کیفریوکیل

لیست 10 تااز بهترین وکیل جرایم سایبری در تهران ⚖️【سال1403】✔️

اگر بخواهیم تعریف دقیقی از جرایم سایبری داشته باشیم باید بگوییم که جرایم سایبری شامل آن دسته از جرایمی می‌شود که از فناوری اطلاعات و ارتباطات برای ارتکاب جرم استفاده شده و به این شکل حقوق افراد و سازمان‌ها مورد تهدید جدی قرار بگیرد. جرایم سایبری طیف گسترده و متنوعی از جرایم را شامل می‌شود که از مهم‌ترین آنها می‌توان به آزار و اذیت سایبری و کلاهبرداری سایبری اشاره کرد که امروزه تعداد زیادی از افراد و سازمان‌ها را تحت تاثیر قرار داده است. در صورت تمایل برای اقامه دعاوی مربوط به جرایم سایبری و یا دفاع از خود در این دعاوی لازم است از یک وکیل مجرب و خبره کمک بگیرید که با دانش حقوقی و تجربیاتی که در اختیار دارد بتواند حقوق شما در دادگاه را احقاق نموده و در نهایت شما را به موفقیت برساند. در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل جرایم سایبری در تهران آشنا کنیم پس با ما همراه باشید.

بهترین وکیل جرایم سایبری در تهران

بهترین وکیل جرایم سایبری در تهران کیست؟

جرایم سایبری به سرعت در حال افزایش هستند و می‌توانند خسارات زیادی به افراد، سازمان‌ها و دولت‌ها وارد کنند. برای دفاع از حقوق افراد و سازمان‌ها در برابر این جرایم، باید از خدمات وکیل جرایم سایبری استفاده کرد. در واقع بهترین وکیل جرایم سایبری در تهران به کلیه قوانین و مقرراتی که در این خصوص وجود دارد تسلط داشته و می‌تواند با مرور آنها راهکار موثری را برای عبور از مشکلات پیش آمده در اختیار موکل قرار دهد تا به این شکل او بتواند به حقوق قانونی‌اش دست پیدا کند.

دقت داشته باشید که بهترین وکیل کیفری در تهران دارای مدرک تحصیلی معتبر است و می‌تواند با دانش حقوقی بالای خود در محاکم قضایی حرف زیادی برای گفتن داشته باشد. وکیل جرایم سایبری خوب در تهران شخصی است که سابقه بالا و تجربیات کافی در زمینه دعاوی مربوط به جرایم سایبری اعم از کلاهبرداری سایبری و اختلاس سایبری و خرابکاری سایبری داشته باشد و بتواند از مهارت‌های کلامی و ارتباطی خود در پیشبرد اهداف موکل استفاده موثری برده و آن را به موفقیت برساند.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل جرایم سایبری در تهران را بشناسید!

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از بهترین وکلای جرایم سایبری در تهران را به شما ارائه دهیم. لازم است پیش از انتخاب هر یک از وکلای معرفی شده به سابقه و تخصص آن ها توجه ویژه داشته باشید. لطفا تا انتهای مقاله در سایت برترین وکلا با ما همراه باشید:

فاطمه میر

فاطمه میر بهترین وکیل جرائم سایبری در تهران

وکیل سرکار خانم فاطمه میر با دریافت پروانه پایه یک دادگستری از کانون وکلای دادگستری مرکز در شهر تهران با تجارب ارزشمند و موثر، صداقت و استمرار در پاسخگویی به سوالات، پرونده‌ها را پیگیری می‌نماید.

ایشان از ابتدا در تلاش بوده تا با هدف بهبود کیفیت امر وکالت و همراهی با موکل، مسیر دشوار پرونده‌ها جرایم رایانه ای و سایبری را تا حد ممکن و توانایی موجود، هموار نماید که همین رفتار منحصر بفرد و جدیت در پیگیری پرونده‌ها، باعث گردیده که تا به امروز رضایت موکلین را همراه خود داشته باشند ‌و به عنوان یکی از بهترین وکلای به نام و متخصص در جرایم رایانه ای و سایبری وکالت انجام می‌دهند.

تخصص و‌ مهارت:

 • وکالت در دادسرا و دادگاه تخصصی
 • در جرایم رایانه ای
 • وکالت تخصصی در دعاوی ارز دیجیتال (معاملات فیوچر و آتی کریپتو کارنسی معاملات کریپتوکارنسی)
 • وکالت در دادسرا و دادگاه انقلاب
 • وکالت در دعاوی در صلاحیت دیوان عالی کشور و دادگاه های تجدید نظر
 • وکالت تخصصی در جرایم کارکنان دولت
 • وکالت در دعاوی اصل ۴۹
 • وکالت در دعاوی کلاهبرداری، اختلاس، ارتشا ،جرایم سایبری ،جرایم مالیاتی، پول شویی‌، قاچاق کالا و ارز، جرایم بانکی، جرایم بیمه، اخلال در نظام صادراتی کشور، جرایم گمرکی، جرایم بورسی، اخلال در نظام پولی و بانکی، اخلال در نظام تولیدی کشور، ربا و ربا خواری

برخی از پرونده ها مهم:

 • وکالت در پرونده های کلان‌ اقتصادی از قبیل پرونده میلاد حاتمی
 • وکالت تخصصی در بیش از صد پرونده جرایم مواد مخدر – ۷۰۱ کیلو شیشه -۵۴۹ کیلو شیشه- ۱۴۸ کیلو هروئین -وکالت در پرونده بزرگ تولید مواد مخدر صنعتی در کشور – وکالت حمل گسترده کوکایین‌ در کشور و صد ها پرونده کلان دیگر ..
 • وکالت در پرونده کلاهبرداری بزرگ فروش خودرو های لیزینگی
 • وکالت در پرونده های قاچاق کالا و ارز
 • وکالت در پرونده های کلان کلاهبرداری های رایانه ای و سایبری

تلفن همراه: 09123829850
تلفن دفتر: 02188793415
آدرس دفتر:
تهران، خیابان ولیعصر، قبل از میدان ونک‌، جنب پل همت، کوچه سید الشهدا پلاک ۴، واحد یک دفتر وکالت خانم فاطمه میر
جهت اعطای وکالت، مشاوره حضوری یا تلفنی با خانم فاطمه میر می‌توانید از طریق شماره تماس های بالا اقدام نمایید.

معصومه ابراهیم خلیل فام

معصومه ابراهیم خلیل فام بهترین وکیل جرایم سایبری در تهران

سرکار خانم معصومه ابراهیم خلیل فام وکیل خبره و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری با تبحر و تخصص لازمه در زمینه دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی به مراجعین مشاوره ارائه می دهد و آنان را از چالش ها در طی مسیر آگاه می سازد و با بررسی دقیق پرونده میزان موفقیت هر فرد را به مراجعه کننده خود اعلام می دارد.

آدرس دفتر: تهران، تجرش، خیابان دربند، خیابان اسدالهی، کوچه صانعی، پلاک ۶، واحد۲

شماره تماس: ۰۹۱۲۲۷۰۴۷۲۵

مرتضی احسانی

مرتضی احسانی بهترین وکیل جرایم سایبری در تهران

جناب آقای مرتضی احسانی وکیل و مشاور پایه یک دادگستری در حوزه دعاوی حقوقی و کیفری پرونده های موفق متعددی را پشت سر گذاشته است و همچنین با تکیه بر دانش حقوقی خود برای دفاع از موکل خود در محضر دادگاه حاضر می شود. وی با ارائه ادله محکمه پسند حق را به حق دار می رساند.

آدرس دفتر: خیابان آزادی، بلوار استاد معین، نبش دامپزشکی، پلاک ۱۴۶، طبقه ۲، واحد ۵

شماره تماس: ۰۹۱۲۳۹۰۰۶۰۲

علی ابراهیمی

 علی ابراهیمی بهترین وکیل جرایم سایبری در تهران

آقای علی ابراهیمی وکیل توانا و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری با سابقه درخشان خود بین عموم مردم به عنوان بهترین وکیل جرایم اقتصادی تهران شناخته شده است. وی با تکیه بر قوانین وکالت و دانش حقوقی خود برای دفاع از موکل در محضر دادگاه حاضر شده و با ارائه مستندات محکمه پسند رای مثبت را از آن پرونده ای که عهده دار است می نماید.

آدرس دفتر: تهران، سید خندان، خیابان ابوذر ،روبروی بیمارستان رسالت، پلاک ۱، واحد۱۰

شماره تماس: ۰۹۱۲۴۳۰۲۰۹۱

محمد ابراهیمی

محمد ابراهیمی بهترین وکیل جرایم سایبری در تهران

آقای محمد ابراهیمی وکیل خبره و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری با چندین سال سابقه وکالت توانسته در زمینه دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی پرونده های موفق بسیاری را در سابقه خود ثبت کند و همچنین به صورت تخصصی با تکیه بر دانش حقوقی به مراجعین مشاوره ارائه می دهد و بعد از بررسی دقیق پرونده میزان موفقیت و حق الوکاله را به مراجعین اعلام می دارد.

آدرس دفتر: تهران، شهرک اکباتان، فاز یک، ساختمان آرمان، طبقه اول، واحد ۴

شماره تماس: ۰۹۱۲۴۵۲۶۴۷۸

احمد ابراهیم زاده

احمد ابراهیم زاده بهترین وکیل جرایم سایبری در تهران

جناب آقای احمد ابراهیم زاده وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری در تهران به صورت تخصصی و حرفه ای در حوزه دعاوی حقوقی، کیفری ،خانواده و ملکی به مراجعین مشاوره ارائه می دهد. ایشان با بیش از 1 دهه سابقه وکالت در زمینه دعاوی جرایم سایبری پرونده های پیچیده ای را به ثمر رسانده و همچنین قابل ذکر است که بگوییم آقای احمد ابراهیم زاده در حوزه دعاوی کیفری وکیلی شناخته شده و محبوب هستند.

آدرس دفتر: آیت اله کاشانی، بلوار اباذر، پلاک ۱۰، واحد۲

شماره تماس: ۰۹۱۲۷۲۴۹۷۰۹


شیوه پرداخت حق الوکاله وکیل جرایم سایبری در تهران

حق الوکاله در اصطلاحات قضایی به معنای میزان دستمزدی است که باید به بهترین وکیل جرایم سایبری در تهران در ازای انجام خدمات حقوقی مربوط به پرونده پرداخت شود. متاسفانه بسیار دیده می‌شود که برخی از افراد گمان می‌کنند که از حق الوکاله یک هزینه اضافه است و خودشان به تنهایی می‌توانند در محاکم قضایی از پس دعاوی مطرح شده برآمده و در آنها به موفقیت‌های چشمگیری دست پیدا کنند. جرایم سایبری کاملاً تخصصی دنبال می‌شود و اگر چنین اعتقادی ندارید لازم است در تصورات خود بازنگری کنید.

آیین نامه‌ها سعی دارند تعرفه مشخصی را برای وکالت در دعاوی مختلف اعلام کنند اما از آنجایی که وکیل دارای شغلی آزاد است قانون دست او را برای تعیین توافقی حق الوکاله باز می‌گذارد؛ بنابراین اولویت وکیل برای تعیین میزان حق الوکاله توافق با موکل است. برای کسب اطلاع در خصوص دستمزد و هزینه وکیل لازم است در دفتر او حاضر شده و پرونده و مدارک مربوط به آن را نیز به همراه داشته باشید تا وکیل بتواند با مطالعه کامل آن در خصوص مقدار هزینه وکالت به شما اطلاع دهد.

میزان پیچیدگی پرونده از جمله عواملی است که می‌تواند حق الوکاله بهترین وکیل تهران را به میزان قابل توجهی افزایش دهد. از سوی دیگر تعداد سال‌هایی که وکیل در محاکم قضایی مشغول به خدمت رسانی در زمینه مسائل حقوقی بوده است نیز در میزان حق الوکاله او نقش دارد. نباید چنین تصور کنید که موکل در شکل‌گیری حق الوکاله بی تاثیر است و هیچ نقشی ندارد. موکل می‌تواند در خصوص حق الوکاله و نحوه پرداخت آن با وکیل چانه زنی کرده و در نهایت به ایده آل خود نزدیک شود.

اگر توانایی مالی شما اجازه نمی‌دهد که تمام مبلغ تعیین شده به عنوان حق الوکاله را به صورت یکجا در اختیار وکیل مربوط به پرونده‌های سایبری قرار دهید می‌توانید با او به توافق رسیده و حق الوکاله را در چند قسط تسویه نمایید. مبلغ مربوط به هر قسط نیز به صورت توافقی تعیین خواهد شد. از سوی دیگر لازم است در خصوص حق الوکاله وکیل در صورت شکست در پرونده‌های جرایم سایبری نیز به توافق رسیده و در پایان تمامی توافقات صورت گرفته را در متن قرارداد ذکر کنید تا اختلافی پیش نیاید.

بهترین وکیل جرایم سایبری در تهران

۳ معیار مهم در انتخاب وکیل جرایم سایبری در تهران

دقت داشته باشید که هر وکیلی نمی‌تواند شما را در رسیدن به اهدافتان در خصوص پرونده‌های مربوط به جرایم سایبری کمک کند و برای این کار شما ملزم هستید معیارهایی را در ذهن خود داشته و با دنبال کردن آنها در نهایت به بهترین وکیل جرایم سایبری در تهران دست پیدا کنید. این معیارها به شما کمک می‌کند تا سطح دانش و تجربه وکیل را مورد بررسی قرار دهید. در ادامه مطلب به سه مورد از مهمترین معیارهایی که می‌تواند نقش موثری در کسب پیروزی و یافتن وکلای شاخص داشته باشد اشاره می‌کنیم.

دانش حقوقی بالا: باید به سراغ آن دسته از وکلایی بروید که از دانش حقوقی مثال زدنی برخوردار باشند و توانسته باشند از این راه نام پرآوازه‌ای را برای خود دست و پا کنند. لازم است وکیل مورد نظر دارای مدرک تحصیلی معتبر بوده و در یکی از مطرح‌ترین دانشگاه‌های کشور تحصیلات خود را به پایان رسانده باشد. از سوی دیگر می‌دانیم که قوانین مربوط به جرایم سایبری همه ساله دچار تغییرات جدی می‌شود. از این رو لازم است وکیل متخصص در زمینه جرایم سایبری به طور مداوم در خصوص آنها مطالعه کند.

فن بیان قوی: یکی دیگر از معیارهای مهم در شناسایی بهترین وکیل جرایم سایبری در تهران فن بیان قوی و قدرت نفوذ کلام می‌باشد. وکیل با استفاده از این مهارت می‌تواند در جلسات دادگاه حضور موفقی داشته و برای رفع اتهامات یا اثبات ادعاهای وارد شده تمام تلاش خود را انجام داده و در نهایت قاضی پرونده را متقاعد سازد تا به نفع موکل رای را صادر کند. از سوی دیگر فن بیان وکیل به او کمک می‌کند تا مشاوره حقوقی با کیفیت را در اختیار متقاضیان قرار داده و آنها را به حقوق قانونی‌شان آشنا کند.

صداقت با موکل: وکیل از همان ابتدا پس از بررسی دقیق پرونده‌های مربوط به جرایم سایبری باید جایگاه موکل در پرونده را تعیین نموده و بدون اغراق با او در خصوص احتمال کسب پیروزی صحبت نماید. متاسفانه بسیاری دیده شده که برخی از وکلا برای دلگرمی دادن به موکلان سعی دارند تا به آنها اطلاعات غلطی در خصوص پرونده داده و شانس آنها را برای کسب پیروزی بالا ببرند. این کار از اصول حرفه‌ای به دور است. وکیل باید در تمام مراحل رسیدگی به پرونده‌های مربوط به جرایم سایبری با موکل خود صادق باشد.

بهترین وکیل جرایم سایبری در تهران

کلام آخر

از اینکه تا پایان مقاله در کنار ما بودید و ما را با صبر و حوصله دنبال کردید از شما تشکر و قدردانی می‌کنیم. مهمترین هدف ما در این مقاله این بود تا شما را با برخی از مشخصات بهترین وکیل جرایم سایبری در تهران آشنا کنیم تا به این شکل بتوانید مشکلات حقوقی خود را در کمترین زمان ممکن حل و فصل نمایید. در ادامه نکات مهمی را در خصوص حق الوکاله و شیوه پرداخت آن بیان نمودیم و پس از آن نیز به سراغ تشریح برخی از معیارهای مهم در خصوص انتخاب وکیل متخصص و مجرب رفتیم. اکنون از شما می‌خواهیم که اگر نظر یا تجربه‌ای در خصوص مطالب ذکر شده دارید آن را در قسمت دیدگاه با مخاطبان سایت برترین وکلا به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

میثم امینی

من عاشق دنیای کتاب و نویسندگی هستم و نمیدونم دست سرنوشت چجوری من رو به سمت تهیه متون حقوقی هل داد. خیلی خوشحالم بابت جایگاهی که دارم. چون حس میکنم جایی قرار گرفتم که هم بهش علاقه دارم و هم راهی برای خدمت به شما عزیزانه!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 − هشت =

دکمه بازگشت به بالا