وکیل

لیست 10 تا از بهترین وکیل تنظیم شکواییه در تهران ⚖️【سال1403】✔️

شکایت نویسی یکی از راه‌های قانونی برای اقامه دعاوی کیفری در محاکم قضایی است که دارای اصول و قواعد خاص به خود می‌باشد. اغلب می‌توان با مراجعه به دفاتر خدمات الکترونیکی قوه قضاییه فرم‌های مربوط به شکواییه را دریافت نمود و شرح کاملی از وقایع رخ داده را در آن نوشت اما باید دقت داشته باشیم که شکواییه نویسی و تنظیم شکایت به همین سادگی هم نیست. در صورتی که شکایت نامه به شیوه‌ای صحیح و حقوقی تنظیم نشود ممکن است شما در دادگاه نتوانید آنطور که باید از منافع خود دفاع کرده و به خواسته‌های خود نیز دست پیدا کنید. در این راه بهتر است که از یک وکیل متخصص و دارای مهارت‌های ویژه استفاده کنید. در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل تنظیم شکوایه در تهران آشنا کنیم. پس با ما همراه باشید.

بهترین وکیل تنظیم شکواییه در تهران کیست؟

بهترین وکیل تنظیم شکواییه در تهران کیست؟

در انتخاب بهترین وکیل تنظیم شکواییه در تهران نکته‌ای که حائز اهمیت است این می‌باشد که باید آن دسته از وکلایی را انتخاب نمایید که علاوه بر مهارت‌های نوشتاری دارای تسلط بالایی بر روی قوانین و مقررات باشند. همچنین بهره‌مندی از اصول نگارشی می‌تواند یک مزیت مهم در انتخاب چنین وکلایی به شمار برود.

در شهر تهران تعداد زیادی از وکلا حضور دارند که ادعا می‌کنند می‌توانند برجسته‌ترین خدمات را در زمینه تنظیم شکایت در اختیار شما قرار دهند. چنین وکلای علاوه بر اینکه توانستند در زمینه دعاوی کیفری موفق عمل کنند بلکه می‌توانند در زمینه تنظیم اسناد حقوقی به مانند شکواییه نیز خدمات با کیفیتی ارائه کنند.

برترین وکیل تنظیم شکواییه در تهران سعی دارد پرونده را با بالاترین دقت و در مدت زمان کمی به نتیجه برساند و شکواییه مد نظر شما را به صورتی مطلوب تنظیم کند. به روز نگه داشتن اطلاعات در خصوص قوانین از جمله ویژگی‌های وکیل تنظیم شکواییه خوب در تهران است. بهترین وکیل تهران به دنبال کسب رضایت موکل می‌باشد.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل تنظیم شکواییه در تهران را بشناسید!

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از بهترین وکلای تنظیم شکواییه در تهران را به شما ارائه دهیم. لازم است پیش از انتخاب هر یک از وکلای معرفی شده به سابقه و تخصص آن ها توجه ویژه داشته باشید. لطفا تا انتهای مقاله در سایت برترین وکلا با ما همراه باشید:

دکتر نصیر عبادپور

دکتر نصیر عباد پور بهترین وکیل تنظیم شکواییه

دكتر نصير عبادپور دانش آموخته و فارغ التحصيل مقطع دکتری از دانشكده حقوق وعلوم سیاسی دانشگاه های تهران و علامه طباطبائی مي باشد. ايشان مدرس دانشگاه و صاحب تاليفات و آثار علمی چندی در حوزه حقوقی و اجتماعی می باشد. وی علاوه بر اين، فعال در حوزه حقوق اجتماعی و مدنی بوده و از مدافعان اين عرصه می باشد.در راستای اين دغدغه های اجتماعی، تيم حقوقی دفتر دكتر عبادپور، متشكل از مجموعه ای از همكاران و وكلای با دانش حقوقی سطح قوی، باتجربه و با توانمندی های بالا و متعهد و دلسوز بوده و در حوزه های مختلف اعم از حقوقی، کیفری، ملکی، سرقفلی، ثبتی و … فعاليت دارند.

نظر به تجربه و تخصص در حوزه امور شرکتها و قراردادهای تجاری همچنين بیمه های بازرگانی نسبت به امر وكالت در اين حوزه به صورت ویژه و تخصصی پرداخته و همچنين با توجه به مديريت و تحت نظر داشتن امور حقوقی و قراردادهای دو شعبه دفاتر املاک عبادپور در خیابان های مطهری شعبه 1 (وزرا) شعبه 2 (تهران) و فعاليت تخصصی در امور مربوط به پرونده های ملکی و سرقفلی، اين دفتر را، جزء دفاتر ممتاز و برترين حوزه در امر وكالت قرار داده است.

تخصص های دفتر وكالت ايشان عبارتند از:

 • وکالت تخصصی در انواع دعاوی ملکی
 • وکالت تخصصی در انواع دعاوی سرقفلی
 • وکالت تخصصی در پرونده های کیفری
 • وکالت تخصصی در انواع پرونده های خسارت بیمه
 • وكالت تخصصي در انواع دعاوی انحصار وراثت
 • وکالت تخصصی در انواع دعاوی خانواده
 • وکالت تخصصی در انواع دعاوی دیوان عدالت اداری
 • مشاوره و تنظيم انواع قراردادهای تجاری داخلی و بين المللی و شركتها
 • مشاوره و تنظيم انواع دادخواست و شکوائیه و لوایح حقوقی و کیفری
 • وكالت پرونده هاي ايرانيان خارج از كشور
 • وکالت تخصصی در پرونده های مربوط به چك و سفته
 • وکالت تخصصی در انواع دعاوی کمیسیون های ماده 100 و …
 • مشاوره در انواع دعاوی حقوقی و کیفری به صورت آنلاین و حضوری

تلفن همراه: 0912171502609124160729
شماره دفتر: 02188902843
جهت اعطای وکالت، مشاوره حضوری یا تلفنی با آقای دکتر نصیر عبادپور می‌توانید از طریق شماره تماس های بالا اقدام نمایید.

میراحمد آیت الهی

میراحمد آیت الهی وکیل تنظیم شکواییه در تهران

جناب آقای میر احمد آیت الهی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در تهران می باشد. ایشان اداری بیش از یک دهه سابقه فعالیت در تنظیم انواع شکواییه ها و تنظیم لوایح کیفری و حقوقی دارند. وی توانسته است در طی سال های فعالیت خود بسیاری از پرونده های موکلین خود را حل کند و موجب رضایت آنان شود.

آدرس دفتر: تهران، خیابان مفتح شمالی، بالاترازمطهری، کوچه دوم، پلاک 9، طبقه 1، واحد 1

شماره تماس: 09123119654

سیدرضا احسانی

سیدرضا احسانی وکیل تنظیم شکواییه در تهران

جناب آقای سید رضا احسانی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حوقی و وکیل تنظیم انواع شکواییه در تهران می باشند. ایشان شکواییه هایی که تنظیم و تدوین می کنند را به صورت رسمی و قانونی به دادگاه یا نهاد قضایی مربوطه ارائه می کنند و در کار خود دارای بیش از 10 سال سابقه درخشان می باشند.

آدرس دفتر: تهران، خیابان شکوفه، خیابان شهید حسن فرد اسدی، خیابان بیدهندی، کوچه شهید حسین نادری، پلاک82، واحد 12

شماره تماس: 09122723373

ناصر احمدی

ناصر احمدی وکیل تنظیم شکواییه در تهران

وکیل دیگری که معرف حضورتان است، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی ماهر، جناب آقای ناصر احمدی می باشد. ایشان دارای قریب به یک دهه سابقه هستند و در تنظیم انواع شکوواییه ها و ارائه آن به دادگاه و دفاع از موکل خود در جلسات دادگاه، بسیار خوب عمل کرده اند و رزومه ای بسیار حرفه ای از خود به جای گذاشته اند.

آدرس دفتر: تهران، محله پاسداران، خیابان بنی فاطمه، خیابان شهیدعیوض توحیدی، گلستان 4، پلاک 129، طبقه 2، واحد6

شماره تماس: 09121279387

مهرنوش وردی

مهرنوش وردی وکیل تنظیم شکواییه در تهران

سرکار خانوم مهرنوش وردی، دیگر وکیل خوب در تهران می باشند. ایشان وکیل تنظیم شکواییه در تهران با داشتن بیش از 10 سال و داشتن صد ها پرونده موفق در رزومه خود می باشند. سرکار خانم وردی با دقت به جمع آوری اطلاعات مرتبط با شکایت می پردازد که این اطلاعات شامل: بررسی مستندات، شواهد، قراردادها و سایر مدارک قانونی می باشد تا بتواند دفاعی محکم و قاطع با تمامی شواهدات به نفع موکل خود انجام دهد.

آدرس دفتر: تهران، نارمک، میدان تسلیحات، خیابان یوسفی، ساختمان فاطمیه

شماره تماس: 09126100967

علت تاکید به انتخاب وکیل تنظیم شکواییه در تهران چیست؟

اگر تاکید داریم که برای تنظیم شکایت نامه از بهترین وکیل تنظیم شکواییه در تهران استفاده کنید علت آن این است که وکلای نام برده شده دارای برخی از ویژگی‌های ممتاز هستند که آنها را خاص کرده و باعث می‌شود نتایج بهتری را در تکمیل مراحل دادرسی به دست آورید. در ادامه به صورت مختصر برخی از مهم‌ترین این ویژگی‌هایی که وجود آنها برای هر وکیلی لازم می‌باشد را مورد بررسی قرار خواهیم داد.

تجربه عمیق و تخصص در زمینه تنظیم شکایت نامه یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های وکلایی است که در این زمینه فعالیت دارند و ما در مقاله سعی کردیم تعدادی از آنها را به شما معرفی کنیم. وکلا معمولاً در یک یا چند زمینه حقوقی خاص به تخصص‌های لازم دست پیدا کرده و سعی می‌کنند تجربه بسیار زیادی را در آن زمینه کسب نمایند تا به این شکل نامی برای خود دست و پا کنند.

از سوی دیگر وکیل باید دارای مهارت‌های مذاکره و ارتباط گیری با افراد مختلف باشد تا به این شکل بتواند با شما ارتباط مطلوبی را برقرار کرده و از خواسته‌های شما اطمینان حاصل کند. گاهی شما از تنظیم شکواییه به دنبال این هستید تا به حق و حقوق از دست رفته خود دست پیدا کرده و گاهی دیگر مهم‌ترین هدف شما این است که نوعی زهر چشم از طرف مقابل بگیرید. وکیل باید از اهداف شما آگاه شود.

در نظر داشته باشید که بهترین وکیل تنظیم شکایت در تهران از آخرین تغییرات قانون و همچنین تفسیرهای مربوط به هر یک از مواد قانونی به طور کامل آگاهی داشته و می‌تواند از این نکات قانونی در تنظیم شکایت نامه و شکوایی استفاده کند. گاهی مقصد شکواییه محاکم اداری و گاهی محاکم قضایی هستند که وکیل از رویه و مراحل ارسال شکوایی نیز به طور کامل آگاهی خواهد داشت.

اگر تاکید می‌کنیم که از وکلای نام برده شده در مقاله برای تنظیم شکوایی استفاده کنید علت آن این است که چنین وکلایی دارای شهرت بیشتری در مقایسه با سایر وکلا هستند و شهرت آنها بر اثر کسب نتایج درخشان در دادگاه به دست آمده است؛ بنابراین اگر در مراحل بعدی دادرسی نیز به وکیل نیاز داشته باشید می‌توانید از این وکلا برای خود و پرونده کیفریتان استفاده نمایید.

وکیل برجسته می‌بایست تبحر بالایی در زمینه جمع آوری مدارک و مستندات داشته باشد. چرا که بعد از تنظیم شکواییه و در زمان تحویل آن به دفاتر خدمات الکترونیکی قوه قضاییه نیاز است تا مدارک و مستنداتی که ادعای شما را به اثبات می‌رساند را به متن شکوایی پیوست نموده و آن را در اختیار مقامات مسئول قرار دهید. وکیل به دنبال مدارکی می‌رود که بیشترین کارایی را در دادگاه داشته باشد.

دستورالعمل‌های خاص پیش از انتخاب وکیل تنظیم شکواییه در تهران

برای بسیاری از افرادی که قصد تنظیم شکواییه و اقامه دعاوی کیفری را دارند میزان دستمزد و حق الوکاله‌ای که بهترین وکیل تنظیم شکواییه در تهران از آنها درخواست می‌کند از اهمیت بالایی برخوردار است و باید آن را جدی بگیریم. در صورتی می‌توانید به دستمزد مطلوب دست پیدا کرده و شما نیز از هزینه وکالت اطمینان و رضایت پیدا کنید که با وکیل در این باره مذاکره کرده و نظر شخصی خودتان را نیز مطرح نمایید.

توانمندی علمی و مهارت‌های عملی وکیل نیز در مقدار دستمزدی که او از شما می‌خواهد اهمیت خواهد داشت چرا که اگر وکیلی در سطح بالایی قرار داشته باشد به طور قطع برای وکالت در پرونده‌های کیفری و تنظیم شکایت نامه از شما دستمزد بیشتری می‌خواهد.

رزومه درخشان وکیل می‌تواند شما را از انتخاب او دلگرم کند همچنین باید نظرات افراد مختلف درباره همکاری با وکیل مورد نظر را بپرسید. اینکه وکیل بتواند شکایت نامه دقیقی را برای شما تنظیم کند از اهمیت بالایی برخوردار است چرا که می‌تواند بر روی نتیجه‌ای که از دادگاه به دست می‌آید تاثیر مستقیم داشته و شما را چندین گام به سمت پیروزی نزدیک‌تر کند.

در انتخاب بهترین وکیل تنظیم شکایت نامه در تهران می‌بایست به شهرت وکلا بیش از تبلیغات آنها توجه داشته باشید. اینکه وکیلی اقدام به تبلیغ از خود کند چندان بد نیست. اقدام غلط آنجایی رخ می‌دهد که شما تنها به همین تبلیغات دلخوش بوده و تحقیق و تفحص درباره وکیل مورد نظرتان و توانمندی‌های او را به طور کامل کنار بگذارید.

اینکه وکیل دارای مهارت‌های نوشتاری و مهارت‌های ارتباطی باشد از اهمیت بالایی برخوردار است چرا که برای تنظیم اسناد حقوقی به مانند شکواییه و دادخواست همواره نیاز است تا وکیل بارها و بارها اسناد حقوقی را تنظیم نموده و در این راه به تبحر رسیده باشد. نباید وکیل از اعتماد شما سوء استفاده کند و همواره باید در حفظ اسراری که برای تنظیم شکوایه به او ارائه می‌دهید نهایت دقت را به خرج دهد.

راهنمایی‌های وکیل در خصوص تنظیم شکواییه می‌تواند کلید کسب پیروزی و رسیدن به یک متن حقوقی فوق العاده باشد. تنظیم شکواییه رایگان می‌تواند یکی از مهمترین خدمات برخی از وکلا باشد چنانچه توانایی مالی شما اجازه استخدام وکیل را نمی‌دهد باید برای استخدام چنین وکلای اقدامات لازم را به انجام برسانید. همچنین می‌توانید از وکیل خود برای بقیه مراحل دادرسی به مانند ارائه دفاعیات موثر استفاده نمایید.

دستورالعمل‌های خاص پیش از انتخاب وکیل تنظیم شکواییه در تهران

کلام آخر

از اینکه وقت خود را صرف کردید تا در سایت برترین وکلا در کنار ما باشید و مطلب بالا را مطالعه نمایید از شما تشکر و قدردانی می‌کنیم. در مقاله‌ای که تقدیم شما کردیم تلاش ما بر این بود تا شما را با مشخصات بهترین وکیل تنظیم شکواییه در تهران آشنا کنیم تا بتوانید از میان آنها در نهایت شاخص‌ترین گزینه را به خدمت بگیرید و مشکلات مد نظرتان را با استفاده از توانایی‌های آنها حل و فصل کنید. همچنین تلاش ما بر این بود تا شما را با دستورالعمل‌های خاص در انتخاب وکلا آشنا کرده و پس از آن نیز علت تاکید بر انتخاب وکلای نام برده شده را مورد بررسی و تحلیل قرار دادیم. لطفاً در قسمت دیدگاه نظرات خود را برای ما بنویسید.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 + نوزده =

دکمه بازگشت به بالا