراد مشاوره ارائه می دهد و در صورت توافق قبول وکالت می کند.

آدرس دفتر: تهران، شریعتی، ابتدای پاسدران، سروستان ۱۰، پلاک۳۶، واحد۱۴

شماره تماس:۰۹۱۲۳۱۱۰۴۲۲

محمد ابراهیم ابراهیمی آتدوتان

محمد ابراهیم ابراهیمی آتدوتان بهترین وکیل

آقای محمد ابراهیم ابراهیمی آتدوتان  وکیل توانمند و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری با چندین سال سابقه موفق در حوزه های حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی  توانسته جز وکلا نام دار تهران باشد. وی همیشه رساندن حق به حق دار را سر لوحه خود قرار داده و هیچ گاه از قوانین وکالت سرپیچی نکرده. او برای بهبود روند پرونده قبل از شروع جلسات دادگاه به جمع آوری ادله محکمه پسند می پردازد. قابل ذکر است که ایشان در دعاوی بانکی همچون دعوای استرداد اسناد ضمانت تبحر خاصی دارند.

آدرس دفتر: بلوار دهکده المپیک، شهرک چشمه، خیابان بوستان غربی، پلاک۳۲

شماره تماس:۰۹۱۲۱۳۰۸۱۵۹

معصومه ابراهیم خلیل فام

معصومه ابراهیم خلیل فام بهترین وکیل

سرکار خانم معصومه ابراهیم خلیل فام وکیل توانا و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری با چندین سال سابقه درخشان در حوزه وکالت توانسته جز وکلا نام دار بانو در تهران باشد. ایشان قریب به ۱۴ سال است ک در حوزه های حقوقی، کیفری، ملکی و خانواده قبول وکالت میکند. از ویژگی های این بانو می توان به صبوری و رازداری اشاره کرد. ناگفته نماند که ایشان پرونده های زیادی در امور بانکی به موفقیت های چشمگیر رسانده است.

آدرس دفتر: تهران، تجرش، خیابان دربند، خیابان اسدالهی، کوچه صانعی، پلاک۶، واحد۲

شماره تماس:۰۹۱۲۲۷۰۴۷۲۵


مهم ترین وظایف وکیل بانکی در تهران که از توان افراد عادی خارج است!

تهیه و تنظیم دادخواست و سایر اسناد قضایی: در نظر داشته باشید که برای طرح دعوی در زمینه اختلافات بانکی لازم است از بهترین وکیل بانکی در تهران کمک گرفته و با استفاده از دانش حقوقی که او در اختیار دارد دادخواست مربوطه را تنظیم نمایید. دادخواست در واقع راهی برای اقامه دعاوی حقوقی است. از سوی دیگر اگر لازم به تنظیم سایر متون حقوقی نیز باشد، وکیل به واسطه تخصص و مهارتی که در تحریر متون مربوطه دارد می تواند این وظیفه را به مطلوب ترین شکل ممکن به انجام برساند.

تشریح مفاهیم پیچیده حقوقی برای موکل: مفاهیم حقوقی مربوط به اختلافات بانکی اغلب با پیچیدگی های بسیاری همراه هستند و توقع زیادی است اگر انتظار داشته باشیم که تمامی افراد در آن به تخصص های لازم دست پیدا کرده باشند. در نظر داشته باشید که وکیل تحصیلات لازم در زمینه حقوق دارد و به طور مداوم تغییرات قوانین و مقررات را نیز مورد بررسی قرار می دهد. او می تواند به سادگی حتی پیچیده ترین مفاهیم حقوقی مربوط به دعاوی بانکی را برای موکل تشریح نموده و او را از حقوق قانونی اش مطلع کند.

جمع آوری مدارک و مستندات مربوط به پرونده: به سادگی در دعاوی بانکی نمی توان به پیروزی دست پیدا کرد چرا که حساسیت و پیچیدگی های موجود در پرونده به عنوان یک عامل بازدارنده در پیش روی موکل قرار می گیرند. از این رو، بهترین وکیل بانکی در تهران سعی دارد تا تلاش خود را به کار بگیرد و هر مدرک و سندی که در پیشبرد اهداف تعیین شده موثر است را جمع آوری کند. در نظر داشته باشید که او می تواند با ارائه این اسناد به قضات مربوطه، جهت پرونده را تغییر داده و موفقیت را حاصل نماید.

دفاع از موکل در دادگاه: یکی دیگر از وظایف بهترین وکیل تهران در زمینه دعاوی بانکی این است که هر جایی که لازم می باشد در دادگاه حضور پیدا کرده و از منافع موکل خود دفاع نماید. در نظر داشته باشید که وکیل تنها در صورتی می تواند در این جلسات از منافع موکل خود دفاع کند که دانش حقوقی بالایی داشته و حقوق قانونی او را با مطالعه دقیق پرونده بشناسد.

مزایای مشاوره حقوقی با وکیل بانکی در تهران

مزایای مشاوره حقوقی با وکیل بانکی در تهران

در واقع مشاوره حقوقی یکی از مهم ترین خدماتی است که می توانید با مراجعه به بهترین وکیل بانکی در تهران دریافت نمایید. همواره در این جلسات می توانید ضعف های حقوقی خود را جبران کرده و به صورت کامل با حقوق قانونی خود آشنایی پیدا کنید. زمانی که موکل حقوق قانونی خود را بشناسد، گام های موثرتری را برای احقاق آن ها برخواهد داشت و در این صورت است که کسب پیروزی و رسیدن به موفقیت های چشمگیر بیش از هر زمان دیگری تسهیل شده و در اختیار فرد قرار می گیرد.

از سوی دیگر می توان گفت که فرد می تواند تمامی سوالات خود در زمینه دعاوی بانکی را آماده کرده و در جلسات مشاوره حقوقی مطرح نماید. زمانی که فرد پاسخ های درستی را برای سوالات حقوقی خود پیدا کند، اطلاعات جامع تری در خصوص پرونده به دست می آورد و با شناخت بالاتری در این مسیر گام بر می دارد. علاوه بر این، ضعف های حقوقی که در فرد به عنوان موکل وجود دارد با دریافت مشاوره حقوقی برطرف شده و او به کمک وکیل می تواند چندین گام به کسب پیروزی نزدیک تر شود.

در صورتی که فرد تصمیم بگیرد به تنهایی پیگیری پرونده های بانکی را بر عهده بگیرد ممکن است در این راه به دلیل نداشتن دانش حقوقی، تصمیمات عجولانه ای بگیرد. گاهی این تصمیمات غلط به گونه ای تاثیر خود را بر آینده فرد باقی می گذارد که او دچار خسارت های جبران ناپذیری به خصوص در زمینه دعاوی مالی می شود. ذکر این نکته ضروری است که بهترین وکیل بانکی در تهران به فرد کمک خواهتد کرد تا اقدامات آگانه تری را در خصوص پرونده انجام دهد و به موفقیت نیز برسد.

مشاوره حقوقی به روش های حضوری، آنلاین و تلفنی قابل دریافت است. در نظر داشته باشید که فرد با استناد به هر یک از روش های بالا می تواند دانش و تجربیات ارزشمندی را کسب کرده و مهیای حضور در جلسات دادگاه شود؛ اما لازم است در این خصوص نکته ای را ذکر نماییم. پیچیدگی پرونده های مربوط به دعاوی بانکی بسیار بالا است و شما لازم است پس از دریافت مشاوره حقوقی و کسب شناخت از وکیل مورد نظر، مقدمات استخدام و اعطای وکالت را فراهم کنید.

بهترین وکیل بانکی در تهران

کلام آخر

از اینکه تا اینجای مقاله در کنار ما بودید از شما تشکر می کنیم. در این مقاله تلاش کردیم تا شما را با نام و مشخصات بهترین وکیل بانکی در تهران آشنا کنیم تا دغدغه ای از بابت استخدام وکلای متخصص نداشته باشید. در ادامه برخی از مهم ترین وظایف وکیل بانکی مورد بررسی قرار گرفت و پس از آن نیز نوبت به مشاوره حقوقی رسید. اکنون از شما درخواست می کنیم که اگر تجربه یا نظری در خصوص مطالب ذکر شده دارید آن را در قسمت دیدگاه با مخاطبان سایت برترین وکلا به اشتراک بگذارید.

5/5 - (3 امتیاز)

فردین ساریخانی

نویسنده و ویراستار متون ادبی، حقوقی/روزنامه نگار/عاشق کتاب، هنر، سفر و فیلم کلاسیک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا